Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:36488:558TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Tomek Jakub
Ševčík Ivan
 
 
-9-12-8  0301
2.Jůzek Karel
Třesohlavý Josef
 
 
Král Martin
Čuda Jan
 
 
-689-7-82302
3.Bratka ArnoštŠevčík Ivan-9-85-7 1303
4.Jůzek KarelTomek Jakub9-116-483213
5.Třesohlavý JosefKrál Martin-12-298-72314
6.Pospíšil AloisČuda Jan310-68 3124
7.Jůzek KarelŠevčík Ivan-11-7-7  0325
8.Třesohlavý JosefTomek Jakub-5-810-7 1326
9.Pospíšil AloisKrál Martin7-106-953236
10.Bratka ArnoštČuda Jan9-8-3-3 1337
11.Třesohlavý JosefŠevčík Ivan8-11-8-3 1338
12.Pospíšil AloisTomek Jakub54-85 3148
13.Bratka ArnoštKrál Martin-77-4-7 1349
14.Jůzek KarelČuda Jan-5-4-4  03410
15.Pospíšil AloisŠevčík Ivan         
16.Bratka ArnoštTomek Jakub         
17.Jůzek KarelKrál Martin         
18.Třesohlavý JosefČuda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bratka Arnošt03Ševčík Ivan30
Jůzek Karel12Tomek Jakub12
Třesohlavý Josef03Král Martin21
Pospíšil Alois30Čuda Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:38505:616TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plucar Ondřej
Vencálek Jiří
 
 
Průša Ondřej ml.
Remunda Alexandros Matheos
 
 
-7556 3110
2.Lhoták Petr
Holštein Jaroslav
 
 
Kotlorz Lukáš
Vožický Bohumil
 
 
-99-8983220
3.Holštein JaroslavKotlorz Lukáš-4-11-12  0321
4.Vencálek JiříRemunda Alexandros Matheos-8-8-6  0322
5.Plucar OndřejPrůša Ondřej ml.-98-3-10 1323
6.Lhoták PetrVožický Bohumil-99-8893233
7.Vencálek JiříKotlorz Lukáš-6-8-9  0334
8.Plucar OndřejRemunda Alexandros Matheos12-7-3-7 1335
9.Lhoták PetrPrůša Ondřej ml.-6-89-7 1336
10.Holštein JaroslavVožický Bohumil-9886 3146
11.Plucar OndřejKotlorz Lukáš788  3056
12.Lhoták PetrRemunda Alexandros Matheos-6-10-1  0357
13.Holštein JaroslavPrůša Ondřej ml.10-59-3-42358
14.Vencálek JiříVožický Bohumil11-89-6103268
15.Lhoták PetrKotlorz LukášWO    0369
16.Holštein JaroslavRemunda Alexandros Matheos-6-6-8  03610
17.Vencálek JiříPrůša Ondřej ml.5-5   11  
18.Plucar OndřejVožický Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holštein Jaroslav13Kotlorz Lukáš21
Vencálek Jiří12Remunda Alexandros Matheos40
Plucar Ondřej12Průša Ondřej ml.30
Lhoták Petr12Vožický Bohumil03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:32467:494TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
-78-126-122301
2.Ouroda František
Smrkovský Petr
 
 
Matuška František
Novotný Václav
 
 
1910  3011
3.Boštíková VěraMatuška František7-6-13-8 1312
4.Ouroda FrantišekPícha David-7-8-3  0313
5.Marko JiříPecka Zdeněk8-11-5-4 1314
6.Smrkovský PetrNovotný Václav65-9-7-112315
7.Ouroda FrantišekMatuška František-10-4-6  0316
8.Marko JiříPícha David29-125 3126
9.Smrkovský PetrPecka Zdeněk46-9-8-62327
10.Boštíková VěraNovotný Václav-10-5-8  0328
11.Marko JiříMatuška František6-7-6-9 1329
12.Smrkovský PetrPícha David07-69 3139
13.Boštíková VěraPecka Zdeněk-49-46-923310
14.Ouroda FrantišekNovotný Václav-4-6-8  03  
15.Smrkovský PetrMatuška František         
16.Boštíková VěraPícha David         
17.Ouroda FrantišekPecka Zdeněk         
18.Marko JiříNovotný Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boštíková Věra03Matuška František30
Ouroda František02Pícha David12
Marko Jiří12Pecka Zdeněk30
Smrkovský Petr12Novotný Václav20
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34364:495TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Železný Miroslav
Pekárek Václav
 
 
Hrdlička Jakub
Reuter Christoph
 
 
WO    0301
2.Šobáň Radek
Baier Miroslav
 
 
Kubeš Václav
Kucharčík Jan
 
 
65-89 3111
3.Baier MiroslavKucharčík Jan-11-8-9  0312
4.Šobáň RadekKubeš Václav-10-488-72313
5.Pekárek VáclavHrdlička Jakub7-6-64-62314
6.Železný MiroslavReuter ChristophWO    0315
7.Šobáň RadekKucharčík Jan-6-6-8  0316
8.Pekárek VáclavKubeš Václav-5697 3126
9.Železný MiroslavHrdlička Jakub97-8-293236
10.Baier MiroslavReuter Christoph-3-9-8  0337
11.Pekárek VáclavKucharčík Jan-6-16-8  0338
12.Železný MiroslavKubeš Václav-610-8-4 1339
13.Baier MiroslavHrdlička Jakub-36-10-7 13310
14.Šobáň RadekReuter Christoph         
15.Železný MiroslavKucharčík Jan         
16.Baier MiroslavKubeš Václav         
17.Šobáň RadekHrdlička Jakub         
18.Pekárek VáclavReuter Christoph         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Baier Miroslav03Kucharčík Jan30
Šobáň Radek02Kubeš Václav21
Pekárek Václav12Hrdlička Jakub21
Železný Miroslav11Reuter Christoph10
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Milek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15468:380TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lüder Jan
Hejný Jakub
 
 
Hadrava Miloslav
Jeřábek Michal
 
 
74-42 3110
2.Myslivec Jiří
Pour Tomáš
 
 
Žambokréthyová Milena
Laštůvka Petr
 
 
9-9-7-6 1311
3.Lüder JanŽambokréthyová Milena69-513 3121
4.Myslivec JiříLaštůvka Petr879  3031
5.Hejný JakubHadrava Miloslav-5835 3141
6.Pour TomášJeřábek Michal536  3051
7.Myslivec JiříŽambokréthyová Milena-6-996-42352
8.Hejný JakubLaštůvka Petr7-8-3-7 1353
9.Pour TomášHadrava Miloslav395  3063
10.Lüder JanJeřábek Michal623  3073
11.Hejný JakubŽambokréthyová Milena-5-4-6  0374
12.Pour TomášLaštůvka Petr1196  3084
13.Lüder JanHadrava Miloslav519  3094
14.Myslivec JiříJeřábek Michal488  30104
15.Pour Tomᚎambokréthyová Milena9-89-4-623  
16.Lüder JanLaštůvka Petr         
17.Myslivec JiříHadrava Miloslav         
18.Hejný JakubJeřábek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lüder Jan30Žambokréthyová Milena21
Myslivec Jiří21Laštůvka Petr12
Hejný Jakub12Hadrava Miloslav03
Pour Tomáš30Jeřábek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Pinkas Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14471:374Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Pinkas Jan
 
 
Popelka Antonín st.
Holub Roman
 
 
-8957 3110
2.Novosad Rostislav
Handl Erich
 
 
Červenka Boris
Margaritov Dimitr
 
 
3144  3020
3.Pinkas JanPopelka Antonín st.116-1-1183230
4.Novosad RostislavHolub Roman-79-10-9 1331
5.Handl ErichČervenka Boris596  3041
6.Matuna VáclavMargaritov Dimitr375  3051
7.Novosad RostislavPopelka Antonín st.13-7-8-7 1352
8.Handl ErichHolub Roman-7-9-7  0353
9.Matuna VáclavČervenka Boris7-926 3163
10.Pinkas JanMargaritov Dimitr6210  3073
11.Handl ErichPopelka Antonín st.889  3083
12.Matuna VáclavHolub Roman67-79 3193
13.Pinkas JanČervenka Boris256  30103
14.Novosad RostislavMargaritov Dimitr         
15.Matuna VáclavPopelka Antonín st.         
16.Pinkas JanHolub Roman         
17.Novosad RostislavČervenka Boris         
18.Handl ErichMargaritov Dimitr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinkas Jan30Popelka Antonín st.12
Novosad Rostislav02Holub Roman21
Handl Erich21Červenka Boris03
Matuna Václav30Margaritov Dimitr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline