Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:17463:325TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Ivan
Tomek Jakub
 
 
Kadavý Ondřej
Cankař Radek
 
 
-9298 3110
2.Král Martin
Krauz Samuel
 
 

 
 
WO    3020
3.Ševčík IvanCankař Radek-98158 3130
4.Krauz SamuelPinkas Jan-663-9103240
5.Král MartinKadavý Ondřej-7-3-7  0341
6.Tomek JakubWO    3051
7.Krauz SamuelCankař Radek-12399 3161
8.Král MartinPinkas Jan-8-4-3  0362
9.Tomek JakubKadavý Ondřej9-6-7-2 1363
10.Ševčík IvanWO    3073
11.Král MartinCankař Radek476  3083
12.Tomek JakubPinkas Jan586  3093
13.Ševčík IvanKadavý Ondřej-9-6-8  0394
14.Krauz SamuelWO    30104
15.Tomek JakubCankař Radek         
16.Ševčík IvanPinkas Jan         
17.Krauz SamuelKadavý Ondřej         
18.Král Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčík Ivan11Cankař Radek03
Krauz Samuel20Pinkas Jan12
Král Martin12Kadavý Ondřej30
Tomek Jakub11   
WO40WO04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,Břevnov, Tram.č.22 nebo 25,zast. Malovanka,přesun pěšky asi 6 minutRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36561:601TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Antonín st.
Ptáček Jan
 
 
Karpíšek Ondřej
Myslivec Jiří
 
 
-88-7783210
2.Červenka Boris
Holub Roman
 
 
Doležal Karel
Lüder Jan
 
 
8-66-7-92311
3.Popelka Antonín st.Lüder Jan-4889 3121
4.Ptáček JanDoležal Karel-14328 3131
5.Červenka BorisMyslivec Jiří-8-8-6  0332
6.Holub RomanKarpíšek Ondřej-8879 3142
7.Ptáček JanLüder Jan-10-69-8 1343
8.Červenka BorisDoležal Karel-8-997-62344
9.Holub RomanMyslivec Jiří-8799 3154
10.Popelka Antonín st.Karpíšek Ondřej897  3064
11.Červenka BorisLüder Jan-8-5-8  0365
12.Holub RomanDoležal Karel-97-68-62366
13.Popelka Antonín st.Myslivec Jiří-8-9-8  0367
14.Ptáček JanKarpíšek Ondřej-68-4-6 1368
15.Holub RomanLüder Jan-5-8-9  0369
16.Popelka Antonín st.Doležal Karel-9-9-12  03610
17.Ptáček JanMyslivec Jiří98-7-8-623  
18.Červenka BorisKarpíšek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Popelka Antonín st.22Lüder Jan31
Ptáček Jan12Doležal Karel31
Červenka Boris03Myslivec Jiří21
Holub Roman22Karpíšek Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovni 1380, Praha VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19508:352TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
Baier Miroslav
Pekárek Václav
 
 
5-11-1-7 1311
3.Žambokréthyová MilenaBaier Miroslav-9727 3121
4.Laštůvka PetrPekárek Václav-85-84103231
5.Hadrava MiloslavHlaváček Ivan8-799 3141
6.Navrátil LadislavWO    3051
7.Laštůvka PetrBaier Miroslav-8-9-8  0352
8.Hadrava MiloslavPekárek Václav-19-81063262
9.Navrátil LadislavHlaváček Ivan568  3072
10.Žambokréthyová MilenaWO    3082
11.Hadrava MiloslavBaier Miroslav-55-8-5 1383
12.Navrátil LadislavPekárek Václav-873-4-82384
13.Žambokréthyová MilenaHlaváček Ivan5-938 3194
14.Laštůvka PetrWO    30104
15.Navrátil LadislavBaier Miroslav988  30  
16.Žambokréthyová MilenaPekárek Václav         
17.Laštůvka PetrHlaváček Ivan         
18.Hadrava Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žambokréthyová Milena20Baier Miroslav21
Laštůvka Petr11Pekárek Václav12
Hadrava Miloslav21Hlaváček Ivan03
Navrátil Ladislav11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23557:499TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
6-65-673210
2.Kubeš Václav
Kucharčík Jan
 
 
Ouroda František
Smrkovský Petr
 
 
-9-88-7 1311
3.Valeš ZbyněkMarko Jiří7-674 3121
4.Hrdlička JakubBoštíková Věra898  3031
5.Reuter ChristophSmrkovský Petr-4-8-9  0332
6.Kucharčík JanOuroda František6-105-2-82333
7.Hrdlička JakubMarko Jiří11-977 3143
8.Reuter ChristophBoštíková Věra-65-9-6 1344
9.Kucharčík JanSmrkovský Petr786  3054
10.Valeš ZbyněkOuroda František77-69 3164
11.Reuter ChristophMarko Jiří-8-99-8 1365
12.Kucharčík JanBoštíková Věra21-1110 3175
13.Valeš ZbyněkSmrkovský Petr119-411 3185
14.Kubeš VáclavOuroda František585  3095
15.Kucharčík JanMarko Jiří-6594 31105
16.Valeš ZbyněkBoštíková Věra7    10  
17.Kubeš VáclavSmrkovský Petr         
18.Reuter ChristophOuroda František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valeš Zbyněk30Marko Jiří13
Hrdlička Jakub20Boštíková Věra12
Reuter Christoph03Smrkovský Petr12
Kucharčík Jan31Ouroda František12
Kubeš Václav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5375:237TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
Krieger Karel
Levý Jiří
 
 
-13934 3110
2.Matuška František
Hájek Karel
 
 
Lhoták Petr
Mikšátko Roman
 
 
1121  3020
3.Hájek KarelLevý Jiří1067  3030
4.Matuška FrantišekLhoták Petr907  3040
5.Pícha DavidMikšátko Roman786  3050
6.Pecka ZdeněkKrieger Karel942  3060
7.Matuška FrantišekLevý Jiří10-98-933270
8.Pícha DavidLhoták Petr4-775 3180
9.Pecka ZdeněkMikšátko Roman545  3090
10.Hájek KarelKrieger Karel8-277 31100
11.Pícha DavidLevý Jiří-778-3532  
12.Pecka ZdeněkLhoták Petr         
13.Hájek KarelMikšátko Roman         
14.Matuška FrantišekKrieger Karel         
15.Pecka ZdeněkLevý Jiří         
16.Hájek KarelLhoták Petr         
17.Matuška FrantišekMikšátko Roman         
18.Pícha DavidKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Karel20Levý Jiří02
Matuška František20Lhoták Petr02
Pícha David20Mikšátko Roman02
Pecka Zdeněk20Krieger Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Šedivý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16520:348TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampl Pavel
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Bratka Arnošt
Přeučil Jiří
 
 
99-109 3110
2.Vinklářová Veronika
Vožický Bohumil
 
 

 
 
WO    3020
3.Vinklářová VeronikaPospíšil Alois-9-63-9 1321
4.Hampl PavelBratka Arnošt9-137-1083231
5.Remunda Alexandros MatheosPřeučil Jiří337  3041
6.Vožický BohumilWO    3051
7.Hampl PavelPospíšil Alois-7-9-6  0352
8.Remunda Alexandros MatheosBratka Arnošt9710  3062
9.Vožický BohumilPřeučil Jiří455  3072
10.Vinklářová VeronikaWO    3082
11.Remunda Alexandros MatheosPospíšil Alois-6-995-52383
12.Vožický BohumilBratka Arnošt87-86 3193
13.Vinklářová VeronikaPřeučil Jiří7-717-8-42394
14.Hampl PavelWO    30104
15.Vožický BohumilPospíšil Alois         
16.Vinklářová VeronikaBratka Arnošt         
17.Hampl PavelPřeučil Jiří         
18.Remunda Alexandros Matheos         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vinklářová Veronika02Pospíšil Alois30
Hampl Pavel11Bratka Arnošt03
Remunda Alexandros Matheos21Přeučil Jiří12
Vožický Bohumil20   
WO40WO04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS