Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
Pecka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31374:453TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
Král Martin
Čuda Jan
 
 
-12-99-4 1301
2.Hájek Karel
Matuška František
 
 
Ševčík Ivan
Šimberský Jiří
 
 
6-59-7-62302
3.Matuška FrantišekKrál Martin3316  3012
4.Hájek KarelŠimberský Jiří-106108 3122
5.Pecka ZdeněkŠevčík Ivan-5-57-4 1323
6.Pícha DavidČuda Jan-7-8-6  0324
7.Hájek KarelKrál Martin-7-8-5  0325
8.Pecka ZdeněkŠimberský Jiří7-8-10-6 1326
9.Pícha DavidŠevčík Ivan10-7-5-4 1327
10.Matuška FrantišekČuda Jan-810-7-6 1328
11.Pecka ZdeněkKrál Martin-6-7-9  0329
12.Pícha DavidŠimberský Jiří-9-9-12  03210
13.Matuška FrantišekŠevčík Ivan         
14.Hájek KarelČuda Jan         
15.Pícha DavidKrál Martin         
16.Matuška FrantišekŠimberský Jiří         
17.Hájek KarelŠevčík Ivan         
18.Pecka ZdeněkČuda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matuška František11Král Martin21
Hájek Karel11Šimberský Jiří21
Pecka Zdeněk03Ševčík Ivan20
Pícha David03Čuda Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Valeš Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10442:339TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radil Milan
Kubeš Václav
 
 
Benák Jan
Benák Vít
 
 
15410  3010
2.Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
Kotlorz Lukáš
Vinklářová Veronika
 
 
5710  3020
3.Valeš ZbyněkBenák Jan8-41011 3130
4.Kubeš VáclavBenák Vít-8-910-6 1331
5.Hrdlička JakubKotlorz Lukáš876  3041
6.Radil MilanVinklářová Veronika975  3051
7.Kubeš VáclavBenák Jan768  3061
8.Hrdlička JakubBenák Vít-910-8-8 1362
9.Radil MilanKotlorz Lukáš9-7810 3172
10.Valeš ZbyněkVinklářová Veronika-10337 3182
11.Hrdlička JakubBenák Jan245  3092
12.Radil MilanBenák Vít7-725 31102
13.Valeš ZbyněkKotlorz Lukáš11-8   11  
14.Kubeš VáclavVinklářová Veronika         
15.Radil MilanBenák Jan         
16.Valeš ZbyněkBenák Vít         
17.Kubeš VáclavKotlorz Lukáš         
18.Hrdlička JakubVinklářová Veronika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valeš Zbyněk20Benák Jan03
Kubeš Václav11Benák Vít21
Hrdlička Jakub21Kotlorz Lukáš02
Radil Milan30Vinklářová Veronika02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
Hadrava Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:Žambokréthyová Milena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Navrátil Ladislav
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Laštůvka Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:31686:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laštůvka Petr
Hadrava Miloslav
 
 
Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
-9767 3110
2.Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
-9789 3120
3.Navrátil LadislavFlídr Josef-7-12-5  0321
4.Žambokréthyová MilenaPospíšil Alois965  3031
5.Laštůvka PetrArsenjev Petr10-1209 3141
6.Hadrava MiloslavBratka Arnošt7125  3051
7.Žambokréthyová MilenaFlídr Josef8-7-11-9 1352
8.Laštůvka PetrPospíšil Alois788  3062
9.Hadrava MiloslavArsenjev Petr-827-11-92363
10.Navrátil LadislavBratka Arnošt-7-75-9 1364
11.Laštůvka PetrFlídr Josef-24-9-8 1365
12.Hadrava MiloslavPospíšil Alois4-743 3175
13.Navrátil LadislavArsenjev Petr-9189-8-102376
14.Žambokréthyová MilenaBratka Arnošt9-9-94-92377
15.Hadrava MiloslavFlídr Josef9119  3087
16.Navrátil LadislavPospíšil Alois-89-6-8 1388
17.Žambokréthyová MilenaArsenjev Petr489  3098
18.Laštůvka PetrBratka Arnošt8-9-9-1 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Ladislav04Flídr Josef31
Žambokréthyová Milena22Pospíšil Alois13
Laštůvka Petr22Arsenjev Petr22
Hadrava Miloslav31Bratka Arnošt31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
Červenka Boris
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:Holub Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:Ptáček Jan
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:05Rozhodčí:Pleticha Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35553:585TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Jan
Pleticha Jaroslav
 
 
Smrčina Zdeněk
Plucar Ondřej
 
 
WO    3010
2.Holub Roman
Červenka Boris
 
 
Huňa Vladimír
Lhoták Petr
 
 
7-98-9-102311
3.Pleticha JaroslavHuňa Vladimír9-3-5-4 1312
4.Ptáček JanLhoták Petr-5-8-7  0313
5.Červenka BorisPlucar Ondřej-96-7-11 1314
6.Holub RomanSmrčina Zdeněk7-987 3124
7.Ptáček JanHuňa Vladimír-6-2-8  0325
8.Červenka BorisLhoták Petr-99-12-9 1326
9.Holub RomanPlucar Ondřej-1012-7663236
10.Pleticha JaroslavSmrčina Zdeněk8-588 3146
11.Červenka BorisHuňa Vladimír-1016-10-3 1347
12.Holub RomanLhoták Petr12-1085 3157
13.Pleticha JaroslavPlucar Ondřej15-9-7-8 1358
14.Ptáček JanSmrčina Zdeněk-5-8-5  0359
15.Holub RomanHuňa Vladimír12-610-11-1023510
16.Pleticha JaroslavLhoták Petr         
17.Ptáček JanPlucar Ondřej         
18.Červenka BorisSmrčina Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pleticha Jaroslav12Huňa Vladimír40
Ptáček Jan03Lhoták Petr21
Červenka Boris03Plucar Ondřej21
Holub Roman31Smrčina Zdeněk12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Pinkas Jan
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26582:564Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
-9-95483210
2.Matuna Václav
Handl Erich
 
 
Ouroda František
Smrkovský Petr
 
 
8-10-1010-62311
3.Matuna VáclavSmrkovský Petr896  3021
4.Pinkas JanOuroda František-5-9-6  0322
5.Handl ErichBoštíková Věra-6-8-10  0323
6.Slavata JosefMarko Jiří9510  3033
7.Pinkas JanSmrkovský Petr10-59-693243
8.Handl ErichOuroda František-10-3-4  0344
9.Slavata JosefBoštíková Věra4-5813 3154
10.Matuna VáclavMarko Jiří8125  3064
11.Handl ErichSmrkovský Petr-4-8-8  0365
12.Slavata JosefOuroda František88-13-9-72366
13.Matuna VáclavBoštíková Věra10410  3076
14.Pinkas JanMarko Jiří68-127 3186
15.Slavata JosefSmrkovský Petr78-10-473296
16.Matuna VáclavOuroda František788  30106
17.Pinkas JanBoštíková Věra         
18.Handl ErichMarko Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matuna Václav40Smrkovský Petr13
Pinkas Jan21Ouroda František31
Handl Erich03Boštíková Věra12
Slavata Josef31Marko Jiří03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:36562:595TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Karel
Karpíšek Ondřej
 
 
Železný Miroslav
Baier Miroslav
 
 
3-8-13-4 1301
2.Myslivec Jiří
Blažek Pavel
 
 
Veselý Filip
Havránek Jakub
 
 
-1010-7-8 1302
3.Myslivec JiříBaier Miroslav-592-753212
4.Blažek PavelŽelezný Miroslav811-10-10-92313
5.Karpíšek OndřejHavránek Jakub10811  3023
6.Doležal KarelVeselý Filip27-7-6-82324
7.Blažek PavelBaier Miroslav8-9-8-7 1325
8.Karpíšek OndřejŽelezný Miroslav-210-7-6 1326
9.Doležal KarelHavránek Jakub5-10-78-132327
10.Myslivec JiříVeselý Filip-5-10-5  0328
11.Karpíšek OndřejBaier Miroslav-5737 3138
12.Doležal KarelŽelezný Miroslav-89-12143248
13.Myslivec JiříHavránek Jakub45-88 3158
14.Blažek PavelVeselý Filip-8-5-4  0359
15.Doležal KarelBaier Miroslav-77-12-5 13510
16.Myslivec JiříŽelezný Miroslav13-9   11  
17.Blažek PavelHavránek Jakub         
18.Karpíšek OndřejVeselý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Myslivec Jiří21Baier Miroslav22
Blažek Pavel03Železný Miroslav21
Karpíšek Ondřej21Havránek Jakub12
Doležal Karel13Veselý Filip30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline