Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21572:467TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimberský Jiří
Ševčík Ivan
 
 
Železný Miroslav
Baier Miroslav
 
 
57-46 3110
2.Král Martin
Čuda Jan
 
 
Veselý Filip
Dolanský Roman
 
 
733  3020
3.Čuda JanŽelezný Miroslav-125-71-92321
4.Ševčík IvanBaier Miroslav-592-4-92322
5.Král MartinVeselý Filip444  3032
6.Šimberský JiříDolanský Roman6610  3042
7.Ševčík IvanŽelezný Miroslav-67-9-12 1343
8.Král MartinBaier Miroslav-11476 3153
9.Šimberský JiříVeselý Filip6-1248 3163
10.Čuda JanDolanský Roman129-85 3173
11.Král MartinŽelezný Miroslav257  3083
12.Šimberský JiříBaier Miroslav6-105-2-92384
13.Čuda JanVeselý Filip-3-7-6  0385
14.Ševčík IvanDolanský Roman97-59 3195
15.Šimberský JiříŽelezný Miroslav3-8912 31105
16.Čuda JanBaier Miroslav-5-4WO  03  
17.Ševčík IvanVeselý Filip         
18.Král MartinDolanský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čuda Jan12Železný Miroslav22
Ševčík Ivan12Baier Miroslav21
Král Martin30Veselý Filip12
Šimberský Jiří31Dolanský Roman03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Smrkovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35671:645TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Myslivec Jiří
Blažek Pavel
 
 
-7-810-7 1301
2.Ouroda František
Smrkovský Petr
 
 
Doležal Karel
Karpíšek Ondřej
 
 
5-796 3111
3.Ouroda FrantišekDoležal Karel-9-10-7  0312
4.Marko JiříMyslivec Jiří-878-5-62313
5.Boštíková VěraBlažek Pavel-109-8673223
6.Smrkovský PetrKarpíšek Ondřej8-9-710-102324
7.Marko JiříDoležal Karel-87-7-5 1325
8.Boštíková VěraMyslivec Jiří767  3035
9.Smrkovský PetrBlažek Pavel435  3045
10.Ouroda FrantišekKarpíšek Ondřej543  3055
11.Boštíková VěraDoležal Karel14-9-1-8 1356
12.Smrkovský PetrMyslivec Jiří-8788 3166
13.Ouroda FrantišekBlažek Pavel7-8106 3176
14.Marko JiříKarpíšek Ondřej-794-6-102377
15.Smrkovský PetrDoležal Karel-6-8-11  0378
16.Ouroda FrantišekMyslivec Jiří6-610-7-82379
17.Marko JiříBlažek Pavel786  3089
18.Boštíková VěraKarpíšek Ondřej6-10-5-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ouroda František22Doležal Karel40
Marko Jiří13Myslivec Jiří22
Boštíková Věra22Blažek Pavel04
Smrkovský Petr22Karpíšek Ondřej31
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34463:518Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Petr
Huňa Vladimír
 
 
Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
7-4-10953210
2.Smrčina Zdeněk
Plucar Ondřej
 
 
Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
-10-10-5  0311
3.Lhoták PetrSlavata Josef-7-9-11  0312
4.Krieger KarelCankař Radek-5-88-4 1313
5.Plucar OndřejMatuna Václav11-2-79-72314
6.Huňa VladimírPinkas Jan59-16-983224
7.Krieger KarelSlavata Josef-5-3-11  0325
8.Plucar OndřejCankař Radek-6-5-9  0326
9.Huňa VladimírMatuna Václav457  3036
10.Lhoták PetrPinkas Jan-68-6-5 1337
11.Plucar OndřejSlavata Josef1512  3047
12.Huňa VladimírCankař Radek-10-104-10 1348
13.Lhoták PetrMatuna Václav-88-7-8 1349
14.Krieger KarelPinkas Jan-7-10-10  03410
15.Huňa VladimírSlavata Josef-6355 31  
16.Lhoták PetrCankař Radek         
17.Krieger KarelMatuna Václav         
18.Plucar OndřejPinkas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Petr03Slavata Josef21
Krieger Karel03Cankař Radek30
Plucar Ondřej12Matuna Václav21
Huňa Vladimír21Pinkas Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16510:330SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
Holub Roman
Pleticha Jaroslav
 
 
863  3010
2.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 

 
 
WO    3020
3.Arsenjev PetrPtáček Jan8-10-105-92321
4.Pospíšil AloisPleticha Jaroslav6-9-9593231
5.Flídr JosefHolub Roman986  3041
6.Bratka ArnoštWO    3051
7.Pospíšil AloisPtáček Jan89-115 3161
8.Flídr JosefPleticha Jaroslav786  3071
9.Bratka ArnoštHolub Roman-5-83-7 1372
10.Arsenjev PetrWO    3082
11.Flídr JosefPtáček Jan-6874 3192
12.Bratka ArnoštPleticha Jaroslav93-6-7-62393
13.Arsenjev PetrHolub Roman-9-7-6  0394
14.Pospíšil AloisWO    30104
15.Bratka ArnoštPtáček Jan         
16.Arsenjev PetrPleticha Jaroslav         
17.Pospíšil AloisHolub Roman         
18.Flídr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Arsenjev Petr02Ptáček Jan12
Pospíšil Alois20Pleticha Jaroslav12
Flídr Josef30Holub Roman21
Bratka Arnošt02   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34518:577TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinklářová Veronika
Vožický Bohumil
 
 
Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
6-868 3110
2.Rochowanski Jan
Kotlorz Lukáš
 
 
Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
-49-6-5 1311
3.Rochowanski JanŽambokréthyová Milena-3-2-9  0312
4.Kotlorz LukášLaštůvka Petr7-10109 3122
5.Vinklářová VeronikaNavrátil Ladislav10-14-1110-92323
6.Kocánek JiříHadrava Miloslav118-512 3133
7.Kotlorz Lukᚎambokréthyová Milena-7-9-9  0334
8.Vinklářová VeronikaLaštůvka Petr-4-6-12  0335
9.Kocánek JiříNavrátil Ladislav-81-75-72336
10.Rochowanski JanHadrava Miloslav-8-7-6  0337
11.Vinklářová VeronikaŽambokréthyová Milena-6-7-8  0338
12.Kocánek JiříLaštůvka Petr88-8-14-72339
13.Rochowanski JanNavrátil Ladislav978  3049
14.Kotlorz LukášHadrava Miloslav98-128 3159
15.Kocánek JiříŽambokréthyová Milena-5-57-9 13510
16.Rochowanski JanLaštůvka Petr         
17.Kotlorz LukášNavrátil Ladislav         
18.Vinklářová VeronikaHadrava Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rochowanski Jan12Žambokréthyová Milena40
Kotlorz Lukáš21Laštůvka Petr21
Vinklářová Veronika03Navrátil Ladislav21
Kocánek Jiří13Hadrava Miloslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
Pecka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32443:510TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Vojtěch
Schützner Vladimír
 
 
Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
-7-7-11  0301
2.Pecka Zdeněk
Matuška František
 
 
Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
8-9-69-82302
3.Schützner VladimírValeš Zbyněk10-11-3-3 1303
4.Michálek VojtěchKucharčík Jan-68-9-9 1304
5.Matuška FrantišekHrdlička Jakub789  3014
6.Pecka ZdeněkRadil Milan5912  3024
7.Michálek VojtěchValeš Zbyněk-7-10-7  0325
8.Matuška FrantišekKucharčík Jan-6-5-5  0326
9.Pecka ZdeněkHrdlička Jakub-8710-983236
10.Schützner VladimírRadil Milan-8-10-7  0337
11.Matuška FrantišekValeš Zbyněk-59-5-9 1338
12.Pecka ZdeněkKucharčík Jan-10-96-9 1339
13.Schützner VladimírHrdlička Jakub8126  3049
14.Michálek VojtěchRadil Milan-6-5-8  03410
15.Pecka ZdeněkValeš Zbyněk         
16.Schützner VladimírKucharčík Jan         
17.Michálek VojtěchHrdlička Jakub         
18.Matuška FrantišekRadil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schützner Vladimír12Valeš Zbyněk30
Michálek Vojtěch03Kucharčík Jan30
Matuška František12Hrdlička Jakub03
Pecka Zdeněk21Radil Milan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS