Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Valeš
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:41703:741TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
Šimberský Jiří
Krauz Samuel
 
 
98-66 3110
2.Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
Král Martin
Čuda Jan
 
 
5-4-26-62311
3.Valeš ZbyněkŠimberský Jiří-8118-583221
4.Radil MilanKrauz Samuel8-4-10-8 1322
5.Reuter ChristophKrál Martin-5-9-6  0323
6.Kucharčík JanČuda Jan9-8-6673233
7.Radil MilanŠimberský Jiří-588-563243
8.Hrdlička JakubKrauz Samuel-5-7-5  0344
9.Kucharčík JanKrál Martin-7-67373254
10.Valeš ZbyněkČuda Jan-5-398-92355
11.Hrdlička JakubŠimberský Jiří-59710 3165
12.Kucharčík JanKrauz Samuel7-1073 3175
13.Valeš ZbyněkKrál Martin9-10-85-52376
14.Radil MilanČuda Jan-7-10-8  0377
15.Kucharčík JanŠimberský Jiří87-10-873287
16.Valeš ZbyněkKrauz Samuel108-6-873297
17.Radil MilanKrál Martin-89-9-9 1398
18.Hrdlička JakubČuda Jan10-6-97832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valeš Zbyněk22Šimberský Jiří04
Radil Milan13Krauz Samuel22
Reuter Christoph01Král Martin31
Kucharčík Jan40Čuda Jan22
Hrdlička Jakub21   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
Hadrava Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:Žambokréthyová Milena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Navrátil Ladislav
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Laštůvka Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30636:577TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
Pecka Zdeněk
Schützner Vladimír
 
 
710-7-9-92301
2.Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
Hájek Karel
Pícha David
 
 
4-55-793211
3.Žambokréthyová MilenaPícha David1-7-8-8 1312
4.Laštůvka PetrPecka Zdeněk7-8710 3122
5.Navrátil LadislavHájek Karel-109114 3132
6.Hadrava MiloslavSchützner Vladimír-4-105-6 1333
7.Laštůvka PetrPícha David5-8-24-82334
8.Navrátil LadislavPecka Zdeněk-915-7483244
9.Hadrava MiloslavHájek Karel568  3054
10.Žambokréthyová MilenaSchützner Vladimír-6-76683264
11.Navrátil LadislavPícha David11-9-3-8 1365
12.Hadrava MiloslavPecka Zdeněk-8-9-5  0366
13.Žambokréthyová MilenaHájek Karel493  3076
14.Laštůvka PetrSchützner Vladimír-8965 3186
15.Hadrava MiloslavPícha David-7-8-7  0387
16.Žambokréthyová MilenaPecka Zdeněk443  3097
17.Laštůvka PetrHájek Karel878  30107
18.Navrátil LadislavSchützner Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žambokréthyová Milena31Pícha David40
Laštůvka Petr31Pecka Zdeněk13
Navrátil Ladislav21Hájek Karel04
Hadrava Miloslav13Schützner Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
Červenka Boris
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:Pleticha Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:Kliner Jiří
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:Holub Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:32537:567TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Jaroslav
Kliner Jiří
 
 
Benák Jan
Benák Vít
 
 
-10-1010-12 1301
2.Holub Roman
Červenka Boris
 
 
Kotlorz Lukáš
Hoke Daniel
 
 
-8-11-11  0302
3.Červenka BorisBenák Vít994  3012
4.Popelka Antonín st.Kotlorz Lukáš-7-12-5  0313
5.Kliner JiříBenák Jan-69-6-8 1314
6.Holub RomanHoke Daniel11125  3024
7.Popelka Antonín st.Benák Vít437  3034
8.Kliner JiříKotlorz Lukáš-4-2-5  0335
9.Holub RomanBenák Jan867  3045
10.Červenka BorisHoke Daniel-826-8-52346
11.Kliner JiříBenák Vít4-911-5-72347
12.Holub RomanKotlorz Lukáš-2-6-4  0348
13.Červenka BorisBenák Jan-9-394-72349
14.Popelka Antonín st.Hoke Daniel7116  3059
15.Holub RomanBenák Vít10-8-118103269
16.Červenka BorisKotlorz Lukáš9-3-7-9 13610
17.Popelka Antonín st.Benák Jan         
18.Kliner JiříHoke Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červenka Boris13Benák Vít13
Popelka Antonín st.21Kotlorz Lukáš40
Kliner Jiří03Benák Jan21
Holub Roman31Hoke Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Pinkas Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14454:377Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
-10268 3110
2.Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
Třesohlavý Josef
Jůzek Karel
 
 
588  3020
3.Matuna VáclavPospíšil Alois88-810 3130
4.Slavata JosefBratka Arnošt610-39 3140
5.Pinkas JanJůzek Karel-91047 3150
6.Cankař RadekTřesohlavý Josef343  3060
7.Slavata JosefPospíšil Alois-6-8-5  0361
8.Pinkas JanBratka Arnošt9-564 3171
9.Cankař RadekJůzek Karel5118  3081
10.Matuna VáclavTřesohlavý Josef869  3091
11.Pinkas JanPospíšil Alois8-7-6-7 1392
12.Cankař RadekBratka Arnošt-4-83-8 1393
13.Matuna VáclavJůzek Karel1277  30103
14.Slavata JosefTřesohlavý Josef         
15.Cankař RadekPospíšil Alois         
16.Matuna VáclavBratka Arnošt         
17.Slavata JosefJůzek Karel         
18.Pinkas JanTřesohlavý Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matuna Václav30Pospíšil Alois21
Slavata Josef11Bratka Arnošt12
Pinkas Jan21Jůzek Karel03
Cankař Radek21Třesohlavý Josef02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27599:547TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Karel
Karpíšek Ondřej
 
 
Mikšátko Roman
Holštein Jaroslav
 
 
95-7-8-92301
2.Myslivec Jiří
Blažek Pavel
 
 
Huňa Vladimír
Lhoták Petr
 
 
7-97-813211
3.Blažek PavelHuňa Vladimír-1067-4-72312
4.Myslivec JiříLhoták Petr1-387 3122
5.Karpíšek OndřejMikšátko Roman71110  3032
6.Doležal KarelHolštein Jaroslav-8-11-5  0333
7.Myslivec JiříHuňa Vladimír7-936 3143
8.Karpíšek OndřejLhoták Petr-11-8-10  0344
9.Doležal KarelMikšátko Roman-3794 3154
10.Blažek PavelHolštein Jaroslav104-86 3164
11.Karpíšek OndřejHuňa Vladimír-4-8-8  0365
12.Doležal KarelLhoták Petr-289-6113275
13.Blažek PavelMikšátko Roman476  3085
14.Myslivec JiříHolštein Jaroslav857  3095
15.Doležal KarelHuňa Vladimír76-9-6-72396
16.Blažek PavelLhoták Petr7-989 31106
17.Myslivec JiříMikšátko Roman         
18.Karpíšek OndřejHolštein Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Pavel31Huňa Vladimír31
Myslivec Jiří30Lhoták Petr13
Karpíšek Ondřej12Mikšátko Roman03
Doležal Karel22Holštein Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip ml.
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24545:508TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baier Miroslav
Železný Miroslav
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
-97-5-4 1301
2.Veselý Filip
Pína Jan
 
 
Smrkovský Petr
Bukovský Petr
 
 
-43-4693211
3.Pína JanSmrkovský Petr9-69-9-72312
4.Železný MiroslavBoštíková Věra977  3022
5.Baier MiroslavMarko Jiří-3812-883232
6.Veselý FilipBukovský Petr-9826 3142
7.Železný MiroslavSmrkovský Petr-11-5-7  0343
8.Baier MiroslavBoštíková Věra-9-6-6  0344
9.Veselý FilipMarko Jiří1272  3054
10.Pína JanBukovský Petr-9-1051053264
11.Baier MiroslavSmrkovský Petr5144  3074
12.Veselý FilipBoštíková Věra-2-7-10  0375
13.Pína JanMarko Jiří1085  3085
14.Železný MiroslavBukovský Petr5117  3095
15.Veselý FilipSmrkovský Petr-84-99732105
16.Pína JanBoštíková Věra-7136-9-923  
17.Železný MiroslavMarko Jiří         
18.Baier MiroslavBukovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pína Jan21Smrkovský Petr22
Železný Miroslav21Boštíková Věra21
Baier Miroslav21Marko Jiří03
Veselý Filip31Bukovský Petr03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS