Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11448:343TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimberský Jiří
Ševčík Ivan
 
 
Smrkovský Petr
Bukovský Petr
 
 
957  3010
2.Král Martin
Čuda Jan
 
 
Marko Jiří
Boštíková Věra
 
 
108-9-6-82311
3.Ševčík IvanSmrkovský Petr591  3021
4.Šimberský JiříBoštíková Věra678  3031
5.Král MartinMarko Jiří9103  3041
6.Čuda JanBukovský Petr746  3051
7.Šimberský JiříSmrkovský Petr-9-8-6  0352
8.Král MartinBoštíková Věra-12910-893262
9.Čuda JanMarko Jiří599  3072
10.Ševčík IvanBukovský Petr1462  3082
11.Král MartinSmrkovský Petr-74-9443292
12.Čuda JanBoštíková Věra-6785 31102
13.Ševčík IvanMarko Jiří         
14.Šimberský JiříBukovský Petr         
15.Čuda JanSmrkovský Petr         
16.Ševčík IvanBoštíková Věra         
17.Šimberský JiříMarko Jiří         
18.Král MartinBukovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševčík Ivan20Smrkovský Petr12
Šimberský Jiří11Boštíková Věra03
Král Martin30Marko Jiří02
Čuda Jan30Bukovský Petr02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:35528:567TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huňa Vladimír
Lhoták Petr
 
 
Baier Miroslav
Železný Miroslav
 
 
9910  3010
2.Plucar Ondřej
Žďárský Zdeněk
 
 
Veselý Filip
Pína Jan
 
 
-7-99-8 1311
3.Plucar OndřejBaier Miroslav-7-57-8 1312
4.Lhoták PetrVeselý Filip-994-7-72313
5.Žďárský ZdeněkŽelezný Miroslav-99-144-72314
6.Huňa VladimírPína Jan95-7-773224
7.Lhoták PetrBaier Miroslav-9-5-7  0325
8.Žďárský ZdeněkVeselý Filip-6-9-8  0326
9.Huňa VladimírŽelezný Miroslav-8-1386-92327
10.Plucar OndřejPína Jan98-66 3137
11.Žďárský ZdeněkBaier Miroslav5-6-8783247
12.Huňa VladimírVeselý Filip5-4-7-7 1348
13.Plucar OndřejŽelezný Miroslav8-8-8-7 1349
14.Lhoták PetrPína Jan-884-5-423410
15.Huňa VladimírBaier Miroslav         
16.Plucar OndřejVeselý Filip         
17.Lhoták PetrŽelezný Miroslav         
18.Žďárský ZdeněkPína Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plucar Ondřej12Baier Miroslav21
Lhoták Petr03Veselý Filip30
Žďárský Zdeněk12Železný Miroslav30
Huňa Vladimír12Pína Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6382:266SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
Svobodová Nikola
Hejný Matěj
 
 
-8989 3110
2.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
Kušta Petr
Runštuk Tomáš
 
 
645  3020
3.Pospíšil AloisSvobodová Nikola79-610 3130
4.Arsenjev PetrKušta Petr799  3040
5.Bratka ArnoštHejný Matěj65-107 3150
6.Flídr JosefRunštuk Tomáš423  3060
7.Arsenjev PetrSvobodová Nikola59-6-1183270
8.Bratka ArnoštKušta Petr68-109 3180
9.Flídr JosefHejný Matěj557  3090
10.Pospíšil AloisRunštuk Tomáš843  30100
11.Bratka ArnoštSvobodová Nikola         
12.Flídr JosefKušta Petr         
13.Pospíšil AloisHejný Matěj         
14.Arsenjev PetrRunštuk Tomáš         
15.Flídr JosefSvobodová Nikola         
16.Pospíšil AloisKušta Petr         
17.Arsenjev PetrHejný Matěj         
18.Bratka ArnoštRunštuk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Alois20Svobodová Nikola02
Arsenjev Petr20Kušta Petr02
Bratka Arnošt20Hejný Matěj02
Flídr Josef20Runštuk Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31623:598TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski Jan
Hampl Pavel
 
 
Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
7-7-3-9 1301
2.Šimeček Jan
Kotlorz Lukáš
 
 
Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
-54-8-7 1302
3.Šimeček JanCankař Radek-657-9-92303
4.Kotlorz LukášMatuna Václav-7-7-5  0304
5.Rochowanski JanSlavata Josef-10-78-4 1305
6.Hampl PavelPinkas Jan564  3015
7.Kotlorz LukášCankař Radek-8-29893225
8.Rochowanski JanMatuna Václav869  3035
9.Hampl PavelSlavata Josef6710  3045
10.Šimeček JanPinkas Jan-6-5-3  0346
11.Rochowanski JanCankař Radek118-104 3156
12.Hampl PavelMatuna Václav649  3066
13.Šimeček JanSlavata Josef676  3076
14.Kotlorz LukášPinkas Jan-6-138663286
15.Hampl PavelCankař Radek-97-3-5 1387
16.Šimeček JanMatuna Václav-16-89-72388
17.Kotlorz LukášSlavata Josef656  3098
18.Vožický BohumilPinkas Jan-5-834632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimeček Jan13Cankař Radek22
Kotlorz Lukáš31Matuna Václav22
Rochowanski Jan21Slavata Josef13
Hampl Pavel31Pinkas Jan13
Vožický Bohumil10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:21577:461TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pícha David
Hájek Karel
 
 
Ptáček Jan
Popelka Antonín st.
 
 
17-69-6-62301
2.Pecka Zdeněk
Schützner Vladimír
 
 
Červenka Boris
Holub Roman
 
 
-9884 3111
3.Schützner VladimírPopelka Antonín st.-3-8-9  0312
4.Hájek KarelHolub Roman-7-8-6  0313
5.Pícha DavidPtáček Jan655  3023
6.Pecka ZdeněkČervenka Boris44-142 3133
7.Hájek KarelPopelka Antonín st.10-68-10-132334
8.Pícha DavidHolub Roman398  3044
9.Pecka ZdeněkPtáček Jan2610  3054
10.Schützner VladimírČervenka Boris472  3064
11.Pícha DavidPopelka Antonín st.-74-8-13 1365
12.Pecka ZdeněkHolub Roman-82-7-9 1366
13.Schützner VladimírPtáček Jan85-83 3176
14.Hájek KarelČervenka Boris865  3086
15.Pecka ZdeněkPopelka Antonín st.589  3096
16.Manko ViktorHolub Roman831  30106
17.Hájek KarelPtáček Jan         
18.Pícha DavidČervenka Boris         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schützner Vladimír21Popelka Antonín st.31
Hájek Karel12Holub Roman22
Pícha David21Ptáček Jan03
Pecka Zdeněk31Červenka Boris03
Manko Viktor10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34677:671TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
10-6-10873210
2.Reuter Christoph
Kubeš Václav
 
 
Navrátil Ladislav
Žambokréthyová Milena
 
 
4104  3020
3.Kubeš VáclavŽambokréthyová Milena9-57-6-92321
4.Radil MilanLaštůvka Petr105-5-893231
5.Reuter ChristophHadrava Miloslav76-8-8-62332
6.Kucharčík JanNavrátil Ladislav744  3042
7.Radil MilanŽambokréthyová Milena-8-6-11  0343
8.Reuter ChristophLaštůvka Petr5-10-6-6 1344
9.Kucharčík JanHadrava Miloslav78-67 3154
10.Kubeš VáclavNavrátil Ladislav910-98 3164
11.Reuter ChristophŽambokréthyová Milena-6-5-11  0365
12.Kucharčík JanLaštůvka Petr6-6-7-9 1366
13.Kubeš VáclavHadrava Miloslav-3-1011-4 1367
14.Radil MilanNavrátil Ladislav9117  3077
15.Kucharčík JanŽambokréthyová Milena-67-106-42378
16.Kubeš VáclavLaštůvka Petr-677-693288
17.Radil MilanHadrava Miloslav8119  3098
18.Reuter ChristophNavrátil Ladislav-581-7732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubeš Václav22Žambokréthyová Milena40
Radil Milan31Laštůvka Petr22
Reuter Christoph13Hadrava Miloslav22
Kucharčík Jan22Navrátil Ladislav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS