Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4362:219TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimberský Jiří
Ševčík Ivan
 
 
Samohejl Erich
Holštein Jaroslav
 
 
174  3010
2.Král Martin
Tomek Jakub
 
 
Mikšátko Roman
Lhoták Petr
 
 
667  3020
3.Ševčík IvanMikšátko Roman677  3030
4.Šimberský JiříLhoták Petr37-77 3140
5.Král MartinHolštein Jaroslav-9388 3150
6.Tomek JakubSamohejl Erich835  3060
7.Šimberský JiříMikšátko Roman6-9911 3170
8.Král MartinLhoták Petr465  3080
9.Tomek JakubHolštein Jaroslav-5684 3190
10.Ševčík IvanSamohejl Erich463  30100
11.Král MartinMikšátko Roman         
12.Tomek JakubLhoták Petr         
13.Ševčík IvanHolštein Jaroslav         
14.Šimberský JiříSamohejl Erich         
15.Tomek JakubMikšátko Roman         
16.Ševčík IvanLhoták Petr         
17.Šimberský JiříHolštein Jaroslav         
18.Král MartinSamohejl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Ivan20Mikšátko Roman02
Šimberský Jiří20Lhoták Petr02
Král Martin20Holštein Jaroslav02
Tomek Jakub20Samohejl Erich02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26573:557SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
687  3010
2.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
Smrkovský Petr
Bukovský Petr
 
 
766  3020
3.Pospíšil AloisSmrkovský Petr7-677 3130
4.Arsenjev PetrBoštíková Věra-7-18-7  0331
5.Bratka ArnoštMarko Jiří9104  3041
6.Flídr JosefBukovský Petr944  3051
7.Arsenjev PetrSmrkovský Petr-6-7-6  0352
8.Bratka ArnoštBoštíková Věra46-6-4-52353
9.Flídr JosefMarko Jiří10-14-4-8 1354
10.Pospíšil AloisBukovský Petr-1676 3164
11.Bratka ArnoštSmrkovský Petr-7-7-7  0365
12.Flídr JosefBoštíková Věra9-697 3175
13.Pospíšil AloisMarko Jiří-10988 3185
14.Arsenjev PetrBukovský Petr8-8-6843295
15.Flídr JosefSmrkovský Petr7-710-6-12396
16.Pospíšil AloisBoštíková Věra-79-147832106
17.Arsenjev PetrMarko Jiří-6513-7-723  
18.Bratka ArnoštBukovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Alois40Smrkovský Petr31
Arsenjev Petr12Boštíková Věra22
Bratka Arnošt12Marko Jiří12
Flídr Josef22Bukovský Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35525:563TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Jiří
Rochowanski Jan
 
 
Baier Miroslav
Veselý Filip
 
 
-3-617-92301
2.Hučko Tomáš
Kotlorz Lukáš
 
 
Železný Miroslav
Středa Martin
 
 
98-105 3111
3.Rochowanski JanBaier Miroslav6-666 3121
4.Kotlorz Lukᚎelezný Miroslav-8-86-8 1322
5.Hučko TomášVeselý Filip-108-6-6 1323
6.Fausek JiříStředa Martin84-76 3133
7.Kotlorz LukášBaier Miroslav-2-10-8  0334
8.Hučko Tomᚎelezný Miroslav-6-867-102335
9.Fausek JiříVeselý Filip-9-3-5  0336
10.Rochowanski JanStředa Martin8-99-593246
11.Hučko TomášBaier Miroslav-1-7810-62347
12.Fausek JiříŽelezný Miroslav10-8-6-9 1348
13.Rochowanski JanVeselý Filip7-7-6-8 1349
14.Kotlorz LukášStředa Martin386  3059
15.Fausek JiříBaier Miroslav-73-4-6 13510
16.Rochowanski JanŽelezný Miroslav         
17.Kotlorz LukášVeselý Filip         
18.Hučko TomášStředa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rochowanski Jan21Baier Miroslav31
Kotlorz Lukáš12Železný Miroslav30
Hučko Tomáš03Veselý Filip30
Fausek Jiří13Středa Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:36745:694TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Karel
Matuška František
 
 
Doležal Karel
Myslivec Jiří
 
 
575  3010
2.Pecka Zdeněk
Schützner Vladimír
 
 
Lüder Jan
Karpíšek Ondřej
 
 
97-117 3120
3.Manko ViktorDoležal Karel7-8-7-6 1321
4.Matuška FrantišekMyslivec Jiří7-89-983231
5.Hájek KarelLüder Jan8-3-7-5 1332
6.Pecka ZdeněkKarpíšek Ondřej-775-9-92333
7.Matuška FrantišekDoležal Karel11-8-117-52334
8.Hájek KarelMyslivec Jiří963  3044
9.Pecka ZdeněkLüder Jan-7-856-72345
10.Manko ViktorKarpíšek Ondřej-10-6-10  0346
11.Hájek KarelDoležal Karel2-8-7693256
12.Pecka ZdeněkMyslivec Jiří7-87-15-72357
13.Manko ViktorLüder Jan67-6-6103267
14.Matuška FrantišekKarpíšek Ondřej-1167-6133277
15.Pecka ZdeněkDoležal Karel96-67 3187
16.Manko ViktorMyslivec Jiří3-89-973297
17.Matuška FrantišekLüder Jan4-13-9-7 1398
18.Hájek KarelKarpíšek Ondřej566  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Manko Viktor22Doležal Karel22
Matuška František22Myslivec Jiří13
Hájek Karel31Lüder Jan31
Pecka Zdeněk13Karpíšek Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13452:351TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
28-59 3110
2.Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
648  3020
3.Valeš ZbyněkMatuna Václav44-5-5-72321
4.Radil MilanCankař Radek-9-88-6 1322
5.Hrdlička JakubPinkas Jan-9119-843232
6.Kucharčík JanSlavata Josef864  3042
7.Radil MilanMatuna Václav1065  3052
8.Hrdlička JakubCankař Radek77-57 3162
9.Kucharčík JanPinkas Jan473  3072
10.Kubeš VáclavSlavata Josef846  3082
11.Hrdlička JakubMatuna Václav-7-5-7  0383
12.Kucharčík JanCankař Radek983  3093
13.Kubeš VáclavPinkas Jan487  30103
14.Radil MilanSlavata Josef         
15.Kucharčík JanMatuna Václav         
16.Kubeš VáclavCankař Radek         
17.Radil MilanPinkas Jan         
18.Hrdlička JakubSlavata Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valeš Zbyněk01Matuna Václav21
Radil Milan11Cankař Radek12
Hrdlička Jakub21Pinkas Jan03
Kucharčík Jan30Slavata Josef02
Kubeš Václav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12467:363TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Rychtarik David
 
 
Ptáček Jan
Kliner Jiří
 
 
978  3010
2.Žambokréthyová Milena
Laštůvka Petr
 
 
Holub Roman
Červenka Boris
 
 
-7-5127-72311
3.Laštůvka PetrHolub Roman-7-8-11  0312
4.Žambokréthyová MilenaPtáček Jan476  3022
5.Hadrava MiloslavKliner Jiří356  3032
6.Rychtarik DavidČervenka Boris87-6-733242
7.Žambokréthyová MilenaHolub Roman976  3052
8.Hadrava MiloslavPtáček Jan1118  3062
9.Rychtarik DavidKliner Jiří147  3072
10.Laštůvka PetrČervenka Boris-9985 3182
11.Hadrava MiloslavHolub Roman8-6-8-12 1383
12.Rychtarik DavidPtáček Jan10145  3093
13.Laštůvka PetrKliner Jiří876  30103
14.Žambokréthyová MilenaČervenka Boris         
15.Rychtarik DavidHolub Roman         
16.Laštůvka PetrPtáček Jan         
17.Žambokréthyová MilenaKliner Jiří         
18.Hadrava MiloslavČervenka Boris         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laštůvka Petr21Holub Roman21
Žambokréthyová Milena20Ptáček Jan03
Hadrava Miloslav21Kliner Jiří03
Rychtarik David30Červenka Boris02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline