Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30192:356TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Jan
Kliner Jiří
 
 
Ševčík Ivan
Šimberský Jiří
 
 
-4-6-5  0301
2.Holub Roman
Červenka Boris
 
 
Král Martin
Čuda Jan
 
 
-8-8-8  0302
3.Ptáček JanŠevčík Ivan-8-2-4  0303
4.Červenka BorisŠimberský Jiří-4-3-2  0304
5.Kliner JiříKrál Martin-1-2-4  0305
6.Holub RomanČuda Jan-9-8-3  0306
7.Červenka BorisŠevčík Ivan-99-7-7 1307
8.Kliner JiříŠimberský Jiří-7-6-1  0308
9.Holub RomanKrál Martin6-511-7-62309
10.Ptáček JanČuda Jan-5-4-4  03010
11.Kliner JiříŠevčík Ivan         
12.Holub RomanŠimberský Jiří         
13.Ptáček JanKrál Martin         
14.Červenka BorisČuda Jan         
15.Holub RomanŠevčík Ivan         
16.Ptáček JanŠimberský Jiří         
17.Červenka BorisKrál Martin         
18.Kliner JiříČuda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ptáček Jan02Ševčík Ivan20
Červenka Boris02Šimberský Jiří20
Kliner Jiří02Král Martin20
Holub Roman02Čuda Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:28587:561Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Komín Ondřej
 
 
Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
9-976 3110
2.Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
7-6813 3120
3.Handl ErichŽambokréthyová Milena-7-512-7 1321
4.Komín OndřejLaštůvka Petr8-8-5-3 1322
5.Pinkas JanHadrava Miloslav-14596 3132
6.Matuna VáclavNavrátil Ladislav-8667 3142
7.Komín OndřejŽambokréthyová Milena-5-5-7  0343
8.Pinkas JanLaštůvka Petr-366-783253
9.Matuna VáclavHadrava Miloslav97-912 3163
10.Handl ErichNavrátil Ladislav5-7-9-6 1364
11.Pinkas JanŽambokréthyová Milena6-81-983274
12.Matuna VáclavLaštůvka Petr8-5-7-6 1375
13.Handl ErichHadrava Miloslav-7-811753285
14.Komín OndřejNavrátil Ladislav3-11-81113295
15.Matuna VáclavŽambokréthyová Milena869  30105
16.Handl ErichLaštůvka Petr         
17.Komín OndřejHadrava Miloslav         
18.Pinkas JanNavrátil Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Handl Erich12Žambokréthyová Milena22
Komín Ondřej12Laštůvka Petr21
Pinkas Jan30Hadrava Miloslav03
Matuna Václav31Navrátil Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31679:643TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lüder Jan
Doležal Karel
 
 
Valeš Zbyněk
Reuter Christoph
 
 
-9-8-9  0301
2.Myslivec Jiří
Kolda Petr
 
 
Radil Milan
Seidl Josef
 
 
9-10-9993211
3.Myslivec JiříValeš Zbyněk-9-99-8 1312
4.Kolda PetrRadil Milan14810  3022
5.Lüder JanSeidl Josef-8-87-11 1323
6.Doležal KarelReuter Christoph-77-8-9 1324
7.Kolda PetrValeš Zbyněk3-787 3134
8.Lüder JanRadil Milan-9-85-11 1335
9.Doležal KarelSeidl Josef2103  3045
10.Myslivec JiříReuter Christoph-4-87753255
11.Lüder JanValeš Zbyněk98-5-6113265
12.Doležal KarelRadil Milan13-8-9843275
13.Myslivec JiříSeidl Josef12710  3085
14.Kolda PetrReuter Christoph1178  3095
15.Doležal KarelValeš Zbyněk-98-7-9 1396
16.Myslivec JiříRadil Milan-9-99-8 1397
17.Kolda PetrSeidl Josef128-1210 31107
18.Lüder JanReuter Christoph         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Myslivec Jiří22Valeš Zbyněk22
Kolda Petr40Radil Milan22
Lüder Jan12Seidl Josef13
Doležal Karel22Reuter Christoph12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27595:540TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Filip
Baier Miroslav
 
 
Hájek Karel
Manko Viktor
 
 
WO    3010
2.Dolanský Roman
Havránek Jakub
 
 
Pecka Zdeněk
Schützner Vladimír
 
 
-88-10883220
3.Havránek JakubPecka Zdeněk-121276 3130
4.Veselý FilipHájek Karel8-496 3140
5.Baier MiroslavSchützner Vladimír8-78-7-92341
6.Dolanský RomanManko Viktor8-86-6103251
7.Veselý FilipPecka Zdeněk257  3061
8.Baier MiroslavHájek Karel-55-7-6 1362
9.Dolanský RomanSchützner Vladimír9610  3072
10.Havránek JakubManko Viktor-4-9-7  0373
11.Baier MiroslavPecka Zdeněk-85-92-82374
12.Dolanský RomanHájek Karel-11-13-6  0375
13.Havránek JakubSchützner Vladimír-5-7-9  0376
14.Veselý FilipManko Viktor-4975 3186
15.Dolanský RomanPecka Zdeněk9-6129 3196
16.Havránek JakubHájek Karel5-777 31106
17.Veselý FilipSchützner Vladimír         
18.Baier MiroslavManko Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havránek Jakub22Pecka Zdeněk13
Veselý Filip30Hájek Karel22
Baier Miroslav03Schützner Vladimír21
Dolanský Roman31Manko Viktor12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37691:671TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Remunda Alexandros Matheos
Rochowanski Jan
 
 
75-11-763210
2.Peller Marek
Smrkovský Petr
 
 
Šimeček Jan
Kotlorz Lukáš
 
 
-810-8763220
3.Boštíková VěraRochowanski Jan6-9-1010-82321
4.Marko JiříKotlorz Lukáš-7-10-7  0322
5.Peller MarekRemunda Alexandros Matheos-8-89-5 1323
6.Smrkovský PetrŠimeček Jan685  3033
7.Marko JiříRochowanski Jan76-10-893243
8.Peller MarekKotlorz Lukáš-7-8-9  0344
9.Smrkovský PetrRemunda Alexandros Matheos6-810-10-52345
10.Boštíková VěraŠimeček Jan5-86-8-92346
11.Peller MarekRochowanski Jan-87-9-6 1347
12.Smrkovský PetrKotlorz Lukáš435  3057
13.Boštíková VěraRemunda Alexandros Matheos-569-11-92358
14.Marko JiříŠimeček Jan986  3068
15.Smrkovský PetrRochowanski Jan459  3078
16.Boštíková VěraKotlorz Lukáš-8979 3188
17.Marko JiříRemunda Alexandros Matheos-13-4810-52389
18.Peller MarekŠimeček Jan-7-5-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boštíková Věra13Rochowanski Jan22
Marko Jiří22Kotlorz Lukáš22
Peller Marek04Remunda Alexandros Matheos40
Smrkovský Petr31Šimeček Jan22
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:35450:536SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Petr
Plucar Ondřej
 
 
Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
-4-68-7 1301
2.Mikšátko Roman
Levý Jiří
 
 
Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
5-6-4-7 1302
3.Lhoták PetrFlídr Josef-7-4-7  0303
4.Levý JiříPospíšil Alois-9-8-9  0304
5.Mikšátko RomanArsenjev Petr-610-107-102305
6.Plucar OndřejBratka Arnošt9-54-10123215
7.Levý JiříFlídr Josef-10-6-6  0316
8.Mikšátko RomanPospíšil Alois-7677 3126
9.Plucar OndřejArsenjev Petr979  3036
10.Lhoták PetrBratka Arnošt-4-3-8  0337
11.Mikšátko RomanFlídr Josef-7-9-6  0338
12.Plucar OndřejPospíšil Alois-69-2873248
13.Lhoták PetrArsenjev Petr4811  3058
14.Levý JiříBratka Arnošt-5-9-9  0359
15.Plucar OndřejFlídr Josef-6-6-7  03510
16.Lhoták PetrPospíšil Alois-99   11  
17.Levý JiříArsenjev Petr         
18.Mikšátko RomanBratka Arnošt         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhoták Petr12Flídr Josef40
Levý Jiří03Pospíšil Alois12
Mikšátko Roman12Arsenjev Petr12
Plucar Ondřej31Bratka Arnošt21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS