Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:34423:513TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinklářová Veronika
Fausek Jiří
 
 
Ševčík Ivan
Šimberský Jiří
 
 
-8-789-112301
2.Průša Ondřej ml.
Vožický Bohumil
 
 
Král Martin
Čuda Jan
 
 
-67-8-10 1302
3.Vožický BohumilKrál Martin-11-668-82303
4.Průša Ondřej ml.Šimberský Jiří-174-793213
5.Fausek JiříŠevčík Ivan-4-4-6  0314
6.Vinklářová VeronikaČuda Jan-97-7-4 1315
7.Průša Ondřej ml.Král Martin8-98-773225
8.Fausek JiříŠimberský Jiří8-3-910-52326
9.Vinklářová VeronikaŠevčík Ivan-8-4-9  0327
10.Vožický BohumilČuda Jan-594-9-72328
11.Fausek JiříKrál Martin-4-2-5  0329
12.Vinklářová VeronikaŠimberský Jiří11-9-8-13 13210
13.Vožický BohumilŠevčík Ivan105-99 31  
14.Průša Ondřej ml.Čuda Jan-6-611-6 13  
15.Vinklářová VeronikaKrál Martin         
16.Vožický BohumilŠimberský Jiří         
17.Průša Ondřej ml.Ševčík Ivan         
18.Fausek JiříČuda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vožický Bohumil02Král Martin21
Průša Ondřej ml.20Šimberský Jiří21
Fausek Jiří03Ševčík Ivan20
Vinklářová Veronika03Čuda Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
Pecka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35621:631TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Zdeněk
Matuška František
 
 
Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
-5-76-6 1301
2.Pícha David
Hájek Karel
 
 
Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
-115-10-9 1302
3.Matuška FrantišekPospíšil Alois-5-8911103212
4.Hájek KarelFlídr Josef-3-7-10  0313
5.Pecka ZdeněkArsenjev Petr678  3023
6.Pícha DavidBratka Arnošt-699-1353233
7.Hájek KarelPospíšil Alois-8-85533243
8.Pecka ZdeněkFlídr Josef-75-1-8 1344
9.Pícha DavidArsenjev Petr995  3054
10.Matuška FrantišekBratka Arnošt778  3064
11.Pecka ZdeněkPospíšil Alois7-4-7-8 1365
12.Pícha DavidFlídr Josef-4-9-8  0366
13.Matuška FrantišekArsenjev Petr287  3076
14.Hájek KarelBratka Arnošt-4-2-9  0377
15.Pícha DavidPospíšil Alois-4-27463287
16.Matuška FrantišekFlídr Josef-98-8493297
17.Hájek KarelArsenjev Petr-98-5-6 1398
18.Pecka ZdeněkBratka Arnošt87-35 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matuška František40Pospíšil Alois13
Hájek Karel13Flídr Josef31
Pecka Zdeněk22Arsenjev Petr13
Pícha David31Bratka Arnošt13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Hrdlička
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:20547:478TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
Huňa Vladimír
Vencálek Jiří
 
 
44-10-843210
2.Hrdlička Jakub
Reuter Christoph
 
 
Lhoták Petr
Plucar Ondřej
 
 
89-8-8-52311
3.Hrdlička JakubHuňa Vladimír76-68 3121
4.Reuter ChristophVencálek Jiří579  3031
5.Radil MilanPlucar Ondřej5109  3041
6.Kucharčík JanLhoták Petr377  3051
7.Reuter ChristophHuňa Vladimír7-7-78-62352
8.Radil MilanVencálek Jiří89-105 3162
9.Kucharčík JanPlucar Ondřej74-107 3172
10.Hrdlička JakubLhoták Petr-5-1087103282
11.Radil MilanHuňa Vladimír9-49-10-102383
12.Kucharčík JanVencálek Jiří76-9-473293
13.Hrdlička JakubPlucar Ondřej84-7-41032103
14.Reuter ChristophLhoták Petr         
15.Kucharčík JanHuňa Vladimír         
16.Hrdlička JakubVencálek Jiří         
17.Reuter ChristophPlucar Ondřej         
18.Radil MilanLhoták Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdlička Jakub30Huňa Vladimír21
Reuter Christoph11Vencálek Jiří03
Radil Milan21Plucar Ondřej03
Kucharčík Jan30Lhoták Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
Hadrava Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28590:597TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
11-288 3110
2.Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
Smrkovský Petr
Tvrdík Petr
 
 
-4-789-82311
3.Navrátil LadislavSmrkovský Petr-58-8-5 1312
4.Žambokréthyová MilenaBoštíková Věra88-28 3122
5.Laštůvka PetrMarko Jiří-810-9-9 1323
6.Hadrava MiloslavTvrdík Petr1410  3033
7.Žambokréthyová MilenaSmrkovský Petr-6-7-10  0334
8.Laštůvka PetrBoštíková Věra8910  3044
9.Hadrava MiloslavMarko Jiří4-57-863254
10.Navrátil LadislavTvrdík Petr-949-813264
11.Laštůvka PetrSmrkovský Petr7-9-8-1 1365
12.Hadrava MiloslavBoštíková Věra8810  3075
13.Navrátil LadislavMarko Jiří10-488 3185
14.Žambokréthyová MilenaTvrdík Petr997  3095
15.Hadrava MiloslavSmrkovský Petr-5-29-4 1396
16.Navrátil LadislavBoštíková Věra-7118-2-12397
17.Žambokréthyová MilenaMarko Jiří458  30107
18.Laštůvka PetrTvrdík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Ladislav22Smrkovský Petr40
Žambokréthyová Milena31Boštíková Věra13
Laštůvka Petr12Marko Jiří13
Hadrava Miloslav31Tvrdík Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
Červenka Boris
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:Ptáček Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:Pleticha Jaroslav
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:Kliner Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32304:427TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kliner Jiří
Pleticha Jaroslav
 
 
Železný Miroslav
Baier Miroslav
 
 
-7-5-1  0301
2.Ptáček Jan
Červenka Boris
 
 
Středa Martin
Dolanský Roman
 
 
-5-7-8  0302
3.Kliner JiříBaier Miroslav-6-4-5  0303
4.Pleticha JaroslavŽelezný Miroslav-86-6-8 1304
5.Červenka BorisDolanský Roman-4-3-12  0305
6.Ptáček JanStředa Martin-1010-810103215
7.Pleticha JaroslavBaier Miroslav-15-1285-42316
8.Červenka BorisŽelezný Miroslav-3-7-3  0317
9.Ptáček JanDolanský Roman-76-67-92318
10.Kliner JiříStředa Martin-5-5-7  0319
11.Červenka BorisBaier Miroslav-7-8-8  03110
12.Ptáček JanŽelezný Miroslav         
13.Kliner JiříDolanský Roman         
14.Pleticha JaroslavStředa Martin         
15.Ptáček JanBaier Miroslav         
16.Kliner JiříŽelezný Miroslav         
17.Pleticha JaroslavDolanský Roman         
18.Červenka BorisStředa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kliner Jiří02Baier Miroslav30
Pleticha Jaroslav02Železný Miroslav20
Červenka Boris03Dolanský Roman20
Ptáček Jan11Středa Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Pinkas Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20525:439Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Pinkas Jan
 
 
Blažek Pavel
Doležal Karel
 
 
-8-133383210
2.Cankař Radek
Handl Erich
 
 
Kolda Petr
Svobodová Nikola
 
 
-44-6-7 1311
3.Pinkas JanSvobodová Nikola93-310 3121
4.Handl ErichBlažek Pavel338  3031
5.Cankař RadekDoležal Karel7-88-7-62332
6.Matuna VáclavKolda Petr-105-9-8 1333
7.Handl ErichSvobodová Nikola-98109 3143
8.Cankař RadekBlažek Pavel696  3053
9.Matuna VáclavDoležal Karel866  3063
10.Pinkas JanKolda Petr-9-3-10  0364
11.Cankař RadekSvobodová Nikola828  3074
12.Matuna VáclavBlažek Pavel655  3084
13.Pinkas JanDoležal Karel-9975 3194
14.Handl ErichKolda Petr-10-2-8  0395
15.Matuna VáclavSvobodová Nikola366  30105
16.Pinkas JanBlažek Pavel         
17.Handl ErichDoležal Karel         
18.Cankař RadekKolda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinkas Jan21Svobodová Nikola04
Handl Erich21Blažek Pavel03
Cankař Radek21Doležal Karel12
Matuna Václav31Kolda Petr30
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8389:265TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimberský Jiří
Ševčík Ivan
 
 
Blažek Pavel
Doležal Karel
 
 
7-1086 3110
2.Král Martin
Čuda Jan
 
 
Kolda Petr
Svobodová Nikola
 
 
67-107 3120
3.Král MartinKolda Petr357  3030
4.Šimberský JiříDoležal Karel93-84 3140
5.Ševčík IvanBlažek Pavel333  3050
6.Čuda JanSvobodová Nikola108-87 3160
7.Šimberský JiříKolda Petr-73-8653270
8.Ševčík IvanDoležal Karel11-295 3180
9.Čuda JanBlažek Pavel75-35 3190
10.Král MartinSvobodová Nikola481  30100
11.Ševčík IvanKolda Petr937  30  
12.Čuda JanDoležal Karel         
13.Král MartinBlažek Pavel         
14.Šimberský JiříSvobodová Nikola         
15.Čuda JanKolda Petr         
16.Král MartinDoležal Karel         
17.Šimberský JiříBlažek Pavel         
18.Ševčík IvanSvobodová Nikola         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Martin20Kolda Petr02
Šimberský Jiří20Doležal Karel02
Ševčík Ivan20Blažek Pavel02
Čuda Jan20Svobodová Nikola02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33427:501Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Železný Miroslav
Baier Miroslav
 
 
Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
1299  3010
2.Havránek Jakub
Veselý Filip
 
 
Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
-109-410-42311
3.Havránek JakubMatuna Václav-9425 3121
4.Veselý FilipCankař Radek9-6-5-14 1322
5.Baier MiroslavPinkas Jan9-94-743232
6.Železný MiroslavSlavata Josef-108-8-7 1333
7.Veselý FilipMatuna Václav-8-48-6 1334
8.Baier MiroslavCankař Radek-7-5-8  0335
9.Železný MiroslavPinkas Jan-615-4-9 1336
10.Havránek JakubSlavata Josef-8-9-9  0337
11.Baier MiroslavMatuna Václav-4-914-9 1338
12.Železný MiroslavCankař Radek-9-3-7  0339
13.Havránek JakubPinkas Jan-8-4-7  03310
14.Veselý FilipSlavata Josef         
15.Železný MiroslavMatuna Václav         
16.Havránek JakubCankař Radek         
17.Veselý FilipPinkas Jan         
18.Baier MiroslavSlavata Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havránek Jakub12Matuna Václav21
Veselý Filip02Cankař Radek30
Baier Miroslav12Pinkas Jan21
Železný Miroslav03Slavata Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Smrkovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15460:355KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Kliner Jiří
Pleticha Jaroslav
 
 
-8-9-5  0301
2.Ouroda František
Smrkovský Petr
 
 
Ptáček Jan
Červenka Boris
 
 
6-75-783211
3.Ouroda FrantišekPleticha Jaroslav-9-9-10  0312
4.Marko JiříPtáček Jan-6873 3122
5.Boštíková VěraČervenka Boris6-547 3132
6.Smrkovský PetrKliner Jiří579  3042
7.Marko JiříPleticha Jaroslav-112-4-9 1343
8.Boštíková VěraPtáček Jan10-778 3153
9.Smrkovský PetrČervenka Boris559  3063
10.Ouroda FrantišekKliner Jiří763  3073
11.Boštíková VěraPleticha Jaroslav-95612 3183
12.Smrkovský PetrPtáček Jan558  3093
13.Ouroda FrantišekČervenka Boris162  30103
14.Marko JiříKliner Jiří         
15.Smrkovský PetrPleticha Jaroslav         
16.Ouroda FrantišekPtáček Jan         
17.Marko JiříČervenka Boris         
18.Boštíková VěraKliner Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ouroda František21Pleticha Jaroslav21
Marko Jiří11Ptáček Jan03
Boštíková Věra30Červenka Boris03
Smrkovský Petr30Kliner Jiří02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:32617:624TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vencálek Jiří
Huňa Vladimír
 
 
Navrátil Ladislav
Žambokréthyová Milena
 
 
-8-5-9  0301
2.Lhoták Petr
Smrčina Zdeněk
 
 
Hadrava Miloslav
Hořínek Pavel
 
 
WO    0302
3.Lhoták PetrŽambokréthyová Milena-9-9-6  0303
4.Vencálek JiříHadrava Miloslav-987-973213
5.Smrčina ZdeněkNavrátil Ladislav868  3023
6.Huňa VladimírHořínek Pavel10-5108 3133
7.Vencálek JiříŽambokréthyová Milena-3-8-11  0334
8.Smrčina ZdeněkHadrava Miloslav9-9-6-7 1335
9.Huňa VladimírNavrátil Ladislav95-910 3145
10.Lhoták PetrHořínek Pavel-9-989-102346
11.Smrčina ZdeněkŽambokréthyová Milena-7139-5-82347
12.Huňa VladimírHadrava Miloslav8-5106 3157
13.Lhoták PetrNavrátil Ladislav-105-4843267
14.Vencálek JiříHořínek Pavel57-55 3177
15.Huňa VladimírŽambokréthyová Milena-884-9103287
16.Lhoták PetrHadrava Miloslav-74149 3197
17.Vencálek JiříNavrátil Ladislav566  30107
18.Smrčina ZdeněkHořínek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lhoták Petr22Žambokréthyová Milena31
Vencálek Jiří31Hadrava Miloslav13
Smrčina Zdeněk12Navrátil Ladislav04
Huňa Vladimír40Hořínek Pavel12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36502:569TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
-7-11-14  0301
2.Šimánek Lubomír
Arsenjev Petr
 
 
Valeš Zbyněk
Hrdlička Jakub
 
 
-8-11-8  0302
3.Arsenjev PetrValeš Zbyněk10-7-41083212
4.Bratka ArnoštKucharčík Jan106-5-1123222
5.Šimánek LubomírRadil Milan-7-7-7  0323
6.Pospíšil AloisHrdlička Jakub9106  3033
7.Bratka ArnoštValeš Zbyněk-114-78-22334
8.Šimánek LubomírKucharčík Jan-54-812-32335
9.Pospíšil AloisRadil Milan-2-6-7  0336
10.Arsenjev PetrHrdlička Jakub5-1068 3146
11.Šimánek LubomírValeš Zbyněk-9-4-9  0347
12.Pospíšil AloisKucharčík Jan-8-9-7  0348
13.Arsenjev PetrRadil Milan7-877 3158
14.Bratka ArnoštHrdlička Jakub-62-115-72359
15.Pospíšil AloisValeš Zbyněk-7-12-6  03510
16.Arsenjev PetrKucharčík Jan         
17.Bratka ArnoštRadil Milan         
18.Šimánek LubomírHrdlička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Arsenjev Petr30Valeš Zbyněk31
Bratka Arnošt12Kucharčík Jan21
Šimánek Lubomír03Radil Milan21
Pospíšil Alois13Hrdlička Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36634:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Benák Vít
 
 
Matuška František
Hájek Karel
 
 
-12-9-8  0301
2.Kotlorz Lukáš
Hoke Daniel
 
 
Pícha David
Pecka Zdeněk
 
 
-449-1-82302
3.Benák JanPícha David-11-8-9  0303
4.Hoke DanielMatuška František-5-3-5  0304
5.Kotlorz LukášPecka Zdeněk9-58-263214
6.Benák VítHájek Karel79-7-993224
7.Hoke DanielPícha David-76-36-52325
8.Kotlorz LukášMatuška František596  3035
9.Benák VítPecka Zdeněk698  3045
10.Benák JanHájek Karel-85-6583255
11.Kotlorz LukášPícha David658  3065
12.Benák VítMatuška František-78-6-5 1366
13.Benák JanPecka Zdeněk7-1078 3176
14.Hoke DanielHájek Karel87-36 3186
15.Benák VítPícha David-45-9-8 1387
16.Benák JanMatuška František-53-14-9 1388
17.Hoke DanielPecka Zdeněk-15-75-4 1389
18.Kotlorz LukášHájek Karel85-89 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Benák Jan22Pícha David31
Hoke Daniel13Matuška František31
Kotlorz Lukáš40Pecka Zdeněk13
Benák Vít22Hájek Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
Pecka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:31374:453TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
Král Martin
Čuda Jan
 
 
-12-99-4 1301
2.Hájek Karel
Matuška František
 
 
Ševčík Ivan
Šimberský Jiří
 
 
6-59-7-62302
3.Matuška FrantišekKrál Martin3316  3012
4.Hájek KarelŠimberský Jiří-106108 3122
5.Pecka ZdeněkŠevčík Ivan-5-57-4 1323
6.Pícha DavidČuda Jan-7-8-6  0324
7.Hájek KarelKrál Martin-7-8-5  0325
8.Pecka ZdeněkŠimberský Jiří7-8-10-6 1326
9.Pícha DavidŠevčík Ivan10-7-5-4 1327
10.Matuška FrantišekČuda Jan-810-7-6 1328
11.Pecka ZdeněkKrál Martin-6-7-9  0329
12.Pícha DavidŠimberský Jiří-9-9-12  03210
13.Matuška FrantišekŠevčík Ivan         
14.Hájek KarelČuda Jan         
15.Pícha DavidKrál Martin         
16.Matuška FrantišekŠimberský Jiří         
17.Hájek KarelŠevčík Ivan         
18.Pecka ZdeněkČuda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matuška František11Král Martin21
Hájek Karel11Šimberský Jiří21
Pecka Zdeněk03Ševčík Ivan20
Pícha David03Čuda Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Valeš Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10442:339TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radil Milan
Kubeš Václav
 
 
Benák Jan
Benák Vít
 
 
15410  3010
2.Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
Kotlorz Lukáš
Vinklářová Veronika
 
 
5710  3020
3.Valeš ZbyněkBenák Jan8-41011 3130
4.Kubeš VáclavBenák Vít-8-910-6 1331
5.Hrdlička JakubKotlorz Lukáš876  3041
6.Radil MilanVinklářová Veronika975  3051
7.Kubeš VáclavBenák Jan768  3061
8.Hrdlička JakubBenák Vít-910-8-8 1362
9.Radil MilanKotlorz Lukáš9-7810 3172
10.Valeš ZbyněkVinklářová Veronika-10337 3182
11.Hrdlička JakubBenák Jan245  3092
12.Radil MilanBenák Vít7-725 31102
13.Valeš ZbyněkKotlorz Lukáš11-8   11  
14.Kubeš VáclavVinklářová Veronika         
15.Radil MilanBenák Jan         
16.Valeš ZbyněkBenák Vít         
17.Kubeš VáclavKotlorz Lukáš         
18.Hrdlička JakubVinklářová Veronika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valeš Zbyněk20Benák Jan03
Kubeš Václav11Benák Vít21
Hrdlička Jakub21Kotlorz Lukáš02
Radil Milan30Vinklářová Veronika02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
Hadrava Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:Žambokréthyová Milena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Navrátil Ladislav
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Laštůvka Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:31686:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laštůvka Petr
Hadrava Miloslav
 
 
Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
-9767 3110
2.Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
-9789 3120
3.Navrátil LadislavFlídr Josef-7-12-5  0321
4.Žambokréthyová MilenaPospíšil Alois965  3031
5.Laštůvka PetrArsenjev Petr10-1209 3141
6.Hadrava MiloslavBratka Arnošt7125  3051
7.Žambokréthyová MilenaFlídr Josef8-7-11-9 1352
8.Laštůvka PetrPospíšil Alois788  3062
9.Hadrava MiloslavArsenjev Petr-827-11-92363
10.Navrátil LadislavBratka Arnošt-7-75-9 1364
11.Laštůvka PetrFlídr Josef-24-9-8 1365
12.Hadrava MiloslavPospíšil Alois4-743 3175
13.Navrátil LadislavArsenjev Petr-9189-8-102376
14.Žambokréthyová MilenaBratka Arnošt9-9-94-92377
15.Hadrava MiloslavFlídr Josef9119  3087
16.Navrátil LadislavPospíšil Alois-89-6-8 1388
17.Žambokréthyová MilenaArsenjev Petr489  3098
18.Laštůvka PetrBratka Arnošt8-9-9-1 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Ladislav04Flídr Josef31
Žambokréthyová Milena22Pospíšil Alois13
Laštůvka Petr22Arsenjev Petr22
Hadrava Miloslav31Bratka Arnošt31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
Červenka Boris
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:Holub Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:Ptáček Jan
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:05Rozhodčí:Pleticha Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35553:585TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Jan
Pleticha Jaroslav
 
 
Smrčina Zdeněk
Plucar Ondřej
 
 
WO    3010
2.Holub Roman
Červenka Boris
 
 
Huňa Vladimír
Lhoták Petr
 
 
7-98-9-102311
3.Pleticha JaroslavHuňa Vladimír9-3-5-4 1312
4.Ptáček JanLhoták Petr-5-8-7  0313
5.Červenka BorisPlucar Ondřej-96-7-11 1314
6.Holub RomanSmrčina Zdeněk7-987 3124
7.Ptáček JanHuňa Vladimír-6-2-8  0325
8.Červenka BorisLhoták Petr-99-12-9 1326
9.Holub RomanPlucar Ondřej-1012-7663236
10.Pleticha JaroslavSmrčina Zdeněk8-588 3146
11.Červenka BorisHuňa Vladimír-1016-10-3 1347
12.Holub RomanLhoták Petr12-1085 3157
13.Pleticha JaroslavPlucar Ondřej15-9-7-8 1358
14.Ptáček JanSmrčina Zdeněk-5-8-5  0359
15.Holub RomanHuňa Vladimír12-610-11-1023510
16.Pleticha JaroslavLhoták Petr         
17.Ptáček JanPlucar Ondřej         
18.Červenka BorisSmrčina Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pleticha Jaroslav12Huňa Vladimír40
Ptáček Jan03Lhoták Petr21
Červenka Boris03Plucar Ondřej21
Holub Roman31Smrčina Zdeněk12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Pinkas Jan
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26582:564Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
-9-95483210
2.Matuna Václav
Handl Erich
 
 
Ouroda František
Smrkovský Petr
 
 
8-10-1010-62311
3.Matuna VáclavSmrkovský Petr896  3021
4.Pinkas JanOuroda František-5-9-6  0322
5.Handl ErichBoštíková Věra-6-8-10  0323
6.Slavata JosefMarko Jiří9510  3033
7.Pinkas JanSmrkovský Petr10-59-693243
8.Handl ErichOuroda František-10-3-4  0344
9.Slavata JosefBoštíková Věra4-5813 3154
10.Matuna VáclavMarko Jiří8125  3064
11.Handl ErichSmrkovský Petr-4-8-8  0365
12.Slavata JosefOuroda František88-13-9-72366
13.Matuna VáclavBoštíková Věra10410  3076
14.Pinkas JanMarko Jiří68-127 3186
15.Slavata JosefSmrkovský Petr78-10-473296
16.Matuna VáclavOuroda František788  30106
17.Pinkas JanBoštíková Věra         
18.Handl ErichMarko Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matuna Václav40Smrkovský Petr13
Pinkas Jan21Ouroda František31
Handl Erich03Boštíková Věra12
Slavata Josef31Marko Jiří03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:36562:595TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Karel
Karpíšek Ondřej
 
 
Železný Miroslav
Baier Miroslav
 
 
3-8-13-4 1301
2.Myslivec Jiří
Blažek Pavel
 
 
Veselý Filip
Havránek Jakub
 
 
-1010-7-8 1302
3.Myslivec JiříBaier Miroslav-592-753212
4.Blažek PavelŽelezný Miroslav811-10-10-92313
5.Karpíšek OndřejHavránek Jakub10811  3023
6.Doležal KarelVeselý Filip27-7-6-82324
7.Blažek PavelBaier Miroslav8-9-8-7 1325
8.Karpíšek OndřejŽelezný Miroslav-210-7-6 1326
9.Doležal KarelHavránek Jakub5-10-78-132327
10.Myslivec JiříVeselý Filip-5-10-5  0328
11.Karpíšek OndřejBaier Miroslav-5737 3138
12.Doležal KarelŽelezný Miroslav-89-12143248
13.Myslivec JiříHavránek Jakub45-88 3158
14.Blažek PavelVeselý Filip-8-5-4  0359
15.Doležal KarelBaier Miroslav-77-12-5 13510
16.Myslivec JiříŽelezný Miroslav13-9   11  
17.Blažek PavelHavránek Jakub         
18.Karpíšek OndřejVeselý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Myslivec Jiří21Baier Miroslav22
Blažek Pavel03Železný Miroslav21
Karpíšek Ondřej21Havránek Jakub12
Doležal Karel13Veselý Filip30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21572:467TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimberský Jiří
Ševčík Ivan
 
 
Železný Miroslav
Baier Miroslav
 
 
57-46 3110
2.Král Martin
Čuda Jan
 
 
Veselý Filip
Dolanský Roman
 
 
733  3020
3.Čuda JanŽelezný Miroslav-125-71-92321
4.Ševčík IvanBaier Miroslav-592-4-92322
5.Král MartinVeselý Filip444  3032
6.Šimberský JiříDolanský Roman6610  3042
7.Ševčík IvanŽelezný Miroslav-67-9-12 1343
8.Král MartinBaier Miroslav-11476 3153
9.Šimberský JiříVeselý Filip6-1248 3163
10.Čuda JanDolanský Roman129-85 3173
11.Král MartinŽelezný Miroslav257  3083
12.Šimberský JiříBaier Miroslav6-105-2-92384
13.Čuda JanVeselý Filip-3-7-6  0385
14.Ševčík IvanDolanský Roman97-59 3195
15.Šimberský JiříŽelezný Miroslav3-8912 31105
16.Čuda JanBaier Miroslav-5-4WO  03  
17.Ševčík IvanVeselý Filip         
18.Král MartinDolanský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čuda Jan12Železný Miroslav22
Ševčík Ivan12Baier Miroslav21
Král Martin30Veselý Filip12
Šimberský Jiří31Dolanský Roman03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Smrkovský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35671:645TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Myslivec Jiří
Blažek Pavel
 
 
-7-810-7 1301
2.Ouroda František
Smrkovský Petr
 
 
Doležal Karel
Karpíšek Ondřej
 
 
5-796 3111
3.Ouroda FrantišekDoležal Karel-9-10-7  0312
4.Marko JiříMyslivec Jiří-878-5-62313
5.Boštíková VěraBlažek Pavel-109-8673223
6.Smrkovský PetrKarpíšek Ondřej8-9-710-102324
7.Marko JiříDoležal Karel-87-7-5 1325
8.Boštíková VěraMyslivec Jiří767  3035
9.Smrkovský PetrBlažek Pavel435  3045
10.Ouroda FrantišekKarpíšek Ondřej543  3055
11.Boštíková VěraDoležal Karel14-9-1-8 1356
12.Smrkovský PetrMyslivec Jiří-8788 3166
13.Ouroda FrantišekBlažek Pavel7-8106 3176
14.Marko JiříKarpíšek Ondřej-794-6-102377
15.Smrkovský PetrDoležal Karel-6-8-11  0378
16.Ouroda FrantišekMyslivec Jiří6-610-7-82379
17.Marko JiříBlažek Pavel786  3089
18.Boštíková VěraKarpíšek Ondřej6-10-5-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ouroda František22Doležal Karel40
Marko Jiří13Myslivec Jiří22
Boštíková Věra22Blažek Pavel04
Smrkovský Petr22Karpíšek Ondřej31
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34463:518Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Petr
Huňa Vladimír
 
 
Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
7-4-10953210
2.Smrčina Zdeněk
Plucar Ondřej
 
 
Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
-10-10-5  0311
3.Lhoták PetrSlavata Josef-7-9-11  0312
4.Krieger KarelCankař Radek-5-88-4 1313
5.Plucar OndřejMatuna Václav11-2-79-72314
6.Huňa VladimírPinkas Jan59-16-983224
7.Krieger KarelSlavata Josef-5-3-11  0325
8.Plucar OndřejCankař Radek-6-5-9  0326
9.Huňa VladimírMatuna Václav457  3036
10.Lhoták PetrPinkas Jan-68-6-5 1337
11.Plucar OndřejSlavata Josef1512  3047
12.Huňa VladimírCankař Radek-10-104-10 1348
13.Lhoták PetrMatuna Václav-88-7-8 1349
14.Krieger KarelPinkas Jan-7-10-10  03410
15.Huňa VladimírSlavata Josef-6355 31  
16.Lhoták PetrCankař Radek         
17.Krieger KarelMatuna Václav         
18.Plucar OndřejPinkas Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Petr03Slavata Josef21
Krieger Karel03Cankař Radek30
Plucar Ondřej12Matuna Václav21
Huňa Vladimír21Pinkas Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16510:330SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
Holub Roman
Pleticha Jaroslav
 
 
863  3010
2.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 

 
 
WO    3020
3.Arsenjev PetrPtáček Jan8-10-105-92321
4.Pospíšil AloisPleticha Jaroslav6-9-9593231
5.Flídr JosefHolub Roman986  3041
6.Bratka ArnoštWO    3051
7.Pospíšil AloisPtáček Jan89-115 3161
8.Flídr JosefPleticha Jaroslav786  3071
9.Bratka ArnoštHolub Roman-5-83-7 1372
10.Arsenjev PetrWO    3082
11.Flídr JosefPtáček Jan-6874 3192
12.Bratka ArnoštPleticha Jaroslav93-6-7-62393
13.Arsenjev PetrHolub Roman-9-7-6  0394
14.Pospíšil AloisWO    30104
15.Bratka ArnoštPtáček Jan         
16.Arsenjev PetrPleticha Jaroslav         
17.Pospíšil AloisHolub Roman         
18.Flídr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Arsenjev Petr02Ptáček Jan12
Pospíšil Alois20Pleticha Jaroslav12
Flídr Josef30Holub Roman21
Bratka Arnošt02   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34518:577TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinklářová Veronika
Vožický Bohumil
 
 
Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
6-868 3110
2.Rochowanski Jan
Kotlorz Lukáš
 
 
Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
-49-6-5 1311
3.Rochowanski JanŽambokréthyová Milena-3-2-9  0312
4.Kotlorz LukášLaštůvka Petr7-10109 3122
5.Vinklářová VeronikaNavrátil Ladislav10-14-1110-92323
6.Kocánek JiříHadrava Miloslav118-512 3133
7.Kotlorz Lukᚎambokréthyová Milena-7-9-9  0334
8.Vinklářová VeronikaLaštůvka Petr-4-6-12  0335
9.Kocánek JiříNavrátil Ladislav-81-75-72336
10.Rochowanski JanHadrava Miloslav-8-7-6  0337
11.Vinklářová VeronikaŽambokréthyová Milena-6-7-8  0338
12.Kocánek JiříLaštůvka Petr88-8-14-72339
13.Rochowanski JanNavrátil Ladislav978  3049
14.Kotlorz LukášHadrava Miloslav98-128 3159
15.Kocánek JiříŽambokréthyová Milena-5-57-9 13510
16.Rochowanski JanLaštůvka Petr         
17.Kotlorz LukášNavrátil Ladislav         
18.Vinklářová VeronikaHadrava Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rochowanski Jan12Žambokréthyová Milena40
Kotlorz Lukáš21Laštůvka Petr21
Vinklářová Veronika03Navrátil Ladislav21
Kocánek Jiří13Hadrava Miloslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
Pecka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32443:510TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Vojtěch
Schützner Vladimír
 
 
Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
-7-7-11  0301
2.Pecka Zdeněk
Matuška František
 
 
Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
8-9-69-82302
3.Schützner VladimírValeš Zbyněk10-11-3-3 1303
4.Michálek VojtěchKucharčík Jan-68-9-9 1304
5.Matuška FrantišekHrdlička Jakub789  3014
6.Pecka ZdeněkRadil Milan5912  3024
7.Michálek VojtěchValeš Zbyněk-7-10-7  0325
8.Matuška FrantišekKucharčík Jan-6-5-5  0326
9.Pecka ZdeněkHrdlička Jakub-8710-983236
10.Schützner VladimírRadil Milan-8-10-7  0337
11.Matuška FrantišekValeš Zbyněk-59-5-9 1338
12.Pecka ZdeněkKucharčík Jan-10-96-9 1339
13.Schützner VladimírHrdlička Jakub8126  3049
14.Michálek VojtěchRadil Milan-6-5-8  03410
15.Pecka ZdeněkValeš Zbyněk         
16.Schützner VladimírKucharčík Jan         
17.Michálek VojtěchHrdlička Jakub         
18.Matuška FrantišekRadil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schützner Vladimír12Valeš Zbyněk30
Michálek Vojtěch03Kucharčík Jan30
Matuška František12Hrdlička Jakub03
Pecka Zdeněk21Radil Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
Valeš
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:41703:741TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
Šimberský Jiří
Krauz Samuel
 
 
98-66 3110
2.Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
Král Martin
Čuda Jan
 
 
5-4-26-62311
3.Valeš ZbyněkŠimberský Jiří-8118-583221
4.Radil MilanKrauz Samuel8-4-10-8 1322
5.Reuter ChristophKrál Martin-5-9-6  0323
6.Kucharčík JanČuda Jan9-8-6673233
7.Radil MilanŠimberský Jiří-588-563243
8.Hrdlička JakubKrauz Samuel-5-7-5  0344
9.Kucharčík JanKrál Martin-7-67373254
10.Valeš ZbyněkČuda Jan-5-398-92355
11.Hrdlička JakubŠimberský Jiří-59710 3165
12.Kucharčík JanKrauz Samuel7-1073 3175
13.Valeš ZbyněkKrál Martin9-10-85-52376
14.Radil MilanČuda Jan-7-10-8  0377
15.Kucharčík JanŠimberský Jiří87-10-873287
16.Valeš ZbyněkKrauz Samuel108-6-873297
17.Radil MilanKrál Martin-89-9-9 1398
18.Hrdlička JakubČuda Jan10-6-97832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valeš Zbyněk22Šimberský Jiří04
Radil Milan13Krauz Samuel22
Reuter Christoph01Král Martin31
Kucharčík Jan40Čuda Jan22
Hrdlička Jakub21   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
Hadrava Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:Žambokréthyová Milena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:Navrátil Ladislav
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Laštůvka Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30636:577TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
Pecka Zdeněk
Schützner Vladimír
 
 
710-7-9-92301
2.Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
Hájek Karel
Pícha David
 
 
4-55-793211
3.Žambokréthyová MilenaPícha David1-7-8-8 1312
4.Laštůvka PetrPecka Zdeněk7-8710 3122
5.Navrátil LadislavHájek Karel-109114 3132
6.Hadrava MiloslavSchützner Vladimír-4-105-6 1333
7.Laštůvka PetrPícha David5-8-24-82334
8.Navrátil LadislavPecka Zdeněk-915-7483244
9.Hadrava MiloslavHájek Karel568  3054
10.Žambokréthyová MilenaSchützner Vladimír-6-76683264
11.Navrátil LadislavPícha David11-9-3-8 1365
12.Hadrava MiloslavPecka Zdeněk-8-9-5  0366
13.Žambokréthyová MilenaHájek Karel493  3076
14.Laštůvka PetrSchützner Vladimír-8965 3186
15.Hadrava MiloslavPícha David-7-8-7  0387
16.Žambokréthyová MilenaPecka Zdeněk443  3097
17.Laštůvka PetrHájek Karel878  30107
18.Navrátil LadislavSchützner Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žambokréthyová Milena31Pícha David40
Laštůvka Petr31Pecka Zdeněk13
Navrátil Ladislav21Hájek Karel04
Hadrava Miloslav13Schützner Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
Červenka Boris
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:Pleticha Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:Kliner Jiří
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:Holub Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:32537:567TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Jaroslav
Kliner Jiří
 
 
Benák Jan
Benák Vít
 
 
-10-1010-12 1301
2.Holub Roman
Červenka Boris
 
 
Kotlorz Lukáš
Hoke Daniel
 
 
-8-11-11  0302
3.Červenka BorisBenák Vít994  3012
4.Popelka Antonín st.Kotlorz Lukáš-7-12-5  0313
5.Kliner JiříBenák Jan-69-6-8 1314
6.Holub RomanHoke Daniel11125  3024
7.Popelka Antonín st.Benák Vít437  3034
8.Kliner JiříKotlorz Lukáš-4-2-5  0335
9.Holub RomanBenák Jan867  3045
10.Červenka BorisHoke Daniel-826-8-52346
11.Kliner JiříBenák Vít4-911-5-72347
12.Holub RomanKotlorz Lukáš-2-6-4  0348
13.Červenka BorisBenák Jan-9-394-72349
14.Popelka Antonín st.Hoke Daniel7116  3059
15.Holub RomanBenák Vít10-8-118103269
16.Červenka BorisKotlorz Lukáš9-3-7-9 13610
17.Popelka Antonín st.Benák Jan         
18.Kliner JiříHoke Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červenka Boris13Benák Vít13
Popelka Antonín st.21Kotlorz Lukáš40
Kliner Jiří03Benák Jan21
Holub Roman31Hoke Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Pinkas Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14454:377Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
-10268 3110
2.Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
Třesohlavý Josef
Jůzek Karel
 
 
588  3020
3.Matuna VáclavPospíšil Alois88-810 3130
4.Slavata JosefBratka Arnošt610-39 3140
5.Pinkas JanJůzek Karel-91047 3150
6.Cankař RadekTřesohlavý Josef343  3060
7.Slavata JosefPospíšil Alois-6-8-5  0361
8.Pinkas JanBratka Arnošt9-564 3171
9.Cankař RadekJůzek Karel5118  3081
10.Matuna VáclavTřesohlavý Josef869  3091
11.Pinkas JanPospíšil Alois8-7-6-7 1392
12.Cankař RadekBratka Arnošt-4-83-8 1393
13.Matuna VáclavJůzek Karel1277  30103
14.Slavata JosefTřesohlavý Josef         
15.Cankař RadekPospíšil Alois         
16.Matuna VáclavBratka Arnošt         
17.Slavata JosefJůzek Karel         
18.Pinkas JanTřesohlavý Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matuna Václav30Pospíšil Alois21
Slavata Josef11Bratka Arnošt12
Pinkas Jan21Jůzek Karel03
Cankař Radek21Třesohlavý Josef02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27599:547TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Karel
Karpíšek Ondřej
 
 
Mikšátko Roman
Holštein Jaroslav
 
 
95-7-8-92301
2.Myslivec Jiří
Blažek Pavel
 
 
Huňa Vladimír
Lhoták Petr
 
 
7-97-813211
3.Blažek PavelHuňa Vladimír-1067-4-72312
4.Myslivec JiříLhoták Petr1-387 3122
5.Karpíšek OndřejMikšátko Roman71110  3032
6.Doležal KarelHolštein Jaroslav-8-11-5  0333
7.Myslivec JiříHuňa Vladimír7-936 3143
8.Karpíšek OndřejLhoták Petr-11-8-10  0344
9.Doležal KarelMikšátko Roman-3794 3154
10.Blažek PavelHolštein Jaroslav104-86 3164
11.Karpíšek OndřejHuňa Vladimír-4-8-8  0365
12.Doležal KarelLhoták Petr-289-6113275
13.Blažek PavelMikšátko Roman476  3085
14.Myslivec JiříHolštein Jaroslav857  3095
15.Doležal KarelHuňa Vladimír76-9-6-72396
16.Blažek PavelLhoták Petr7-989 31106
17.Myslivec JiříMikšátko Roman         
18.Karpíšek OndřejHolštein Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Pavel31Huňa Vladimír31
Myslivec Jiří30Lhoták Petr13
Karpíšek Ondřej12Mikšátko Roman03
Doležal Karel22Holštein Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip ml.
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24545:508TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baier Miroslav
Železný Miroslav
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
-97-5-4 1301
2.Veselý Filip
Pína Jan
 
 
Smrkovský Petr
Bukovský Petr
 
 
-43-4693211
3.Pína JanSmrkovský Petr9-69-9-72312
4.Železný MiroslavBoštíková Věra977  3022
5.Baier MiroslavMarko Jiří-3812-883232
6.Veselý FilipBukovský Petr-9826 3142
7.Železný MiroslavSmrkovský Petr-11-5-7  0343
8.Baier MiroslavBoštíková Věra-9-6-6  0344
9.Veselý FilipMarko Jiří1272  3054
10.Pína JanBukovský Petr-9-1051053264
11.Baier MiroslavSmrkovský Petr5144  3074
12.Veselý FilipBoštíková Věra-2-7-10  0375
13.Pína JanMarko Jiří1085  3085
14.Železný MiroslavBukovský Petr5117  3095
15.Veselý FilipSmrkovský Petr-84-99732105
16.Pína JanBoštíková Věra-7136-9-923  
17.Železný MiroslavMarko Jiří         
18.Baier MiroslavBukovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pína Jan21Smrkovský Petr22
Železný Miroslav21Boštíková Věra21
Baier Miroslav21Marko Jiří03
Veselý Filip31Bukovský Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11448:343TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimberský Jiří
Ševčík Ivan
 
 
Smrkovský Petr
Bukovský Petr
 
 
957  3010
2.Král Martin
Čuda Jan
 
 
Marko Jiří
Boštíková Věra
 
 
108-9-6-82311
3.Ševčík IvanSmrkovský Petr591  3021
4.Šimberský JiříBoštíková Věra678  3031
5.Král MartinMarko Jiří9103  3041
6.Čuda JanBukovský Petr746  3051
7.Šimberský JiříSmrkovský Petr-9-8-6  0352
8.Král MartinBoštíková Věra-12910-893262
9.Čuda JanMarko Jiří599  3072
10.Ševčík IvanBukovský Petr1462  3082
11.Král MartinSmrkovský Petr-74-9443292
12.Čuda JanBoštíková Věra-6785 31102
13.Ševčík IvanMarko Jiří         
14.Šimberský JiříBukovský Petr         
15.Čuda JanSmrkovský Petr         
16.Ševčík IvanBoštíková Věra         
17.Šimberský JiříMarko Jiří         
18.Král MartinBukovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševčík Ivan20Smrkovský Petr12
Šimberský Jiří11Boštíková Věra03
Král Martin30Marko Jiří02
Čuda Jan30Bukovský Petr02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:35528:567TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huňa Vladimír
Lhoták Petr
 
 
Baier Miroslav
Železný Miroslav
 
 
9910  3010
2.Plucar Ondřej
Žďárský Zdeněk
 
 
Veselý Filip
Pína Jan
 
 
-7-99-8 1311
3.Plucar OndřejBaier Miroslav-7-57-8 1312
4.Lhoták PetrVeselý Filip-994-7-72313
5.Žďárský ZdeněkŽelezný Miroslav-99-144-72314
6.Huňa VladimírPína Jan95-7-773224
7.Lhoták PetrBaier Miroslav-9-5-7  0325
8.Žďárský ZdeněkVeselý Filip-6-9-8  0326
9.Huňa VladimírŽelezný Miroslav-8-1386-92327
10.Plucar OndřejPína Jan98-66 3137
11.Žďárský ZdeněkBaier Miroslav5-6-8783247
12.Huňa VladimírVeselý Filip5-4-7-7 1348
13.Plucar OndřejŽelezný Miroslav8-8-8-7 1349
14.Lhoták PetrPína Jan-884-5-423410
15.Huňa VladimírBaier Miroslav         
16.Plucar OndřejVeselý Filip         
17.Lhoták PetrŽelezný Miroslav         
18.Žďárský ZdeněkPína Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plucar Ondřej12Baier Miroslav21
Lhoták Petr03Veselý Filip30
Žďárský Zdeněk12Železný Miroslav30
Huňa Vladimír12Pína Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6382:266SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Alois
Bratka Arnošt
 
 
Svobodová Nikola
Hejný Matěj
 
 
-8989 3110
2.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
Kušta Petr
Runštuk Tomáš
 
 
645  3020
3.Pospíšil AloisSvobodová Nikola79-610 3130
4.Arsenjev PetrKušta Petr799  3040
5.Bratka ArnoštHejný Matěj65-107 3150
6.Flídr JosefRunštuk Tomáš423  3060
7.Arsenjev PetrSvobodová Nikola59-6-1183270
8.Bratka ArnoštKušta Petr68-109 3180
9.Flídr JosefHejný Matěj557  3090
10.Pospíšil AloisRunštuk Tomáš843  30100
11.Bratka ArnoštSvobodová Nikola         
12.Flídr JosefKušta Petr         
13.Pospíšil AloisHejný Matěj         
14.Arsenjev PetrRunštuk Tomáš         
15.Flídr JosefSvobodová Nikola         
16.Pospíšil AloisKušta Petr         
17.Arsenjev PetrHejný Matěj         
18.Bratka ArnoštRunštuk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Alois20Svobodová Nikola02
Arsenjev Petr20Kušta Petr02
Bratka Arnošt20Hejný Matěj02
Flídr Josef20Runštuk Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31623:598TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski Jan
Hampl Pavel
 
 
Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
7-7-3-9 1301
2.Šimeček Jan
Kotlorz Lukáš
 
 
Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
-54-8-7 1302
3.Šimeček JanCankař Radek-657-9-92303
4.Kotlorz LukášMatuna Václav-7-7-5  0304
5.Rochowanski JanSlavata Josef-10-78-4 1305
6.Hampl PavelPinkas Jan564  3015
7.Kotlorz LukášCankař Radek-8-29893225
8.Rochowanski JanMatuna Václav869  3035
9.Hampl PavelSlavata Josef6710  3045
10.Šimeček JanPinkas Jan-6-5-3  0346
11.Rochowanski JanCankař Radek118-104 3156
12.Hampl PavelMatuna Václav649  3066
13.Šimeček JanSlavata Josef676  3076
14.Kotlorz LukášPinkas Jan-6-138663286
15.Hampl PavelCankař Radek-97-3-5 1387
16.Šimeček JanMatuna Václav-16-89-72388
17.Kotlorz LukášSlavata Josef656  3098
18.Vožický BohumilPinkas Jan-5-834632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimeček Jan13Cankař Radek22
Kotlorz Lukáš31Matuna Václav22
Rochowanski Jan21Slavata Josef13
Hampl Pavel31Pinkas Jan13
Vožický Bohumil10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:21577:461TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pícha David
Hájek Karel
 
 
Ptáček Jan
Popelka Antonín st.
 
 
17-69-6-62301
2.Pecka Zdeněk
Schützner Vladimír
 
 
Červenka Boris
Holub Roman
 
 
-9884 3111
3.Schützner VladimírPopelka Antonín st.-3-8-9  0312
4.Hájek KarelHolub Roman-7-8-6  0313
5.Pícha DavidPtáček Jan655  3023
6.Pecka ZdeněkČervenka Boris44-142 3133
7.Hájek KarelPopelka Antonín st.10-68-10-132334
8.Pícha DavidHolub Roman398  3044
9.Pecka ZdeněkPtáček Jan2610  3054
10.Schützner VladimírČervenka Boris472  3064
11.Pícha DavidPopelka Antonín st.-74-8-13 1365
12.Pecka ZdeněkHolub Roman-82-7-9 1366
13.Schützner VladimírPtáček Jan85-83 3176
14.Hájek KarelČervenka Boris865  3086
15.Pecka ZdeněkPopelka Antonín st.589  3096
16.Manko ViktorHolub Roman831  30106
17.Hájek KarelPtáček Jan         
18.Pícha DavidČervenka Boris         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schützner Vladimír21Popelka Antonín st.31
Hájek Karel12Holub Roman22
Pícha David21Ptáček Jan03
Pecka Zdeněk31Červenka Boris03
Manko Viktor10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34677:671TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
10-6-10873210
2.Reuter Christoph
Kubeš Václav
 
 
Navrátil Ladislav
Žambokréthyová Milena
 
 
4104  3020
3.Kubeš VáclavŽambokréthyová Milena9-57-6-92321
4.Radil MilanLaštůvka Petr105-5-893231
5.Reuter ChristophHadrava Miloslav76-8-8-62332
6.Kucharčík JanNavrátil Ladislav744  3042
7.Radil MilanŽambokréthyová Milena-8-6-11  0343
8.Reuter ChristophLaštůvka Petr5-10-6-6 1344
9.Kucharčík JanHadrava Miloslav78-67 3154
10.Kubeš VáclavNavrátil Ladislav910-98 3164
11.Reuter ChristophŽambokréthyová Milena-6-5-11  0365
12.Kucharčík JanLaštůvka Petr6-6-7-9 1366
13.Kubeš VáclavHadrava Miloslav-3-1011-4 1367
14.Radil MilanNavrátil Ladislav9117  3077
15.Kucharčík JanŽambokréthyová Milena-67-106-42378
16.Kubeš VáclavLaštůvka Petr-677-693288
17.Radil MilanHadrava Miloslav8119  3098
18.Reuter ChristophNavrátil Ladislav-581-7732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubeš Václav22Žambokréthyová Milena40
Radil Milan31Laštůvka Petr22
Reuter Christoph13Hadrava Miloslav22
Kucharčík Jan22Navrátil Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:37568:603TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Ladislav
Hadrava Miloslav
 
 
Šimberský Jiří
Ševčík Ivan
 
 
-9-10-9  0301
2.Žambokréthyová Milena
Laštůvka Petr
 
 
Král Martin
Tomek Jakub
 
 
-6-554-102302
3.Žambokréthyová MilenaŠevčík Ivan96-7-563212
4.Laštůvka PetrKrál Martin-999-8-92313
5.Navrátil LadislavŠimberský Jiří-46-61183223
6.Hadrava MiloslavTomek Jakub-6-9-9  0324
7.Laštůvka PetrŠevčík Ivan-88-8-9 1325
8.Navrátil LadislavKrál Martin-9-78-7 1326
9.Hadrava MiloslavŠimberský Jiří875  3036
10.Žambokréthyová MilenaTomek Jakub-14688 3146
11.Navrátil LadislavŠevčík Ivan-46-7-2 1347
12.Hadrava MiloslavKrál Martin8-77-5-82348
13.Žambokréthyová MilenaŠimberský Jiří-25-9283258
14.Laštůvka PetrTomek Jakub-8-989-92359
15.Hadrava MiloslavŠevčík Ivan-3-75-6 13510
16.Žambokréthyová MilenaKrál Martin         
17.Laštůvka PetrŠimberský Jiří         
18.Navrátil LadislavTomek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žambokréthyová Milena30Ševčík Ivan31
Laštůvka Petr03Král Martin30
Navrátil Ladislav12Šimberský Jiří03
Hadrava Miloslav13Tomek Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:Ptáček
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:Šaršoun
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Pleticha
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:32254:398TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Jan
Popelka Antonín st.
 
 
Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
-6-8-9  0301
2.Šaršoun Jaroslav
Červenka Boris
 
 
Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
-5-5-1  0302
3.Ptáček JanValeš Zbyněk-5-8-9  0303
4.Červenka BorisKucharčík Jan-4-8-6  0304
5.Šaršoun JaroslavHrdlička Jakub-8-5-5  0305
6.Popelka Antonín st.Radil Milan-1565-6-82306
7.Červenka BorisValeš Zbyněk-2-8-6  0307
8.Šaršoun JaroslavKucharčík Jan-7-5-4  0308
9.Popelka Antonín st.Hrdlička Jakub9-98-7103218
10.Ptáček JanRadil Milan-9-11-9  0319
11.Šaršoun JaroslavValeš ZbyněkWO    03110
12.Popelka Antonín st.Kucharčík Jan         
13.Ptáček JanHrdlička Jakub         
14.Červenka BorisRadil Milan         
15.Popelka Antonín st.Valeš Zbyněk         
16.Ptáček JanKucharčík Jan         
17.Červenka BorisHrdlička Jakub         
18.Šaršoun JaroslavRadil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ptáček Jan02Valeš Zbyněk20
Červenka Boris02Kucharčík Jan20
Šaršoun Jaroslav02Hrdlička Jakub11
Popelka Antonín st.11Radil Milan20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:32599:622TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cankař Radek
Matuna Václav
 
 
Hájek Karel
Matuška František
 
 
6106  3010
2.Komín Ondřej
Kadavý Ondřej
 
 
Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
1010-13-6-62311
3.Komín OndřejMatuška František-9-8-4  0312
4.Cankař RadekPícha David-779-2-72313
5.Matuna VáclavPecka Zdeněk1155  3023
6.Kadavý OndřejHájek Karel127-3-7-92324
7.Cankař RadekMatuška František-910-8-7 1325
8.Matuna VáclavPícha David779  3035
9.Kadavý OndřejPecka Zdeněk-9-6-7  0336
10.Komín OndřejHájek Karel-1-6-8  0337
11.Matuna VáclavMatuška František126-4-10103247
12.Kadavý OndřejPícha David-10-10-15  0348
13.Komín OndřejPecka Zdeněk795  3058
14.Cankař RadekHájek Karel995  3068
15.Kadavý OndřejMatuška František9-10-6-6 1369
16.Komín OndřejPícha David3512  3079
17.Cankař RadekPecka Zdeněk-512-1010-1023710
18.Matuna VáclavHájek Karel878  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komín Ondřej22Matuška František31
Cankař Radek13Pícha David22
Matuna Václav30Pecka Zdeněk22
Kadavý Ondřej04Hájek Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1026:34560:565TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Karel
Myslivec Jiří
 
 
Hampl Pavel
Fausek Jiří
 
 
-10-29-8 1301
2.Lüder Jan
Karpíšek Ondřej
 
 
Benák Jan
Benák Vít
 
 
8-84-9-92302
3.Myslivec JiříHampl Pavel-9-12-9  0303
4.Lüder JanBenák Vít7-65-983213
5.Karpíšek OndřejFausek Jiří4813  3023
6.Doležal KarelBenák Jan5-95-8-102324
7.Lüder JanHampl Pavel99-7-9-42325
8.Karpíšek OndřejBenák Vít-6-58-6 1326
9.Doležal KarelFausek Jiří2-12-6853236
10.Myslivec JiříBenák Jan6-912-10-72337
11.Karpíšek OndřejHampl Pavel-99-7-4 1338
12.Doležal KarelBenák Vít-9-97-8 1339
13.Myslivec JiříFausek Jiří666  3049
14.Lüder JanBenák Jan3-38-8-1123410
15.Doležal KarelHampl Pavel8910  30  
16.Myslivec JiříBenák Vít         
17.Lüder JanFausek Jiří         
18.Karpíšek OndřejBenák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Myslivec Jiří12Hampl Pavel30
Lüder Jan12Benák Vít21
Karpíšek Ondřej12Fausek Jiří03
Doležal Karel12Benák Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12455:370TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Filip
Baier Miroslav
 
 
Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
766  3010
2.Železný Miroslav
Pešina Jiří
 
 
Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
128-1210 3120
3.Železný MiroslavFlídr Josef-34-121193230
4.Veselý FilipPospíšil Alois-8-7815103240
5.Baier MiroslavBratka Arnošt95-98 3150
6.Pešina JiříArsenjev Petr57-36 3160
7.Veselý FilipFlídr Josef-1110116 3170
8.Baier MiroslavPospíšil Alois977  3080
9.Pešina JiříBratka Arnošt99-48 3190
10.Železný MiroslavArsenjev Petr-116-9-9 1391
11.Baier MiroslavFlídr JosefWO    30101
12.Pešina JiříPospíšil Alois         
13.Železný MiroslavBratka Arnošt         
14.Veselý FilipArsenjev Petr         
15.Pešina JiříFlídr Josef         
16.Železný MiroslavPospíšil Alois         
17.Veselý FilipBratka Arnošt         
18.Baier MiroslavArsenjev Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Železný Miroslav11Flídr Josef02
Veselý Filip20Pospíšil Alois02
Baier Miroslav20Bratka Arnošt02
Pešina Jiří20Arsenjev Petr11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22557:451KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Lhoták Petr
Huňa Vladimír
 
 
-74-8-9 1301
2.Peller Marek
Smrkovský Petr
 
 
Holštein Jaroslav
Mikšátko Roman
 
 
454  3011
3.Peller MarekHuňa Vladimír-5-7-7  0312
4.Boštíková VěraLhoták Petr1170  3022
5.Marko JiříHolštein Jaroslav-771-11-82323
6.Smrkovský PetrKrieger Karel665  3033
7.Boštíková VěraHuňa Vladimír-117-6-7 1334
8.Marko JiříLhoták Petr-76-8-8 1335
9.Smrkovský PetrHolštein Jaroslav556  3045
10.Peller MarekKrieger Karel-766-993255
11.Marko JiříHuňa Vladimír-41169 3165
12.Smrkovský PetrLhoták Petr395  3075
13.Peller MarekHolštein Jaroslav-76310 3185
14.Boštíková VěraKrieger Karel63-48 3195
15.Smrkovský PetrHuňa Vladimír-9-1138332105
16.Peller MarekLhoták Petr         
17.Boštíková VěraHolštein Jaroslav         
18.Marko JiříKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peller Marek21Huňa Vladimír22
Boštíková Věra21Lhoták Petr12
Marko Jiří12Holštein Jaroslav12
Smrkovský Petr40Krieger Karel03
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4362:219TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimberský Jiří
Ševčík Ivan
 
 
Samohejl Erich
Holštein Jaroslav
 
 
174  3010
2.Král Martin
Tomek Jakub
 
 
Mikšátko Roman
Lhoták Petr
 
 
667  3020
3.Ševčík IvanMikšátko Roman677  3030
4.Šimberský JiříLhoták Petr37-77 3140
5.Král MartinHolštein Jaroslav-9388 3150
6.Tomek JakubSamohejl Erich835  3060
7.Šimberský JiříMikšátko Roman6-9911 3170
8.Král MartinLhoták Petr465  3080
9.Tomek JakubHolštein Jaroslav-5684 3190
10.Ševčík IvanSamohejl Erich463  30100
11.Král MartinMikšátko Roman         
12.Tomek JakubLhoták Petr         
13.Ševčík IvanHolštein Jaroslav         
14.Šimberský JiříSamohejl Erich         
15.Tomek JakubMikšátko Roman         
16.Ševčík IvanLhoták Petr         
17.Šimberský JiříHolštein Jaroslav         
18.Král MartinSamohejl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Ivan20Mikšátko Roman02
Šimberský Jiří20Lhoták Petr02
Král Martin20Holštein Jaroslav02
Tomek Jakub20Samohejl Erich02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26573:557SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bratka Arnošt
Pospíšil Alois
 
 
Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
687  3010
2.Flídr Josef
Arsenjev Petr
 
 
Smrkovský Petr
Bukovský Petr
 
 
766  3020
3.Pospíšil AloisSmrkovský Petr7-677 3130
4.Arsenjev PetrBoštíková Věra-7-18-7  0331
5.Bratka ArnoštMarko Jiří9104  3041
6.Flídr JosefBukovský Petr944  3051
7.Arsenjev PetrSmrkovský Petr-6-7-6  0352
8.Bratka ArnoštBoštíková Věra46-6-4-52353
9.Flídr JosefMarko Jiří10-14-4-8 1354
10.Pospíšil AloisBukovský Petr-1676 3164
11.Bratka ArnoštSmrkovský Petr-7-7-7  0365
12.Flídr JosefBoštíková Věra9-697 3175
13.Pospíšil AloisMarko Jiří-10988 3185
14.Arsenjev PetrBukovský Petr8-8-6843295
15.Flídr JosefSmrkovský Petr7-710-6-12396
16.Pospíšil AloisBoštíková Věra-79-147832106
17.Arsenjev PetrMarko Jiří-6513-7-723  
18.Bratka ArnoštBukovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Alois40Smrkovský Petr31
Arsenjev Petr12Boštíková Věra22
Bratka Arnošt12Marko Jiří12
Flídr Josef22Bukovský Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:35525:563TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Jiří
Rochowanski Jan
 
 
Baier Miroslav
Veselý Filip
 
 
-3-617-92301
2.Hučko Tomáš
Kotlorz Lukáš
 
 
Železný Miroslav
Středa Martin
 
 
98-105 3111
3.Rochowanski JanBaier Miroslav6-666 3121
4.Kotlorz Lukᚎelezný Miroslav-8-86-8 1322
5.Hučko TomášVeselý Filip-108-6-6 1323
6.Fausek JiříStředa Martin84-76 3133
7.Kotlorz LukášBaier Miroslav-2-10-8  0334
8.Hučko Tomᚎelezný Miroslav-6-867-102335
9.Fausek JiříVeselý Filip-9-3-5  0336
10.Rochowanski JanStředa Martin8-99-593246
11.Hučko TomášBaier Miroslav-1-7810-62347
12.Fausek JiříŽelezný Miroslav10-8-6-9 1348
13.Rochowanski JanVeselý Filip7-7-6-8 1349
14.Kotlorz LukášStředa Martin386  3059
15.Fausek JiříBaier Miroslav-73-4-6 13510
16.Rochowanski JanŽelezný Miroslav         
17.Kotlorz LukášVeselý Filip         
18.Hučko TomášStředa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rochowanski Jan21Baier Miroslav31
Kotlorz Lukáš12Železný Miroslav30
Hučko Tomáš03Veselý Filip30
Fausek Jiří13Středa Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:36745:694TJ Sokol Petrovice I. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Karel
Matuška František
 
 
Doležal Karel
Myslivec Jiří
 
 
575  3010
2.Pecka Zdeněk
Schützner Vladimír
 
 
Lüder Jan
Karpíšek Ondřej
 
 
97-117 3120
3.Manko ViktorDoležal Karel7-8-7-6 1321
4.Matuška FrantišekMyslivec Jiří7-89-983231
5.Hájek KarelLüder Jan8-3-7-5 1332
6.Pecka ZdeněkKarpíšek Ondřej-775-9-92333
7.Matuška FrantišekDoležal Karel11-8-117-52334
8.Hájek KarelMyslivec Jiří963  3044
9.Pecka ZdeněkLüder Jan-7-856-72345
10.Manko ViktorKarpíšek Ondřej-10-6-10  0346
11.Hájek KarelDoležal Karel2-8-7693256
12.Pecka ZdeněkMyslivec Jiří7-87-15-72357
13.Manko ViktorLüder Jan67-6-6103267
14.Matuška FrantišekKarpíšek Ondřej-1167-6133277
15.Pecka ZdeněkDoležal Karel96-67 3187
16.Manko ViktorMyslivec Jiří3-89-973297
17.Matuška FrantišekLüder Jan4-13-9-7 1398
18.Hájek KarelKarpíšek Ondřej566  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Manko Viktor22Doležal Karel22
Matuška František22Myslivec Jiří13
Hájek Karel31Lüder Jan31
Pecka Zdeněk13Karpíšek Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13452:351TJ Sokol Michle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
Matuna Václav
Cankař Radek
 
 
28-59 3110
2.Kucharčík Jan
Radil Milan
 
 
Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
648  3020
3.Valeš ZbyněkMatuna Václav44-5-5-72321
4.Radil MilanCankař Radek-9-88-6 1322
5.Hrdlička JakubPinkas Jan-9119-843232
6.Kucharčík JanSlavata Josef864  3042
7.Radil MilanMatuna Václav1065  3052
8.Hrdlička JakubCankař Radek77-57 3162
9.Kucharčík JanPinkas Jan473  3072
10.Kubeš VáclavSlavata Josef846  3082
11.Hrdlička JakubMatuna Václav-7-5-7  0383
12.Kucharčík JanCankař Radek983  3093
13.Kubeš VáclavPinkas Jan487  30103
14.Radil MilanSlavata Josef         
15.Kucharčík JanMatuna Václav         
16.Kubeš VáclavCankař Radek         
17.Radil MilanPinkas Jan         
18.Hrdlička JakubSlavata Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valeš Zbyněk01Matuna Václav21
Radil Milan11Cankař Radek12
Hrdlička Jakub21Pinkas Jan03
Kucharčík Jan30Slavata Josef02
Kubeš Václav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12467:363TJ Kyje A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Rychtarik David
 
 
Ptáček Jan
Kliner Jiří
 
 
978  3010
2.Žambokréthyová Milena
Laštůvka Petr
 
 
Holub Roman
Červenka Boris
 
 
-7-5127-72311
3.Laštůvka PetrHolub Roman-7-8-11  0312
4.Žambokréthyová MilenaPtáček Jan476  3022
5.Hadrava MiloslavKliner Jiří356  3032
6.Rychtarik DavidČervenka Boris87-6-733242
7.Žambokréthyová MilenaHolub Roman976  3052
8.Hadrava MiloslavPtáček Jan1118  3062
9.Rychtarik DavidKliner Jiří147  3072
10.Laštůvka PetrČervenka Boris-9985 3182
11.Hadrava MiloslavHolub Roman8-6-8-12 1383
12.Rychtarik DavidPtáček Jan10145  3093
13.Laštůvka PetrKliner Jiří876  30103
14.Žambokréthyová MilenaČervenka Boris         
15.Rychtarik DavidHolub Roman         
16.Laštůvka PetrPtáček Jan         
17.Žambokréthyová MilenaKliner Jiří         
18.Hadrava MiloslavČervenka Boris         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laštůvka Petr21Holub Roman21
Žambokréthyová Milena20Ptáček Jan03
Hadrava Miloslav21Kliner Jiří03
Rychtarik David30Červenka Boris02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30192:356TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Jan
Kliner Jiří
 
 
Ševčík Ivan
Šimberský Jiří
 
 
-4-6-5  0301
2.Holub Roman
Červenka Boris
 
 
Král Martin
Čuda Jan
 
 
-8-8-8  0302
3.Ptáček JanŠevčík Ivan-8-2-4  0303
4.Červenka BorisŠimberský Jiří-4-3-2  0304
5.Kliner JiříKrál Martin-1-2-4  0305
6.Holub RomanČuda Jan-9-8-3  0306
7.Červenka BorisŠevčík Ivan-99-7-7 1307
8.Kliner JiříŠimberský Jiří-7-6-1  0308
9.Holub RomanKrál Martin6-511-7-62309
10.Ptáček JanČuda Jan-5-4-4  03010
11.Kliner JiříŠevčík Ivan         
12.Holub RomanŠimberský Jiří         
13.Ptáček JanKrál Martin         
14.Červenka BorisČuda Jan         
15.Holub RomanŠevčík Ivan         
16.Ptáček JanŠimberský Jiří         
17.Červenka BorisKrál Martin         
18.Kliner JiříČuda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ptáček Jan02Ševčík Ivan20
Červenka Boris02Šimberský Jiří20
Kliner Jiří02Král Martin20
Holub Roman02Čuda Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:28587:561Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Komín Ondřej
 
 
Žambokréthyová Milena
Navrátil Ladislav
 
 
9-976 3110
2.Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
7-6813 3120
3.Handl ErichŽambokréthyová Milena-7-512-7 1321
4.Komín OndřejLaštůvka Petr8-8-5-3 1322
5.Pinkas JanHadrava Miloslav-14596 3132
6.Matuna VáclavNavrátil Ladislav-8667 3142
7.Komín OndřejŽambokréthyová Milena-5-5-7  0343
8.Pinkas JanLaštůvka Petr-366-783253
9.Matuna VáclavHadrava Miloslav97-912 3163
10.Handl ErichNavrátil Ladislav5-7-9-6 1364
11.Pinkas JanŽambokréthyová Milena6-81-983274
12.Matuna VáclavLaštůvka Petr8-5-7-6 1375
13.Handl ErichHadrava Miloslav-7-811753285
14.Komín OndřejNavrátil Ladislav3-11-81113295
15.Matuna VáclavŽambokréthyová Milena869  30105
16.Handl ErichLaštůvka Petr         
17.Komín OndřejHadrava Miloslav         
18.Pinkas JanNavrátil Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Handl Erich12Žambokréthyová Milena22
Komín Ondřej12Laštůvka Petr21
Pinkas Jan30Hadrava Miloslav03
Matuna Václav31Navrátil Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov DVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31679:643TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lüder Jan
Doležal Karel
 
 
Valeš Zbyněk
Reuter Christoph
 
 
-9-8-9  0301
2.Myslivec Jiří
Kolda Petr
 
 
Radil Milan
Seidl Josef
 
 
9-10-9993211
3.Myslivec JiříValeš Zbyněk-9-99-8 1312
4.Kolda PetrRadil Milan14810  3022
5.Lüder JanSeidl Josef-8-87-11 1323
6.Doležal KarelReuter Christoph-77-8-9 1324
7.Kolda PetrValeš Zbyněk3-787 3134
8.Lüder JanRadil Milan-9-85-11 1335
9.Doležal KarelSeidl Josef2103  3045
10.Myslivec JiříReuter Christoph-4-87753255
11.Lüder JanValeš Zbyněk98-5-6113265
12.Doležal KarelRadil Milan13-8-9843275
13.Myslivec JiříSeidl Josef12710  3085
14.Kolda PetrReuter Christoph1178  3095
15.Doležal KarelValeš Zbyněk-98-7-9 1396
16.Myslivec JiříRadil Milan-9-99-8 1397
17.Kolda PetrSeidl Josef128-1210 31107
18.Lüder JanReuter Christoph         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Myslivec Jiří22Valeš Zbyněk22
Kolda Petr40Radil Milan22
Lüder Jan12Seidl Josef13
Doležal Karel22Reuter Christoph12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži (RS-1A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27595:540TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Filip
Baier Miroslav
 
 
Hájek Karel
Manko Viktor
 
 
WO    3010
2.Dolanský Roman
Havránek Jakub
 
 
Pecka Zdeněk
Schützner Vladimír
 
 
-88-10883220
3.Havránek JakubPecka Zdeněk-121276 3130
4.Veselý FilipHájek Karel8-496 3140
5.Baier MiroslavSchützner Vladimír8-78-7-92341
6.Dolanský RomanManko Viktor8-86-6103251
7.Veselý FilipPecka Zdeněk257  3061
8.Baier MiroslavHájek Karel-55-7-6 1362
9.Dolanský RomanSchützner Vladimír9610  3072
10.Havránek JakubManko Viktor-4-9-7  0373
11.Baier MiroslavPecka Zdeněk-85-92-82374
12.Dolanský RomanHájek Karel-11-13-6  0375
13.Havránek JakubSchützner Vladimír-5-7-9  0376
14.Veselý FilipManko Viktor-4975 3186
15.Dolanský RomanPecka Zdeněk9-6129 3196
16.Havránek JakubHájek Karel5-777 31106
17.Veselý FilipSchützner Vladimír         
18.Baier MiroslavManko Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havránek Jakub22Pecka Zdeněk13
Veselý Filip30Hájek Karel22
Baier Miroslav03Schützner Vladimír21
Dolanský Roman31Manko Viktor1