Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Šmolík Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:15456:318TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmolík Jindřich
Sochor Adam
 
 
Kartaš Zdeněk
Černý Ondřej
 
 
WO    3010
2.Vaněk Martin
Vokál Roman
 
 
Pešek Miroslav
Kruchina Jiří
 
 
864  3020
3.Vaněk MartinPešek Miroslav-8-5-6  0321
4.Šmolík JindřichKruchina Jiří-10-7-6  0322
5.Vokál RomanKartaš Zdeněk549  3032
6.Sochor AdamČerný OndřejWO    3042
7.Šmolík JindřichPešek Miroslav-8-8-2  0343
8.Vokál RomanKruchina Jiří1010-6-5-82344
9.Sochor AdamKartaš Zdeněk-7429 3154
10.Vaněk MartinČerný OndřejWO    3064
11.Vokál RomanPešek Miroslav1099  3074
12.Sochor AdamKruchina Jiří6910  3084
13.Vaněk MartinKartaš Zdeněk-710-6993294
14.Šmolík JindřichČerný OndřejWO    30104
15.Sochor AdamPešek Miroslav         
16.Vaněk MartinKruchina Jiří         
17.Šmolík JindřichKartaš Zdeněk         
18.Vokál RomanČerný Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vaněk Martin11Pešek Miroslav21
Šmolík Jindřich02Kruchina Jiří21
Vokál Roman21Kartaš Zdeněk03
Sochor Adam20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37708:674SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Fridrich Miloslav
 
 
Luxemburk Jaroslav
Korchak Oleksandr
 
 
7-68-9113210
2.Domnosil Tomáš
Kouba Jan
 
 
Kopecký Michael
Šíp Martin
 
 
968  3020
3.Domnosil Tomᚊíp Martin8-7-5-10 1321
4.Fridrich MiloslavKorchak Oleksandr976  3031
5.Kouba JanKopecký Michael-9-795-72332
6.Bartoňová JitkaLuxemburk Jaroslav89-92 3142
7.Fridrich MiloslavŠíp Martin-9-13-9  0343
8.Kouba JanKorchak Oleksandr-359-6-122344
9.Bartoňová JitkaKopecký Michael5-993 3154
10.Domnosil TomášLuxemburk Jaroslav-46-8-6 1355
11.Kouba JanŠíp Martin7-9210 3165
12.Bartoňová JitkaKorchak Oleksandr2-687 3175
13.Domnosil TomášKopecký Michael-979-10-82376
14.Fridrich MiloslavLuxemburk Jaroslav44-149 3186
15.Bartoňová JitkaŠíp Martin-979-10-82387
16.Domnosil TomášKorchak Oleksandr6-7-10-4 1388
17.Fridrich MiloslavKopecký Michael4-6-8-6 1389
18.Kouba JanLuxemburk Jaroslav6-7-9-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Domnosil Tomáš04Šíp Martin31
Fridrich Miloslav22Korchak Oleksandr22
Kouba Jan13Kopecký Michael31
Bartoňová Jitka31Luxemburk Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16497:393TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
-12-9-9  0301
2.Ako David
Fišer Josef
 
 
Hojovec Ondřej
Koťátko Pravoslav
 
 
87-93 3111
3.Fišer JosefZúbrik Mário78-10-13103221
4.Vláčil JiříRůžička Václav98-69 3131
5.Slováček JakubKoťátko Pravoslav-9-9-8  0332
6.Ako DavidHojovec Ondřej10510  3042
7.Vláčil JiříZúbrik Mário1169  3052
8.Slováček JakubRůžička Václav49-9-573262
9.Ako DavidKoťátko Pravoslav42-93 3172
10.Fišer JosefHojovec Ondřej744  3082
11.Slováček JakubZúbrik Mário94-5-11-72383
12.Ako DavidRůžička Václav673  3093
13.Fišer JosefKoťátko Pravoslav374  30103
14.Vláčil JiříHojovec Ondřej         
15.Ako DavidZúbrik Mário         
16.Fišer JosefRůžička Václav         
17.Vláčil JiříKoťátko Pravoslav         
18.Slováček JakubHojovec Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišer Josef30Zúbrik Mário12
Vláčil Jiří20Růžička Václav03
Slováček Jakub12Koťátko Pravoslav12
Ako David30Hojovec Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21520:465SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randáček Miroslav
Martinek Patrik
 
 
Kolařík Zdeněk
Turek Tomáš
 
 
1056  3010
2.Látal Jan
Procházka Radek
 
 
Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
-9-6-6  0311
3.Procházka RadekBudiš Ondřej977  3021
4.Randáček MiroslavPloc Marek69-85 3131
5.Látal JanKolařík Zdeněk-112-8-9 1332
6.Martinek PatrikTurek Tomáš-95-8-6 1333
7.Randáček MiroslavBudiš Ondřej410-9-1083243
8.Látal JanPloc Marek8117  3053
9.Martinek PatrikKolařík Zdeněk1556  3063
10.Procházka RadekTurek Tomáš-8-6-3  0364
11.Látal JanBudiš Ondřej-2810-743274
12.Martinek PatrikPloc Marek-97-10883284
13.Procházka RadekKolařík Zdeněk-6-521043294
14.Randáček MiroslavTurek Tomáš1086  30104
15.Martinek PatrikBudiš Ondřej         
16.Procházka RadekPloc Marek         
17.Randáček MiroslavKolařík Zdeněk         
18.Látal JanTurek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Radek21Budiš Ondřej03
Randáček Miroslav30Ploc Marek03
Látal Jan21Kolařík Zdeněk12
Martinek Patrik21Turek Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Hubač Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33517:568TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nguyen Dominik
Hubač Martin
 
 
Svoboda Igor
Adámek Miroslav
 
 
5106  3010
2.Rulc Lukáš nejml.
Dlask Marek
 
 
Tichý Květoslav
Pluska Oleh
 
 
-7-58-6 1311
3.Hubač MartinTichý Květoslav-1-4-4  0312
4.Rulc Lukáš nejml.Pluska Oleh10-6-9-6 1313
5.Dlask MarekSvoboda Igor5810  3023
6.Nguyen DominikAdámek Miroslav378  3033
7.Rulc Lukáš nejml.Tichý Květoslav-7-6-4  0334
8.Dlask MarekPluska Oleh-8-7-5  0335
9.Nguyen DominikSvoboda Igor-88-118-92336
10.Hubač MartinAdámek Miroslav-6383 3146
11.Dlask MarekTichý Květoslav-8-683-102347
12.Nguyen DominikPluska Oleh9119  3057
13.Hubač MartinSvoboda Igor-6-68-7 1358
14.Rulc Lukáš nejml.Adámek Miroslav10-7-66-102359
15.Nguyen DominikTichý Květoslav10-6-7893269
16.Hubač MartinPluska Oleh-7-3-5  03610
17.Rulc Lukáš nejml.Svoboda Igor-7    01  
18.Dlask MarekAdámek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubač Martin13Tichý Květoslav31
Rulc Lukáš nejml.03Pluska Oleh31
Dlask Marek12Svoboda Igor21
Nguyen Dominik31Adámek Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8407:236SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybář Martin
Havel Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Adášek Jan
Poledne Jan
 
 
Kašpar Ladislav
Zázvorka Jan
 
 
27-8-1073220
3.Adášek JanMach Jakub5-1087 3130
4.Poledne JanZázvorka Jan92-94 3140
5.Havel JiříKašpar Ladislav-58-10473250
6.Rybář MartinWO    3060
7.Poledne JanMach Jakub79-910 3170
8.Havel JiříZázvorka Jan11-11105 3180
9.Rybář MartinKašpar Ladislav1074  3090
10.Adášek JanWO    30100
11.Havel JiříMach Jakub         
12.Rybář MartinZázvorka Jan         
13.Adášek JanKašpar Ladislav         
14.Poledne Jan         
15.Rybář MartinMach Jakub         
16.Adášek JanZázvorka Jan         
17.Poledne JanKašpar Ladislav         
18.Havel Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adášek Jan10Mach Jakub02
Poledne Jan20Zázvorka Jan02
Havel Jiří20Kašpar Ladislav02
Rybář Martin10   
WO30WO03
Ne

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS