Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33421:473SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
Korchak Oleksandr
Prokopenko Oleg
 
 
6-51110 3110
2.Kruchina Jiří
Kňažík Ondřej
 
 
Němec Filip
Kubelka Martin
 
 
WO    3020
3.Pešek MiroslavNěmec Filip-9-8-5  0321
4.Dyršmíd MilanProkopenko Oleg-7-7-7  0322
5.Kňažík OndřejKubelka Martin-911-8-9 1323
6.Kruchina JiříKorchak Oleksandr-68-8-7 1324
7.Dyršmíd MilanNěmec Filip115-7-893234
8.Kňažík OndřejProkopenko Oleg-7-5-7  0335
9.Kruchina JiříKubelka Martin6-7-105-62336
10.Pešek MiroslavKorchak Oleksandr-7-79-8 1337
11.Kňažík OndřejNěmec Filip10-7-8-9 1338
12.Kruchina JiříProkopenko Oleg-644-7-22339
13.Pešek MiroslavKubelka Martin-5-2-6  03310
14.Dyršmíd MilanKorchak Oleksandr         
15.Kruchina JiříNěmec Filip         
16.Pešek MiroslavProkopenko Oleg         
17.Dyršmíd MilanKubelka Martin         
18.Kňažík OndřejKorchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pešek Miroslav03Němec Filip21
Dyršmíd Milan11Prokopenko Oleg30
Kňažík Ondřej03Kubelka Martin30
Kruchina Jiří03Korchak Oleksandr20
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3354:252TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 
Zúbrik Mário
Růžička Václav
 
 
676  3010
2.Štencek Jiří
Vaněk Martin
 
 
Klatovský Karel
Studničný Jaromír
 
 
91012  3020
3.Sochor AdamZúbrik Mário-28912 3130
4.Štencek JiříRůžička Václav-5689 3140
5.Vaněk MartinStudničný Jaromír57-109 3150
6.Dalešický JosefKlatovský Karel696  3060
7.Štencek JiříZúbrik Mário883  3070
8.Vaněk MartinRůžička Václav489  3080
9.Dalešický JosefStudničný Jaromír667  3090
10.Sochor AdamKlatovský Karel465  30100
11.Vaněk MartinZúbrik Mário         
12.Dalešický JosefRůžička Václav         
13.Sochor AdamStudničný Jaromír         
14.Štencek JiříKlatovský Karel         
15.Dalešický JosefZúbrik Mário         
16.Sochor AdamRůžička Václav         
17.Štencek JiříStudničný Jaromír         
18.Vaněk MartinKlatovský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sochor Adam20Zúbrik Mário02
Štencek Jiří20Růžička Václav02
Vaněk Martin20Studničný Jaromír02
Dalešický Josef20Klatovský Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24589:510Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Kouba Jan
 
 
Tůma Michal
Kolařík Zdeněk
 
 
87-311 3110
2.Thomka Pavel
Domnosil Tomáš
 
 
Pocz Štefan
Havel Jaroslav
 
 
-9511-1043220
3.Domnosil TomášHavel Jaroslav-4-86-7 1321
4.Thomka PavelKolařík Zdeněk94-88 3131
5.Fridrich MiloslavPocz Štefan78-8-7-52332
6.Kouba JanTůma Michal-11555 3142
7.Thomka PavelHavel Jaroslav-5-8-8  0343
8.Fridrich MiloslavKolařík Zdeněk-9672 3153
9.Kouba JanPocz Štefan685  3063
10.Domnosil TomášTůma Michal9-87-8-82364
11.Fridrich MiloslavHavel Jaroslav4-8-48-12365
12.Kouba JanKolařík ZdeněkWO    3075
13.Domnosil TomášPocz Štefan958  3085
14.Thomka PavelTůma Michal105-9-583295
15.Kouba JanHavel Jaroslav-151089 31105
16.Domnosil TomášKolařík Zdeněk         
17.Thomka PavelPocz Štefan         
18.Fridrich MiloslavTůma Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Domnosil Tomáš12Havel Jaroslav31
Thomka Pavel21Kolařík Zdeněk02
Fridrich Miloslav12Pocz Štefan12
Kouba Jan30Tůma Michal12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:30305:397TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elčkner Miroslav ml.
Červeňák Marian
 
 
Ježková Kateřina
Svoboda Igor
 
 
-9-10-4  0301
2.Fišer Josef
Slováček Jakub
 
 
Pluska Oleh
Srnka Jan
 
 
-5-4-5  0302
3.Fišer JosefSrnka Jan-8-4-10  0303
4.Červeňák MarianPluska Oleh-11-2-5  0304
5.Elčkner Miroslav ml.Ježková Kateřina-9-8-7  0305
6.Slováček JakubSvoboda Igor838  3015
7.Červeňák MarianSrnka Jan-2-6-8  0316
8.Elčkner Miroslav ml.Pluska Oleh-10-7-8  0317
9.Slováček JakubJežková Kateřina10-68-8-92318
10.Fišer JosefSvoboda Igor755  3028
11.Elčkner Miroslav ml.Srnka Jan-5-2-8  0329
12.Slováček JakubPluska Oleh8-8-9-8 13210
13.Fišer JosefJežková Kateřina9    10  
14.Červeňák MarianSvoboda Igor         
15.Slováček JakubSrnka Jan         
16.Fišer JosefPluska Oleh         
17.Červeňák MarianJežková Kateřina         
18.Elčkner Miroslav ml.Svoboda Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fišer Josef11Srnka Jan30
Červeňák Marian02Pluska Oleh30
Elčkner Miroslav ml.03Ježková Kateřina20
Slováček Jakub12Svoboda Igor02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:33612:582TJ AVIA Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randáček Miroslav
Mára Karel
 
 
Lomský Gustav
Kašpar Ladislav
 
 
-4876 3110
2.Procházka Radek
Brož Josef
 
 
Mach Jakub
Zázvorka Jan
 
 
787  3020
3.Procházka RadekZázvorka Jan67-6-6-102321
4.Brož JosefMach Jakub-57-5-6 1322
5.Mára KarelLomský Gustav7-7-7-8 1323
6.Randáček MiroslavKašpar Ladislav1143  3033
7.Brož JosefZázvorka Jan3-9-7-10 1334
8.Mára KarelMach Jakub-10-9-6  0335
9.Randáček MiroslavLomský Gustav4-98-10-92336
10.Procházka RadekKašpar Ladislav9108  3046
11.Mára KarelZázvorka Jan-159-5-5 1347
12.Randáček MiroslavMach Jakub4-96-7-92348
13.Procházka RadekLomský Gustav8610  3058
14.Brož JosefKašpar Ladislav764  3068
15.Randáček MiroslavZázvorka Jan-106-9-8 1369
16.Procházka RadekMach Jakub2-78-923279
17.Brož JosefLomský Gustav-9-8-3  03710
18.Mára KarelKašpar Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek31Zázvorka Jan40
Brož Josef13Mach Jakub31
Mára Karel03Lomský Gustav31
Randáček Miroslav13Kašpar Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23569:431AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Lukáš
Dlask Marek
 
 
Poledne Jan
Adášek Jan
 
 
-10-9-4  0301
2.Rulc Lukáš nejml.
Podrazil Vojtěch
 
 

 
 
WO    3011
3.Dlask MarekAdášek Jan210-10-11-92312
4.Rulc Lukáš nejml.Poledne Jan13-9-8-7 1313
5.Podrazil VojtěchBajtler Martin45-95 3123
6.Košek LukášWO    3033
7.Rulc Lukáš nejml.Adášek Jan5-5-5-7 1334
8.Podrazil VojtěchPoledne Jan-6-108473244
9.Košek LukášBajtler Martin81210  3054
10.Dlask MarekWO    3064
11.Podrazil VojtěchAdášek Jan9-68-663274
12.Košek LukášPoledne Jan-9-75-6 1375
13.Dlask MarekBajtler Martin8-798 3185
14.Rulc Lukáš nejml.WO    3095
15.Košek LukášAdášek Jan8-79-71032105
16.Dlask MarekPoledne Jan9-999 31  
17.Rulc Lukáš nejml.Bajtler Martin         
18.Podrazil Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dlask Marek11Adášek Jan22
Rulc Lukáš nejml.02Poledne Jan21
Podrazil Vojtěch30Bajtler Martin03
Košek Lukáš21   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline