Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:54Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33409:485TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Kruchina Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
-66-6-8 1301
2.Havel Jiří
Suková Helena
 
 
Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
-9-6-6  0302
3.Havel JiříDyršmíd Milan-8-10-6  0303
4.Bajtler MartinPešek Miroslav-8-96-3 1304
5.Suková HelenaKruchina Jiří-8-7-6  0305
6.Adášek JanKartaš Zdeněk776  3015
7.Bajtler MartinDyršmíd Milan-3-4-3  0316
8.Suková HelenaPešek Miroslav-5-5-9  0317
9.Adášek JanKruchina Jiří949  3027
10.Havel JiříKartaš Zdeněk26-36 3137
11.Suková HelenaDyršmíd Milan-28-12-8 1338
12.Adášek JanPešek Miroslav74-3-653248
13.Havel JiříKruchina Jiří-10710-9-92349
14.Bajtler MartinKartaš Zdeněk8-6-3-4 13410
15.Adášek JanDyršmíd Milan         
16.Havel JiříPešek Miroslav         
17.Bajtler MartinKruchina Jiří         
18.Suková HelenaKartaš Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havel Jiří12Dyršmíd Milan30
Bajtler Martin03Pešek Miroslav21
Suková Helena03Kruchina Jiří21
Adášek Jan30Kartaš Zdeněk12
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:Lomský Gustav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:39694:693AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Jakub
Chocová Alena
 
 
Košek Lukáš
Dlask Marek
 
 
-85-9-9 1301
2.Lomský Gustav
Kašpar Ladislav
 
 
Bláha Tomáš
Sýs Alan
 
 
-8-78893211
3.Lomský GustavBláha Tomáš7-246 3121
4.Kašpar LadislavDlask Marek-988-9-72322
5.Chocová AlenaKošek Lukáš-911-8-8 1323
6.Mach JakubSýs Alan-7-74-6 1324
7.Kašpar LadislavBláha Tomáš5-65-13-142325
8.Chocová AlenaDlask Marek8-9-7-5 1326
9.Mach JakubKošek Lukáš778  3036
10.Lomský GustavSýs Alan6-912-9-102337
11.Chocová AlenaBláha Tomáš-78-6783247
12.Mach JakubDlask Marek-8-85683257
13.Lomský GustavKošek Lukáš-94-12853267
14.Kašpar LadislavSýs Alan-5-48-7 1368
15.Mach JakubBláha Tomáš1377  3078
16.Lomský GustavDlask Marek-76-78-62379
17.Kašpar LadislavKošek Lukáš-4-87-7 13710
18.Chocová AlenaSýs Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lomský Gustav22Bláha Tomáš13
Kašpar Ladislav04Dlask Marek31
Chocová Alena12Košek Lukáš22
Mach Jakub31Sýs Alan30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33429:490SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluska Oleh
Svoboda Igor
 
 
Mára Karel
Randáček Miroslav
 
 
1-888 3110
2.Ježková Kateřina
Beneš Karel
 
 
Procházka Radek
Látal Jan
 
 
-8-9-11  0311
3.Ježková KateřinaRandáček Miroslav8-9-11-7 1312
4.Svoboda IgorLátal Jan784  3022
5.Beneš KarelProcházka Radek-6-3-2  0323
6.Pluska OlehMára Karel818  3033
7.Svoboda IgorRandáček Miroslav-6-5-8  0334
8.Beneš KarelLátal Jan-4-6-7  0335
9.Pluska OlehProcházka Radek-12-6-8  0336
10.Ježková KateřinaMára Karel12-10-88103246
11.Beneš KarelRandáček Miroslav6-8-8-10 1347
12.Pluska OlehLátal Jan5-2-311-52348
13.Ježková KateřinaProcházka Radek5-8-9-8 1349
14.Svoboda IgorMára Karel-7-8-6  03410
15.Pluska OlehRandáček Miroslav-7-8-6  03  
16.Ježková KateřinaLátal Jan         
17.Svoboda IgorProcházka Radek         
18.Beneš KarelMára Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježková Kateřina12Randáček Miroslav30
Svoboda Igor12Látal Jan21
Beneš Karel03Procházka Radek30
Pluska Oleh12Mára Karel12
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Ploc Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31270:422TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Jaroslav
Kolařík Zdeněk
 
 
Ako David
Fišer Josef
 
 
7-7-49-62301
2.
 
 
Červeňák Marian
Vláčil Jiří
 
 
WO    0302
3.Kolařík ZdeněkAko David-910-6-8 1303
4.Jirků JaromírFišer Josef-6-7-5  0304
5.Havel JaroslavVláčil Jiří-1189-6-112305
6.Červeňák MarianWO    0306
7.Jirků JaromírAko David-4-8-10  0307
8.Havel JaroslavFišer Josef-9-8-10  0308
9.Vláčil JiříWO    0309
10.Kolařík ZdeněkČerveňák Marian79-69 3119
11.Havel JaroslavAko David-84-11-10 13110
12.Fišer Josef         
13.Kolařík ZdeněkVláčil Jiří         
14.Jirků JaromírČerveňák Marian         
15.Ako David         
16.Kolařík ZdeněkFišer Josef         
17.Jirků JaromírVláčil Jiří         
18.Havel JaroslavČerveňák Marian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolařík Zdeněk11Ako David30
Jirků Jaromír02Fišer Josef20
Havel Jaroslav03Vláčil Jiří10
   Červeňák Marian01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:53Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35456:531Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zúbrik Mário
Růžička Václav
 
 
Domnosil Tomáš
Thomka Pavel
 
 
-667-8-72301
2.Hojovec Ondřej
Klatovský Karel
 
 
Fridrich Miloslav
Kouba Jan
 
 
-99-7-9 1302
3.Růžička VáclavKouba Jan-8-8-10  0303
4.Klatovský KarelThomka Pavel-5-3-5  0304
5.Hojovec OndřejDomnosil Tomáš8-4-11-7 1305
6.Zúbrik MárioFridrich Miloslav10-9810 3115
7.Klatovský KarelKouba Jan-3-6-9  0316
8.Hojovec OndřejThomka Pavel10-9-5-9 1317
9.Zúbrik MárioDomnosil Tomáš9-4-5943227
10.Růžička VáclavFridrich Miloslav-612-8-3 1328
11.Hojovec OndřejKouba Jan5-66-7-92329
12.Zúbrik MárioThomka Pavel-47-10823239
13.Růžička VáclavDomnosil Tomáš-8-84-17 13310
14.Klatovský KarelFridrich Miloslav         
15.Zúbrik MárioKouba Jan         
16.Růžička VáclavThomka Pavel         
17.Klatovský KarelDomnosil Tomáš         
18.Hojovec OndřejFridrich Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Václav03Kouba Jan30
Klatovský Karel02Thomka Pavel21
Hojovec Ondřej03Domnosil Tomáš21
Zúbrik Mário30Fridrich Miloslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:29654:625SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokopenko Oleg
Šíp Martin
 
 
Dalešický Josef
Sochor Adam
 
 
-65-9-9 1301
2.Němec Filip
Kubelka Martin
 
 
Forgáč Andrej
Štencek Jiří
 
 
-7769 3111
3.Prokopenko OlegForgáč Andrej-5-10-5  0312
4.Němec FilipŠtencek Jiří66-613 3122
5.Kubelka MartinSochor Adam-85-44-102323
6.Šíp MartinDalešický Josef478  3033
7.Němec FilipForgáč Andrej-8914-6103243
8.Kubelka MartinŠtencek Jiří8-7-6653253
9.Šíp MartinSochor Adam9-13-81383263
10.Prokopenko OlegDalešický Josef8-6-34-82364
11.Kubelka MartinForgáč Andrej-258-11-62365
12.Šíp MartinŠtencek Jiří6-1298 3175
13.Prokopenko OlegSochor Adam-26-89-102376
14.Němec FilipDalešický Josef6311  3086
15.Šíp MartinForgáč Andrej99-95 3196
16.Prokopenko OlegŠtencek Jiří-251011 31106
17.Němec FilipSochor Adam213-6  21  
18.Kubelka MartinDalešický Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prokopenko Oleg13Forgáč Andrej22
Němec Filip30Štencek Jiří04
Kubelka Martin12Sochor Adam21
Šíp Martin40Dalešický Josef12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS