Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15501:355TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Nousek Jiří
Kruchina Jiří
 
 
Štencek Jiří
Sochor Adam
 
 
1786  3020
3.Pešek MiroslavŠtencek Jiří-545-853230
4.Dyršmíd MilanSochor Adam6-9-11-6 1331
5.Nousek JiříLösterová Anna897  3041
6.Kruchina JiříWO    3051
7.Dyršmíd MilanŠtencek Jiří612-12-773261
8.Nousek JiříSochor Adam-8-9-8  0362
9.Kruchina JiříLösterová Anna-4158-7123272
10.Pešek MiroslavWO    3082
11.Nousek JiříŠtencek Jiří9-95-9-62383
12.Kruchina JiříSochor Adam982  3093
13.Pešek MiroslavLösterová Anna584  30103
14.Dyršmíd Milan         
15.Kruchina JiříŠtencek Jiří         
16.Pešek MiroslavSochor Adam         
17.Dyršmíd MilanLösterová Anna         
18.Nousek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pešek Miroslav20Štencek Jiří12
Dyršmíd Milan11Sochor Adam21
Nousek Jiří12Lösterová Anna03
Kruchina Jiří20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:39544:604Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Filip
Korchak Oleksandr
 
 
Kouba Jan
Thomka Pavel
 
 
97-4-973210
2.Luxemburk Jaroslav
Gajda Jonáš
 
 
Fridrich Miloslav
Zerkal Sergey
 
 
28-8-5113220
3.Luxemburk JaroslavKouba Jan-4-7-9  0321
4.Korchak OleksandrThomka Pavel-79-6-9 1322
5.Gajda JonášFridrich Miloslav-10879 3132
6.Němec FilipZerkal Sergey38-10-883242
7.Korchak OleksandrKouba Jan-5-6-8  0343
8.Gajda JonášThomka Pavel7-7-8-9 1344
9.Němec FilipFridrich Miloslav-8-9-9  0345
10.Luxemburk JaroslavZerkal Sergey-7-14-2  0346
11.Gajda JonášKouba Jan4-8-9-7 1347
12.Němec FilipThomka Pavel67-88 3157
13.Luxemburk JaroslavFridrich Miloslav10-9-8-6 1358
14.Korchak OleksandrZerkal Sergey-8886 3168
15.Němec FilipKouba Jan-78-7-7 1369
16.Luxemburk JaroslavThomka Pavel-7-6-3  03610
17.Korchak OleksandrFridrich Miloslav-10-8   02  
18.Gajda JonášZerkal Sergey         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Luxemburk Jaroslav04Kouba Jan40
Korchak Oleksandr12Thomka Pavel31
Gajda Jonáš12Fridrich Miloslav21
Němec Filip22Zerkal Sergey12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35410:513TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zúbrik Mário
Růžička Václav
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
575  3010
2.Klatovský Karel
Studničný Jaromír
 
 
Ako David
Fišer Josef
 
 
-2-6-5  0311
3.Růžička VáclavAko David-3-487-92312
4.Studničný JaromírFišer Josef-85-3-6 1313
5.Klatovský KarelSlováček Jakub-7-10-6  0314
6.Zúbrik MárioVláčil Jiří-63712 3124
7.Studničný JaromírAko David-6-3-4  0325
8.Klatovský KarelFišer Josef-6-5-4  0326
9.Zúbrik MárioSlováček Jakub-66-8823236
10.Růžička VáclavVláčil Jiří-68-5-6 1337
11.Klatovský KarelAko David-3-59-5 1338
12.Zúbrik MárioFišer Josef-119-8-8 1339
13.Růžička VáclavSlováček Jakub9-7-10683249
14.Studničný JaromírVláčil Jiří-5-7-6  03410
15.Zúbrik MárioAko David         
16.Růžička VáclavFišer Josef         
17.Studničný JaromírSlováček Jakub         
18.Klatovský KarelVláčil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav12Ako David30
Studničný Jaromír03Fišer Josef30
Klatovský Karel03Slováček Jakub12
Zúbrik Mário21Vláčil Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30234:388SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Štefan
Pozníček Josef
 
 
Randáček Miroslav
Martinek Patrik
 
 
-5-911-7 1301
2.
 
 
Procházka Radek
Látal Jan
 
 
WO    0302
3.Pozníček JosefRandáček Miroslav-7-3-4  0303
4.Havel JaroslavProcházka Radek8-9-126-82304
5.Pocz ŠtefanLátal Jan-910-8-6 1305
6.Martinek PatrikWO    0306
7.Havel JaroslavRandáček Miroslav-8-117-9 1307
8.Pocz ŠtefanProcházka Radek-6-8-8  0308
9.Látal JanWO    0309
10.Pozníček JosefMartinek Patrik-8-119-9 13010
11.Pocz ŠtefanRandáček Miroslav         
12.Procházka Radek         
13.Pozníček JosefLátal Jan         
14.Havel JaroslavMartinek Patrik         
15.Randáček Miroslav         
16.Pozníček JosefProcházka Radek         
17.Havel JaroslavLátal Jan         
18.Pocz ŠtefanMartinek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pozníček Josef02Randáček Miroslav20
Havel Jaroslav02Procházka Radek20
Pocz Štefan02Látal Jan10
   Martinek Patrik10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:Pluska
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35624:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježková Kateřina
Beneš Karel
 
 
Košek Lukáš
Dlask Marek
 
 
-5-7-6  0301
2.Tichý Květoslav
Pluska Oleh
 
 
Merkl Roman
Hubač Martin
 
 
655  3011
3.Beneš KarelMerkl Roman612-6-8-22312
4.Ježková KateřinaDlask Marek-8105-5103222
5.Pluska OlehKošek Lukáš9-5-9-6 1323
6.Tichý KvětoslavHubač Martin493  3033
7.Ježková KateřinaMerkl Roman-4558 3143
8.Pluska OlehDlask Marek968  3053
9.Tichý KvětoslavKošek Lukáš-8-87883263
10.Beneš KarelHubač Martin8-7-10-5 1364
11.Pluska OlehMerkl Roman104-6-10-42365
12.Tichý KvětoslavDlask Marek-598-873275
13.Beneš KarelKošek Lukáš8-6-10-9 1376
14.Ježková KateřinaHubač Martin7-686 3186
15.Tichý KvětoslavMerkl Roman829  3096
16.Beneš KarelDlask Marek-6-8-4  0397
17.Ježková KateřinaKošek Lukáš-8-10-9  0398
18.Pluska OlehHubač Martin-10-7-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Karel04Merkl Roman22
Ježková Kateřina31Dlask Marek13
Pluska Oleh13Košek Lukáš31
Tichý Květoslav40Hubač Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:Mach Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35436:538SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Jakub
Peršl Martin
 
 
Rybář Martin
Havel Jiří
 
 
117-412 3110
2.Lomský Gustav
Kašpar Ladislav
 
 
Poledne Jan
Adášek Jan
 
 
-5-78-9 1311
3.Lomský GustavRybář Martin-6-11-2  0312
4.Peršl MartinAdášek Jan-710-89-82313
5.Kašpar LadislavPoledne Jan-7-8-5  0314
6.Mach JakubHavel Jiří-6-99993224
7.Peršl MartinRybář Martin89-53 3134
8.Kašpar LadislavAdášek Jan-68-6-3 1335
9.Mach JakubPoledne Jan-7-7-9  0336
10.Lomský GustavHavel Jiří-91078 3146
11.Kašpar LadislavRybář Martin9-8-8-8 1347
12.Mach JakubAdášek Jan-45-7-7 1348
13.Lomský GustavPoledne Jan-6-5-9  0349
14.Peršl MartinHavel Jiří-1-6-8  03410
15.Mach JakubRybář Martin         
16.Lomský GustavAdášek Jan         
17.Peršl MartinPoledne Jan         
18.Kašpar LadislavHavel Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lomský Gustav12Rybář Martin21
Peršl Martin12Adášek Jan30
Kašpar Ladislav03Poledne Jan30
Mach Jakub12Havel Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline