Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33666:651TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
Domnosil Tomáš
Fridrich Miloslav
 
 
496  3010
2.Nousek Jiří
Kruchina Jiří
 
 
Kouba Jan
Thomka Pavel
 
 
812-186 3120
3.Nousek JiříKouba Jan-10-6-7  0321
4.Dyršmíd MilanThomka Pavel-9-89-10 1322
5.Pešek MiroslavDomnosil Tomáš6-1210-8-102323
6.Kruchina JiříFridrich Miloslav6-578 3133
7.Dyršmíd MilanKouba Jan974  3043
8.Pešek MiroslavThomka Pavel7-510-5-42344
9.Kruchina JiříDomnosil Tomáš6-61010 3154
10.Nousek JiříFridrich Miloslav-4-9-9  0355
11.Pešek MiroslavKouba Jan898  3065
12.Kruchina JiříThomka Pavel5-87-673275
13.Nousek JiříDomnosil Tomáš-86-4-5 1376
14.Dyršmíd MilanFridrich Miloslav5-79-883286
15.Kruchina JiříKouba Jan-7-86-5 1387
16.Nousek JiříThomka Pavel-5-11-8  0388
17.Dyršmíd MilanDomnosil Tomáš766  3098
18.Pešek MiroslavFridrich Miloslav28-8-81032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nousek Jiří04Kouba Jan22
Dyršmíd Milan31Thomka Pavel31
Pešek Miroslav22Domnosil Tomáš22
Kruchina Jiří31Fridrich Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25582:530TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalista Jan
Sochor Adam
 
 
Slováček Jakub
Elčkner Miroslav ml.
 
 
78-7-3-92301
2.Štencek Jiří
Vaněk Martin
 
 
Ako David
Fišer Josef
 
 
-9-76493211
3.Štencek JiříAko David-10-710-10 1312
4.Kalista JanFišer Josef68-66 3122
5.Vaněk MartinSlováček JakubWO    3032
6.Sochor AdamElčkner Miroslav ml.896  3042
7.Kalista JanAko David-1-6-11  0343
8.Vaněk MartinFišer Josef498  3053
9.Sochor AdamČermák Jiří-9-771053263
10.Štencek JiříElčkner Miroslav ml.-77-7-5 1364
11.Vaněk MartinAko David-8-7-4  0365
12.Sochor AdamFišer Josef10119  3075
13.Štencek JiříČermák Jiří868  3085
14.Kalista JanElčkner Miroslav ml.-3-877-102386
15.Sochor AdamAko David6-1395 3196
16.Štencek JiříFišer Josef59-79 31106
17.Kalista JanČermák Jiří         
18.Vaněk MartinElčkner Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štencek Jiří22Ako David31
Kalista Jan12Fišer Josef04
Vaněk Martin11Elčkner Miroslav ml.21
Sochor Adam40Čermák Jiří02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29644:577SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubelka Martin
Luxemburk Jaroslav
 
 
Martinek Patrik
Randáček Miroslav
 
 
6-12-64-62301
2.Šíp Martin
Kopecký Michael
 
 
Látal Jan
Procházka Radek
 
 
169  3011
3.Kubelka MartinRandáček Miroslav-8477 3121
4.Kopecký MichaelLátal Jan6-9-810-32322
5.Korchak OleksandrProcházka Radek-9-7-12  0323
6.Šíp MartinMartinek Patrik556  3033
7.Kopecký MichaelRandáček Miroslav46-76 3143
8.Korchak OleksandrLátal Jan9-4-7-4 1344
9.Šíp MartinProcházka Radek-99710 3154
10.Kubelka MartinMartinek Patrik6-843 3164
11.Korchak OleksandrRandáček Miroslav-9-10-5  0365
12.Šíp MartinLátal Jan910-75 3175
13.Kubelka MartinProcházka Radek-87-10-8 1376
14.Kopecký MichaelMartinek Patrik8-97-10-92377
15.Šíp MartinRandáček Miroslav87-77 3187
16.Kubelka MartinLátal Jan886  3097
17.Kopecký MichaelProcházka Radek-4-7451032107
18.Korchak OleksandrMartinek Patrik-9-4-7  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubelka Martin31Randáček Miroslav13
Kopecký Michael22Látal Jan22
Korchak Oleksandr03Procházka Radek22
Šíp Martin40Martinek Patrik12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:34425:503AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zúbrik Mário
Růžička Václav
 
 
Dlask Marek
Sýs Alan
 
 
-1067-693210
2.Koťátko Pravoslav
Hojovec Ondřej
 
 
Rulc Lukáš nejml.
Podrazil Vojtěch
 
 
9-98-8-82311
3.Růžička VáclavSýs Alan-8-57-10 1312
4.Koťátko PravoslavDlask Marek810-6-6-102313
5.Hojovec OndřejRulc Lukáš nejml.-3-3-7  0314
6.Zúbrik MárioPodrazil Vojtěch-5-71110-42315
7.Koťátko PravoslavSýs Alan-3-6-7  0316
8.Hojovec OndřejDlask Marek-9-7-9  0317
9.Zúbrik MárioRulc Lukáš nejml.5-6-10-8 1318
10.Růžička VáclavPodrazil Vojtěch-6-99563228
11.Hojovec OndřejSýs Alan-11-9-9  0329
12.Zúbrik MárioDlask Marek-776-5-923210
13.Růžička VáclavRulc Lukáš nejml.8    10  
14.Koťátko PravoslavPodrazil Vojtěch         
15.Zúbrik MárioSýs Alan         
16.Růžička VáclavDlask Marek         
17.Koťátko PravoslavRulc Lukáš nejml.         
18.Hojovec OndřejPodrazil Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav11Sýs Alan30
Koťátko Pravoslav02Dlask Marek30
Hojovec Ondřej03Rulc Lukáš nejml.20
Zúbrik Mário03Podrazil Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Turek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:36496:571SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Štefan
Turek Tomáš
 
 
Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
98-10-9-32301
2.Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
Rybář Martin
Havel Jiří
 
 
8-10-9-7 1302
3.Turek TomášRybář Martin-9-4-7  0303
4.Pocz ŠtefanAdášek Jan-5-5-9  0304
5.Ploc MarekHavel Jiří-8-3-9  0305
6.Budiš OndřejBajtler Martin-118-1015113215
7.Pocz ŠtefanRybář Martin-7-4-8  0316
8.Ploc MarekAdášek Jan12-129-1233226
9.Budiš OndřejHavel Jiří-7-888103236
10.Turek TomášBajtler Martin2412  3046
11.Ploc MarekRybář Martin-598-6-62347
12.Budiš OndřejAdášek Jan-79-9-6 1348
13.Turek TomášHavel Jiří-7-711-6 1349
14.Pocz ŠtefanBajtler Martin-9-8-8  03410
15.Budiš OndřejRybář Martin         
16.Turek TomášAdášek Jan         
17.Pocz ŠtefanHavel Jiří         
18.Ploc MarekBajtler Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Turek Tomáš12Rybář Martin30
Pocz Štefan03Adášek Jan21
Ploc Marek12Havel Jiří21
Budiš Ondřej21Bajtler Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:Pluska
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33477:526TJ AVIA Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluska Oleh
Adámek Miroslav
 
 
Lomský Gustav
Kašpar Ladislav
 
 
11-8-7-6 1301
2.Tichý Květoslav
Ježková Kateřina
 
 
Mach Jakub
Peršl Martin
 
 
-8-99-7 1302
3.Ježková KateřinaPeršl Martin-789-9-102303
4.Pluska OlehMach Jakub1-8-8-7 1304
5.Adámek MiroslavKašpar Ladislav-3-2-3  0305
6.Tichý KvětoslavLomský Gustav388  3015
7.Pluska OlehPeršl Martin-6-7-3  0316
8.Adámek MiroslavMach Jakub-7-9-7  0317
9.Tichý KvětoslavKašpar Ladislav78-108 3127
10.Ježková KateřinaLomský Gustav78-6-983237
11.Adámek MiroslavPeršl Martin-10109-10-52338
12.Tichý KvětoslavMach Jakub-97-84-102339
13.Ježková KateřinaKašpar Ladislav898  3049
14.Pluska OlehLomský Gustav-8-9-8  03410
15.Tichý KvětoslavPeršl Martin-98   11  
16.Ježková KateřinaMach Jakub         
17.Pluska OlehKašpar Ladislav         
18.Adámek MiroslavLomský Gustav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ježková Kateřina21Peršl Martin30
Pluska Oleh03Mach Jakub30
Adámek Miroslav03Kašpar Ladislav12
Tichý Květoslav21Lomský Gustav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS