Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20525:439TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluska Oleh
Svoboda Igor
 
 
Nousek Jiří
Kruchina Jiří
 
 
-8876 3110
2.Ježková Kateřina
Tichý Květoslav
 
 
Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
-88-7-5 1311
3.Pluska OlehDyršmíd Milan876  3021
4.Ježková KateřinaKruchina Jiří783  3031
5.Svoboda IgorPešek Miroslav76-7-783241
6.Tichý KvětoslavNousek Jiří-71015-983251
7.Ježková KateřinaDyršmíd Milan-7-85-10 1352
8.Svoboda IgorKruchina Jiří-6-7-10  0353
9.Tichý KvětoslavPešek Miroslav10-887 3163
10.Pluska OlehNousek Jiří-3353 3173
11.Svoboda IgorDyršmíd Milan-85210 3183
12.Tichý KvětoslavKruchina Jiří341  3093
13.Pluska OlehPešek Miroslav5-8-9-10 1394
14.Ježková KateřinaNousek Jiří6107  30104
15.Tichý KvětoslavDyršmíd Milan         
16.Pluska OlehKruchina Jiří         
17.Ježková KateřinaPešek Miroslav         
18.Svoboda IgorNousek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pluska Oleh21Dyršmíd Milan12
Ježková Kateřina21Kruchina Jiří12
Svoboda Igor21Pešek Miroslav12
Tichý Květoslav30Nousek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27595:553TJ AVIA Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zázvorka Jan
Peršl Martin
 
 
Turek Tomáš
Pocz Štefan
 
 
766  3010
2.Kašpar Ladislav
Lomský Gustav
 
 
Budiš Ondřej
Ploc Marek
 
 
8-888 3120
3.Peršl MartinBudiš Ondřej-9-9-10  0321
4.Kašpar LadislavPloc Marek-4-6-8  0322
5.Lomský GustavTurek Tomáš8-867 3132
6.Zázvorka JanPocz Štefan177  3042
7.Kašpar LadislavBudiš Ondřej-7-913-8 1343
8.Lomský GustavPloc Marek-87-6-8 1344
9.Zázvorka JanTurek Tomáš8-810-8-72345
10.Peršl MartinPocz Štefan555  3055
11.Lomský GustavBudiš Ondřej-4-7-8  0356
12.Zázvorka JanPloc Marek-911-141083266
13.Peršl MartinTurek Tomáš9115  3076
14.Kašpar LadislavPocz Štefan-73-74103286
15.Zázvorka JanBudiš Ondřej10-4-9863296
16.Peršl MartinPloc Marek7-979 31106
17.Kašpar LadislavTurek Tomáš-8-9   02  
18.Lomský GustavPocz Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peršl Martin31Budiš Ondřej31
Kašpar Ladislav12Ploc Marek22
Lomský Gustav12Turek Tomáš12
Zázvorka Jan31Pocz Štefan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:16Konec
utkání
21:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16493:409SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Zúbrik Mário
Růžička Václav
 
 
-887-7-102301
2.Poledne Jan
Nacher Patrik
 
 
Koťátko Pravoslav
Hojovec Ondřej
 
 
9-4-4553211
3.Poledne JanZúbrik Mário6710  3021
4.Botek RadomírRůžička Václav5128  3031
5.Nacher PatrikKoťátko Pravoslav9-6-5-7 1332
6.Adášek JanHojovec Ondřej3610  3042
7.Botek RadomírZúbrik Mário9-6-5-7 1343
8.Nacher PatrikRůžička Václav510-68 3153
9.Adášek JanKoťátko Pravoslav449  3063
10.Poledne JanHojovec Ondřej769  3073
11.Nacher PatrikZúbrik Mário-55-6-9 1374
12.Adášek JanRůžička Václav-7396 3184
13.Poledne JanKoťátko Pravoslav832  3094
14.Botek RadomírHojovec Ondřej195  30104
15.Adášek JanZúbrik Mário         
16.Poledne JanRůžička Václav         
17.Botek RadomírKoťátko Pravoslav         
18.Nacher PatrikHojovec Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poledne Jan30Zúbrik Mário21
Botek Radomír21Růžička Václav03
Nacher Patrik12Koťátko Pravoslav12
Adášek Jan30Hojovec Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:34630:626SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýs Alan
Hubač Martin
 
 
Šíp Martin
Němec Filip
 
 
-4-106-8 1301
2.Košek Lukáš
Nguyen Dominik
 
 
Luxemburk Jaroslav
Korchak Oleksandr
 
 
12-10105 3111
3.Nguyen DominikŠíp Martin8610  3021
4.Sýs AlanNěmec Filip-1218-993231
5.Hubač MartinKorchak Oleksandr-8121-8-32332
6.Košek LukášLuxemburk Jaroslav-6-8-15  0333
7.Sýs AlanŠíp Martin109-78 3143
8.Hubač MartinNěmec Filip-6-942-72344
9.Košek LukášKorchak Oleksandr910-10-8-82345
10.Nguyen DominikLuxemburk Jaroslav697  3055
11.Hubač MartinŠíp Martin-3-654-112356
12.Košek LukášNěmec Filip-9-78-6 1357
13.Nguyen DominikKorchak Oleksandr1078  3067
14.Sýs AlanLuxemburk Jaroslav5-9-76-92368
15.Košek Lukᚊíp Martin-110-1111-82369
16.Nguyen DominikNěmec Filip-9-6-6  03610
17.Sýs AlanKorchak Oleksandr         
18.Hubač MartinLuxemburk Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nguyen Dominik31Šíp Martin22
Sýs Alan21Němec Filip31
Hubač Martin03Korchak Oleksandr21
Košek Lukáš04Luxemburk Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:32521:543TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Patrik
Randáček Miroslav
 
 
Dalešický Josef
Vaněk Martin
 
 
1085  3010
2.Procházka Radek
Látal Jan
 
 
Forgáč Andrej
Štencek Jiří
 
 
-9-1088-72311
3.Procházka RadekForgáč Andrej-7-9-6  0312
4.Randáček MiroslavŠtencek Jiří3-9-9-8 1313
5.Látal JanDalešický Josef79-5-9-92314
6.Martinek PatrikVaněk Martin-89810 3124
7.Randáček MiroslavForgáč Andrej5-1098 3134
8.Látal JanŠtencek Jiří-7-7-8  0335
9.Martinek PatrikDalešický Josef-5-5-6  0336
10.Procházka RadekVaněk Martin689  3046
11.Látal JanForgáč Andrej-810-6-8 1347
12.Martinek PatrikŠtencek Jiří-1014-4-6 1348
13.Procházka RadekDalešický Josef-65-8-8 1349
14.Randáček MiroslavVaněk Martin5610  3059
15.Martinek PatrikForgáč Andrej-7-671-723510
16.Procházka RadekŠtencek Jiří         
17.Randáček MiroslavDalešický Josef         
18.Látal JanVaněk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Radek12Forgáč Andrej31
Randáček Miroslav21Štencek Jiří30
Látal Jan03Dalešický Josef30
Martinek Patrik13Vaněk Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:34687:664Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
Kouba Jan
Domnosil Tomáš
 
 
14-8-6-12 1301
2.Čermák Jiří
Ako David
 
 
Fridrich Miloslav
Thomka Pavel
 
 
6-789 3111
3.Vláčil JiříKouba Jan5-5-7-7 1312
4.Čermák JiříThomka Pavel-6-68-7 1313
5.Slováček JakubDomnosil Tomáš628  3023
6.Ako DavidFridrich Miloslav876  3033
7.Čermák JiříKouba Jan-9-8-9  0334
8.Slováček JakubThomka Pavel-5-9-8  0335
9.Ako DavidDomnosil Tomáš5810  3045
10.Vláčil JiříFridrich Miloslav-13810-7-142346
11.Slováček JakubKouba Jan-7-1363-62347
12.Ako DavidThomka Pavel847  3057
13.Vláčil JiříDomnosil Tomáš9-9711 3167
14.Čermák JiříFridrich Miloslav-513-1410-72368
15.Ako DavidKouba Jan39-63 3178
16.Vláčil JiříThomka Pavel6-9-7-4 1379
17.Čermák JiříDomnosil Tomáš77-65 3189
18.Slováček JakubFridrich Miloslav10-912-8-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vláčil Jiří13Kouba Jan31
Čermák Jiří13Thomka Pavel31
Slováček Jakub13Domnosil Tomáš04
Ako David40Fridrich Miloslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline