Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37658:654TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budiš Ondřej
Ploc Marek
 
 
Nousek Jiří
Kruchina Jiří
 
 
-8-99973210
2.Pocz Štefan
Havel Jaroslav
 
 
Pešek Miroslav
Dyršmíd Milan
 
 
-109-8-9 1311
3.Ploc MarekPešek Miroslav-75-9-8 1312
4.Budiš OndřejNousek Jiří-1010-7-10 1313
5.Pocz ŠtefanDyršmíd Milan11-6-89-102314
6.Havel JaroslavKruchina Jiří478  3024
7.Budiš OndřejPešek Miroslav88-87 3134
8.Pocz ŠtefanNousek Jiří11-3-85-62335
9.Havel JaroslavDyršmíd Milan9-98-1093245
10.Ploc MarekKruchina Jiří556  3055
11.Pocz ŠtefanPešek Miroslav8-786 3165
12.Havel JaroslavNousek Jiří499  3075
13.Ploc MarekDyršmíd Milan-9-6-5  0376
14.Budiš OndřejKruchina Jiří-10-8-9  0377
15.Havel JaroslavPešek Miroslav-7-7-11  0378
16.Ploc MarekNousek Jiří41-117 3188
17.Budiš OndřejDyršmíd Milan-6-7-6  0389
18.Pocz ŠtefanKruchina Jiří-8-1010-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ploc Marek22Pešek Miroslav22
Budiš Ondřej13Nousek Jiří22
Pocz Štefan13Dyršmíd Milan31
Havel Jaroslav31Kruchina Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13433:335TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluska Oleh
Ježková Kateřina
 
 
Zúbrik Mário
Růžička Václav
 
 
8-810-493210
2.Tichý Květoslav
Svoboda Igor
 
 
Koťátko Pravoslav
Racek Jiří
 
 
-3-71443220
3.Pluska OlehZúbrik Mário895  3030
4.Ježková KateřinaRůžička Václav77-97 3140
5.Svoboda IgorKoťátko Pravoslav-2-89-7 1341
6.Tichý KvětoslavRacek Jiří762  3051
7.Ježková KateřinaZúbrik Mário17-105-463261
8.Svoboda IgorRůžička Václav721  3071
9.Tichý KvětoslavKoťátko Pravoslav357  3081
10.Pluska OlehRacek Jiří965  3091
11.Svoboda IgorZúbrik Mário-9-5-7  0392
12.Tichý KvětoslavRůžička Václav933  30102
13.Pluska OlehKoťátko Pravoslav82   20  
14.Ježková KateřinaRacek Jiří         
15.Tichý KvětoslavZúbrik Mário         
16.Pluska OlehRůžička Václav         
17.Ježková KateřinaKoťátko Pravoslav         
18.Svoboda IgorRacek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pluska Oleh20Zúbrik Mário12
Ježková Kateřina20Růžička Václav03
Svoboda Igor12Koťátko Pravoslav11
Tichý Květoslav30Racek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:Mach Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:31692:640TJ AVIA Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Jakub
Zázvorka Jan
 
 
Luxemburk Jaroslav
Korchak Oleksandr
 
 
64-610 3110
2.Kašpar Ladislav
Lomský Gustav
 
 
Šíp Martin
Němec Filip
 
 
-8-76-8 1311
3.Mach JakubNěmec Filip9710  3021
4.Lomský GustavŠíp Martin-112-68-52322
5.Kašpar LadislavLuxemburk Jaroslav9-5-11483232
6.Zázvorka JanKorchak Oleksandr-4899 3142
7.Lomský GustavNěmec Filip510-6-12-122343
8.Kašpar LadislavŠíp Martin-5-9-9  0344
9.Zázvorka JanLuxemburk Jaroslav477  3054
10.Mach JakubKorchak Oleksandr7-62-773264
11.Kašpar LadislavNěmec Filip-89-910-72365
12.Zázvorka JanŠíp Martin77-9-6-82366
13.Mach JakubLuxemburk Jaroslav7-589 3176
14.Lomský GustavKorchak Oleksandr56-9-673286
15.Zázvorka JanNěmec Filip98-99 3196
16.Mach JakubŠíp Martin-899-8-82397
17.Lomský GustavLuxemburk Jaroslav453  30107
18.Kašpar LadislavKorchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Jakub31Němec Filip22
Lomský Gustav22Šíp Martin40
Kašpar Ladislav12Luxemburk Jaroslav04
Zázvorka Jan31Korchak Oleksandr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:31397:470TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Trnovský Ivo
 
 
Forgáč Andrej
Sochor Adam
 
 
10-8-5-4 1301
2.Havel Jiří
Nacher Patrik
 
 
Vaněk Martin
Kalista Jan
 
 
-8-94-10 1302
3.Havel JiříForgáč Andrej-6-6-10  0303
4.Nacher PatrikSochor Adam-9-8-6  0304
5.Trnovský IvoKalista Jan-7-7-6  0305
6.Adášek JanVaněk Martin9411  3015
7.Nacher PatrikForgáč Andrej-29-12-6 1316
8.Trnovský IvoSochor Adam9-9-7-7 1317
9.Adášek JanKalista Jan564  3027
10.Havel JiříVaněk Martin148-74 3137
11.Trnovský IvoForgáč Andrej-910-3-4 1338
12.Adášek JanSochor Adam-5-5-4  0339
13.Havel JiříKalista Jan6-146-3-623310
14.Nacher PatrikVaněk Martin         
15.Adášek JanForgáč Andrej         
16.Havel JiříSochor Adam         
17.Nacher PatrikKalista Jan         
18.Trnovský IvoVaněk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havel Jiří12Forgáč Andrej30
Nacher Patrik02Sochor Adam30
Trnovský Ivo03Kalista Jan21
Adášek Jan21Vaněk Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35588:622Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil Vojtěch
Rulc Lukáš nejml.
 
 
Bartoňová Jitka
Fridrich Miloslav
 
 
-6-10-5  0301
2.Bláha Tomáš
Nguyen Dominik
 
 
Domnosil Tomáš
Thomka Pavel
 
 
-5-715-6 1302
3.Bláha TomášBartoňová Jitka-567-9-92303
4.Nguyen DominikThomka Pavel5-4-2-8 1304
5.Podrazil VojtěchDomnosil Tomáš679  3014
6.Rulc Lukáš nejml.Fridrich Miloslav-97-81463224
7.Nguyen DominikBartoňová Jitka-74-8-7 1325
8.Podrazil VojtěchThomka Pavel3-128-973235
9.Rulc Lukáš nejml.Domnosil Tomáš11-7-89-72336
10.Bláha TomášFridrich Miloslav-4-6-4  0337
11.Podrazil VojtěchBartoňová Jitka-108-74-82338
12.Rulc Lukáš nejml.Thomka Pavel896  3048
13.Bláha TomášDomnosil Tomáš8-4910 3158
14.Nguyen DominikFridrich Miloslav-78-9-8 1359
15.Rulc Lukáš nejml.Bartoňová Jitka1194  3069
16.Bláha TomášThomka Pavel-3-568-923610
17.Nguyen DominikDomnosil Tomáš899  30  
18.Podrazil VojtěchFridrich Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bláha Tomáš13Bartoňová Jitka31
Nguyen Dominik03Thomka Pavel22
Podrazil Vojtěch21Domnosil Tomáš12
Rulc Lukáš nejml.31Fridrich Miloslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:32638:630SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Patrik
Randáček Miroslav
 
 
Vláčil Jiří
Čermák Jiří
 
 
-5-54553210
2.Látal Jan
Procházka Radek
 
 
Ako David
Elčkner Miroslav ml.
 
 
10-88-7113220
3.Procházka RadekVláčil Jiří13511  3030
4.Randáček MiroslavAko David-887-6-42331
5.Látal JanElčkner Miroslav ml.5-26-483241
6.Martinek PatrikČermák Jiří-37123 3151
7.Randáček MiroslavVláčil Jiří-8-2-6  0352
8.Látal JanAko David-6-9109103262
9.Martinek PatrikElčkner Miroslav ml.9-6-98-92363
10.Procházka RadekČermák Jiří10-5-10873273
11.Látal JanVláčil Jiří79-9-1273283
12.Martinek PatrikAko David7-9-6-7 1384
13.Procházka RadekElčkner Miroslav ml.10-10-72-52385
14.Randáček MiroslavČermák Jiří-4-9-7  0386
15.Martinek PatrikVláčil Jiří7-885 3196
16.Procházka RadekAko David723  30106
17.Randáček MiroslavElčkner Miroslav ml.         
18.Látal JanČermák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek31Vláčil Jiří13
Randáček Miroslav03Ako David22
Látal Jan30Elčkner Miroslav ml.21
Martinek Patrik22Čermák Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline