Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36579:626SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nousek Jiří
Kruchina Jiří
 
 
Randáček Miroslav
Martinek Patrik
 
 
4-99-5-72301
2.Pešek Miroslav
Dyršmíd Milan
 
 
Procházka Radek
Látal Jan
 
 
85-4-963211
3.Nousek JiříRandáček Miroslav8-7-2-8 1312
4.Dyršmíd MilanLátal Jan7-34-9-72313
5.Kruchina JiříMartinek Patrik3-287 3123
6.Pešek MiroslavProcházka Radek969  3033
7.Dyršmíd MilanRandáček Miroslav9-313-883243
8.Kruchina JiříLátal Jan-7-5-10  0344
9.Pešek MiroslavMartinek Patrik8-9-9-4 1345
10.Nousek JiříProcházka Radek-12-127-9 1346
11.Kruchina JiříRandáček Miroslav-118-2-6 1347
12.Pešek MiroslavLátal Jan-7-8109-62348
13.Nousek JiříMartinek Patrik-66-48-62349
14.Dyršmíd MilanProcházka Radek-5956 3159
15.Pešek MiroslavRandáček Miroslav976  3069
16.Nousek JiříLátal Jan-6-9-8  03610
17.Dyršmíd MilanMartinek Patrik9    10  
18.Kruchina JiříProcházka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nousek Jiří04Randáček Miroslav22
Dyršmíd Milan21Látal Jan40
Kruchina Jiří12Martinek Patrik21
Pešek Miroslav22Procházka Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19531:483TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vláčil Jiří
Slováček Jakub
 
 
Košek Lukáš
Nguyen Dominik
 
 
-210118 3110
2.Elčkner Miroslav ml.
Ako David
 
 
Bláha Tomáš
Chalupa Jaroslav
 
 
4613  3020
3.Elčkner Miroslav ml.Bláha Tomáš365  3030
4.Vláčil JiříNguyen Dominik6912  3040
5.Slováček JakubKošek Lukáš-8-710-7 1341
6.Ako DavidChalupa Jaroslav8-714-1293251
7.Vláčil JiříBláha Tomáš6-10-11-8 1352
8.Slováček JakubNguyen Dominik-8-676123262
9.Ako DavidKošek Lukáš48-7-873272
10.Elčkner Miroslav ml.Chalupa Jaroslav-6-788-52373
11.Slováček JakubBláha Tomáš-58910 3183
12.Ako DavidNguyen Dominik-78-6673293
13.Elčkner Miroslav ml.Košek Lukáš875  30103
14.Vláčil JiříChalupa Jaroslav         
15.Ako DavidBláha Tomáš         
16.Elčkner Miroslav ml.Nguyen Dominik         
17.Vláčil JiříKošek Lukáš         
18.Slováček JakubChalupa Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Elčkner Miroslav ml.21Bláha Tomáš12
Vláčil Jiří11Nguyen Dominik03
Slováček Jakub21Košek Lukáš12
Ako David30Chalupa Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32677:660Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouba Jan
Domnosil Tomáš
 
 
Poledne Jan
Havel Jiří
 
 
-510910 3110
2.Fridrich Miloslav
Zerkal Sergey
 
 
Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
-8-4-10  0311
3.Domnosil TomášAdášek Jan-11-1111-9 1312
4.Zerkal SergeyPoledne Jan10-6-7-6 1313
5.Fridrich MiloslavHavel Jiří37-96 3123
6.Kouba JanBajtler Martin1267  3033
7.Zerkal SergeyAdášek Jan7-9-9-9 1334
8.Fridrich MiloslavPoledne Jan5-7-13-8 1335
9.Kouba JanHavel Jiří12-14-9893245
10.Domnosil TomášBajtler Martin6511  3055
11.Fridrich MiloslavAdášek Jan-8-6-1  0356
12.Kouba JanPoledne Jan666  3066
13.Domnosil TomášHavel Jiří4-458 3176
14.Zerkal SergeyBajtler Martin-6985 3186
15.Kouba JanAdášek Jan4-68-683296
16.Domnosil TomášPoledne Jan9-18-12-5 1397
17.Zerkal SergeyHavel Jiří-6-1099-52398
18.Fridrich MiloslavBajtler Martin797  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Domnosil Tomáš22Adášek Jan31
Zerkal Sergey13Poledne Jan31
Fridrich Miloslav22Havel Jiří13
Kouba Jan40Bajtler Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12448:298TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Forgáč Andrej
Štencek Jiří
 
 
Peršl Martin
Lomský Gustav
 
 
6-12-59113210
2.Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Dalešický JosefPeršl Martin1-108-5-82321
4.Sochor AdamLomský Gustav845  3031
5.Forgáč AndrejKašpar Ladislav1159  3041
6.Štencek JiříWO    3051
7.Sochor AdamPeršl Martin108-8-793261
8.Forgáč AndrejLomský Gustav-10793 3171
9.Štencek JiříKašpar Ladislav-68-8263281
10.Dalešický JosefWO    3091
11.Forgáč AndrejPeršl Martin105-4-7732101
12.Štencek JiříLomský Gustav         
13.Dalešický JosefKašpar Ladislav         
14.Sochor Adam         
15.Štencek JiříPeršl Martin         
16.Dalešický JosefLomský Gustav         
17.Sochor AdamKašpar Ladislav         
18.Forgáč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dalešický Josef01Peršl Martin12
Sochor Adam20Lomský Gustav02
Forgáč Andrej30Kašpar Ladislav02
Štencek Jiří10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10439:310SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Filip
Kubelka Martin
 
 
Wavrečka Ronald
Hedervári Robert
 
 
8-8-7673210
2.Šíp Martin
Kopecký Michael
 
 
Adámek Miroslav
Boloňský Andrej
 
 
-1287-873220
3.Kubelka MartinWavrečka Ronald-8883 3130
4.Kopecký MichaelAdámek Miroslav538  3040
5.Němec FilipHedervári Robert4611  3050
6.Šíp MartinBoloňský Andrej4713  3060
7.Kopecký MichaelWavrečka Ronald3-11-11-9 1361
8.Němec FilipAdámek Miroslav654  3071
9.Šíp MartinHedervári Robert5-951 3181
10.Kubelka MartinBoloňský Andrej-7476 3191
11.Němec FilipWavrečka Ronald4911  30101
12.Šíp MartinAdámek Miroslav         
13.Kubelka MartinHedervári Robert         
14.Kopecký MichaelBoloňský Andrej         
15.Šíp MartinWavrečka Ronald         
16.Kubelka MartinAdámek Miroslav         
17.Kopecký MichaelHedervári Robert         
18.Němec FilipBoloňský Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubelka Martin20Wavrečka Ronald12
Kopecký Michael11Adámek Miroslav02
Němec Filip30Hedervári Robert02
Šíp Martin20Boloňský Andrej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:25509:502TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
Turek Tomáš
Jirků Jaromír
 
 
359  3010
2.Koťátko Pravoslav
Hojovec Ondřej
 
 
Pocz Štefan
Havel Jaroslav
 
 
797  3020
3.Růžička VáclavHavel Jaroslav-9-5-5  0321
4.Hojovec OndřejTurek Tomáš-8-7-7  0322
5.Koťátko PravoslavPocz Štefan99-89 3132
6.Zúbrik MárioJirků Jaromír68-65 3142
7.Hojovec OndřejHavel Jaroslav-4759 3152
8.Koťátko PravoslavTurek Tomáš8-898 3162
9.Zúbrik MárioPocz Štefan-10576 3172
10.Růžička VáclavJirků Jaromír8-4109 3182
11.Koťátko PravoslavHavel Jaroslav-1-8-6  0383
12.Zúbrik MárioTurek Tomáš-57-7553293
13.Růžička VáclavPocz Štefan-4-5-5  0394
14.Hojovec OndřejJirků Jaromír-98-8-7 1395
15.Zúbrik MárioHavel Jaroslav-103-1091032105
16.Růžička VáclavTurek Tomáš5-957 31  
17.Hojovec OndřejPocz Štefan         
18.Koťátko PravoslavJirků Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Václav12Havel Jaroslav22
Hojovec Ondřej12Turek Tomáš12
Koťátko Pravoslav21Pocz Štefan12
Zúbrik Mário40Jirků Jaromír12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS