Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Kartaš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21527:481TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
Lomský Gustav
Mach Jakub
 
 
578  3010
2.Kruchina Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Peršl Martin
Hanzlík Tomáš
 
 
-5-6-7  0311
3.Dyršmíd MilanMach Jakub-7-8-10  0312
4.Pešek MiroslavLomský Gustav96-85 3122
5.Kartaš ZdeněkPeršl Martin-9-899-92323
6.Kruchina JiříHanzlík Tomáš-10-8-6  0324
7.Pešek MiroslavMach Jakub7109  3034
8.Kartaš ZdeněkLomský Gustav-699-693244
9.Kruchina JiříPeršl Martin-91349 3154
10.Dyršmíd MilanHanzlík Tomáš-97-89123264
11.Kartaš ZdeněkMach Jakub-10-77493274
12.Kruchina JiříLomský Gustav4137  3084
13.Dyršmíd MilanPeršl Martin564  3094
14.Pešek MiroslavHanzlík Tomáš68-79 31104
15.Kruchina JiříMach Jakub         
16.Dyršmíd MilanLomský Gustav         
17.Pešek MiroslavPeršl Martin         
18.Kartaš ZdeněkHanzlík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dyršmíd Milan21Mach Jakub12
Pešek Miroslav30Lomský Gustav03
Kartaš Zdeněk21Peršl Martin12
Kruchina Jiří21Hanzlík Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Svoboda Igor
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:Adámek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31625:598TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Igor
Adámek Miroslav
 
 
Rybář Martin
Nacher Patrik
 
 
-712-710123210
2.Tichý Květoslav
Pluska Oleh
 
 
Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
-6776 3120
3.Pluska OlehRybář Martin-8-9-8  0321
4.Svoboda IgorAdášek Jan-75-87103231
5.Adámek MiroslavBajtler Martin-107-8-6 1332
6.Tichý KvětoslavNacher Patrik1057  3042
7.Svoboda IgorRybář Martin6-3-4-6 1343
8.Adámek MiroslavAdášek Jan-7-7-6  0344
9.Tichý KvětoslavBajtler Martin1108  3054
10.Pluska OlehNacher Patrik-86-6823264
11.Adámek MiroslavRybář Martin-7-6-6  0365
12.Tichý KvětoslavAdášek Jan454  3075
13.Pluska OlehBajtler Martin8-97-7-72376
14.Svoboda IgorNacher Patrik-55-88-62377
15.Tichý KvětoslavRybář Martin9-867 3187
16.Pluska OlehAdášek Jan-77-89133297
17.Svoboda IgorBajtler Martin378  30107
18.Adámek MiroslavNacher Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pluska Oleh22Rybář Martin31
Svoboda Igor22Adášek Jan13
Adámek Miroslav03Bajtler Martin22
Tichý Květoslav40Nacher Patrik12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38695:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Jaroslav
Turek Tomáš
 
 
Košek Lukáš
Dlask Marek
 
 
8-6-7-9 1301
2.Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
Šusta Petr
Rulc Lukáš nejml.
 
 
108-77 3111
3.Budiš OndřejRulc Lukáš nejml.-26129 3121
4.Turek TomášDlask Marek-8-98863231
5.Ploc MarekKošek Lukáš-7-8-5  0332
6.Havel JaroslavŠusta Petr-8768 3142
7.Turek TomášRulc Lukáš nejml.-10-8-12  0343
8.Ploc MarekDlask Marek-5-768-82344
9.Havel JaroslavKošek Lukáš68-10-743254
10.Budiš OndřejŠusta Petr6-106-9-92355
11.Ploc MarekRulc Lukáš nejml.-8-8-7  0356
12.Havel JaroslavDlask Marek3910  3066
13.Budiš OndřejKošek Lukáš-7-78-7 1367
14.Turek Tomᚊusta Petr-7-869-52368
15.Havel JaroslavRulc Lukáš nejml.8710  3078
16.Budiš OndřejDlask Marek7-89-783288
17.Turek TomášKošek Lukáš5-10-81093298
18.Ploc MarekŠusta Petr-87-9-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budiš Ondřej22Rulc Lukáš nejml.22
Turek Tomáš22Dlask Marek13
Ploc Marek04Košek Lukáš22
Havel Jaroslav40Šusta Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:33471:534SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
Martinek Patrik
Randáček Miroslav
 
 
-41111-853210
2.Růžička Václav
Koťátko Pravoslav
 
 
Procházka Radek
Látal Jan
 
 
-1-10-7  0311
3.Růžička VáclavMartinek Patrik-5107-8-72312
4.Koťátko PravoslavRandáček Miroslav9-49-8-72313
5.Zúbrik MárioProcházka Radek11-13-10-7 1314
6.Kuchař MichalLátal Jan7-1056 3124
7.Koťátko PravoslavMartinek Patrik-57-6-5 1325
8.Zúbrik MárioRandáček Miroslav87-8-7-92326
9.Kuchař MichalProcházka Radek876  3036
10.Růžička VáclavLátal Jan-55-5-8 1337
11.Zúbrik MárioMartinek Patrik-7-7-7  0338
12.Kuchař MichalRandáček Miroslav87-4-8-102339
13.Růžička VáclavProcházka Radek8-5-8-10 13310
14.Koťátko PravoslavLátal Jan         
15.Kuchař MichalMartinek Patrik         
16.Růžička VáclavRandáček Miroslav         
17.Koťátko PravoslavProcházka Radek         
18.Zúbrik MárioLátal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav03Martinek Patrik30
Koťátko Pravoslav02Randáček Miroslav30
Zúbrik Mário03Procházka Radek21
Kuchař Michal21Látal Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
Luxemburk Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27567:540SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Michael
Kubelka Martin
 
 
Ako David
Elčkner Miroslav ml.
 
 
-6-98-9 1301
2.Luxemburk Jaroslav
Korchak Oleksandr
 
 
Slováček Jakub
Fišer Josef
 
 
-56-8-8 1302
3.Kubelka MartinAko David-6-6-9  0303
4.Kopecký MichaelSlováček Jakub-10-86673213
5.Luxemburk JaroslavElčkner Miroslav ml.-7-97-7 1314
6.Korchak OleksandrFišer Josef679  3024
7.Kopecký MichaelAko David-7-7-4  0325
8.Luxemburk JaroslavSlováček Jakub568  3035
9.Korchak OleksandrElčkner Miroslav ml.966  3045
10.Kubelka MartinFišer Josef1087  3055
11.Luxemburk JaroslavAko David-5-3-10  0356
12.Korchak OleksandrSlováček Jakub7-5109 3166
13.Kubelka MartinElčkner Miroslav ml.-97106 3176
14.Kopecký MichaelFišer Josef788  3086
15.Korchak OleksandrAko David-69-5-6 1387
16.Kubelka MartinSlováček Jakub671  3097
17.Kopecký MichaelElčkner Miroslav ml.-9-6310632107
18.Luxemburk JaroslavFišer Josef-67   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubelka Martin31Ako David40
Kopecký Michael31Slováček Jakub04
Luxemburk Jaroslav12Elčkner Miroslav ml.13
Korchak Oleksandr31Fišer Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Dalešický Josef
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20522:462TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 
Thomka Pavel
Fridrich Miloslav
 
 
-8-66893210
2.Forgáč Andrej
Štencek Jiří
 
 
Kouba Jan
Domnosil Tomáš
 
 
-8-186-72311
3.Sochor AdamKouba Jan5710  3021
4.Forgáč AndrejFridrich Miloslav7510  3031
5.Štencek JiříDomnosil Tomáš11611  3041
6.Dalešický JosefThomka Pavel-58-67-92342
7.Forgáč AndrejKouba Jan11-9612 3152
8.Štencek JiříFridrich Miloslav-57-11373262
9.Dalešický JosefDomnosil Tomáš-9-4-7  0363
10.Sochor AdamThomka Pavel447  3073
11.Štencek JiříKouba Jan-8-7-6  0374
12.Dalešický JosefFridrich Miloslav625  3084
13.Sochor AdamDomnosil Tomáš9-668 3194
14.Forgáč AndrejThomka Pavel-74-751032104
15.Dalešický JosefKouba Jan         
16.Sochor AdamFridrich Miloslav         
17.Forgáč AndrejDomnosil Tomáš         
18.Štencek JiříThomka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Adam30Kouba Jan12
Forgáč Andrej30Fridrich Miloslav03
Štencek Jiří21Domnosil Tomáš12
Dalešický Josef12Thomka Pavel12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS