Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22565:504TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyršmíd Milan
Litomiský Petr
 
 
Košek Lukáš
Rulc Lukáš nejml.
 
 
10-655 3110
2.Nousek Jiří
Kruchina Jiří
 
 
Chalupa Jaroslav
Šusta Petr
 
 
6-8512 3120
3.Litomiský PetrKošek Lukáš9-107-653230
4.Dyršmíd MilanŠusta Petr557  3040
5.Nousek JiříRulc Lukáš nejml.-59-81373250
6.Kruchina JiříChalupa Jaroslav-910-10-10 1351
7.Dyršmíd MilanKošek Lukáš866  3061
8.Nousek JiříŠusta Petr-9998 3171
9.Kruchina JiříRulc Lukáš nejml.-5810-7-102372
10.Litomiský PetrChalupa Jaroslav-9-7-7  0373
11.Nousek JiříKošek Lukáš10-7-7-9 1374
12.Kruchina JiříŠusta Petr8104  3084
13.Litomiský PetrRulc Lukáš nejml.11-6-5-6 1385
14.Dyršmíd MilanChalupa Jaroslav664  3095
15.Kruchina JiříKošek Lukáš456  30105
16.Litomiský PetrŠusta Petr-6884 31  
17.Dyršmíd MilanRulc Lukáš nejml.         
18.Nousek JiříChalupa Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Litomiský Petr12Košek Lukáš13
Dyršmíd Milan30Šusta Petr03
Nousek Jiří21Rulc Lukáš nejml.21
Kruchina Jiří22Chalupa Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6384:268SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randáček Miroslav
Vojta Martin
 
 
Havel Jiří
Nacher Patrik
 
 
248  3010
2.Procházka Radek
Látal Jan
 
 
Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
978  3020
3.Procházka RadekAdášek Jan66-88 3130
4.Randáček MiroslavHavel Jiří-128105 3140
5.Látal JanBajtler Martin694  3050
6.Martinek PatrikNacher Patrik8-9-8793260
7.Randáček MiroslavAdášek Jan45-86 3170
8.Látal JanHavel Jiří-7867 3180
9.Martinek PatrikBajtler Martin4810  3090
10.Procházka RadekNacher Patrik458  30100
11.Látal JanAdášek Jan7-9-9-9 13  
12.Martinek PatrikHavel Jiří         
13.Procházka RadekBajtler Martin         
14.Randáček MiroslavNacher Patrik         
15.Martinek PatrikAdášek Jan         
16.Procházka RadekHavel Jiří         
17.Randáček MiroslavBajtler Martin         
18.Látal JanNacher Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek20Adášek Jan02
Randáček Miroslav20Havel Jiří02
Látal Jan20Bajtler Martin02
Martinek Patrik20Nacher Patrik02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36563:581TJ AVIA Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
Chocová Alena
Zázvorka Jan
 
 
-5-6-9  0301
2.Ako David
Elčkner Miroslav ml.
 
 
Kašpar Ladislav
Lomský Gustav
 
 
6-7-8923211
3.Vláčil JiříZázvorka Jan5-4-9-6 1312
4.Elčkner Miroslav ml.Lomský Gustav7-6-7-8 1313
5.Slováček JakubChocová Alena962  3023
6.Ako DavidKašpar Ladislav5810  3033
7.Elčkner Miroslav ml.Zázvorka Jan-6-6-5  0334
8.Slováček JakubLomský Gustav-10-7-7  0335
9.Ako DavidChocová Alena67-68 3145
10.Vláčil JiříKašpar Ladislav87-6-8-72346
11.Slováček JakubZázvorka Jan-7-11-6  0347
12.Ako DavidLomský Gustav653  3057
13.Vláčil JiříChocová Alena6-8-9473267
14.Elčkner Miroslav ml.Kašpar Ladislav9-7-6-7 1368
15.Ako DavidZázvorka Jan6-849 3178
16.Vláčil JiříLomský Gustav-4-7-8  0379
17.Elčkner Miroslav ml.Chocová Alena-4108-9-923710
18.Slováček JakubKašpar Ladislav913-9  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vláčil Jiří13Zázvorka Jan31
Elčkner Miroslav ml.04Lomský Gustav31
Slováček Jakub12Chocová Alena13
Ako David40Kašpar Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10437:260Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouba Jan
Domnosil Tomáš
 
 
Svoboda Igor
Pluska Oleh
 
 
-4-98-9 1301
2.Thomka Pavel
Fridrich Miloslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Domnosil TomášPluska Oleh645  3021
4.Thomka PavelSvoboda Igor8156  3031
5.Fridrich MiloslavAdámek Miroslav784  3041
6.Kouba JanWO    3051
7.Thomka PavelPluska Oleh810  3061
8.Fridrich MiloslavSvoboda Igor-12-108-7 1362
9.Kouba JanAdámek Miroslav7-84-353272
10.Domnosil TomášWO    3082
11.Fridrich MiloslavPluska Oleh711-92 3192
12.Kouba JanSvoboda Igor87-67 31102
13.Domnosil TomášAdámek Miroslav312-46 31  
14.Thomka Pavel         
15.Kouba JanPluska Oleh         
16.Domnosil TomášSvoboda Igor         
17.Thomka PavelAdámek Miroslav         
18.Fridrich Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Domnosil Tomáš10Pluska Oleh03
Thomka Pavel20Svoboda Igor12
Fridrich Miloslav21Adámek Miroslav02
Kouba Jan20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:20499:408TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Kalista Jan
 
 
Havel Jaroslav
Pocz Štefan
 
 
-96512 3110
2.Forgáč Andrej
Štencek Jiří
 
 
Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
-9-9-10  0311
3.Dalešický JosefHavel Jaroslav-3-84-9 1312
4.Štencek JiříBudiš Ondřej-7-8-9  0313
5.Kalista JanPloc Marek8-464 3123
6.Forgáč AndrejPocz Štefan36-89 3133
7.Štencek JiříHavel Jaroslav147  3043
8.Kalista JanBudiš Ondřej-7-8-9  0344
9.Forgáč AndrejPloc Marek-7771 3154
10.Dalešický JosefPocz Štefan759  3064
11.Kalista JanHavel Jaroslav-9-6-9  0365
12.Forgáč AndrejBudiš Ondřej484  3075
13.Dalešický JosefPloc Marek9510  3085
14.Štencek JiříPocz Štefan43-62 3195
15.Forgáč AndrejHavel Jaroslav999  30105
16.Dalešický JosefBudiš Ondřej         
17.Štencek JiříPloc Marek         
18.Kalista JanPocz Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dalešický Josef21Havel Jaroslav22
Štencek Jiří21Budiš Ondřej21
Kalista Jan12Ploc Marek03
Forgáč Andrej40Pocz Štefan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11452:334SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Michael
Němec Filip
 
 
Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
6711  3010
2.Prokopenko Oleg
Luxemburk Jaroslav
 
 
Koťátko Pravoslav
Hojovec Ondřej
 
 
-9-8-9  0311
3.Prokopenko OlegZúbrik Mário73-6-993221
4.Luxemburk JaroslavRůžička Václav-145-12-7 1322
5.Němec FilipKoťátko Pravoslav259  3032
6.Kopecký MichaelHojovec Ondřej9510  3042
7.Luxemburk JaroslavZúbrik Mário567  3052
8.Němec FilipRůžička Václav-16364 3162
9.Kopecký MichaelKoťátko Pravoslav-58-91013272
10.Prokopenko OlegHojovec Ondřej1084  3082
11.Němec FilipZúbrik Mário1152  3092
12.Kopecký MichaelRůžička Václav893  30102
13.Prokopenko OlegKoťátko Pravoslav         
14.Luxemburk JaroslavHojovec Ondřej         
15.Kopecký MichaelZúbrik Mário         
16.Prokopenko OlegRůžička Václav         
17.Luxemburk JaroslavKoťátko Pravoslav         
18.Němec FilipHojovec Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prokopenko Oleg20Zúbrik Mário03
Luxemburk Jaroslav11Růžička Václav12
Němec Filip30Koťátko Pravoslav02
Kopecký Michael30Hojovec Ondřej02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline