Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22550:505SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokopenko Oleg
Kubelka Martin
 
 
Nousek Jiří
Kruchina Jiří
 
 
123-77 3110
2.Němec Filip
Kopecký Michael
 
 
Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
9105  3020
3.Němec FilipDyršmíd Milan101-813 3130
4.Kubelka MartinNousek Jiří10-95-7-92331
5.Kopecký MichaelKruchina Jiří-977-893241
6.Prokopenko OlegPešek Miroslav1098  3051
7.Kubelka MartinDyršmíd Milan5-3-89-62352
8.Kopecký MichaelNousek Jiří13-974 3162
9.Prokopenko OlegKruchina Jiří-858-763272
10.Němec FilipPešek Miroslav8-779 3182
11.Kopecký MichaelDyršmíd Milan-2-4-3  0383
12.Prokopenko OlegNousek Jiří8-8-7-1 1384
13.Němec FilipKruchina Jiří47-96 3194
14.Kubelka MartinPešek Miroslav-11596 31104
15.Prokopenko OlegDyršmíd Milan-2-11   02  
16.Němec FilipNousek Jiří         
17.Kubelka MartinKruchina Jiří         
18.Kopecký MichaelPešek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němec Filip30Dyršmíd Milan21
Kubelka Martin12Nousek Jiří21
Kopecký Michael21Kruchina Jiří03
Prokopenko Oleg21Pešek Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:37491:552TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
Kalista Jan
Dalešický Josef
 
 
78-8-743210
2.Koťátko Pravoslav
Hojovec Ondřej
 
 
Sochor Adam
Štencek Jiří
 
 
9-9-8-10 1311
3.Růžička VáclavSochor Adam-8-8-9  0312
4.Hojovec OndřejŠtencek Jiří6-88-2-62313
5.Koťátko PravoslavDalešický Josef-6-57-6 1314
6.Zúbrik MárioKalista Jan-9-1049133224
7.Hojovec OndřejSochor Adam-9-9-11  0325
8.Koťátko PravoslavŠtencek Jiří-9-3-5  0326
9.Zúbrik MárioDalešický Josef4-1054 3136
10.Růžička VáclavKalista Jan8-7-74103246
11.Koťátko PravoslavSochor Adam-6-11-10  0347
12.Zúbrik MárioŠtencek Jiří-11-3-8  0348
13.Růžička VáclavDalešický Josef-7-6-4  0349
14.Hojovec OndřejKalista Jan-915-810-923410
15.Zúbrik MárioSochor Adam-12-127-7 13  
16.Růžička VáclavŠtencek Jiří         
17.Hojovec OndřejDalešický Josef         
18.Koťátko PravoslavKalista Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav12Sochor Adam30
Hojovec Ondřej03Štencek Jiří30
Koťátko Pravoslav03Dalešický Josef21
Zúbrik Mário21Kalista Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:109:32212:415Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Jaroslav
Pozníček Josef
 
 
Kouba Jan
Domnosil Tomáš
 
 
-5-8-9  0301
2.
 
 
Bartoňová Jitka
Fridrich Miloslav
 
 
WO    0302
3.Havel JaroslavKouba Jan-9-6-1  0303
4.Pozníček JosefBartoňová Jitka-3-4-1  0304
5.Budiš OndřejDomnosil Tomáš378  3014
6.Fridrich MiloslavWO    0315
7.Pozníček JosefKouba Jan-3-8-7  0316
8.Budiš OndřejBartoňová Jitka-8559 3126
9.Domnosil TomášWO    0327
10.Havel JaroslavFridrich Miloslav-5-2-5  0328
11.Budiš OndřejKouba Jan9-989 3138
12.Bartoňová JitkaWO    0339
13.Havel JaroslavDomnosil Tomáš-6-9-5  03310
14.Pozníček JosefFridrich Miloslav-7-8-7  03  
15.Kouba Jan         
16.Havel JaroslavBartoňová Jitka         
17.Pozníček JosefDomnosil Tomáš         
18.Budiš OndřejFridrich Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havel Jaroslav03Kouba Jan21
Pozníček Josef02Bartoňová Jitka11
Budiš Ondřej30Domnosil Tomáš11
   Fridrich Miloslav10
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:40487:583TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Květoslav
Svoboda Igor
 
 
Slováček Jakub
Fišer Josef
 
 
-7810-683210
2.Adámek Miroslav
Beneš Karel
 
 
Ako David
Elčkner Miroslav ml.
 
 
-11-5-8  0311
3.Beneš KarelAko David-88-66-82312
4.Svoboda IgorSlováček Jakub-8-9-8  0313
5.Adámek MiroslavFišer Josef-7-4-4  0314
6.Tichý KvětoslavElčkner Miroslav ml.-366-1073224
7.Svoboda IgorAko David-7-6-3  0325
8.Adámek MiroslavSlováček Jakub7-3-5-3 1326
9.Tichý KvětoslavFišer Josef9-78-743236
10.Beneš KarelElčkner Miroslav ml.-77-6883246
11.Adámek MiroslavAko David-7-8-7  0347
12.Tichý KvětoslavSlováček Jakub8-943 3157
13.Beneš KarelFišer Josef-6-6-6  0358
14.Svoboda IgorElčkner Miroslav ml.-5-6-9  0359
15.Tichý KvětoslavAko David5-864 3169
16.Beneš KarelSlováček Jakub-6-5-1  03610
17.Svoboda IgorFišer Josef         
18.Adámek MiroslavElčkner Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Karel13Ako David31
Svoboda Igor03Slováček Jakub31
Adámek Miroslav03Fišer Josef21
Tichý Květoslav40Elčkner Miroslav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:34297:476SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peršl Martin
Lomský Gustav
 
 
Randáček Miroslav
Martinek Patrik
 
 
WO    0301
2.Kašpar Ladislav
Mach Jakub
 
 
Procházka Radek
Látal Jan
 
 
-8-77-7 1302
3.Kašpar LadislavRandáček Miroslav-6-5-5  0303
4.Lomský GustavLátal Jan5-387 3113
5.Peršl MartinMartinek PatrikWO    0314
6.Mach JakubProcházka Radek-6-8-9  0315
7.Lomský GustavRandáček Miroslav-7-10-3  0316
8.Peršl MartinLátal JanWO    0317
9.Mach JakubMartinek Patrik-95117 3127
10.Kašpar LadislavProcházka Radek16-6-4483237
11.Peršl MartinRandáček MiroslavWO    0338
12.Mach JakubLátal Jan-69-11-7 1339
13.Kašpar LadislavMartinek Patrik12-9-9-8 13310
14.Lomský GustavProcházka Radek8-2-5  12  
15.Mach JakubRandáček Miroslav         
16.Kašpar LadislavLátal Jan         
17.Lomský GustavMartinek Patrik         
18.Peršl MartinProcházka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kašpar Ladislav12Randáček Miroslav20
Lomský Gustav11Látal Jan11
Mach Jakub12Martinek Patrik11
   Procházka Radek11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:39534:628AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Košek Lukáš
Rulc Lukáš nejml.
 
 
-83-97-92301
2.Havel Jiří
Nacher Patrik
 
 
Podrazil Vojtěch
Zítek Martin
 
 
3-1074 3111
3.Havel JiříRulc Lukáš nejml.79-35 3121
4.Bajtler MartinPodrazil Vojtěch710-1-7-92322
5.Nacher PatrikKošek Lukáš858  3032
6.Adášek JanZítek Martin-71-6783242
7.Bajtler MartinRulc Lukáš nejml.-5-4-6  0343
8.Nacher PatrikPodrazil Vojtěch12-4-5-6 1344
9.Adášek JanKošek Lukáš-6-8-6  0345
10.Havel JiříZítek Martin7-3-8693255
11.Nacher PatrikRulc Lukáš nejml.-12-5-9  0356
12.Adášek JanPodrazil Vojtěch-59-4-4 1357
13.Havel JiříKošek Lukáš-68-8793267
14.Bajtler MartinZítek MartinWO    0368
15.Adášek JanRulc Lukáš nejml.9-8-4-6 1369
16.Havel JiříPodrazil Vojtěch4-779 3179
17.Bajtler MartinKošek Lukáš-3-8-3  03710
18.Nacher PatrikZítek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havel Jiří40Rulc Lukáš nejml.31
Bajtler Martin03Podrazil Vojtěch31
Nacher Patrik12Košek Lukáš22
Adášek Jan13Zítek Martin02
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS