Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23532:492Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fridrich Miloslav
Thomka Pavel
 
 
Kartaš Zdeněk
Vytisk Václav
 
 
6-8-148113210
2.Kouba Jan
Domnosil Tomáš
 
 
Dyršmíd Milan
Kruchina Jiří
 
 
-1074-3143220
3.Domnosil TomášDyršmíd Milan3-6-11-7 1321
4.Fridrich MiloslavKruchina Jiří-9-7-5  0322
5.Kouba JanKartaš Zdeněk989  3032
6.Thomka PavelVytisk Václav344  3042
7.Fridrich MiloslavDyršmíd Milan-69-4-10 1343
8.Kouba JanKruchina Jiří6115  3053
9.Thomka PavelKartaš Zdeněk632  3063
10.Domnosil TomášVytisk Václav1168  3073
11.Kouba JanDyršmíd Milan-6710-5103283
12.Thomka PavelKruchina Jiří-8-5-4  0384
13.Domnosil TomášKartaš Zdeněk999  3094
14.Fridrich MiloslavVytisk Václav-9-8-7  0395
15.Thomka PavelDyršmíd Milan73-7-8932105
16.Domnosil TomášKruchina Jiří-7769 31  
17.Fridrich MiloslavKartaš Zdeněk         
18.Kouba JanVytisk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Domnosil Tomáš21Dyršmíd Milan22
Fridrich Miloslav03Kruchina Jiří21
Kouba Jan30Kartaš Zdeněk03
Thomka Pavel31Vytisk Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34679:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Fišer Josef
 
 
Štencek Jiří
Forgáč Andrej
 
 
8-5-129-82301
2.Ako David
Elčkner Miroslav ml.
 
 
Sochor Adam
Vaněk Martin
 
 
8910  3011
3.Slováček JakubSochor Adam-10-7-6  0312
4.Elčkner Miroslav ml.Forgáč Andrej-6-8-10  0313
5.Fišer JosefŠtencek Jiří96-75 3123
6.Ako DavidVaněk Martin778  3033
7.Elčkner Miroslav ml.Sochor Adam87-510 3143
8.Fišer JosefForgáč Andrej-69157 3153
9.Ako DavidŠtencek Jiří-1196-643263
10.Slováček JakubVaněk Martin79-8-973273
11.Fišer JosefSochor Adam-9-17516-62374
12.Ako DavidForgáč Andrej8-24-7-62375
13.Slováček JakubŠtencek Jiří-9-10-7  0376
14.Elčkner Miroslav ml.Vaněk Martin9-9-119-52377
15.Ako DavidSochor Adam579  3087
16.Slováček JakubForgáč Andrej-68-8-8 1388
17.Elčkner Miroslav ml.Štencek Jiří-6-8-10  0389
18.Fišer JosefVaněk Martin998  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slováček Jakub13Sochor Adam22
Elčkner Miroslav ml.13Forgáč Andrej31
Fišer Josef31Štencek Jiří22
Ako David31Vaněk Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:00:0nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.         
4.         
5.         
6.         
7.         
8.         
9.         
10.         
11.         
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Košek Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20531:388AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Lukáš
Dlask Marek
 
 

 
 
WO    3010
2.Hubač Martin
Merkl Roman
 
 
Koťátko Pravoslav
Zúbrik Mário
 
 
-66-4-8 1311
3.Dlask MarekZúbrik Mário9-99-893221
4.Košek LukášRůžička Václav8-79-763231
5.Merkl RomanKoťátko Pravoslav-89-7-6 1332
6.Hubač MartinWO    3042
7.Košek LukášZúbrik Mário529  3052
8.Merkl RomanRůžička Václav-7-8-9  0353
9.Hubač MartinKoťátko Pravoslav996  3063
10.Dlask MarekWO    3073
11.Merkl RomanZúbrik Mário-89-89-132374
12.Hubač MartinRůžička Václav6-2-7-4 1375
13.Dlask MarekKoťátko Pravoslav4-978 3185
14.Košek LukášWO    3095
15.Hubač MartinZúbrik Mário1033  30105
16.Dlask MarekRůžička Václav         
17.Košek LukášKoťátko Pravoslav         
18.Merkl Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dlask Marek20Zúbrik Mário13
Košek Lukáš20Růžička Václav21
Merkl Roman03Koťátko Pravoslav12
Hubač Martin21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33647:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Turek Tomáš
Kolařík Zdeněk
 
 
-88-8993210
2.Nacher Patrik
Hrazdira Adam
 
 
Havel Jaroslav
Ploc Marek
 
 
-9-48-5 1311
3.Adášek JanHavel Jaroslav-9-94773221
4.Bajtler MartinPloc Marek-9-4513-32322
5.Nacher PatrikKolařík Zdeněk-8-95-5 1323
6.Poledne JanTurek Tomáš598  3033
7.Bajtler MartinHavel Jaroslav-4-6-6  0334
8.Nacher PatrikPloc Marek-58-5-7 1335
9.Poledne JanKolařík Zdeněk109WO  3045
10.Adášek JanTurek Tomáš-89210 3155
11.Nacher PatrikHavel Jaroslav-9-88-7 1356
12.Poledne JanPloc Marek-3-6-6  0357
13.Adášek JanKolařík Zdeněk1098  3067
14.Bajtler MartinTurek Tomáš810-3-7-92368
15.Poledne JanHavel Jaroslav-8107-10-92369
16.Adášek JanPloc Marek568  3079
17.Bajtler MartinKolařík Zdeněk125-129 3189
18.Nacher PatrikTurek Tomáš899  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adášek Jan40Havel Jaroslav31
Bajtler Martin13Ploc Marek31
Nacher Patrik13Kolařík Zdeněk13
Poledne Jan22Turek Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
Kašpar Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16495:395TJ AVIA Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzlík Tomáš
Kašpar Ladislav
 
 
Boloňský Andrej
Adámek Miroslav
 
 
-9977 3110
2.Lomský Gustav
Zázvorka Jan
 
 
Svoboda Igor
Pluska Oleh
 
 
-8-7-5  0311
3.Hanzlík TomášPluska Oleh7-7-8-8 1312
4.Kašpar LadislavSvoboda Igor10-956 3122
5.Lomský GustavBoloňský Andrej899  3032
6.Zázvorka JanAdámek Miroslav9-4-9953242
7.Kašpar LadislavPluska Oleh89-9-8-102343
8.Lomský GustavSvoboda Igor-13-84653253
9.Zázvorka JanBoloňský Andrej159  3063
10.Hanzlík TomášAdámek Miroslav868  3073
11.Lomský GustavPluska Oleh-9478 3183
12.Zázvorka JanSvoboda Igor367  3093
13.Hanzlík TomášBoloňský Andrej442  30103
14.Kašpar LadislavAdámek Miroslav860  30  
15.Zázvorka JanPluska Oleh         
16.Hanzlík TomášSvoboda Igor         
17.Kašpar LadislavBoloňský Andrej         
18.Lomský GustavAdámek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanzlík Tomáš21Pluska Oleh21
Kašpar Ladislav11Svoboda Igor03
Lomský Gustav30Boloňský Andrej03
Zázvorka Jan30Adámek Miroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline