Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Litomiský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38694:727TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Litomiský Petr
Kňažík Ondřej
 
 
Svoboda Igor
Adámek Miroslav
 
 
9911  3010
2.Dyršmíd Milan
Kruchina Jiří
 
 
Tichý Květoslav
Pluska Oleh
 
 
5-7-81063220
3.Kňažík OndřejTichý Květoslav-10-1-7  0321
4.Dyršmíd MilanPluska Oleh-10108-7-52322
5.Litomiský PetrSvoboda Igor57-7-4-22323
6.Kruchina JiříAdámek Miroslav948  3033
7.Dyršmíd MilanTichý Květoslav-158-7-9 1334
8.Litomiský PetrPluska Oleh-7-7-7  0335
9.Kruchina JiříSvoboda Igor9-10-101083245
10.Kňažík OndřejAdámek Miroslav11104  3055
11.Litomiský PetrTichý Květoslav-7-8-7  0356
12.Kruchina JiříPluska Oleh-8-1110-4 1357
13.Kňažík OndřejSvoboda Igor-68-71293267
14.Dyršmíd MilanAdámek Miroslav12-910-893277
15.Kruchina JiříTichý Květoslav8-6-67-62378
16.Kňažík OndřejPluska Oleh8-10-119-92379
17.Dyršmíd MilanSvoboda Igor1036  3089
18.Litomiský PetrAdámek Miroslav5-2-87-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kňažík Ondřej22Tichý Květoslav40
Dyršmíd Milan22Pluska Oleh40
Litomiský Petr04Svoboda Igor13
Kruchina Jiří22Adámek Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19473:416PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budiš Ondřej
Turek Tomáš
 
 
Chocová Alena
Hanzlík Tomáš
 
 
2-10-6-2 1301
2.Ploc Marek
Havel Jaroslav
 
 
Peršl Martin
Kašpar Ladislav
 
 
4-10-6783211
3.Budiš OndřejHanzlík Tomáš-6675 3121
4.Turek TomášChocová Alena-10-8-7  0322
5.Ploc MarekPeršl Martin-7874 3132
6.Havel JaroslavKašpar Ladislav136-56 3142
7.Turek TomášHanzlík Tomáš-8-7-9  0343
8.Ploc MarekChocová Alena475  3053
9.Havel JaroslavPeršl Martin4-19-363263
10.Budiš OndřejKašpar Ladislav598  3073
11.Ploc MarekHanzlík Tomáš5-7-7883283
12.Havel JaroslavChocová Alena8-988 3193
13.Budiš OndřejPeršl Martin658  30103
14.Turek TomášKašpar Ladislav         
15.Havel JaroslavHanzlík Tomáš         
16.Budiš OndřejChocová Alena         
17.Turek TomášPeršl Martin         
18.Ploc MarekKašpar Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budiš Ondřej30Hanzlík Tomáš12
Turek Tomáš02Chocová Alena12
Ploc Marek30Peršl Martin03
Havel Jaroslav30Kašpar Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:34617:625SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
Botek Radomír
Nacher Patrik
 
 
746  3010
2.Koťátko Pravoslav
Studničný Jaromír
 
 
Bajtler Martin
Rybář Martin
 
 
-97-4-4 1311
3.Růžička VáclavRybář Martin-49-1-2 1312
4.Studničný JaromírBajtler Martin-1010-5-7 1313
5.Koťátko PravoslavNacher Patrik388  3023
6.Zúbrik MárioBotek Radomír66-69 3133
7.Studničný JaromírRybář Martin-6-8-3  0334
8.Koťátko PravoslavBajtler Martin107-16-8-52335
9.Zúbrik MárioNacher Patrik-1138-673245
10.Růžička VáclavBotek Radomír-10-8108-72346
11.Koťátko PravoslavRybář Martin5-7-7-8 1347
12.Zúbrik MárioBajtler Martin863  3057
13.Růžička VáclavNacher Patrik862  3067
14.Studničný JaromírBotek Radomír-95-88-92368
15.Zúbrik MárioRybář Martin8-89-9-82369
16.Růžička VáclavBajtler Martin-610104 3179
17.Studničný JaromírNacher Patrik-712-6-3 13710
18.Koťátko PravoslavBotek Radomír810   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav22Rybář Martin40
Studničný Jaromír04Bajtler Martin22
Koťátko Pravoslav12Nacher Patrik13
Zúbrik Mário31Botek Radomír21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
Novotný Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35502:560AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Filip
Luxemburk Jaroslav
 
 
Sýs Alan
Dlask Marek
 
 
6-976 3110
2.Kotrč Michal
Korchak Oleksandr
 
 
Košek Lukáš
Nguyen Dominik
 
 
-6-11-7  0311
3.Luxemburk JaroslavDlask Marek-37-74-62312
4.Korchak OleksandrSýs Alan6-5-39-72313
5.Novotný MiroslavKošek Lukáš-7-2-9  0314
6.Němec FilipNguyen Dominik-104-6483224
7.Korchak OleksandrDlask Marek8-6-8-4 1325
8.Novotný MiroslavSýs Alan-9-14104-82326
9.Němec FilipKošek Lukáš-10-10101373236
10.Luxemburk JaroslavNguyen Dominik9-8-9-3 1337
11.Novotný MiroslavDlask Marek-10-98-1 1338
12.Němec FilipSýs Alan795  3048
13.Luxemburk JaroslavKošek Lukáš10-9-3-9 1349
14.Korchak OleksandrNguyen Dominik-6-7-12  03410
15.Němec FilipDlask Marek-8878 31  
16.Luxemburk JaroslavSýs Alan         
17.Korchak OleksandrKošek Lukáš         
18.Novotný MiroslavNguyen Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luxemburk Jaroslav03Dlask Marek30
Korchak Oleksandr03Sýs Alan21
Novotný Miroslav03Košek Lukáš21
Němec Filip30Nguyen Dominik21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Dalešický Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29659:616TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Vaněk Martin
 
 
Martinek Patrik
Randáček Miroslav
 
 
-8-10-9  0301
2.Forgáč Andrej
Štencek Jiří
 
 
Procházka Radek
Látal Jan
 
 
346  3011
3.Vaněk MartinRandáček Miroslav-14-7-9  0312
4.Štencek JiříMartinek Patrik885  3022
5.Dalešický JosefLátal Jan11-7-1111-82323
6.Forgáč AndrejProcházka Radek984  3033
7.Štencek JiříRandáček Miroslav109-97 3143
8.Dalešický JosefMartinek Patrik9-8-8-9 1344
9.Forgáč AndrejLátal Jan8-79-10-132345
10.Vaněk MartinProcházka Radek8-8-610-32346
11.Dalešický JosefRandáček Miroslav11810  3056
12.Forgáč AndrejMartinek Patrik6-8-81143266
13.Vaněk MartinLátal Jan-6-8-8  0367
14.Štencek JiříProcházka Radek-12-712483277
15.Forgáč AndrejRandáček Miroslav468  3087
16.Vaněk MartinMartinek Patrik-56-4893297
17.Štencek JiříLátal Jan-8568 31107
18.Dalešický JosefProcházka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk Martin13Randáček Miroslav13
Štencek Jiří40Martinek Patrik13
Dalešický Josef12Látal Jan31
Forgáč Andrej31Procházka Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:34626:611Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Fridrich Miloslav
 
 
Ako David
Fišer Josef
 
 
-7-72-7 1301
2.Thomka Pavel
Domnosil Tomáš
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
-56-8-8 1302
3.Domnosil TomášAko David-10-11-9  0303
4.Thomka PavelFišer Josef-7-8-9  0304
5.Fridrich MiloslavSlováček Jakub85-8-883214
6.Bartoňová JitkaVláčil Jiří77-12-693224
7.Thomka PavelAko David-6-1-7  0325
8.Fridrich MiloslavFišer Josef99-7-543235
9.Bartoňová JitkaSlováček Jakub8-11-6893245
10.Domnosil TomášVláčil Jiří45-5-1193255
11.Fridrich MiloslavAko David5-93-5133265
12.Bartoňová JitkaFišer Josef-4-97743275
13.Domnosil TomášSlováček Jakub104-95 3185
14.Thomka PavelVláčil Jiří864  3095
15.Bartoňová JitkaAko David-89-6-8 1396
16.Domnosil TomášFišer Josef108-106 31106
17.Thomka PavelSlováček Jakub10-10   11  
18.Fridrich MiloslavVláčil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Domnosil Tomáš31Ako David31
Thomka Pavel12Fišer Josef13
Fridrich Miloslav30Slováček Jakub03
Bartoňová Jitka31Vláčil Jiří03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline