Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38663:682TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elčkner Miroslav ml.
Hladík Petr
 
 
Kruchina Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
-10-9-12  0301
2.Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
81010  3011
3.Vláčil JiříDyršmíd Milan-49-5893221
4.Elčkner Miroslav ml.Kruchina Jiří9-87-763231
5.Hladík PetrPešek Miroslav-78-9-6 1332
6.Slováček JakubKartaš Zdeněk7-7-8783242
7.Elčkner Miroslav ml.Dyršmíd Milan-132-67-42343
8.Hladík PetrKruchina Jiří459  3053
9.Slováček JakubPešek Miroslav98-94 3163
10.Vláčil JiříKartaš Zdeněk-8-9-7  0364
11.Hladík PetrDyršmíd Milan-413-8-7 1365
12.Slováček JakubKruchina Jiří-8-11-8  0366
13.Vláčil JiříPešek Miroslav-78-78-122367
14.Elčkner Miroslav ml.Kartaš Zdeněk-910-4-11 1368
15.Slováček JakubDyršmíd Milan-76-9-7 1369
16.Vláčil JiříKruchina Jiří-99610 3179
17.Elčkner Miroslav ml.Pešek Miroslav887  3089
18.Hladík PetrKartaš Zdeněk-8-11-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vláčil Jiří22Dyršmíd Milan31
Elčkner Miroslav ml.22Kruchina Jiří13
Hladík Petr13Pešek Miroslav22
Slováček Jakub22Kartaš Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11444:313SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojta Martin
Randáček Miroslav
 
 
Fridrich Miloslav
Čáha Jiří
 
 
-9035 3110
2.Procházka Radek
Látal Jan
 
 
Domnosil Tomáš
Kouba Jan
 
 
56-78 3120
3.Procházka RadekKouba Jan9410  3030
4.Randáček MiroslavDomnosil Tomáš727  3040
5.Vojta MartinFridrich Miloslav5-787 3150
6.Látal JanČáha Jiří-10671 3160
7.Randáček MiroslavKouba Jan-768-7-72361
8.Vojta MartinDomnosil Tomáš45-89 3171
9.Látal JanFridrich Miloslav9-672 3181
10.Procházka RadekČáha Jiří936  3091
11.Vojta MartinKouba Jan55-8-15732101
12.Látal JanDomnosil Tomáš         
13.Procházka RadekFridrich Miloslav         
14.Randáček MiroslavČáha Jiří         
15.Látal JanKouba Jan         
16.Procházka RadekDomnosil Tomáš         
17.Randáček MiroslavFridrich Miloslav         
18.Vojta MartinČáha Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek20Kouba Jan12
Randáček Miroslav11Domnosil Tomáš02
Vojta Martin30Fridrich Miloslav02
Látal Jan20Čáha Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Košek Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32445:541TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Lukáš
Dlask Marek
 
 
Forgáč Andrej
Štencek Jiří
 
 
5-5-8-5 1301
2.Hubač Martin
Sýs Alan
 
 
Dalešický Josef
Vaněk Martin
 
 
WO    0302
3.Dlask MarekForgáč Andrej98-7-13-92303
4.Sýs AlanŠtencek JiříWO    0304
5.Košek LukášVaněk Martin897  3014
6.Hubač MartinDalešický Josef-3899 3124
7.Sýs AlanForgáč Andrej-8613-8-82325
8.Košek Lukᚊtencek Jiří-712-7-9 1326
9.Hubač MartinVaněk Martin61013  3036
10.Dlask MarekDalešický Josef-8-6-9  0337
11.Košek LukášForgáč Andrej-8-7-9  0338
12.Hubač MartinŠtencek Jiří-87-9-10 1339
13.Dlask MarekVaněk Martin1010-79 3149
14.Sýs AlanDalešický Josef-69-87-823410
15.Hubač MartinForgáč Andrej-9-4-6  03  
16.Dlask MarekŠtencek Jiří         
17.Sýs AlanVaněk Martin         
18.Košek LukášDalešický Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dlask Marek12Forgáč Andrej30
Sýs Alan02Štencek Jiří20
Košek Lukáš12Vaněk Martin03
Hubač Martin21Dalešický Josef21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33427:499SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Němec Filip
Kubelka Martin
 
 
8-857 3110
2.Nacher Patrik
Poledne Jan
 
 
Prokopenko Oleg
Korchak Oleksandr
 
 
9-9-76-52311
3.Adášek JanProkopenko Oleg-7-7-11  0312
4.Bajtler MartinNěmec Filip-7-2-7  0313
5.Nacher PatrikKubelka Martin-10-7-10  0314
6.Poledne JanKorchak Oleksandr-1246-1483224
7.Bajtler MartinProkopenko Oleg-5-2-2  0325
8.Nacher PatrikNěmec Filip-8-6-9  0326
9.Poledne JanKubelka Martin-77-7-7 1327
10.Adášek JanKorchak Oleksandr796  3037
11.Nacher PatrikProkopenko Oleg-738-6-62338
12.Poledne JanNěmec Filip-4-1099-82339
13.Adášek JanKubelka Martin9-5-12-6 13310
14.Bajtler MartinKorchak Oleksandr         
15.Poledne JanProkopenko Oleg         
16.Adášek JanNěmec Filip         
17.Bajtler MartinKubelka Martin         
18.Nacher PatrikKorchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adášek Jan12Prokopenko Oleg30
Bajtler Martin02Němec Filip30
Nacher Patrik03Kubelka Martin30
Poledne Jan12Korchak Oleksandr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
Mach Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17517:425TJ AVIA Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Ladislav
Zázvorka Jan
 
 
Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
-6-88-8 1301
2.Lomský Gustav
Mach Jakub
 
 
Hojovec Ondřej
Koťátko Pravoslav
 
 
8138  3011
3.Zázvorka JanZúbrik Mário937  3021
4.Kašpar LadislavRůžička Václav8-7710 3131
5.Lomský GustavKoťátko Pravoslav66-107 3141
6.Mach JakubHojovec Ondřej-108107 3151
7.Kašpar LadislavZúbrik Mário-66-85-72352
8.Lomský GustavRůžička Václav-1021-953262
9.Mach JakubKoťátko Pravoslav859  3072
10.Zázvorka JanHojovec Ondřej-116811 3182
11.Lomský GustavZúbrik Mário8-2-6-7 1383
12.Mach JakubRůžička Václav-85-12953293
13.Zázvorka JanKoťátko Pravoslav624  30103
14.Kašpar LadislavHojovec Ondřej         
15.Mach JakubZúbrik Mário         
16.Zázvorka JanRůžička Václav         
17.Kašpar LadislavKoťátko Pravoslav         
18.Lomský GustavHojovec Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zázvorka Jan30Zúbrik Mário21
Kašpar Ladislav11Růžička Václav03
Lomský Gustav21Koťátko Pravoslav03
Mach Jakub30Hojovec Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Svoboda Igor
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:Ježková Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33653:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježková Kateřina
Pluska Oleh
 
 
Havel Jaroslav
Budiš Ondřej
 
 
336  3010
2.Svoboda Igor
Adámek Miroslav
 
 
Turek Tomáš
Kolařík Zdeněk
 
 
-7-11-7  0311
3.Svoboda IgorHavel Jaroslav-10-3-6  0312
4.Ježková KateřinaKolařík Zdeněk-89-8-6 1313
5.Adámek MiroslavBudiš Ondřej-8-10-10  0314
6.Pluska OlehTurek Tomáš-7986 3124
7.Ježková KateřinaHavel Jaroslav41010  3034
8.Adámek MiroslavKolařík Zdeněk-766-9-92335
9.Pluska OlehBudiš Ondřej76-88 3145
10.Svoboda IgorTurek Tomáš789  3055
11.Adámek MiroslavHavel Jaroslav7-9-0-5 1356
12.Pluska OlehKolařík Zdeněk12126  3066
13.Svoboda IgorBudiš Ondřej872  3076
14.Ježková KateřinaTurek Tomáš-78-94103286
15.Pluska OlehHavel Jaroslav-158-75-42387
16.Svoboda IgorKolařík Zdeněk8-7-69103297
17.Ježková KateřinaBudiš Ondřej14-79-9-92398
18.Adámek MiroslavTurek Tomáš-8-9-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Igor31Havel Jaroslav31
Ježková Kateřina22Kolařík Zdeněk22
Adámek Miroslav04Budiš Ondřej22
Pluska Oleh31Turek Tomáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline