Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36679:678nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
Havel Jaroslav
Pocz Štefan
 
 
-57-9-4 1301
2.Kruchina Jiří
Kňažík Ondřej
 
 
Budiš Ondřej
Turek Tomáš
 
 
6-9-57103211
3.Pešek MiroslavHavel Jaroslav-8-10-10  0312
4.Dyršmíd MilanTurek Tomáš7610  3022
5.Kňažík OndřejBudiš Ondřej-888-7-32323
6.Kruchina JiříPocz Štefan-8825 3133
7.Dyršmíd MilanHavel Jaroslav-79-10-7 1334
8.Kňažík OndřejTurek Tomáš9-97-1083244
9.Kruchina JiříBudiš Ondřej-11-18-3  0345
10.Pešek MiroslavPocz Štefan768  3055
11.Kňažík OndřejHavel Jaroslav-7-8-6  0356
12.Kruchina JiříTurek Tomáš-85-9773266
13.Pešek MiroslavBudiš Ondřej-912-49-62367
14.Dyršmíd MilanPocz Štefan879  3077
15.Kruchina JiříHavel Jaroslav10-9-6-5 1378
16.Pešek MiroslavTurek Tomáš29-9-653288
17.Dyršmíd MilanBudiš Ondřej5-49-10-92389
18.Kňažík OndřejPocz Štefan1077  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Miroslav22Havel Jaroslav40
Dyršmíd Milan22Turek Tomáš04
Kňažík Ondřej22Budiš Ondřej40
Kruchina Jiří22Pocz Štefan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:37669:674TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
Ježková Kateřina
Svoboda Igor
 
 
8-87-763210
2.Koťátko Pravoslav
Hojovec Ondřej
 
 
Pluska Oleh
Adámek Miroslav
 
 
879  3020
3.Růžička VáclavPluska Oleh8-67-4-62321
4.Hojovec OndřejSvoboda Igor784  3031
5.Zúbrik MárioJežková Kateřina-74-9-8 1332
6.Koťátko PravoslavAdámek Miroslav13-968 3142
7.Hojovec OndřejPluska Oleh-71011-893252
8.Zúbrik MárioSvoboda Igor-9-781103262
9.Koťátko PravoslavJežková Kateřina-10-7-4  0363
10.Růžička VáclavAdámek Miroslav-8610-963273
11.Zúbrik MárioPluska Oleh-9-1088113283
12.Koťátko PravoslavSvoboda Igor-3-6-5  0384
13.Růžička VáclavJežková Kateřina-10-6-8  0385
14.Hojovec OndřejAdámek Miroslav-7-68673295
15.Koťátko PravoslavPluska Oleh-99-8-7 1396
16.Růžička VáclavSvoboda Igor-7-7-7  0397
17.Hojovec OndřejJežková Kateřina9-8-9-8 1398
18.Zúbrik MárioAdámek Miroslav917  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Václav13Pluska Oleh22
Hojovec Ondřej31Svoboda Igor22
Zúbrik Mário31Ježková Kateřina40
Koťátko Pravoslav13Adámek Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18514:441SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokopenko Oleg
Korchak Oleksandr
 
 
Kašpar Ladislav
Lomský Gustav
 
 
-5-69-7 1301
2.Němec Filip
Kotrč Michal
 
 
Peršl Martin
Hanzlík Tomáš
 
 
99-103 3111
3.Němec FilipLomský Gustav1012  3021
4.Kopecký MichaelPeršl Martin10-10118 3131
5.Korchak OleksandrHanzlík Tomáš-611-9-3 1332
6.Prokopenko OlegKašpar Ladislav955  3042
7.Kopecký MichaelLomský Gustav-4489 3152
8.Korchak OleksandrPeršl Martin8-8-8-4 1353
9.Prokopenko OlegHanzlík Tomáš5610  3063
10.Němec FilipKašpar Ladislav1012  3073
11.Korchak OleksandrLomský Gustav-12-3-5  0374
12.Prokopenko OlegPeršl Martin-3-759-112375
13.Němec FilipHanzlík Tomáš668  3085
14.Kopecký MichaelKašpar Ladislav787  3095
15.Prokopenko OlegLomský Gustav555  30105
16.Němec FilipPeršl Martin         
17.Kopecký MichaelHanzlík Tomáš         
18.Korchak OleksandrKašpar Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Filip30Lomský Gustav13
Kopecký Michael30Peršl Martin21
Korchak Oleksandr03Hanzlík Tomáš12
Prokopenko Oleg31Kašpar Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16517:348TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Sochor Adam
 
 
Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
-612-9-6 1301
2.Forgáč Andrej
Štencek Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Dalešický JosefAdášek Jan-6-498-72312
4.Štencek JiříBajtler Martin6-7108 3122
5.Sochor AdamNacher Patrik5-866 3132
6.Forgáč AndrejWO    3042
7.Štencek JiříAdášek Jan-88-11-8 1343
8.Sochor AdamBajtler Martin13138  3053
9.Forgáč AndrejNacher Patrik-6397 3163
10.Dalešický JosefWO    3073
11.Sochor AdamAdášek Jan6-8-8-10 1374
12.Forgáč AndrejBajtler Martin672  3084
13.Dalešický JosefNacher Patrik4-885 3194
14.Štencek JiříWO    30104
15.Forgáč AndrejAdášek Jan375  30  
16.Dalešický JosefBajtler Martin         
17.Štencek JiříNacher Patrik         
18.Sochor Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dalešický Josef11Adášek Jan30
Štencek Jiří11Bajtler Martin03
Sochor Adam21Nacher Patrik03
Forgáč Andrej20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34526:542AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thomka Pavel
Fridrich Miloslav
 
 
Košek Lukáš
Dlask Marek
 
 
-8-5-7  0301
2.Domnosil Tomáš
Kouba Jan
 
 
Podrazil Vojtěch
Sýs Alan
 
 
WO    3011
3.Domnosil TomášKošek Lukáš-3-711-5 1312
4.Fridrich MiloslavDlask Marek-79-7-7 1313
5.Kouba JanPodrazil Vojtěch589  3023
6.Thomka PavelSýs Alan8-6-9-5 1324
7.Fridrich MiloslavKošek Lukáš-7-8-3  0325
8.Kouba JanDlask Marek-95-8953235
9.Thomka PavelPodrazil Vojtěch746  3045
10.Domnosil TomášSýs Alan-7-108-4 1346
11.Kouba JanKošek Lukáš-913-53-92347
12.Thomka PavelDlask Marek-9-114433257
13.Domnosil TomášPodrazil Vojtěch6712  3067
14.Fridrich MiloslavSýs Alan-78-4-6 1368
15.Thomka PavelKošek Lukáš-5-7-7  0369
16.Domnosil TomášDlask Marek-4-811-6 13610
17.Fridrich MiloslavPodrazil Vojtěch-287  21  
18.Kouba JanSýs Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Domnosil Tomáš13Košek Lukáš40
Fridrich Miloslav03Dlask Marek22
Kouba Jan21Podrazil Vojtěch03
Thomka Pavel22Sýs Alan30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38637:651SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
Randáček Miroslav
Vojta Martin
 
 
-9-68-6 1301
2.Ako David
Fišer Josef
 
 
Procházka Radek
Látal Jan
 
 
-8-76-8 1302
3.Fišer JosefLátal Jan6-977 3112
4.Vláčil JiříRandáček Miroslav-6-89973222
5.Slováček JakubVojta Martin369  3032
6.Ako DavidProcházka Radek-8-7-11  0333
7.Vláčil JiříLátal Jan56-8-7-52334
8.Slováček JakubRandáček Miroslav-867-863244
9.Ako DavidVojta Martin87-76 3154
10.Fišer JosefProcházka Radek-4-5-9  0355
11.Slováček JakubLátal Jan-6-3-10  0356
12.Ako DavidRandáček Miroslav-6-898-102357
13.Fišer JosefVojta Martin9106  3067
14.Vláčil JiříProcházka Radek-15-127-7 1368
15.Ako DavidLátal Jan-78-10653278
16.Fišer JosefRandáček Miroslav-87-6-8 1379
17.Vláčil JiříVojta Martin-1087-7-823710
18.Slováček JakubProcházka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fišer Josef22Látal Jan22
Vláčil Jiří13Randáček Miroslav22
Slováček Jakub21Vojta Martin13
Ako David22Procházka Radek30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline