Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15464:406SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randáček Miroslav
Vojta Martin
 
 
Kruchina Jiří
Pešek Miroslav
 
 
8-6-59-72301
2.Procházka Radek
Látal Jan
 
 
Nousek Jiří
Klindera Antonín
 
 
74-78 3111
3.Vojta MartinKruchina Jiří-586-573221
4.Randáček MiroslavPešek Miroslav9106  3031
5.Procházka RadekNousek Jiří-74910 3141
6.Látal JanKlindera Antonín878  3051
7.Randáček MiroslavKruchina Jiří-91057 3161
8.Procházka RadekPešek Miroslav-8-6-10  0362
9.Látal JanNousek Jiří9-1197 3172
10.Vojta MartinKlindera Antonín8-785 3182
11.Procházka RadekKruchina Jiří-8-67753292
12.Látal JanPešek Miroslav4811  30102
13.Vojta MartinNousek Jiří         
14.Randáček MiroslavKlindera Antonín         
15.Látal JanKruchina Jiří         
16.Vojta MartinPešek Miroslav         
17.Randáček MiroslavNousek Jiří         
18.Procházka RadekKlindera Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojta Martin20Kruchina Jiří03
Randáček Miroslav20Pešek Miroslav12
Procházka Radek21Nousek Jiří02
Látal Jan30Klindera Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20505:447AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlask Marek
Košek Lukáš
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
24-8-743210
2.Hubač Martin
Rulc Lukáš nejml.
 
 
Ako David
Fišer Josef
 
 
7-7-10-7 1311
3.Hubač MartinAko David108-6-473221
4.Košek LukášFišer Josef-7728 3131
5.Rulc Lukáš nejml.Slováček Jakub-8973 3141
6.Dlask MarekVláčil Jiří896  3051
7.Košek LukášAko David-7-2-3  0352
8.Rulc Lukáš nejml.Fišer Josef966  3062
9.Dlask MarekSlováček Jakub8-9614 3172
10.Hubač MartinVláčil Jiří-9-33-6 1373
11.Rulc Lukáš nejml.Ako David-89-7-8 1374
12.Dlask MarekFišer Josef6911  3084
13.Hubač MartinSlováček Jakub753  3094
14.Košek LukášVláčil Jiří7-879 31104
15.Dlask MarekAko David-78-97 22  
16.Hubač MartinFišer Josef         
17.Košek LukášSlováček Jakub         
18.Rulc Lukáš nejml.Vláčil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubač Martin21Ako David21
Košek Lukáš21Fišer Josef03
Rulc Lukáš nejml.21Slováček Jakub03
Dlask Marek30Vláčil Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36591:620Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Bartoňová Jitka
Fridrich Miloslav
 
 
76-10-8-12301
2.Rybář Martin
Havel Jiří
 
 
Domnosil Tomáš
Kouba Jan
 
 
866  3011
3.Adášek JanBartoňová Jitka238  3021
4.Havel JiříKouba Jan-2-57-7 1322
5.Bajtler MartinDomnosil Tomáš10-610-8143232
6.Rybář MartinFridrich Miloslav877  3042
7.Havel JiříBartoňová Jitka-8-10-6  0343
8.Bajtler MartinKouba Jan-7-6-6  0344
9.Rybář MartinDomnosil Tomáš58-104 3154
10.Adášek JanFridrich Miloslav3158  3064
11.Bajtler MartinBartoňová Jitka-9-3-12  0365
12.Rybář MartinKouba Jan-7-7-8  0366
13.Adášek JanDomnosil Tomáš66-78 3176
14.Havel JiříFridrich Miloslav-9-8-10  0377
15.Rybář MartinBartoňová Jitka7-96-893287
16.Adášek JanKouba Jan-12-7-7  0388
17.Havel JiříDomnosil Tomáš-4-689-122389
18.Bajtler MartinFridrich Miloslav-4-4-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adášek Jan31Bartoňová Jitka22
Havel Jiří04Kouba Jan40
Bajtler Martin13Domnosil Tomáš13
Rybář Martin31Fridrich Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36538:554TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Jakub
Lomský Gustav
 
 
Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 
-84-5583210
2.Zázvorka Jan
Kašpar Ladislav
 
 
Štencek Jiří
Vaněk Martin
 
 
8-88-9-82311
3.Lomský GustavŠtencek Jiří-9-9-13  0312
4.Kašpar LadislavSochor Adam-94-8-7 1313
5.Zázvorka JanDalešický Josef574  3023
6.Mach JakubVaněk Martin487  3033
7.Kašpar LadislavŠtencek Jiří-117-7-11 1334
8.Zázvorka JanSochor Adam11-97-953244
9.Mach JakubDalešický Josef-659-883254
10.Lomský GustavVaněk Martin754  3064
11.Zázvorka JanŠtencek Jiří-8-7-8  0365
12.Mach JakubSochor Adam-10-7-10  0366
13.Lomský GustavDalešický Josef-7-3-8  0367
14.Kašpar LadislavVaněk Martin-9-7-4  0368
15.Mach JakubŠtencek Jiří-78-8-8 1369
16.Lomský GustavSochor Adam-5-9-4  03610
17.Kašpar LadislavDalešický Josef9    10  
18.Zázvorka JanVaněk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lomský Gustav13Štencek Jiří40
Kašpar Ladislav03Sochor Adam31
Zázvorka Jan21Dalešický Josef12
Mach Jakub22Vaněk Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:Svoboda Igor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:33542:532SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježková Kateřina
Svoboda Igor
 
 
Kubelka Martin
Němec Filip
 
 
24-6-7-102301
2.Tichý Květoslav
Pluska Oleh
 
 
Korchak Oleksandr
Kopecký Michael
 
 
637  3011
3.Ježková KateřinaNěmec Filip-76-4-4 1312
4.Pluska OlehKopecký Michael-78-810-102313
5.Svoboda IgorKubelka Martin-810-6-4 1314
6.Tichý KvětoslavKorchak Oleksandr6138  3024
7.Pluska OlehNěmec Filip-76-5-7 1325
8.Svoboda IgorKopecký Michael536  3035
9.Tichý KvětoslavKubelka Martin-445-753245
10.Ježková KateřinaKorchak Oleksandr5-8-6-10 1346
11.Svoboda IgorNěmec Filip-5610-6-62347
12.Tichý KvětoslavKopecký Michael25-106 3157
13.Ježková KateřinaKubelka Martin103-7-8-92358
14.Pluska OlehKorchak Oleksandr-7-8-9  0359
15.Tichý KvětoslavNěmec Filip-9-10-8  03510
16.Ježková KateřinaKopecký Michael         
17.Pluska OlehKubelka Martin         
18.Svoboda IgorKorchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježková Kateřina03Němec Filip40
Pluska Oleh03Kopecký Michael12
Svoboda Igor12Kubelka Martin21
Tichý Květoslav31Korchak Oleksandr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:10447:358PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Michal
Kolařík Zdeněk
 
 
Zúbrik Mário
Růžička Václav
 
 
566  3010
2.Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
Koťátko Pravoslav
Studničný Jaromír
 
 
868  3020
3.Tůma MichalZúbrik Mário8-787 3130
4.Kolařík ZdeněkRůžička Václav7-6-106-102331
5.Ploc MarekKoťátko Pravoslav6711  3041
6.Budiš OndřejStudničný Jaromír668  3051
7.Kolařík ZdeněkZúbrik Mário-7-15893261
8.Ploc MarekRůžička Václav687  3071
9.Budiš OndřejKoťátko Pravoslav679  3081
10.Tůma MichalStudničný Jaromír9911  3091
11.Ploc MarekZúbrik Mário6-66-6-72392
12.Budiš OndřejRůžička Václav74-810 31102
13.Tůma MichalKoťátko Pravoslav-6-9-8  03  
14.Kolařík ZdeněkStudničný Jaromír         
15.Budiš OndřejZúbrik Mário         
16.Tůma MichalRůžička Václav         
17.Kolařík ZdeněkKoťátko Pravoslav         
18.Ploc MarekStudničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Michal20Zúbrik Mário12
Kolařík Zdeněk11Růžička Václav12
Ploc Marek21Koťátko Pravoslav02
Budiš Ondřej30Studničný Jaromír02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline