Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14476:382TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruchina Jiří
Kalíšek Jiří
 
 
Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
967  3010
2.Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
Hojovec Ondřej
Studničný Jaromír
 
 
8117  3020
3.Pešek MiroslavZúbrik Mário310-86 3130
4.Dyršmíd MilanRůžička Václav866  3040
5.Kartaš ZdeněkHojovec Ondřej9-6-10773250
6.Kruchina JiříStudničný Jaromír-7965 3160
7.Dyršmíd MilanZúbrik Mário-1176-6113270
8.Kartaš ZdeněkRůžička Václav6-1096 3180
9.Kruchina JiříHojovec Ondřej4-9-105-72381
10.Pešek MiroslavStudničný Jaromír541  3091
11.Kartaš ZdeněkZúbrik Mário-7-8-11  0392
12.Kruchina JiříRůžička Václav11-6106 31102
13.Pešek MiroslavHojovec Ondřej74-813 31  
14.Dyršmíd MilanStudničný Jaromír         
15.Kruchina JiříZúbrik Mário         
16.Pešek MiroslavRůžička Václav         
17.Dyršmíd MilanHojovec Ondřej         
18.Kartaš ZdeněkStudničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešek Miroslav20Zúbrik Mário12
Dyršmíd Milan20Růžička Václav03
Kartaš Zdeněk21Hojovec Ondřej11
Kruchina Jiří21Studničný Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:Korchak Oleksandr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9409:233SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korchak Oleksandr
Kubelka Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Němec Filip
Kopecký Michael
 
 
Ploc Marek
Kolařík Zdeněk
 
 
675  3020
3.Kopecký MichaelPloc Marek-97-9673230
4.Kubelka MartinKolařík Zdeněk4-824 3140
5.Korchak OleksandrPocz Štefan565  3050
6.Němec FilipWO    3060
7.Kubelka MartinPloc Marek-6-13-7  0361
8.Korchak OleksandrKolařík Zdeněk10610  3071
9.Němec FilipPocz Štefan538  3081
10.Kopecký MichaelWO    3091
11.Korchak OleksandrPloc Marek-8-38-3 1392
12.Němec FilipKolařík Zdeněk826  30102
13.Kopecký MichaelPocz Štefan         
14.Kubelka Martin         
15.Němec FilipPloc Marek         
16.Kopecký MichaelKolařík Zdeněk         
17.Kubelka MartinPocz Štefan         
18.Korchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kopecký Michael10Ploc Marek21
Kubelka Martin11Kolařík Zdeněk03
Korchak Oleksandr21Pocz Štefan02
Němec Filip20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29616:504TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Štencek Jiří
Vaněk Martin
 
 
Srnka Jan
Pluska Oleh
 
 
-4-5-7  0311
3.Sochor AdamSrnka Jan-6-9-7  0312
4.Štencek JiříPluska Oleh-79-58-92313
5.Vaněk MartinSvoboda Igor966  3023
6.Dalešický JosefWO    3033
7.Štencek JiříSrnka Jan-7-3-7  0334
8.Vaněk MartinPluska Oleh10-8-19-92335
9.Dalešický JosefSvoboda Igor-126-8663245
10.Sochor AdamWO    3055
11.Vaněk MartinSrnka Jan-8-8-4  0356
12.Dalešický JosefPluska Oleh-6-879-62357
13.Sochor AdamSvoboda Igor7108  3067
14.Štencek JiříWO    3077
15.Dalešický JosefSrnka Jan89-4-9-102378
16.Sochor AdamPluska Oleh-367-883288
17.Štencek JiříSvoboda Igor9-3144 3198
18.Vaněk MartinWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sochor Adam21Srnka Jan40
Štencek Jiří12Pluska Oleh31
Vaněk Martin12Svoboda Igor04
Dalešický Josef12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37678:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fridrich Miloslav
Kouba Jan
 
 
Hanzlík Tomáš
Peršl Martin
 
 
-710-9-5 1301
2.Bartoňová Jitka
Domnosil Tomáš
 
 
Lomský Gustav
Kašpar Ladislav
 
 
1299  3011
3.Domnosil TomášPeršl Martin-9-34-4 1312
4.Fridrich MiloslavLomský Gustav-13-9104-52313
5.Kouba JanHanzlík Tomáš-7-86773223
6.Bartoňová JitkaKašpar Ladislav468  3033
7.Fridrich MiloslavPeršl Martin-87-3-5 1334
8.Kouba JanLomský Gustav-79106 3144
9.Bartoňová JitkaHanzlík Tomáš577  3054
10.Domnosil TomášKašpar Ladislav9-410-463264
11.Kouba JanPeršl Martin126-9-1693274
12.Bartoňová JitkaLomský Gustav-9-164-2 1375
13.Domnosil TomášHanzlík Tomáš10-2-7463285
14.Fridrich MiloslavKašpar Ladislav67-65 3195
15.Bartoňová JitkaPeršl Martin79-8-6-112396
16.Domnosil TomášLomský Gustav-5-9-3  0397
17.Fridrich MiloslavHanzlík Tomáš-9-7-9  0398
18.Kouba JanKašpar Ladislav-77-11-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Domnosil Tomáš22Peršl Martin31
Fridrich Miloslav13Lomský Gustav31
Kouba Jan31Hanzlík Tomáš13
Bartoňová Jitka22Kašpar Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:15522:313TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Elčkner Miroslav ml.
Fišer Josef
 
 
Havel Jiří
Bajtler Martin
 
 
6-7-8613220
3.Vláčil JiříHavel Jiří3-8-8-8 1321
4.Elčkner Miroslav ml.Botek Radomír64-7-8-92322
5.Slováček JakubBajtler Martin645  3032
6.Fišer JosefWO    3042
7.Elčkner Miroslav ml.Havel Jiří-416-10-112343
8.Slováček JakubBotek Radomír748  3053
9.Fišer JosefBajtler Martin1056  3063
10.Vláčil JiříWO    3073
11.Slováček JakubHavel Jiří8-8-9-9 1374
12.Fišer JosefBotek Radomír106-99 3184
13.Vláčil JiříBajtler Martin7107  3094
14.Elčkner Miroslav ml.WO    30104
15.Fišer JosefHavel Jiří         
16.Vláčil JiříBotek Radomír         
17.Elčkner Miroslav ml.Bajtler Martin         
18.Slováček Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vláčil Jiří11Havel Jiří30
Elčkner Miroslav ml.02Botek Radomír12
Slováček Jakub21Bajtler Martin03
Fišer Josef20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37652:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Patrik
Vojta Martin
 
 
Sýs Alan
Hubač Martin
 
 
7-7-11673210
2.Procházka Radek
Látal Jan
 
 
Nguyen Dominik
Dlask Marek
 
 
-10-99-6 1311
3.Procházka RadekNguyen Dominik6-479 3121
4.Martinek PatrikSýs Alan-6-7-6  0322
5.Randáček MiroslavDlask Marek89-7-4-92323
6.Látal JanHubač Martin-2-9-7  0324
7.Martinek PatrikNguyen Dominik8-7-6-7 1325
8.Randáček MiroslavSýs Alan10-4-6883235
9.Látal JanDlask Marek94-5-10-12336
10.Procházka RadekHubač Martin5-9-710-42337
11.Randáček MiroslavNguyen Dominik97-4-1053247
12.Látal JanSýs Alan-6-7-12  0348
13.Procházka RadekDlask Marek6137  3058
14.Martinek PatrikHubač Martin-5-497103268
15.Látal JanNguyen Dominik-98-7-7 1369
16.Procházka RadekSýs Alan8118  3079
17.Martinek PatrikDlask Marek8-5108 3189
18.Randáček MiroslavHubač Martin555  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Radek31Nguyen Dominik22
Martinek Patrik22Sýs Alan22
Randáček Miroslav31Dlask Marek22
Látal Jan04Hubač Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline