Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34570:590TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlask Marek
Nguyen Dominik
 
 
Kruchina Jiří
Kňažík Ondřej
 
 
-8-9-7  0301
2.Hubač Martin
Merkl Roman
 
 
Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
11-37-4-62302
3.Hubač MartinDyršmíd Milan108-6-9-62303
4.Merkl RomanPešek Miroslav-7-8-9  0304
5.Dlask MarekKruchina Jiří-8-78-7 1305
6.Nguyen DominikKňažík Ondřej14-937 3115
7.Merkl RomanDyršmíd Milan486  3025
8.Dlask MarekPešek Miroslav29-612 3135
9.Nguyen DominikKruchina Jiří8-3-7-11 1336
10.Hubač MartinKňažík Ondřej-6787 3146
11.Dlask MarekDyršmíd Milan-99-9-9 1347
12.Nguyen DominikPešek Miroslav8611  3057
13.Hubač MartinKruchina Jiří-895-7-122358
14.Merkl RomanKňažík Ondřej-10576 3168
15.Nguyen DominikDyršmíd Milan5-5-8-6 1369
16.Hubač MartinPešek Miroslav-6-7-7  03610
17.Merkl RomanKruchina Jiří         
18.Dlask MarekKňažík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hubač Martin13Dyršmíd Milan31
Merkl Roman21Pešek Miroslav22
Dlask Marek12Kruchina Jiří30
Nguyen Dominik22Kňažík Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:40765:739SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Randáček Miroslav
Vojta Martin
 
 
-5-78-5 1301
2.Rybář Martin
Poledne Jan
 
 
Procházka Radek
Látal Jan
 
 
8-97-1193211
3.Adášek JanRandáček Miroslav-69-8-3 1312
4.Poledne JanLátal Jan7-744 3122
5.Havel JiříVojta Martin-77-4-11 1323
6.Rybář MartinProcházka Radek8102  3033
7.Poledne JanRandáček Miroslav-9-956-102334
8.Havel JiříLátal Jan10-107-663244
9.Rybář MartinVojta Martin-41065 3154
10.Adášek JanProcházka Radek7-7-96-92355
11.Havel JiříRandáček Miroslav37-4-983265
12.Rybář MartinLátal Jan-68-9-8 1366
13.Adášek JanVojta Martin7-13-7863276
14.Poledne JanProcházka Radek-9-99983286
15.Rybář MartinRandáček Miroslav67-10-8-92387
16.Adášek JanLátal Jan7-8-9653297
17.Poledne JanVojta Martin7-10-5-9 1398
18.Havel JiříProcházka Radek8-49-9832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adášek Jan22Randáček Miroslav31
Poledne Jan22Látal Jan13
Havel Jiří31Vojta Martin22
Rybář Martin22Procházka Radek13
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32663:635TJ AVIA Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zázvorka Jan
Mach Jakub
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
10-6-8-8 1301
2.Hanzlík Tomáš
Kašpar Ladislav
 
 
Ako David
Fišer Josef
 
 
8-89-9-62302
3.Mach JakubAko David-79-36-62303
4.Hanzlík TomášFišer Josef86-68 3113
5.Kašpar LadislavSlováček Jakub7-8-7-8 1314
6.Zázvorka JanVláčil Jiří-7105-783224
7.Hanzlík TomášAko David89-84 3134
8.Kašpar LadislavFišer Josef-4-7-10  0335
9.Zázvorka JanSlováček Jakub-8-910-6 1336
10.Mach JakubVláčil Jiří1024  3046
11.Kašpar LadislavAko David-7-86-6 1347
12.Zázvorka JanFišer Josef3-546 3157
13.Mach JakubSlováček Jakub1482  3067
14.Hanzlík TomášVláčil Jiří8149  3077
15.Zázvorka JanAko David-6-87883287
16.Mach JakubFišer Josef79-74 3197
17.Hanzlík TomášSlováček Jakub-8-11-9  0398
18.Kašpar LadislavVláčil Jiří589  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mach Jakub31Ako David22
Hanzlík Tomáš31Fišer Josef13
Kašpar Ladislav13Slováček Jakub31
Zázvorka Jan31Vláčil Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:Srnka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16499:392TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Květoslav
Pluska Oleh
 
 
Bartoňová Jitka
Thomka Pavel
 
 
-36-8543210
2.Srnka Jan
Ježková Kateřina
 
 
Domnosil Tomáš
Kouba Jan
 
 
4510  3020
3.Srnka JanBartoňová Jitka878  3030
4.Pluska OlehKouba Jan8-8-12853240
5.Ježková KateřinaThomka Pavel-5-6-9  0341
6.Tichý KvětoslavDomnosil Tomáš567  3051
7.Pluska OlehBartoňová Jitka107-95 3161
8.Ježková KateřinaKouba Jan73-4-17-92362
9.Tichý KvětoslavThomka Pavel367  3072
10.Srnka JanDomnosil Tomáš376  3082
11.Ježková KateřinaBartoňová Jitka67-88 3192
12.Beneš KarelKouba Jan-80-12-7 1393
13.Srnka JanThomka Pavel85-98 31103
14.Pluska OlehDomnosil Tomáš-78-6  12  
15.Beneš KarelBartoňová Jitka         
16.Srnka JanKouba Jan         
17.Pluska OlehThomka Pavel         
18.Ježková KateřinaDomnosil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srnka Jan30Bartoňová Jitka03
Pluska Oleh20Kouba Jan21
Ježková Kateřina12Thomka Pavel12
Tichý Květoslav20Domnosil Tomáš02
Beneš Karel01   
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:35632:645TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budiš Ondřej
Ploc Marek
 
 
Forgáč Andrej
Sochor Adam
 
 
10-6-11-4 1301
2.Havel Jaroslav
Turek Tomáš
 
 
Vaněk Martin
Štencek Jiří
 
 
8-73-1-72302
3.Budiš OndřejForgáč Andrej-68-7-8 1303
4.Turek TomášSochor Adam107-86 3113
5.Ploc MarekŠtencek Jiří-9-774-72314
6.Havel JaroslavVaněk Martin612-1510 3124
7.Turek TomášForgáč Andrej-6-8-5  0325
8.Ploc MarekSochor Adam8-786 3135
9.Havel JaroslavŠtencek Jiří789  3045
10.Budiš OndřejVaněk Martin-5757 3155
11.Ploc MarekForgáč Andrej-4-812-6 1356
12.Havel JaroslavSochor Adam-71377 3166
13.Budiš OndřejŠtencek Jiří54-8-8-102367
14.Turek TomášVaněk Martin9-8-86-102368
15.Havel JaroslavForgáč Andrej876  3078
16.Budiš OndřejSochor Adam-7-6-8  0379
17.Turek Tomᚊtencek Jiří-610-9-8 13710
18.Ploc MarekVaněk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budiš Ondřej13Forgáč Andrej31
Turek Tomáš13Sochor Adam13
Ploc Marek12Štencek Jiří31
Havel Jaroslav40Vaněk Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34469:521SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
Korchak Oleksandr
Šíp Martin
 
 
-789-10103210
2.Koťátko Pravoslav
Racek Jiří
 
 
Prokopenko Oleg
Kotrč Michal
 
 
WO    3020
3.Růžička VáclavŠíp Martin9-7-810-42321
4.Racek JiříProkopenko Oleg-3-6-7  0322
5.Koťátko PravoslavKotrč Michal-89-7-8 1323
6.Zúbrik MárioKorchak Oleksandr-65-6-9 1324
7.Racek JiříŠíp Martin-5-7-5  0325
8.Koťátko PravoslavProkopenko Oleg-7-15-12  0326
9.Zúbrik MárioKotrč Michal48-6-1183236
10.Růžička VáclavKorchak Oleksandr-996-9-62337
11.Koťátko PravoslavŠíp Martin-8-3-7  0338
12.Zúbrik MárioProkopenko Oleg-559-3-92339
13.Růžička VáclavKotrč Michal9106  3049
14.Racek JiříKorchak Oleksandr-7-6-10  03410
15.Zúbrik MárioŠíp Martin-6-9-15  03  
16.Růžička VáclavProkopenko Oleg         
17.Racek JiříKotrč Michal         
18.Koťátko PravoslavKorchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžička Václav12Šíp Martin30
Racek Jiří03Prokopenko Oleg30
Koťátko Pravoslav03Kotrč Michal12
Zúbrik Mário12Korchak Oleksandr30
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS