Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Šmolík Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:15456:318TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmolík Jindřich
Sochor Adam
 
 
Kartaš Zdeněk
Černý Ondřej
 
 
WO    3010
2.Vaněk Martin
Vokál Roman
 
 
Pešek Miroslav
Kruchina Jiří
 
 
864  3020
3.Vaněk MartinPešek Miroslav-8-5-6  0321
4.Šmolík JindřichKruchina Jiří-10-7-6  0322
5.Vokál RomanKartaš Zdeněk549  3032
6.Sochor AdamČerný OndřejWO    3042
7.Šmolík JindřichPešek Miroslav-8-8-2  0343
8.Vokál RomanKruchina Jiří1010-6-5-82344
9.Sochor AdamKartaš Zdeněk-7429 3154
10.Vaněk MartinČerný OndřejWO    3064
11.Vokál RomanPešek Miroslav1099  3074
12.Sochor AdamKruchina Jiří6910  3084
13.Vaněk MartinKartaš Zdeněk-710-6993294
14.Šmolík JindřichČerný OndřejWO    30104
15.Sochor AdamPešek Miroslav         
16.Vaněk MartinKruchina Jiří         
17.Šmolík JindřichKartaš Zdeněk         
18.Vokál RomanČerný Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vaněk Martin11Pešek Miroslav21
Šmolík Jindřich02Kruchina Jiří21
Vokál Roman21Kartaš Zdeněk03
Sochor Adam20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37708:674SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Fridrich Miloslav
 
 
Luxemburk Jaroslav
Korchak Oleksandr
 
 
7-68-9113210
2.Domnosil Tomáš
Kouba Jan
 
 
Kopecký Michael
Šíp Martin
 
 
968  3020
3.Domnosil Tomᚊíp Martin8-7-5-10 1321
4.Fridrich MiloslavKorchak Oleksandr976  3031
5.Kouba JanKopecký Michael-9-795-72332
6.Bartoňová JitkaLuxemburk Jaroslav89-92 3142
7.Fridrich MiloslavŠíp Martin-9-13-9  0343
8.Kouba JanKorchak Oleksandr-359-6-122344
9.Bartoňová JitkaKopecký Michael5-993 3154
10.Domnosil TomášLuxemburk Jaroslav-46-8-6 1355
11.Kouba JanŠíp Martin7-9210 3165
12.Bartoňová JitkaKorchak Oleksandr2-687 3175
13.Domnosil TomášKopecký Michael-979-10-82376
14.Fridrich MiloslavLuxemburk Jaroslav44-149 3186
15.Bartoňová JitkaŠíp Martin-979-10-82387
16.Domnosil TomášKorchak Oleksandr6-7-10-4 1388
17.Fridrich MiloslavKopecký Michael4-6-8-6 1389
18.Kouba JanLuxemburk Jaroslav6-7-9-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Domnosil Tomáš04Šíp Martin31
Fridrich Miloslav22Korchak Oleksandr22
Kouba Jan13Kopecký Michael31
Bartoňová Jitka31Luxemburk Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16497:393TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
-12-9-9  0301
2.Ako David
Fišer Josef
 
 
Hojovec Ondřej
Koťátko Pravoslav
 
 
87-93 3111
3.Fišer JosefZúbrik Mário78-10-13103221
4.Vláčil JiříRůžička Václav98-69 3131
5.Slováček JakubKoťátko Pravoslav-9-9-8  0332
6.Ako DavidHojovec Ondřej10510  3042
7.Vláčil JiříZúbrik Mário1169  3052
8.Slováček JakubRůžička Václav49-9-573262
9.Ako DavidKoťátko Pravoslav42-93 3172
10.Fišer JosefHojovec Ondřej744  3082
11.Slováček JakubZúbrik Mário94-5-11-72383
12.Ako DavidRůžička Václav673  3093
13.Fišer JosefKoťátko Pravoslav374  30103
14.Vláčil JiříHojovec Ondřej         
15.Ako DavidZúbrik Mário         
16.Fišer JosefRůžička Václav         
17.Vláčil JiříKoťátko Pravoslav         
18.Slováček JakubHojovec Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišer Josef30Zúbrik Mário12
Vláčil Jiří20Růžička Václav03
Slováček Jakub12Koťátko Pravoslav12
Ako David30Hojovec Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21520:465SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randáček Miroslav
Martinek Patrik
 
 
Kolařík Zdeněk
Turek Tomáš
 
 
1056  3010
2.Látal Jan
Procházka Radek
 
 
Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
-9-6-6  0311
3.Procházka RadekBudiš Ondřej977  3021
4.Randáček MiroslavPloc Marek69-85 3131
5.Látal JanKolařík Zdeněk-112-8-9 1332
6.Martinek PatrikTurek Tomáš-95-8-6 1333
7.Randáček MiroslavBudiš Ondřej410-9-1083243
8.Látal JanPloc Marek8117  3053
9.Martinek PatrikKolařík Zdeněk1556  3063
10.Procházka RadekTurek Tomáš-8-6-3  0364
11.Látal JanBudiš Ondřej-2810-743274
12.Martinek PatrikPloc Marek-97-10883284
13.Procházka RadekKolařík Zdeněk-6-521043294
14.Randáček MiroslavTurek Tomáš1086  30104
15.Martinek PatrikBudiš Ondřej         
16.Procházka RadekPloc Marek         
17.Randáček MiroslavKolařík Zdeněk         
18.Látal JanTurek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Radek21Budiš Ondřej03
Randáček Miroslav30Ploc Marek03
Látal Jan21Kolařík Zdeněk12
Martinek Patrik21Turek Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Hubač Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33517:568TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nguyen Dominik
Hubač Martin
 
 
Svoboda Igor
Adámek Miroslav
 
 
5106  3010
2.Rulc Lukáš nejml.
Dlask Marek
 
 
Tichý Květoslav
Pluska Oleh
 
 
-7-58-6 1311
3.Hubač MartinTichý Květoslav-1-4-4  0312
4.Rulc Lukáš nejml.Pluska Oleh10-6-9-6 1313
5.Dlask MarekSvoboda Igor5810  3023
6.Nguyen DominikAdámek Miroslav378  3033
7.Rulc Lukáš nejml.Tichý Květoslav-7-6-4  0334
8.Dlask MarekPluska Oleh-8-7-5  0335
9.Nguyen DominikSvoboda Igor-88-118-92336
10.Hubač MartinAdámek Miroslav-6383 3146
11.Dlask MarekTichý Květoslav-8-683-102347
12.Nguyen DominikPluska Oleh9119  3057
13.Hubač MartinSvoboda Igor-6-68-7 1358
14.Rulc Lukáš nejml.Adámek Miroslav10-7-66-102359
15.Nguyen DominikTichý Květoslav10-6-7893269
16.Hubač MartinPluska Oleh-7-3-5  03610
17.Rulc Lukáš nejml.Svoboda Igor-7    01  
18.Dlask MarekAdámek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubač Martin13Tichý Květoslav31
Rulc Lukáš nejml.03Pluska Oleh31
Dlask Marek12Svoboda Igor21
Nguyen Dominik31Adámek Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8407:236SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybář Martin
Havel Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Adášek Jan
Poledne Jan
 
 
Kašpar Ladislav
Zázvorka Jan
 
 
27-8-1073220
3.Adášek JanMach Jakub5-1087 3130
4.Poledne JanZázvorka Jan92-94 3140
5.Havel JiříKašpar Ladislav-58-10473250
6.Rybář MartinWO    3060
7.Poledne JanMach Jakub79-910 3170
8.Havel JiříZázvorka Jan11-11105 3180
9.Rybář MartinKašpar Ladislav1074  3090
10.Adášek JanWO    30100
11.Havel JiříMach Jakub         
12.Rybář MartinZázvorka Jan         
13.Adášek JanKašpar Ladislav         
14.Poledne Jan         
15.Rybář MartinMach Jakub         
16.Adášek JanZázvorka Jan         
17.Poledne JanKašpar Ladislav         
18.Havel Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adášek Jan10Mach Jakub02
Poledne Jan20Zázvorka Jan02
Havel Jiří20Kašpar Ladislav02
Rybář Martin10   
WO30WO03
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Kartaš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:21527:481TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
Lomský Gustav
Mach Jakub
 
 
578  3010
2.Kruchina Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Peršl Martin
Hanzlík Tomáš
 
 
-5-6-7  0311
3.Dyršmíd MilanMach Jakub-7-8-10  0312
4.Pešek MiroslavLomský Gustav96-85 3122
5.Kartaš ZdeněkPeršl Martin-9-899-92323
6.Kruchina JiříHanzlík Tomáš-10-8-6  0324
7.Pešek MiroslavMach Jakub7109  3034
8.Kartaš ZdeněkLomský Gustav-699-693244
9.Kruchina JiříPeršl Martin-91349 3154
10.Dyršmíd MilanHanzlík Tomáš-97-89123264
11.Kartaš ZdeněkMach Jakub-10-77493274
12.Kruchina JiříLomský Gustav4137  3084
13.Dyršmíd MilanPeršl Martin564  3094
14.Pešek MiroslavHanzlík Tomáš68-79 31104
15.Kruchina JiříMach Jakub         
16.Dyršmíd MilanLomský Gustav         
17.Pešek MiroslavPeršl Martin         
18.Kartaš ZdeněkHanzlík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dyršmíd Milan21Mach Jakub12
Pešek Miroslav30Lomský Gustav03
Kartaš Zdeněk21Peršl Martin12
Kruchina Jiří21Hanzlík Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Svoboda Igor
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:Adámek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31625:598TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Igor
Adámek Miroslav
 
 
Rybář Martin
Nacher Patrik
 
 
-712-710123210
2.Tichý Květoslav
Pluska Oleh
 
 
Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
-6776 3120
3.Pluska OlehRybář Martin-8-9-8  0321
4.Svoboda IgorAdášek Jan-75-87103231
5.Adámek MiroslavBajtler Martin-107-8-6 1332
6.Tichý KvětoslavNacher Patrik1057  3042
7.Svoboda IgorRybář Martin6-3-4-6 1343
8.Adámek MiroslavAdášek Jan-7-7-6  0344
9.Tichý KvětoslavBajtler Martin1108  3054
10.Pluska OlehNacher Patrik-86-6823264
11.Adámek MiroslavRybář Martin-7-6-6  0365
12.Tichý KvětoslavAdášek Jan454  3075
13.Pluska OlehBajtler Martin8-97-7-72376
14.Svoboda IgorNacher Patrik-55-88-62377
15.Tichý KvětoslavRybář Martin9-867 3187
16.Pluska OlehAdášek Jan-77-89133297
17.Svoboda IgorBajtler Martin378  30107
18.Adámek MiroslavNacher Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pluska Oleh22Rybář Martin31
Svoboda Igor22Adášek Jan13
Adámek Miroslav03Bajtler Martin22
Tichý Květoslav40Nacher Patrik12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38695:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Jaroslav
Turek Tomáš
 
 
Košek Lukáš
Dlask Marek
 
 
8-6-7-9 1301
2.Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
Šusta Petr
Rulc Lukáš nejml.
 
 
108-77 3111
3.Budiš OndřejRulc Lukáš nejml.-26129 3121
4.Turek TomášDlask Marek-8-98863231
5.Ploc MarekKošek Lukáš-7-8-5  0332
6.Havel JaroslavŠusta Petr-8768 3142
7.Turek TomášRulc Lukáš nejml.-10-8-12  0343
8.Ploc MarekDlask Marek-5-768-82344
9.Havel JaroslavKošek Lukáš68-10-743254
10.Budiš OndřejŠusta Petr6-106-9-92355
11.Ploc MarekRulc Lukáš nejml.-8-8-7  0356
12.Havel JaroslavDlask Marek3910  3066
13.Budiš OndřejKošek Lukáš-7-78-7 1367
14.Turek Tomᚊusta Petr-7-869-52368
15.Havel JaroslavRulc Lukáš nejml.8710  3078
16.Budiš OndřejDlask Marek7-89-783288
17.Turek TomášKošek Lukáš5-10-81093298
18.Ploc MarekŠusta Petr-87-9-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budiš Ondřej22Rulc Lukáš nejml.22
Turek Tomáš22Dlask Marek13
Ploc Marek04Košek Lukáš22
Havel Jaroslav40Šusta Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:33471:534SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Michal
Zúbrik Mário
 
 
Martinek Patrik
Randáček Miroslav
 
 
-41111-853210
2.Růžička Václav
Koťátko Pravoslav
 
 
Procházka Radek
Látal Jan
 
 
-1-10-7  0311
3.Růžička VáclavMartinek Patrik-5107-8-72312
4.Koťátko PravoslavRandáček Miroslav9-49-8-72313
5.Zúbrik MárioProcházka Radek11-13-10-7 1314
6.Kuchař MichalLátal Jan7-1056 3124
7.Koťátko PravoslavMartinek Patrik-57-6-5 1325
8.Zúbrik MárioRandáček Miroslav87-8-7-92326
9.Kuchař MichalProcházka Radek876  3036
10.Růžička VáclavLátal Jan-55-5-8 1337
11.Zúbrik MárioMartinek Patrik-7-7-7  0338
12.Kuchař MichalRandáček Miroslav87-4-8-102339
13.Růžička VáclavProcházka Radek8-5-8-10 13310
14.Koťátko PravoslavLátal Jan         
15.Kuchař MichalMartinek Patrik         
16.Růžička VáclavRandáček Miroslav         
17.Koťátko PravoslavProcházka Radek         
18.Zúbrik MárioLátal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav03Martinek Patrik30
Koťátko Pravoslav02Randáček Miroslav30
Zúbrik Mário03Procházka Radek21
Kuchař Michal21Látal Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
Luxemburk Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27567:540SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Michael
Kubelka Martin
 
 
Ako David
Elčkner Miroslav ml.
 
 
-6-98-9 1301
2.Luxemburk Jaroslav
Korchak Oleksandr
 
 
Slováček Jakub
Fišer Josef
 
 
-56-8-8 1302
3.Kubelka MartinAko David-6-6-9  0303
4.Kopecký MichaelSlováček Jakub-10-86673213
5.Luxemburk JaroslavElčkner Miroslav ml.-7-97-7 1314
6.Korchak OleksandrFišer Josef679  3024
7.Kopecký MichaelAko David-7-7-4  0325
8.Luxemburk JaroslavSlováček Jakub568  3035
9.Korchak OleksandrElčkner Miroslav ml.966  3045
10.Kubelka MartinFišer Josef1087  3055
11.Luxemburk JaroslavAko David-5-3-10  0356
12.Korchak OleksandrSlováček Jakub7-5109 3166
13.Kubelka MartinElčkner Miroslav ml.-97106 3176
14.Kopecký MichaelFišer Josef788  3086
15.Korchak OleksandrAko David-69-5-6 1387
16.Kubelka MartinSlováček Jakub671  3097
17.Kopecký MichaelElčkner Miroslav ml.-9-6310632107
18.Luxemburk JaroslavFišer Josef-67   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubelka Martin31Ako David40
Kopecký Michael31Slováček Jakub04
Luxemburk Jaroslav12Elčkner Miroslav ml.13
Korchak Oleksandr31Fišer Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Dalešický Josef
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20522:462TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 
Thomka Pavel
Fridrich Miloslav
 
 
-8-66893210
2.Forgáč Andrej
Štencek Jiří
 
 
Kouba Jan
Domnosil Tomáš
 
 
-8-186-72311
3.Sochor AdamKouba Jan5710  3021
4.Forgáč AndrejFridrich Miloslav7510  3031
5.Štencek JiříDomnosil Tomáš11611  3041
6.Dalešický JosefThomka Pavel-58-67-92342
7.Forgáč AndrejKouba Jan11-9612 3152
8.Štencek JiříFridrich Miloslav-57-11373262
9.Dalešický JosefDomnosil Tomáš-9-4-7  0363
10.Sochor AdamThomka Pavel447  3073
11.Štencek JiříKouba Jan-8-7-6  0374
12.Dalešický JosefFridrich Miloslav625  3084
13.Sochor AdamDomnosil Tomáš9-668 3194
14.Forgáč AndrejThomka Pavel-74-751032104
15.Dalešický JosefKouba Jan         
16.Sochor AdamFridrich Miloslav         
17.Forgáč AndrejDomnosil Tomáš         
18.Štencek JiříThomka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Adam30Kouba Jan12
Forgáč Andrej30Fridrich Miloslav03
Štencek Jiří21Domnosil Tomáš12
Dalešický Josef12Thomka Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23532:492Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fridrich Miloslav
Thomka Pavel
 
 
Kartaš Zdeněk
Vytisk Václav
 
 
6-8-148113210
2.Kouba Jan
Domnosil Tomáš
 
 
Dyršmíd Milan
Kruchina Jiří
 
 
-1074-3143220
3.Domnosil TomášDyršmíd Milan3-6-11-7 1321
4.Fridrich MiloslavKruchina Jiří-9-7-5  0322
5.Kouba JanKartaš Zdeněk989  3032
6.Thomka PavelVytisk Václav344  3042
7.Fridrich MiloslavDyršmíd Milan-69-4-10 1343
8.Kouba JanKruchina Jiří6115  3053
9.Thomka PavelKartaš Zdeněk632  3063
10.Domnosil TomášVytisk Václav1168  3073
11.Kouba JanDyršmíd Milan-6710-5103283
12.Thomka PavelKruchina Jiří-8-5-4  0384
13.Domnosil TomášKartaš Zdeněk999  3094
14.Fridrich MiloslavVytisk Václav-9-8-7  0395
15.Thomka PavelDyršmíd Milan73-7-8932105
16.Domnosil TomášKruchina Jiří-7769 31  
17.Fridrich MiloslavKartaš Zdeněk         
18.Kouba JanVytisk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Domnosil Tomáš21Dyršmíd Milan22
Fridrich Miloslav03Kruchina Jiří21
Kouba Jan30Kartaš Zdeněk03
Thomka Pavel31Vytisk Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34679:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Fišer Josef
 
 
Štencek Jiří
Forgáč Andrej
 
 
8-5-129-82301
2.Ako David
Elčkner Miroslav ml.
 
 
Sochor Adam
Vaněk Martin
 
 
8910  3011
3.Slováček JakubSochor Adam-10-7-6  0312
4.Elčkner Miroslav ml.Forgáč Andrej-6-8-10  0313
5.Fišer JosefŠtencek Jiří96-75 3123
6.Ako DavidVaněk Martin778  3033
7.Elčkner Miroslav ml.Sochor Adam87-510 3143
8.Fišer JosefForgáč Andrej-69157 3153
9.Ako DavidŠtencek Jiří-1196-643263
10.Slováček JakubVaněk Martin79-8-973273
11.Fišer JosefSochor Adam-9-17516-62374
12.Ako DavidForgáč Andrej8-24-7-62375
13.Slováček JakubŠtencek Jiří-9-10-7  0376
14.Elčkner Miroslav ml.Vaněk Martin9-9-119-52377
15.Ako DavidSochor Adam579  3087
16.Slováček JakubForgáč Andrej-68-8-8 1388
17.Elčkner Miroslav ml.Štencek Jiří-6-8-10  0389
18.Fišer JosefVaněk Martin998  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slováček Jakub13Sochor Adam22
Elčkner Miroslav ml.13Forgáč Andrej31
Fišer Josef31Štencek Jiří22
Ako David31Vaněk Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:00:0nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.         
4.         
5.         
6.         
7.         
8.         
9.         
10.         
11.         
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Košek Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20531:388AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Lukáš
Dlask Marek
 
 

 
 
WO    3010
2.Hubač Martin
Merkl Roman
 
 
Koťátko Pravoslav
Zúbrik Mário
 
 
-66-4-8 1311
3.Dlask MarekZúbrik Mário9-99-893221
4.Košek LukášRůžička Václav8-79-763231
5.Merkl RomanKoťátko Pravoslav-89-7-6 1332
6.Hubač MartinWO    3042
7.Košek LukášZúbrik Mário529  3052
8.Merkl RomanRůžička Václav-7-8-9  0353
9.Hubač MartinKoťátko Pravoslav996  3063
10.Dlask MarekWO    3073
11.Merkl RomanZúbrik Mário-89-89-132374
12.Hubač MartinRůžička Václav6-2-7-4 1375
13.Dlask MarekKoťátko Pravoslav4-978 3185
14.Košek LukášWO    3095
15.Hubač MartinZúbrik Mário1033  30105
16.Dlask MarekRůžička Václav         
17.Košek LukášKoťátko Pravoslav         
18.Merkl Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dlask Marek20Zúbrik Mário13
Košek Lukáš20Růžička Václav21
Merkl Roman03Koťátko Pravoslav12
Hubač Martin21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33647:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Turek Tomáš
Kolařík Zdeněk
 
 
-88-8993210
2.Nacher Patrik
Hrazdira Adam
 
 
Havel Jaroslav
Ploc Marek
 
 
-9-48-5 1311
3.Adášek JanHavel Jaroslav-9-94773221
4.Bajtler MartinPloc Marek-9-4513-32322
5.Nacher PatrikKolařík Zdeněk-8-95-5 1323
6.Poledne JanTurek Tomáš598  3033
7.Bajtler MartinHavel Jaroslav-4-6-6  0334
8.Nacher PatrikPloc Marek-58-5-7 1335
9.Poledne JanKolařík Zdeněk109WO  3045
10.Adášek JanTurek Tomáš-89210 3155
11.Nacher PatrikHavel Jaroslav-9-88-7 1356
12.Poledne JanPloc Marek-3-6-6  0357
13.Adášek JanKolařík Zdeněk1098  3067
14.Bajtler MartinTurek Tomáš810-3-7-92368
15.Poledne JanHavel Jaroslav-8107-10-92369
16.Adášek JanPloc Marek568  3079
17.Bajtler MartinKolařík Zdeněk125-129 3189
18.Nacher PatrikTurek Tomáš899  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adášek Jan40Havel Jaroslav31
Bajtler Martin13Ploc Marek31
Nacher Patrik13Kolařík Zdeněk13
Poledne Jan22Turek Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
Kašpar Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16495:395TJ AVIA Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzlík Tomáš
Kašpar Ladislav
 
 
Boloňský Andrej
Adámek Miroslav
 
 
-9977 3110
2.Lomský Gustav
Zázvorka Jan
 
 
Svoboda Igor
Pluska Oleh
 
 
-8-7-5  0311
3.Hanzlík TomášPluska Oleh7-7-8-8 1312
4.Kašpar LadislavSvoboda Igor10-956 3122
5.Lomský GustavBoloňský Andrej899  3032
6.Zázvorka JanAdámek Miroslav9-4-9953242
7.Kašpar LadislavPluska Oleh89-9-8-102343
8.Lomský GustavSvoboda Igor-13-84653253
9.Zázvorka JanBoloňský Andrej159  3063
10.Hanzlík TomášAdámek Miroslav868  3073
11.Lomský GustavPluska Oleh-9478 3183
12.Zázvorka JanSvoboda Igor367  3093
13.Hanzlík TomášBoloňský Andrej442  30103
14.Kašpar LadislavAdámek Miroslav860  30  
15.Zázvorka JanPluska Oleh         
16.Hanzlík TomášSvoboda Igor         
17.Kašpar LadislavBoloňský Andrej         
18.Lomský GustavAdámek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanzlík Tomáš21Pluska Oleh21
Kašpar Ladislav11Svoboda Igor03
Lomský Gustav30Boloňský Andrej03
Zázvorka Jan30Adámek Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Litomiský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38694:727TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Litomiský Petr
Kňažík Ondřej
 
 
Svoboda Igor
Adámek Miroslav
 
 
9911  3010
2.Dyršmíd Milan
Kruchina Jiří
 
 
Tichý Květoslav
Pluska Oleh
 
 
5-7-81063220
3.Kňažík OndřejTichý Květoslav-10-1-7  0321
4.Dyršmíd MilanPluska Oleh-10108-7-52322
5.Litomiský PetrSvoboda Igor57-7-4-22323
6.Kruchina JiříAdámek Miroslav948  3033
7.Dyršmíd MilanTichý Květoslav-158-7-9 1334
8.Litomiský PetrPluska Oleh-7-7-7  0335
9.Kruchina JiříSvoboda Igor9-10-101083245
10.Kňažík OndřejAdámek Miroslav11104  3055
11.Litomiský PetrTichý Květoslav-7-8-7  0356
12.Kruchina JiříPluska Oleh-8-1110-4 1357
13.Kňažík OndřejSvoboda Igor-68-71293267
14.Dyršmíd MilanAdámek Miroslav12-910-893277
15.Kruchina JiříTichý Květoslav8-6-67-62378
16.Kňažík OndřejPluska Oleh8-10-119-92379
17.Dyršmíd MilanSvoboda Igor1036  3089
18.Litomiský PetrAdámek Miroslav5-2-87-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kňažík Ondřej22Tichý Květoslav40
Dyršmíd Milan22Pluska Oleh40
Litomiský Petr04Svoboda Igor13
Kruchina Jiří22Adámek Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19473:416PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budiš Ondřej
Turek Tomáš
 
 
Chocová Alena
Hanzlík Tomáš
 
 
2-10-6-2 1301
2.Ploc Marek
Havel Jaroslav
 
 
Peršl Martin
Kašpar Ladislav
 
 
4-10-6783211
3.Budiš OndřejHanzlík Tomáš-6675 3121
4.Turek TomášChocová Alena-10-8-7  0322
5.Ploc MarekPeršl Martin-7874 3132
6.Havel JaroslavKašpar Ladislav136-56 3142
7.Turek TomášHanzlík Tomáš-8-7-9  0343
8.Ploc MarekChocová Alena475  3053
9.Havel JaroslavPeršl Martin4-19-363263
10.Budiš OndřejKašpar Ladislav598  3073
11.Ploc MarekHanzlík Tomáš5-7-7883283
12.Havel JaroslavChocová Alena8-988 3193
13.Budiš OndřejPeršl Martin658  30103
14.Turek TomášKašpar Ladislav         
15.Havel JaroslavHanzlík Tomáš         
16.Budiš OndřejChocová Alena         
17.Turek TomášPeršl Martin         
18.Ploc MarekKašpar Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budiš Ondřej30Hanzlík Tomáš12
Turek Tomáš02Chocová Alena12
Ploc Marek30Peršl Martin03
Havel Jaroslav30Kašpar Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
Zúbrik Mário
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:34617:625SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
Botek Radomír
Nacher Patrik
 
 
746  3010
2.Koťátko Pravoslav
Studničný Jaromír
 
 
Bajtler Martin
Rybář Martin
 
 
-97-4-4 1311
3.Růžička VáclavRybář Martin-49-1-2 1312
4.Studničný JaromírBajtler Martin-1010-5-7 1313
5.Koťátko PravoslavNacher Patrik388  3023
6.Zúbrik MárioBotek Radomír66-69 3133
7.Studničný JaromírRybář Martin-6-8-3  0334
8.Koťátko PravoslavBajtler Martin107-16-8-52335
9.Zúbrik MárioNacher Patrik-1138-673245
10.Růžička VáclavBotek Radomír-10-8108-72346
11.Koťátko PravoslavRybář Martin5-7-7-8 1347
12.Zúbrik MárioBajtler Martin863  3057
13.Růžička VáclavNacher Patrik862  3067
14.Studničný JaromírBotek Radomír-95-88-92368
15.Zúbrik MárioRybář Martin8-89-9-82369
16.Růžička VáclavBajtler Martin-610104 3179
17.Studničný JaromírNacher Patrik-712-6-3 13710
18.Koťátko PravoslavBotek Radomír810   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav22Rybář Martin40
Studničný Jaromír04Bajtler Martin22
Koťátko Pravoslav12Nacher Patrik13
Zúbrik Mário31Botek Radomír21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
Novotný Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35502:560AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Filip
Luxemburk Jaroslav
 
 
Sýs Alan
Dlask Marek
 
 
6-976 3110
2.Kotrč Michal
Korchak Oleksandr
 
 
Košek Lukáš
Nguyen Dominik
 
 
-6-11-7  0311
3.Luxemburk JaroslavDlask Marek-37-74-62312
4.Korchak OleksandrSýs Alan6-5-39-72313
5.Novotný MiroslavKošek Lukáš-7-2-9  0314
6.Němec FilipNguyen Dominik-104-6483224
7.Korchak OleksandrDlask Marek8-6-8-4 1325
8.Novotný MiroslavSýs Alan-9-14104-82326
9.Němec FilipKošek Lukáš-10-10101373236
10.Luxemburk JaroslavNguyen Dominik9-8-9-3 1337
11.Novotný MiroslavDlask Marek-10-98-1 1338
12.Němec FilipSýs Alan795  3048
13.Luxemburk JaroslavKošek Lukáš10-9-3-9 1349
14.Korchak OleksandrNguyen Dominik-6-7-12  03410
15.Němec FilipDlask Marek-8878 31  
16.Luxemburk JaroslavSýs Alan         
17.Korchak OleksandrKošek Lukáš         
18.Novotný MiroslavNguyen Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Luxemburk Jaroslav03Dlask Marek30
Korchak Oleksandr03Sýs Alan21
Novotný Miroslav03Košek Lukáš21
Němec Filip30Nguyen Dominik21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Dalešický Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29659:616TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Vaněk Martin
 
 
Martinek Patrik
Randáček Miroslav
 
 
-8-10-9  0301
2.Forgáč Andrej
Štencek Jiří
 
 
Procházka Radek
Látal Jan
 
 
346  3011
3.Vaněk MartinRandáček Miroslav-14-7-9  0312
4.Štencek JiříMartinek Patrik885  3022
5.Dalešický JosefLátal Jan11-7-1111-82323
6.Forgáč AndrejProcházka Radek984  3033
7.Štencek JiříRandáček Miroslav109-97 3143
8.Dalešický JosefMartinek Patrik9-8-8-9 1344
9.Forgáč AndrejLátal Jan8-79-10-132345
10.Vaněk MartinProcházka Radek8-8-610-32346
11.Dalešický JosefRandáček Miroslav11810  3056
12.Forgáč AndrejMartinek Patrik6-8-81143266
13.Vaněk MartinLátal Jan-6-8-8  0367
14.Štencek JiříProcházka Radek-12-712483277
15.Forgáč AndrejRandáček Miroslav468  3087
16.Vaněk MartinMartinek Patrik-56-4893297
17.Štencek JiříLátal Jan-8568 31107
18.Dalešický JosefProcházka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk Martin13Randáček Miroslav13
Štencek Jiří40Martinek Patrik13
Dalešický Josef12Látal Jan31
Forgáč Andrej31Procházka Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:34626:611Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Fridrich Miloslav
 
 
Ako David
Fišer Josef
 
 
-7-72-7 1301
2.Thomka Pavel
Domnosil Tomáš
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
-56-8-8 1302
3.Domnosil TomášAko David-10-11-9  0303
4.Thomka PavelFišer Josef-7-8-9  0304
5.Fridrich MiloslavSlováček Jakub85-8-883214
6.Bartoňová JitkaVláčil Jiří77-12-693224
7.Thomka PavelAko David-6-1-7  0325
8.Fridrich MiloslavFišer Josef99-7-543235
9.Bartoňová JitkaSlováček Jakub8-11-6893245
10.Domnosil TomášVláčil Jiří45-5-1193255
11.Fridrich MiloslavAko David5-93-5133265
12.Bartoňová JitkaFišer Josef-4-97743275
13.Domnosil TomášSlováček Jakub104-95 3185
14.Thomka PavelVláčil Jiří864  3095
15.Bartoňová JitkaAko David-89-6-8 1396
16.Domnosil TomášFišer Josef108-106 31106
17.Thomka PavelSlováček Jakub10-10   11  
18.Fridrich MiloslavVláčil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Domnosil Tomáš31Ako David31
Thomka Pavel12Fišer Josef13
Fridrich Miloslav30Slováček Jakub03
Bartoňová Jitka31Vláčil Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38663:682TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elčkner Miroslav ml.
Hladík Petr
 
 
Kruchina Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
-10-9-12  0301
2.Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
81010  3011
3.Vláčil JiříDyršmíd Milan-49-5893221
4.Elčkner Miroslav ml.Kruchina Jiří9-87-763231
5.Hladík PetrPešek Miroslav-78-9-6 1332
6.Slováček JakubKartaš Zdeněk7-7-8783242
7.Elčkner Miroslav ml.Dyršmíd Milan-132-67-42343
8.Hladík PetrKruchina Jiří459  3053
9.Slováček JakubPešek Miroslav98-94 3163
10.Vláčil JiříKartaš Zdeněk-8-9-7  0364
11.Hladík PetrDyršmíd Milan-413-8-7 1365
12.Slováček JakubKruchina Jiří-8-11-8  0366
13.Vláčil JiříPešek Miroslav-78-78-122367
14.Elčkner Miroslav ml.Kartaš Zdeněk-910-4-11 1368
15.Slováček JakubDyršmíd Milan-76-9-7 1369
16.Vláčil JiříKruchina Jiří-99610 3179
17.Elčkner Miroslav ml.Pešek Miroslav887  3089
18.Hladík PetrKartaš Zdeněk-8-11-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vláčil Jiří22Dyršmíd Milan31
Elčkner Miroslav ml.22Kruchina Jiří13
Hladík Petr13Pešek Miroslav22
Slováček Jakub22Kartaš Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11444:313SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojta Martin
Randáček Miroslav
 
 
Fridrich Miloslav
Čáha Jiří
 
 
-9035 3110
2.Procházka Radek
Látal Jan
 
 
Domnosil Tomáš
Kouba Jan
 
 
56-78 3120
3.Procházka RadekKouba Jan9410  3030
4.Randáček MiroslavDomnosil Tomáš727  3040
5.Vojta MartinFridrich Miloslav5-787 3150
6.Látal JanČáha Jiří-10671 3160
7.Randáček MiroslavKouba Jan-768-7-72361
8.Vojta MartinDomnosil Tomáš45-89 3171
9.Látal JanFridrich Miloslav9-672 3181
10.Procházka RadekČáha Jiří936  3091
11.Vojta MartinKouba Jan55-8-15732101
12.Látal JanDomnosil Tomáš         
13.Procházka RadekFridrich Miloslav         
14.Randáček MiroslavČáha Jiří         
15.Látal JanKouba Jan         
16.Procházka RadekDomnosil Tomáš         
17.Randáček MiroslavFridrich Miloslav         
18.Vojta MartinČáha Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Radek20Kouba Jan12
Randáček Miroslav11Domnosil Tomáš02
Vojta Martin30Fridrich Miloslav02
Látal Jan20Čáha Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Košek Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32445:541TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Lukáš
Dlask Marek
 
 
Forgáč Andrej
Štencek Jiří
 
 
5-5-8-5 1301
2.Hubač Martin
Sýs Alan
 
 
Dalešický Josef
Vaněk Martin
 
 
WO    0302
3.Dlask MarekForgáč Andrej98-7-13-92303
4.Sýs AlanŠtencek JiříWO    0304
5.Košek LukášVaněk Martin897  3014
6.Hubač MartinDalešický Josef-3899 3124
7.Sýs AlanForgáč Andrej-8613-8-82325
8.Košek Lukᚊtencek Jiří-712-7-9 1326
9.Hubač MartinVaněk Martin61013  3036
10.Dlask MarekDalešický Josef-8-6-9  0337
11.Košek LukášForgáč Andrej-8-7-9  0338
12.Hubač MartinŠtencek Jiří-87-9-10 1339
13.Dlask MarekVaněk Martin1010-79 3149
14.Sýs AlanDalešický Josef-69-87-823410
15.Hubač MartinForgáč Andrej-9-4-6  03  
16.Dlask MarekŠtencek Jiří         
17.Sýs AlanVaněk Martin         
18.Košek LukášDalešický Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dlask Marek12Forgáč Andrej30
Sýs Alan02Štencek Jiří20
Košek Lukáš12Vaněk Martin03
Hubač Martin21Dalešický Josef21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33427:499SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Němec Filip
Kubelka Martin
 
 
8-857 3110
2.Nacher Patrik
Poledne Jan
 
 
Prokopenko Oleg
Korchak Oleksandr
 
 
9-9-76-52311
3.Adášek JanProkopenko Oleg-7-7-11  0312
4.Bajtler MartinNěmec Filip-7-2-7  0313
5.Nacher PatrikKubelka Martin-10-7-10  0314
6.Poledne JanKorchak Oleksandr-1246-1483224
7.Bajtler MartinProkopenko Oleg-5-2-2  0325
8.Nacher PatrikNěmec Filip-8-6-9  0326
9.Poledne JanKubelka Martin-77-7-7 1327
10.Adášek JanKorchak Oleksandr796  3037
11.Nacher PatrikProkopenko Oleg-738-6-62338
12.Poledne JanNěmec Filip-4-1099-82339
13.Adášek JanKubelka Martin9-5-12-6 13310
14.Bajtler MartinKorchak Oleksandr         
15.Poledne JanProkopenko Oleg         
16.Adášek JanNěmec Filip         
17.Bajtler MartinKubelka Martin         
18.Nacher PatrikKorchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adášek Jan12Prokopenko Oleg30
Bajtler Martin02Němec Filip30
Nacher Patrik03Kubelka Martin30
Poledne Jan12Korchak Oleksandr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
Mach Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17517:425TJ AVIA Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Ladislav
Zázvorka Jan
 
 
Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
-6-88-8 1301
2.Lomský Gustav
Mach Jakub
 
 
Hojovec Ondřej
Koťátko Pravoslav
 
 
8138  3011
3.Zázvorka JanZúbrik Mário937  3021
4.Kašpar LadislavRůžička Václav8-7710 3131
5.Lomský GustavKoťátko Pravoslav66-107 3141
6.Mach JakubHojovec Ondřej-108107 3151
7.Kašpar LadislavZúbrik Mário-66-85-72352
8.Lomský GustavRůžička Václav-1021-953262
9.Mach JakubKoťátko Pravoslav859  3072
10.Zázvorka JanHojovec Ondřej-116811 3182
11.Lomský GustavZúbrik Mário8-2-6-7 1383
12.Mach JakubRůžička Václav-85-12953293
13.Zázvorka JanKoťátko Pravoslav624  30103
14.Kašpar LadislavHojovec Ondřej         
15.Mach JakubZúbrik Mário         
16.Zázvorka JanRůžička Václav         
17.Kašpar LadislavKoťátko Pravoslav         
18.Lomský GustavHojovec Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zázvorka Jan30Zúbrik Mário21
Kašpar Ladislav11Růžička Václav03
Lomský Gustav21Koťátko Pravoslav03
Mach Jakub30Hojovec Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Svoboda Igor
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:Ježková Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33653:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježková Kateřina
Pluska Oleh
 
 
Havel Jaroslav
Budiš Ondřej
 
 
336  3010
2.Svoboda Igor
Adámek Miroslav
 
 
Turek Tomáš
Kolařík Zdeněk
 
 
-7-11-7  0311
3.Svoboda IgorHavel Jaroslav-10-3-6  0312
4.Ježková KateřinaKolařík Zdeněk-89-8-6 1313
5.Adámek MiroslavBudiš Ondřej-8-10-10  0314
6.Pluska OlehTurek Tomáš-7986 3124
7.Ježková KateřinaHavel Jaroslav41010  3034
8.Adámek MiroslavKolařík Zdeněk-766-9-92335
9.Pluska OlehBudiš Ondřej76-88 3145
10.Svoboda IgorTurek Tomáš789  3055
11.Adámek MiroslavHavel Jaroslav7-9-0-5 1356
12.Pluska OlehKolařík Zdeněk12126  3066
13.Svoboda IgorBudiš Ondřej872  3076
14.Ježková KateřinaTurek Tomáš-78-94103286
15.Pluska OlehHavel Jaroslav-158-75-42387
16.Svoboda IgorKolařík Zdeněk8-7-69103297
17.Ježková KateřinaBudiš Ondřej14-79-9-92398
18.Adámek MiroslavTurek Tomáš-8-9-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Igor31Havel Jaroslav31
Ježková Kateřina22Kolařík Zdeněk22
Adámek Miroslav04Budiš Ondřej22
Pluska Oleh31Turek Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36679:678nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
Havel Jaroslav
Pocz Štefan
 
 
-57-9-4 1301
2.Kruchina Jiří
Kňažík Ondřej
 
 
Budiš Ondřej
Turek Tomáš
 
 
6-9-57103211
3.Pešek MiroslavHavel Jaroslav-8-10-10  0312
4.Dyršmíd MilanTurek Tomáš7610  3022
5.Kňažík OndřejBudiš Ondřej-888-7-32323
6.Kruchina JiříPocz Štefan-8825 3133
7.Dyršmíd MilanHavel Jaroslav-79-10-7 1334
8.Kňažík OndřejTurek Tomáš9-97-1083244
9.Kruchina JiříBudiš Ondřej-11-18-3  0345
10.Pešek MiroslavPocz Štefan768  3055
11.Kňažík OndřejHavel Jaroslav-7-8-6  0356
12.Kruchina JiříTurek Tomáš-85-9773266
13.Pešek MiroslavBudiš Ondřej-912-49-62367
14.Dyršmíd MilanPocz Štefan879  3077
15.Kruchina JiříHavel Jaroslav10-9-6-5 1378
16.Pešek MiroslavTurek Tomáš29-9-653288
17.Dyršmíd MilanBudiš Ondřej5-49-10-92389
18.Kňažík OndřejPocz Štefan1077  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Miroslav22Havel Jaroslav40
Dyršmíd Milan22Turek Tomáš04
Kňažík Ondřej22Budiš Ondřej40
Kruchina Jiří22Pocz Štefan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:37669:674TJ Sokol Suchdol-Sedlec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
Ježková Kateřina
Svoboda Igor
 
 
8-87-763210
2.Koťátko Pravoslav
Hojovec Ondřej
 
 
Pluska Oleh
Adámek Miroslav
 
 
879  3020
3.Růžička VáclavPluska Oleh8-67-4-62321
4.Hojovec OndřejSvoboda Igor784  3031
5.Zúbrik MárioJežková Kateřina-74-9-8 1332
6.Koťátko PravoslavAdámek Miroslav13-968 3142
7.Hojovec OndřejPluska Oleh-71011-893252
8.Zúbrik MárioSvoboda Igor-9-781103262
9.Koťátko PravoslavJežková Kateřina-10-7-4  0363
10.Růžička VáclavAdámek Miroslav-8610-963273
11.Zúbrik MárioPluska Oleh-9-1088113283
12.Koťátko PravoslavSvoboda Igor-3-6-5  0384
13.Růžička VáclavJežková Kateřina-10-6-8  0385
14.Hojovec OndřejAdámek Miroslav-7-68673295
15.Koťátko PravoslavPluska Oleh-99-8-7 1396
16.Růžička VáclavSvoboda Igor-7-7-7  0397
17.Hojovec OndřejJežková Kateřina9-8-9-8 1398
18.Zúbrik MárioAdámek Miroslav917  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Václav13Pluska Oleh22
Hojovec Ondřej31Svoboda Igor22
Zúbrik Mário31Ježková Kateřina40
Koťátko Pravoslav13Adámek Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18514:441SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokopenko Oleg
Korchak Oleksandr
 
 
Kašpar Ladislav
Lomský Gustav
 
 
-5-69-7 1301
2.Němec Filip
Kotrč Michal
 
 
Peršl Martin
Hanzlík Tomáš
 
 
99-103 3111
3.Němec FilipLomský Gustav1012  3021
4.Kopecký MichaelPeršl Martin10-10118 3131
5.Korchak OleksandrHanzlík Tomáš-611-9-3 1332
6.Prokopenko OlegKašpar Ladislav955  3042
7.Kopecký MichaelLomský Gustav-4489 3152
8.Korchak OleksandrPeršl Martin8-8-8-4 1353
9.Prokopenko OlegHanzlík Tomáš5610  3063
10.Němec FilipKašpar Ladislav1012  3073
11.Korchak OleksandrLomský Gustav-12-3-5  0374
12.Prokopenko OlegPeršl Martin-3-759-112375
13.Němec FilipHanzlík Tomáš668  3085
14.Kopecký MichaelKašpar Ladislav787  3095
15.Prokopenko OlegLomský Gustav555  30105
16.Němec FilipPeršl Martin         
17.Kopecký MichaelHanzlík Tomáš         
18.Korchak OleksandrKašpar Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Filip30Lomský Gustav13
Kopecký Michael30Peršl Martin21
Korchak Oleksandr03Hanzlík Tomáš12
Prokopenko Oleg31Kašpar Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16517:348TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Sochor Adam
 
 
Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
-612-9-6 1301
2.Forgáč Andrej
Štencek Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Dalešický JosefAdášek Jan-6-498-72312
4.Štencek JiříBajtler Martin6-7108 3122
5.Sochor AdamNacher Patrik5-866 3132
6.Forgáč AndrejWO    3042
7.Štencek JiříAdášek Jan-88-11-8 1343
8.Sochor AdamBajtler Martin13138  3053
9.Forgáč AndrejNacher Patrik-6397 3163
10.Dalešický JosefWO    3073
11.Sochor AdamAdášek Jan6-8-8-10 1374
12.Forgáč AndrejBajtler Martin672  3084
13.Dalešický JosefNacher Patrik4-885 3194
14.Štencek JiříWO    30104
15.Forgáč AndrejAdášek Jan375  30  
16.Dalešický JosefBajtler Martin         
17.Štencek JiříNacher Patrik         
18.Sochor Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dalešický Josef11Adášek Jan30
Štencek Jiří11Bajtler Martin03
Sochor Adam21Nacher Patrik03
Forgáč Andrej20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
Fridrich Miloslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34526:542AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thomka Pavel
Fridrich Miloslav
 
 
Košek Lukáš
Dlask Marek
 
 
-8-5-7  0301
2.Domnosil Tomáš
Kouba Jan
 
 
Podrazil Vojtěch
Sýs Alan
 
 
WO    3011
3.Domnosil TomášKošek Lukáš-3-711-5 1312
4.Fridrich MiloslavDlask Marek-79-7-7 1313
5.Kouba JanPodrazil Vojtěch589  3023
6.Thomka PavelSýs Alan8-6-9-5 1324
7.Fridrich MiloslavKošek Lukáš-7-8-3  0325
8.Kouba JanDlask Marek-95-8953235
9.Thomka PavelPodrazil Vojtěch746  3045
10.Domnosil TomášSýs Alan-7-108-4 1346
11.Kouba JanKošek Lukáš-913-53-92347
12.Thomka PavelDlask Marek-9-114433257
13.Domnosil TomášPodrazil Vojtěch6712  3067
14.Fridrich MiloslavSýs Alan-78-4-6 1368
15.Thomka PavelKošek Lukáš-5-7-7  0369
16.Domnosil TomášDlask Marek-4-811-6 13610
17.Fridrich MiloslavPodrazil Vojtěch-287  21  
18.Kouba JanSýs Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Domnosil Tomáš13Košek Lukáš40
Fridrich Miloslav03Dlask Marek22
Kouba Jan21Podrazil Vojtěch03
Thomka Pavel22Sýs Alan30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38637:651SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
Randáček Miroslav
Vojta Martin
 
 
-9-68-6 1301
2.Ako David
Fišer Josef
 
 
Procházka Radek
Látal Jan
 
 
-8-76-8 1302
3.Fišer JosefLátal Jan6-977 3112
4.Vláčil JiříRandáček Miroslav-6-89973222
5.Slováček JakubVojta Martin369  3032
6.Ako DavidProcházka Radek-8-7-11  0333
7.Vláčil JiříLátal Jan56-8-7-52334
8.Slováček JakubRandáček Miroslav-867-863244
9.Ako DavidVojta Martin87-76 3154
10.Fišer JosefProcházka Radek-4-5-9  0355
11.Slováček JakubLátal Jan-6-3-10  0356
12.Ako DavidRandáček Miroslav-6-898-102357
13.Fišer JosefVojta Martin9106  3067
14.Vláčil JiříProcházka Radek-15-127-7 1368
15.Ako DavidLátal Jan-78-10653278
16.Fišer JosefRandáček Miroslav-87-6-8 1379
17.Vláčil JiříVojta Martin-1087-7-823710
18.Slováček JakubProcházka Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fišer Josef22Látal Jan22
Vláčil Jiří13Randáček Miroslav22
Slováček Jakub21Vojta Martin13
Ako David22Procházka Radek30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15464:406SK Dolní Měcholupy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randáček Miroslav
Vojta Martin
 
 
Kruchina Jiří
Pešek Miroslav
 
 
8-6-59-72301
2.Procházka Radek
Látal Jan
 
 
Nousek Jiří
Klindera Antonín
 
 
74-78 3111
3.Vojta MartinKruchina Jiří-586-573221
4.Randáček MiroslavPešek Miroslav9106  3031
5.Procházka RadekNousek Jiří-74910 3141
6.Látal JanKlindera Antonín878  3051
7.Randáček MiroslavKruchina Jiří-91057 3161
8.Procházka RadekPešek Miroslav-8-6-10  0362
9.Látal JanNousek Jiří9-1197 3172
10.Vojta MartinKlindera Antonín8-785 3182
11.Procházka RadekKruchina Jiří-8-67753292
12.Látal JanPešek Miroslav4811  30102
13.Vojta MartinNousek Jiří         
14.Randáček MiroslavKlindera Antonín         
15.Látal JanKruchina Jiří         
16.Vojta MartinPešek Miroslav         
17.Randáček MiroslavNousek Jiří         
18.Procházka RadekKlindera Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojta Martin20Kruchina Jiří03
Randáček Miroslav20Pešek Miroslav12
Procházka Radek21Nousek Jiří02
Látal Jan30Klindera Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20505:447AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlask Marek
Košek Lukáš
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
24-8-743210
2.Hubač Martin
Rulc Lukáš nejml.
 
 
Ako David
Fišer Josef
 
 
7-7-10-7 1311
3.Hubač MartinAko David108-6-473221
4.Košek LukášFišer Josef-7728 3131
5.Rulc Lukáš nejml.Slováček Jakub-8973 3141
6.Dlask MarekVláčil Jiří896  3051
7.Košek LukášAko David-7-2-3  0352
8.Rulc Lukáš nejml.Fišer Josef966  3062
9.Dlask MarekSlováček Jakub8-9614 3172
10.Hubač MartinVláčil Jiří-9-33-6 1373
11.Rulc Lukáš nejml.Ako David-89-7-8 1374
12.Dlask MarekFišer Josef6911  3084
13.Hubač MartinSlováček Jakub753  3094
14.Košek LukášVláčil Jiří7-879 31104
15.Dlask MarekAko David-78-97 22  
16.Hubač MartinFišer Josef         
17.Košek LukášSlováček Jakub         
18.Rulc Lukáš nejml.Vláčil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubač Martin21Ako David21
Košek Lukáš21Fišer Josef03
Rulc Lukáš nejml.21Slováček Jakub03
Dlask Marek30Vláčil Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36591:620Slovan KST Bohnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Bartoňová Jitka
Fridrich Miloslav
 
 
76-10-8-12301
2.Rybář Martin
Havel Jiří
 
 
Domnosil Tomáš
Kouba Jan
 
 
866  3011
3.Adášek JanBartoňová Jitka238  3021
4.Havel JiříKouba Jan-2-57-7 1322
5.Bajtler MartinDomnosil Tomáš10-610-8143232
6.Rybář MartinFridrich Miloslav877  3042
7.Havel JiříBartoňová Jitka-8-10-6  0343
8.Bajtler MartinKouba Jan-7-6-6  0344
9.Rybář MartinDomnosil Tomáš58-104 3154
10.Adášek JanFridrich Miloslav3158  3064
11.Bajtler MartinBartoňová Jitka-9-3-12  0365
12.Rybář MartinKouba Jan-7-7-8  0366
13.Adášek JanDomnosil Tomáš66-78 3176
14.Havel JiříFridrich Miloslav-9-8-10  0377
15.Rybář MartinBartoňová Jitka7-96-893287
16.Adášek JanKouba Jan-12-7-7  0388
17.Havel JiříDomnosil Tomáš-4-689-122389
18.Bajtler MartinFridrich Miloslav-4-4-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adášek Jan31Bartoňová Jitka22
Havel Jiří04Kouba Jan40
Bajtler Martin13Domnosil Tomáš13
Rybář Martin31Fridrich Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36538:554TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Jakub
Lomský Gustav
 
 
Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 
-84-5583210
2.Zázvorka Jan
Kašpar Ladislav
 
 
Štencek Jiří
Vaněk Martin
 
 
8-88-9-82311
3.Lomský GustavŠtencek Jiří-9-9-13  0312
4.Kašpar LadislavSochor Adam-94-8-7 1313
5.Zázvorka JanDalešický Josef574  3023
6.Mach JakubVaněk Martin487  3033
7.Kašpar LadislavŠtencek Jiří-117-7-11 1334
8.Zázvorka JanSochor Adam11-97-953244
9.Mach JakubDalešický Josef-659-883254
10.Lomský GustavVaněk Martin754  3064
11.Zázvorka JanŠtencek Jiří-8-7-8  0365
12.Mach JakubSochor Adam-10-7-10  0366
13.Lomský GustavDalešický Josef-7-3-8  0367
14.Kašpar LadislavVaněk Martin-9-7-4  0368
15.Mach JakubŠtencek Jiří-78-8-8 1369
16.Lomský GustavSochor Adam-5-9-4  03610
17.Kašpar LadislavDalešický Josef9    10  
18.Zázvorka JanVaněk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lomský Gustav13Štencek Jiří40
Kašpar Ladislav03Sochor Adam31
Zázvorka Jan21Dalešický Josef12
Mach Jakub22Vaněk Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:Svoboda Igor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:33542:532SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježková Kateřina
Svoboda Igor
 
 
Kubelka Martin
Němec Filip
 
 
24-6-7-102301
2.Tichý Květoslav
Pluska Oleh
 
 
Korchak Oleksandr
Kopecký Michael
 
 
637  3011
3.Ježková KateřinaNěmec Filip-76-4-4 1312
4.Pluska OlehKopecký Michael-78-810-102313
5.Svoboda IgorKubelka Martin-810-6-4 1314
6.Tichý KvětoslavKorchak Oleksandr6138  3024
7.Pluska OlehNěmec Filip-76-5-7 1325
8.Svoboda IgorKopecký Michael536  3035
9.Tichý KvětoslavKubelka Martin-445-753245
10.Ježková KateřinaKorchak Oleksandr5-8-6-10 1346
11.Svoboda IgorNěmec Filip-5610-6-62347
12.Tichý KvětoslavKopecký Michael25-106 3157
13.Ježková KateřinaKubelka Martin103-7-8-92358
14.Pluska OlehKorchak Oleksandr-7-8-9  0359
15.Tichý KvětoslavNěmec Filip-9-10-8  03510
16.Ježková KateřinaKopecký Michael         
17.Pluska OlehKubelka Martin         
18.Svoboda IgorKorchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježková Kateřina03Němec Filip40
Pluska Oleh03Kopecký Michael12
Svoboda Igor12Kubelka Martin21
Tichý Květoslav31Korchak Oleksandr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:10447:358PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Michal
Kolařík Zdeněk
 
 
Zúbrik Mário
Růžička Václav
 
 
566  3010
2.Ploc Marek
Budiš Ondřej
 
 
Koťátko Pravoslav
Studničný Jaromír
 
 
868  3020
3.Tůma MichalZúbrik Mário8-787 3130
4.Kolařík ZdeněkRůžička Václav7-6-106-102331
5.Ploc MarekKoťátko Pravoslav6711  3041
6.Budiš OndřejStudničný Jaromír668  3051
7.Kolařík ZdeněkZúbrik Mário-7-15893261
8.Ploc MarekRůžička Václav687  3071
9.Budiš OndřejKoťátko Pravoslav679  3081
10.Tůma MichalStudničný Jaromír9911  3091
11.Ploc MarekZúbrik Mário6-66-6-72392
12.Budiš OndřejRůžička Václav74-810 31102
13.Tůma MichalKoťátko Pravoslav-6-9-8  03  
14.Kolařík ZdeněkStudničný Jaromír         
15.Budiš OndřejZúbrik Mário         
16.Tůma MichalRůžička Václav         
17.Kolařík ZdeněkKoťátko Pravoslav         
18.Ploc MarekStudničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Michal20Zúbrik Mário12
Kolařík Zdeněk11Růžička Václav12
Ploc Marek21Koťátko Pravoslav02
Budiš Ondřej30Studničný Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14476:382TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruchina Jiří
Kalíšek Jiří
 
 
Růžička Václav
Zúbrik Mário
 
 
967  3010
2.Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
Hojovec Ondřej
Studničný Jaromír
 
 
8117  3020
3.Pešek MiroslavZúbrik Mário310-86 3130
4.Dyršmíd MilanRůžička Václav866  3040
5.Kartaš ZdeněkHojovec Ondřej9-6-10773250
6.Kruchina JiříStudničný Jaromír-7965 3160
7.Dyršmíd MilanZúbrik Mário-1176-6113270
8.Kartaš ZdeněkRůžička Václav6-1096 3180
9.Kruchina JiříHojovec Ondřej4-9-105-72381
10.Pešek MiroslavStudničný Jaromír541  3091
11.Kartaš ZdeněkZúbrik Mário-7-8-11  0392
12.Kruchina JiříRůžička Václav11-6106 31102
13.Pešek MiroslavHojovec Ondřej74-813 31  
14.Dyršmíd MilanStudničný Jaromír         
15.Kruchina JiříZúbrik Mário         
16.Pešek MiroslavRůžička Václav         
17.Dyršmíd MilanHojovec Ondřej         
18.Kartaš ZdeněkStudničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pešek Miroslav20Zúbrik Mário12
Dyršmíd Milan20Růžička Václav03
Kartaš Zdeněk21Hojovec Ondřej11
Kruchina Jiří21Studničný Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:Korchak Oleksandr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9409:233SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korchak Oleksandr
Kubelka Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Němec Filip
Kopecký Michael
 
 
Ploc Marek
Kolařík Zdeněk
 
 
675  3020
3.Kopecký MichaelPloc Marek-97-9673230
4.Kubelka MartinKolařík Zdeněk4-824 3140
5.Korchak OleksandrPocz Štefan565  3050
6.Němec FilipWO    3060
7.Kubelka MartinPloc Marek-6-13-7  0361
8.Korchak OleksandrKolařík Zdeněk10610  3071
9.Němec FilipPocz Štefan538  3081
10.Kopecký MichaelWO    3091
11.Korchak OleksandrPloc Marek-8-38-3 1392
12.Němec FilipKolařík Zdeněk826  30102
13.Kopecký MichaelPocz Štefan         
14.Kubelka Martin         
15.Němec FilipPloc Marek         
16.Kopecký MichaelKolařík Zdeněk         
17.Kubelka MartinPocz Štefan         
18.Korchak Oleksandr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kopecký Michael10Ploc Marek21
Kubelka Martin11Kolařík Zdeněk03
Korchak Oleksandr21Pocz Štefan02
Němec Filip20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29616:504TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Adam
Dalešický Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Štencek Jiří
Vaněk Martin
 
 
Srnka Jan
Pluska Oleh
 
 
-4-5-7  0311
3.Sochor AdamSrnka Jan-6-9-7  0312
4.Štencek JiříPluska Oleh-79-58-92313
5.Vaněk MartinSvoboda Igor966  3023
6.Dalešický JosefWO    3033
7.Štencek JiříSrnka Jan-7-3-7  0334
8.Vaněk MartinPluska Oleh10-8-19-92335
9.Dalešický JosefSvoboda Igor-126-8663245
10.Sochor AdamWO    3055
11.Vaněk MartinSrnka Jan-8-8-4  0356
12.Dalešický JosefPluska Oleh-6-879-62357
13.Sochor AdamSvoboda Igor7108  3067
14.Štencek JiříWO    3077
15.Dalešický JosefSrnka Jan89-4-9-102378
16.Sochor AdamPluska Oleh-367-883288
17.Štencek JiříSvoboda Igor9-3144 3198
18.Vaněk MartinWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sochor Adam21Srnka Jan40
Štencek Jiří12Pluska Oleh31
Vaněk Martin12Svoboda Igor04
Dalešický Josef12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37678:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fridrich Miloslav
Kouba Jan
 
 
Hanzlík Tomáš
Peršl Martin
 
 
-710-9-5 1301
2.Bartoňová Jitka
Domnosil Tomáš
 
 
Lomský Gustav
Kašpar Ladislav
 
 
1299  3011
3.Domnosil TomášPeršl Martin-9-34-4 1312
4.Fridrich MiloslavLomský Gustav-13-9104-52313
5.Kouba JanHanzlík Tomáš-7-86773223
6.Bartoňová JitkaKašpar Ladislav468  3033
7.Fridrich MiloslavPeršl Martin-87-3-5 1334
8.Kouba JanLomský Gustav-79106 3144
9.Bartoňová JitkaHanzlík Tomáš577  3054
10.Domnosil TomášKašpar Ladislav9-410-463264
11.Kouba JanPeršl Martin126-9-1693274
12.Bartoňová JitkaLomský Gustav-9-164-2 1375
13.Domnosil TomášHanzlík Tomáš10-2-7463285
14.Fridrich MiloslavKašpar Ladislav67-65 3195
15.Bartoňová JitkaPeršl Martin79-8-6-112396
16.Domnosil TomášLomský Gustav-5-9-3  0397
17.Fridrich MiloslavHanzlík Tomáš-9-7-9  0398
18.Kouba JanKašpar Ladislav-77-11-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Domnosil Tomáš22Peršl Martin31
Fridrich Miloslav13Lomský Gustav31
Kouba Jan31Hanzlík Tomáš13
Bartoňová Jitka22Kašpar Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:15522:313TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Elčkner Miroslav ml.
Fišer Josef
 
 
Havel Jiří
Bajtler Martin
 
 
6-7-8613220
3.Vláčil JiříHavel Jiří3-8-8-8 1321
4.Elčkner Miroslav ml.Botek Radomír64-7-8-92322
5.Slováček JakubBajtler Martin645  3032
6.Fišer JosefWO    3042
7.Elčkner Miroslav ml.Havel Jiří-416-10-112343
8.Slováček JakubBotek Radomír748  3053
9.Fišer JosefBajtler Martin1056  3063
10.Vláčil JiříWO    3073
11.Slováček JakubHavel Jiří8-8-9-9 1374
12.Fišer JosefBotek Radomír106-99 3184
13.Vláčil JiříBajtler Martin7107  3094
14.Elčkner Miroslav ml.WO    30104
15.Fišer JosefHavel Jiří         
16.Vláčil JiříBotek Radomír         
17.Elčkner Miroslav ml.Bajtler Martin         
18.Slováček Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vláčil Jiří11Havel Jiří30
Elčkner Miroslav ml.02Botek Radomír12
Slováček Jakub21Bajtler Martin03
Fišer Josef20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37652:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Patrik
Vojta Martin
 
 
Sýs Alan
Hubač Martin
 
 
7-7-11673210
2.Procházka Radek
Látal Jan
 
 
Nguyen Dominik
Dlask Marek
 
 
-10-99-6 1311
3.Procházka RadekNguyen Dominik6-479 3121
4.Martinek PatrikSýs Alan-6-7-6  0322
5.Randáček MiroslavDlask Marek89-7-4-92323
6.Látal JanHubač Martin-2-9-7  0324
7.Martinek PatrikNguyen Dominik8-7-6-7 1325
8.Randáček MiroslavSýs Alan10-4-6883235
9.Látal JanDlask Marek94-5-10-12336
10.Procházka RadekHubač Martin5-9-710-42337
11.Randáček MiroslavNguyen Dominik97-4-1053247
12.Látal JanSýs Alan-6-7-12  0348
13.Procházka RadekDlask Marek6137  3058
14.Martinek PatrikHubač Martin-5-497103268
15.Látal JanNguyen Dominik-98-7-7 1369
16.Procházka RadekSýs Alan8118  3079
17.Martinek PatrikDlask Marek8-5108 3189
18.Randáček MiroslavHubač Martin555  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Radek31Nguyen Dominik22
Martinek Patrik22Sýs Alan22
Randáček Miroslav31Dlask Marek22
Látal Jan04Hubač Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34570:590TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlask Marek
Nguyen Dominik
 
 
Kruchina Jiří
Kňažík Ondřej
 
 
-8-9-7  0301
2.Hubač Martin
Merkl Roman
 
 
Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
11-37-4-62302
3.Hubač MartinDyršmíd Milan108-6-9-62303
4.Merkl RomanPešek Miroslav-7-8-9  0304
5.Dlask MarekKruchina Jiří-8-78-7 1305
6.Nguyen DominikKňažík Ondřej14-937 3115
7.Merkl RomanDyršmíd Milan486  3025
8.Dlask MarekPešek Miroslav29-612 3135
9.Nguyen DominikKruchina Jiří8-3-7-11 1336
10.Hubač MartinKňažík Ondřej-6787 3146
11.Dlask MarekDyršmíd Milan-99-9-9 1347
12.Nguyen DominikPešek Miroslav8611  3057
13.Hubač MartinKruchina Jiří-895-7-122358
14.Merkl RomanKňažík Ondřej-10576 3168
15.Nguyen DominikDyršmíd Milan5-5-8-6 1369
16.Hubač MartinPešek Miroslav-6-7-7  03610
17.Merkl RomanKruchina Jiří         
18.Dlask MarekKňažík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hubač Martin13Dyršmíd Milan31
Merkl Roman21Pešek Miroslav22
Dlask Marek12Kruchina Jiří30
Nguyen Dominik22Kňažík Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:40765:739SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
Randáček Miroslav
Vojta Martin
 
 
-5-78-5 1301
2.Rybář Martin
Poledne Jan
 
 
Procházka Radek
Látal Jan
 
 
8-97-1193211
3.Adášek JanRandáček Miroslav-69-8-3 1312
4.Poledne JanLátal Jan7-744 3122
5.Havel JiříVojta Martin-77-4-11 1323
6.Rybář MartinProcházka Radek8102  3033
7.Poledne JanRandáček Miroslav-9-956-102334
8.Havel JiříLátal Jan10-107-663244
9.Rybář MartinVojta Martin-41065 3154
10.Adášek JanProcházka Radek7-7-96-92355
11.Havel JiříRandáček Miroslav37-4-983265
12.Rybář MartinLátal Jan-68-9-8 1366
13.Adášek JanVojta Martin7-13-7863276
14.Poledne JanProcházka Radek-9-99983286
15.Rybář MartinRandáček Miroslav67-10-8-92387
16.Adášek JanLátal Jan7-8-9653297
17.Poledne JanVojta Martin7-10-5-9 1398
18.Havel JiříProcházka Radek8-49-9832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adášek Jan22Randáček Miroslav31
Poledne Jan22Látal Jan13
Havel Jiří31Vojta Martin22
Rybář Martin22Procházka Radek13
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32663:635TJ AVIA Čakovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zázvorka Jan
Mach Jakub
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
10-6-8-8 1301
2.Hanzlík Tomáš
Kašpar Ladislav
 
 
Ako David
Fišer Josef
 
 
8-89-9-62302
3.Mach JakubAko David-79-36-62303
4.Hanzlík TomášFišer Josef86-68 3113
5.Kašpar LadislavSlováček Jakub7-8-7-8 1314
6.Zázvorka JanVláčil Jiří-7105-783224
7.Hanzlík TomášAko David89-84 3134
8.Kašpar LadislavFišer Josef-4-7-10  0335
9.Zázvorka JanSlováček Jakub-8-910-6 1336
10.Mach JakubVláčil Jiří1024  3046
11.Kašpar LadislavAko David-7-86-6 1347
12.Zázvorka JanFišer Josef3-546 3157
13.Mach JakubSlováček Jakub1482  3067
14.Hanzlík TomášVláčil Jiří8149  3077
15.Zázvorka JanAko David-6-87883287
16.Mach JakubFišer Josef79-74 3197
17.Hanzlík TomášSlováček Jakub-8-11-9  0398
18.Kašpar LadislavVláčil Jiří589  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mach Jakub31Ako David22
Hanzlík Tomáš31Fišer Josef13
Kašpar Ladislav13Slováček Jakub31
Zázvorka Jan31Vláčil Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha EVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ERozhodčí:Srnka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16499:392TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Květoslav
Pluska Oleh
 
 
Bartoňová Jitka
Thomka Pavel
 
 
-36-8543210
2.Srnka Jan
Ježková Kateřina
 
 
Domnosil Tomáš
Kouba Jan
 
 
4510  3020
3.Srnka JanBartoňová Jitka878  3030
4.Pluska OlehKouba Jan8-8-12853240
5.Ježková KateřinaThomka Pavel-5-6-9  0341
6.Tichý KvětoslavDomnosil Tomáš567  3051
7.Pluska OlehBartoňová Jitka107-95 3161
8.Ježková KateřinaKouba Jan73-4-17-92362
9.Tichý KvětoslavThomka Pavel367  3072
10.Srnka JanDomnosil Tomáš376  3082
11.Ježková KateřinaBartoňová Jitka67-88 3192
12.Beneš KarelKouba Jan-80-12-7 1393
13.Srnka JanThomka Pavel85-98 31103
14.Pluska OlehDomnosil Tomáš-78-6  12  
15.Beneš KarelBartoňová Jitka         
16.Srnka JanKouba Jan         
17.Pluska OlehThomka Pavel         
18.Ježková KateřinaDomnosil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Srnka Jan30Bartoňová Jitka03
Pluska Oleh20Kouba Jan21
Ježková Kateřina12Thomka Pavel12
Tichý Květoslav20Domnosil Tomáš02
Beneš Karel01   
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:35632:645TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budiš Ondřej
Ploc Marek
 
 
Forgáč Andrej
Sochor Adam
 
 
10-6-11-4 1301
2.Havel Jaroslav