Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27589:524SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Kačinetz Alan
 
 
Myslivec Jiří
Obraz Martin
 
 
8-5-5-8 1301
2.Pavlovský Tomáš
Ulrych Jiří
 
 
Karpíšek Ondřej
Provazník Lukáš
 
 
3-5-12493211
3.Dlouhý KarelObraz Martin-7-2-7  0312
4.Kačinetz AlanMyslivec Jiří56-3-1093222
5.Pavlovský TomášProvazník Lukáš-89-10-11 1323
6.Ulrych JiříKarpíšek Ondřej4-8-37-72324
7.Kačinetz AlanObraz Martin979  3034
8.Pavlovský TomášMyslivec Jiří-7-9-8  0335
9.Ulrych JiříProvazník Lukáš6-6-71023245
10.Dlouhý KarelKarpíšek Ondřej662  3055
11.Pavlovský TomášObraz Martin595  3065
12.Ulrych JiříMyslivec Jiří-65111 3175
13.Dlouhý KarelProvazník Lukáš-82-7753285
14.Kačinetz AlanKarpíšek Ondřej477  3095
15.Ulrych JiříObraz Martin-14-107-8 1396
16.Dlouhý KarelMyslivec Jiří846  30106
17.Kačinetz AlanProvazník Lukáš         
18.Pavlovský TomášKarpíšek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Karel31Obraz Martin22
Kačinetz Alan30Myslivec Jiří13
Pavlovský Tomáš12Provazník Lukáš12
Ulrych Jiří22Karpíšek Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Brettschneider Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:Hedervári Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:34496:547TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budík Bohuslav st.
Špicarová Ivana
 
 
Pína Jan
Havránek Jakub
 
 
9-99-7-52301
2.Hedervári Robert
Boloňský Andrej
 
 
Veselý Filip
Blažková Anežka
 
 
6-973 3111
3.Brettschneider ZdeněkPína Jan-68-9863221
4.Špicarová IvanaVeselý Filip-2-1-5  0322
5.Hedervári RobertHavránek Jakub8-69-8-92323
6.Budík Bohuslav st.Blažková Anežka278  3033
7.Špicarová IvanaPína Jan9-5-8-6 1334
8.Hedervári RobertVeselý Filip9-3-9-7 1335
9.Budík Bohuslav st.Havránek Jakub7-9-9-7 1336
10.Brettschneider ZdeněkBlažková Anežka74-812 3146
11.Hedervári RobertPína Jan8-8-8-4 1347
12.Budík Bohuslav st.Veselý Filip9-12-107-72348
13.Brettschneider ZdeněkHavránek Jakub-5-85-11 1349
14.Špicarová IvanaBlažková Anežka-7-6-7  03410
15.Budík Bohuslav st.Pína Jan         
16.Brettschneider ZdeněkVeselý Filip         
17.Špicarová IvanaHavránek Jakub         
18.Hedervári RobertBlažková Anežka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brettschneider Zdeněk21Pína Jan21
Špicarová Ivana03Veselý Filip30
Hedervári Robert03Havránek Jakub30
Budík Bohuslav st.12Blažková Anežka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:42697:732TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konopásek Luboš
Jágr Martin
 
 
Hájek Luděk st.
Michálek David
 
 
6-63-8133210
2.Svatoš Daniel
Suchý Adam ml.
 
 
Nový Pavel
Verner Pavel
 
 
-10-3-7  0311
3.Suchý Adam ml.Michálek David-4-9-11  0312
4.Svatoš DanielVerner Pavel-125-8593222
5.Jágr MartinNový Pavel9-4-4813232
6.Konopásek LubošHájek Luděk st.-99129 3142
7.Svatoš DanielMichálek David-12-49-4 1343
8.Jágr MartinVerner Pavel88-95 3153
9.Konopásek LubošNový Pavel610-95 3163
10.Suchý Adam ml.Hájek Luděk st.-5-6-6  0364
11.Jágr MartinMichálek David17-46-7-102365
12.Konopásek LubošVerner Pavel75-9-1093275
13.Suchý Adam ml.Nový Pavel-7-8-7  0376
14.Svatoš DanielHájek Luděk st.-671111 3186
15.Konopásek LubošMichálek David-8-4118-52387
16.Suchý Adam ml.Verner Pavel9-6-7-4 1388
17.Svatoš DanielNový Pavel5-7-95-82389
18.Jágr MartinHájek Luděk st.44-7-9-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Adam ml.04Michálek David40
Svatoš Daniel22Verner Pavel13
Jágr Martin22Nový Pavel22
Konopásek Luboš31Hájek Luděk st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:Král Ludvík st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Kremla Tomáš
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32677:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Petr
Král Ludvík st.
 
 
Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
-8-88-9 1301
2.Kremla Tomáš
Nosál Martin
 
 
Hladík Petr
Elčkner Miroslav
 
 
698  3011
3.Nosál MartinElčkner Miroslav589  3021
4.Hlaváček PetrHladík Petr57-8-10-92322
5.Král Ludvík st.Fusová Anička-59-10-6 1323
6.Kremla TomášČermák Jiří-7899 3133
7.Petira MartinElčkner Miroslav-78-8-7 1334
8.Král Ludvík st.Hladík Petr-8-98-6 1335
9.Kremla TomášFusová Anička895  3045
10.Nosál MartinČermák Jiří-1187-9-82346
11.Král Ludvík st.Elčkner Miroslav-8-79-9 1347
12.Kremla TomášHladík Petr-9879 3157
13.Nosál MartinFusová Anička9-14107 3167
14.Petira MartinČermák Jiří686  3077
15.Kremla TomášElčkner Miroslav-9810-633287
16.Nosál MartinHladík Petr1286  3097
17.Petira MartinFusová Anička-8-97-9 1398
18.Král Ludvík st.Čermák Jiří-8-9-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nosál Martin31Elčkner Miroslav22
Hlaváček Petr01Hladík Petr22
Král Ludvík st.04Fusová Anička22
Kremla Tomáš40Čermák Jiří22
Petira Martin12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39682:709TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Tomáš
Šindelář Michal
 
 
Kocánek Jiří
Lamoš Vítězslav
 
 
99-1112 3110
2.Forejt Lukáš
Turek Tomáš
 
 
Fausek Jiří
Kotlorz Lukáš
 
 
-10-9-8  0311
3.Forejt LukášFausek Jiří-5-8-9  0312
4.Šindelář MichalKotlorz Lukáš-998-6-112313
5.Turek TomášLamoš Vítězslav6-597 3123
6.Pocz TomášKocánek Jiří-9-9-11  0324
7.Šindelář MichalFausek Jiří8-1-10-5 1325
8.Turek TomášKotlorz Lukáš-2-11-8  0326
9.Pocz TomášLamoš Vítězslav1256  3036
10.Forejt LukášKocánek Jiří-4-757-72337
11.Turek TomášFausek Jiří11-810-983247
12.Pocz TomášKotlorz Lukáš9-1217 3157
13.Forejt LukášLamoš Vítězslav-79-8683267
14.Šindelář MichalKocánek Jiří9-8-10-8 1368
15.Pocz TomášFausek Jiří8-8-10-8 1369
16.Forejt LukášKotlorz Lukáš1056  3079
17.Šindelář MichalLamoš Vítězslav-6119-883289
18.Turek TomášKocánek Jiří-311-97-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forejt Lukáš22Fausek Jiří31
Šindelář Michal13Kotlorz Lukáš22
Turek Tomáš22Lamoš Vítězslav04
Pocz Tomáš22Kocánek Jiří40
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
Kotrč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34502:553TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
8-9-10-8 1301
2.Kotrč Pavel
Lösterová Anna
 
 
Chmelík David
Farář Petr
 
 
11-12-6-6 1302
3.Vokál RomanRichter Jan-9-86-7 1303
4.Lösterová AnnaŠprongl Jaroslav-92-9-6 1304
5.Vokál JanChmelík David976  3014
6.Kotrč PavelFarář Petr1010-112 3124
7.Lösterová AnnaRichter Jan-8-105-8 1325
8.Vokál JanŠprongl Jaroslav-10-699-42326
9.Kotrč PavelChmelík David-710-99-62327
10.Vokál RomanFarář Petr-5-89883237
11.Vokál JanRichter Jan-7-8-9  0338
12.Kotrč PavelŠprongl Jaroslav-7-8-9  0339
13.Vokál RomanChmelík David-9898 3149
14.Lösterová AnnaFarář Petr-8-9-8  03410
15.Kotrč PavelRichter Jan         
16.Vokál RomanŠprongl Jaroslav         
17.Lösterová AnnaChmelík David         
18.Vokál JanFarář Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokál Roman21Richter Jan30
Lösterová Anna03Šprongl Jaroslav30
Vokál Jan12Chmelík David12
Kotrč Pavel12Farář Petr12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS