Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:31471:445TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myslivec Jiří
Lüder Jan
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
-4-410-3 1301
2.Provazník Lukáš
Karpíšek Ondřej
 
 

 
 
WO    3011
3.Lüder JanKnobloch Miroslav-8-7-1  0312
4.Karpíšek OndřejVeselý Filip-9-8-3  0313
5.Provazník LukášHavránek Jakub-712-67-62314
6.Myslivec JiříWO    3024
7.Karpíšek OndřejKnobloch Miroslav-1-687-62325
8.Provazník LukášVeselý Filip-77-8-8 1326
9.Myslivec JiříHavránek Jakub-59105 3136
10.Lüder JanWO    3046
11.Provazník LukášKnobloch Miroslav77-7-8-52347
12.Myslivec JiříVeselý Filip-9-4-5  0348
13.Lüder JanHavránek Jakub6-9-6-6 1349
14.Karpíšek OndřejWO    3059
15.Myslivec JiříKnobloch Miroslav9-9-9-7 13510
16.Lüder JanVeselý Filip         
17.Karpíšek OndřejHavránek Jakub         
18.Provazník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lüder Jan02Knobloch Miroslav40
Karpíšek Ondřej02Veselý Filip30
Provazník Lukáš03Havránek Jakub21
Myslivec Jiří12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:32719:635SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlovský Tomáš
Stočes Petr
 
 
Verner Pavel
Nový Pavel
 
 
-78-7-8 1301
2.Dlouhý Karel
Kačinetz Alan
 
 
Hrdlic Roman
Hájek Luděk st.
 
 
21-55 3111
3.Dlouhý KarelVerner Pavel47-8-853221
4.Kačinetz AlanHrdlic Roman892  3031
5.Pavlovský TomášHájek Luděk st.109-10-943241
6.Stočes PetrNový Pavel10-67-9-92342
7.Kačinetz AlanVerner Pavel5-8-86-82343
8.Pavlovský TomášHrdlic Roman968  3053
9.Stočes PetrHájek Luděk st.-108127 3163
10.Dlouhý KarelNový Pavel-656-883273
11.Pavlovský TomášVerner Pavel-7-128-8 1374
12.Stočes PetrHrdlic Roman-13-1212-11 1375
13.Dlouhý KarelHájek Luděk st.-10785 3185
14.Kačinetz AlanNový Pavel23-105 3195
15.Stočes PetrVerner Pavel-5-1011-8 1396
16.Dlouhý KarelHrdlic Roman-8-468-92397
17.Kačinetz AlanHájek Luděk st.-8947 31107
18.Pavlovský TomášNový Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlouhý Karel31Verner Pavel31
Kačinetz Alan31Hrdlic Roman22
Pavlovský Tomáš21Hájek Luděk st.04
Stočes Petr13Nový Pavel12
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10444:373TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Jiří
Hedervári Robert
 
 
Elčkner Miroslav ml.
Fišer Josef
 
 
-7-8-9  0301
2.Beneš Karel
Budík Bohuslav st.
 
 
Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
67-96 3111
3.Hedervári RobertFišer Josef-76911 3121
4.Beneš KarelElčkner Miroslav ml.6911  3031
5.Pour LukášČermák Jiří7911  3041
6.Budík Bohuslav st.Fusová Anička6710  3051
7.Beneš KarelFišer Josef7711  3061
8.Pour LukášElčkner Miroslav ml.-7-81110-102362
9.Budík Bohuslav st.Čermák Jiří9-678 3172
10.Drahota JiříFusová Anička786  3082
11.Pour LukášFišer Josef9-8910 3192
12.Budík Bohuslav st.Elčkner Miroslav ml.697  30102
13.Drahota JiříČermák Jiří         
14.Beneš KarelFusová Anička         
15.Budík Bohuslav st.Fišer Josef         
16.Drahota JiříElčkner Miroslav ml.         
17.Beneš KarelČermák Jiří         
18.Pour LukášFusová Anička         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hedervári Robert10Fišer Josef03
Beneš Karel20Elčkner Miroslav ml.12
Pour Lukáš21Čermák Jiří02
Budík Bohuslav st.30Fusová Anička02
Drahota Jiří10   
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:37646:648TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalaš Vladislav
Svatoš Daniel
 
 
Průša Ondřej ml.
Remunda Alexandros Matheos
 
 
56-811 3110
2.Jágr Martin
Stejskal Radek
 
 
Luňová Zuzana
Fausek Jiří
 
 
-6-889-72311
3.Kalaš VladislavRemunda Alexandros Matheos-9515-9-92312
4.Jágr MartinPrůša Ondřej ml.69-9-9113222
5.Svatoš DanielFausek Jiří-10-7-6  0323
6.Stejskal RadekLuňová Zuzana725  3033
7.Jágr MartinRemunda Alexandros Matheos9-10-9943243
8.Svatoš DanielPrůša Ondřej ml.59-10-9-72344
9.Stejskal RadekFausek Jiří-6-119-7 1345
10.Kalaš VladislavLuňová Zuzana-109-9-10 1346
11.Svatoš DanielRemunda Alexandros Matheos-4-6-8  0347
12.Stejskal RadekPrůša Ondřej ml.69-8-7-62348
13.Kalaš VladislavFausek Jiří49-6-683258
14.Jágr MartinLuňová Zuzana1185  3068
15.Stejskal RadekRemunda Alexandros Matheos-5-95-6 1369
16.Kalaš VladislavPrůša Ondřej ml.4-10-711-823610
17.Jágr MartinFausek Jiří         
18.Svatoš DanielLuňová Zuzana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalaš Vladislav13Remunda Alexandros Matheos31
Jágr Martin30Průša Ondřej ml.31
Svatoš Daniel03Fausek Jiří21
Stejskal Radek13Luňová Zuzana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:Nosál Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Čihák Josef ml.
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:23596:550TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef ml.
Král Ludvík ml.
 
 
Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
6-9913 3110
2.Král Ludvík st.
Nosál Martin
 
 
Farář Petr
Chmelík David
 
 
-8-779-122311
3.Čihák Josef ml.Richter Jan-9108-6-132312
4.Král Ludvík ml.Chmelík David8109  3022
5.Nosál MartinŠprongl Jaroslav787  3032
6.Skoumal AdamFarář Petr-8-47-10 1333
7.Král Ludvík ml.Richter Jan88-7-683243
8.Nosál MartinChmelík David2107  3053
9.Skoumal AdamŠprongl Jaroslav555  3063
10.Čihák Josef ml.Farář Petr-6-399-132364
11.Nosál MartinRichter Jan-7-6-8  0365
12.Skoumal AdamChmelík David5-89-883275
13.Čihák Josef ml.Šprongl Jaroslav-9-4-11  0376
14.Král Ludvík ml.Farář Petr984  3086
15.Skoumal AdamRichter Jan579  3096
16.Čihák Josef ml.Chmelík David979  30106
17.Král Ludvík ml.Šprongl Jaroslav         
18.Nosál MartinFarář Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čihák Josef ml.13Richter Jan22
Král Ludvík ml.30Chmelík David04
Nosál Martin21Šprongl Jaroslav12
Skoumal Adam31Farář Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:30454:423TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turek Tomáš
Forejt Lukáš
 
 
Vaněk Martin
Dalešický Josef
 
 
92-6-3-62301
2.Pocz Štefan
Kolařík Zdeněk
 
 

 
 
WO    3011
3.Kolařík ZdeněkDalešický Josef-5-41012-92312
4.Turek TomášVaněk Martin879  3022
5.Forejt LukášSochor David-4-6-3  0323
6.Pocz ŠtefanWO    3033
7.Turek TomášDalešický Josef9-10-810-102334
8.Forejt LukášVaněk Martin-10-10-9  0335
9.Pocz ŠtefanSochor David-9-9-8  0336
10.Kolařík ZdeněkWO    3046
11.Forejt LukášDalešický Josef-1-3-6  0347
12.Pocz ŠtefanVaněk Martin6-3-37-82348
13.Kolařík ZdeněkSochor David-9-6-6  0349
14.Turek TomášWO    3059
15.Pocz ŠtefanDalešický Josef-9-8-5  03510
16.Kolařík ZdeněkVaněk Martin         
17.Turek TomášSochor David         
18.Forejt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolařík Zdeněk02Dalešický Josef40
Turek Tomáš11Vaněk Martin21
Forejt Lukáš03Sochor David30
Pocz Štefan03   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS