Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:33497:559TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Pavel
Ťuík Jan
 
 
Lüder Jan
Karpíšek Ondřej
 
 
WO    0301
2.Vaněk Martin
Sochor David
 
 
Myslivec Jiří
Provazník Lukáš
 
 
-5-8414-72302
3.Vaněk MartinLüder Jan-5-10-9  0303
4.Sochor DavidKarpíšek Ondřej9125  3013
5.Ťuík JanMyslivec Jiří-8-3-5  0314
6.Kotrč PavelProvazník Lukáš810-410 3124
7.Sochor DavidLüder Jan-10696 3134
8.Ťuík JanKarpíšek Ondřej-999-11-82335
9.Kotrč PavelMyslivec Jiří10-8-7-12 1336
10.Vaněk MartinProvazník Lukáš6-8-6-7 1337
11.Ťuík JanLüder Jan1165  3047
12.Kotrč PavelKarpíšek Ondřej-89-8-9 1348
13.Vaněk MartinMyslivec Jiří9-826 3158
14.Sochor DavidProvazník Lukáš-11-95-5 1359
15.Kotrč PavelLüder Jan-5-67-1 13510
16.Vaněk MartinKarpíšek Ondřej         
17.Sochor DavidMyslivec Jiří         
18.Ťuík JanProvazník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vaněk Martin12Lüder Jan22
Sochor David21Karpíšek Ondřej21
Ťuík Jan12Myslivec Jiří21
Kotrč Pavel13Provazník Lukáš21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Šprongl Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8413:299TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprongl Jaroslav
Chmelík David
 
 
Pozníček Josef
Forejt Lukáš
 
 
567  3010
2.Vítek Milan
Zatroch Ondrej
 
 
Pocz Štefan
Turek Tomáš
 
 
498  3020
3.Šprongl JaroslavPocz Štefan896  3030
4.Chmelík DavidForejt Lukáš106-106 3140
5.Zatroch OndrejTurek Tomáš-9-86-11 1341
6.Vítek MilanPozníček Josef331  3051
7.Chmelík DavidPocz Štefan822  3061
8.Zatroch OndrejForejt Lukáš116-69 3171
9.Vítek MilanTurek Tomáš-109-7993281
10.Šprongl JaroslavPozníček Josef-7768 3191
11.Zatroch OndrejPocz Štefan7107  30101
12.Vítek MilanForejt Lukáš466  30  
13.Šprongl JaroslavTurek Tomáš         
14.Chmelík DavidPozníček Josef         
15.Vítek MilanPocz Štefan         
16.Šprongl JaroslavForejt Lukáš         
17.Chmelík DavidTurek Tomáš         
18.Zatroch OndrejPozníček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šprongl Jaroslav20Pocz Štefan03
Chmelík David20Forejt Lukáš02
Zatroch Ondrej21Turek Tomáš11
Vítek Milan20Pozníček Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38691:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Hozman Antonín
 
 
Král Ludvík ml.
Čihák Josef ml.
 
 
-5-4-9  0301
2.Remunda Alexandros Matheos
Zacharda Jáchym ml.
 
 
Skoumal Adam
Nosál Martin
 
 
-967-5-92302
3.Zacharda Jáchym ml.Král Ludvík ml.-81177 3112
4.Kotlorz LukášČihák Josef ml.112-11-8-92313
5.Hozman AntonínNosál Martin48-59 3123
6.Remunda Alexandros MatheosSkoumal Adam999  3033
7.Kotlorz LukášKrál Ludvík ml.5-12-79-82334
8.Hozman AntonínČihák Josef ml.-5-5-8  0335
9.Remunda Alexandros MatheosNosál Martin85-129 3145
10.Zacharda Jáchym ml.Skoumal Adam-10-56-5 1346
11.Hozman AntonínKrál Ludvík ml.-9-8-9  0347
12.Remunda Alexandros MatheosČihák Josef ml.811-710 3157
13.Zacharda Jáchym ml.Nosál Martin-98-8883267
14.Kotlorz LukášSkoumal Adam7-1048 3177
15.Remunda Alexandros MatheosKrál Ludvík ml.-76-10723287
16.Zacharda Jáchym ml.Čihák Josef ml.-13-69-9 1388
17.Kotlorz LukášNosál Martin812-6-263298
18.Hozman AntonínSkoumal Adam-6-9-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zacharda Jáchym ml.22Král Ludvík ml.22
Kotlorz Lukáš22Čihák Josef ml.31
Hozman Antonín13Nosál Martin04
Remunda Alexandros Matheos40Skoumal Adam22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14465:365TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
Svatoš Daniel
Vránová Helena
 
 
347  3010
2.Elčkner Miroslav ml.
Fišer Josef
 
 
Jágr Martin
Stejskal Radek
 
 
5-7413 3120
3.Čermák JiříSvatoš Daniel8-8-7-9 1321
4.Elčkner Miroslav ml.Jágr Martin5-8610 3131
5.Fišer JosefStejskal Radek453  3041
6.Fusová AničkaVránová Helena3-59-9103251
7.Elčkner Miroslav ml.Svatoš Daniel589  3061
8.Fišer JosefJágr Martin-9747 3171
9.Fusová AničkaStejskal Radek-7-12-10  0372
10.Čermák JiříVránová Helena6-1010-833282
11.Fišer JosefSvatoš Daniel7119  3092
12.Fusová AničkaJágr Martin95-67 31102
13.Čermák JiříStejskal Radek         
14.Elčkner Miroslav ml.Vránová Helena         
15.Fusová AničkaSvatoš Daniel         
16.Čermák JiříJágr Martin         
17.Elčkner Miroslav ml.Stejskal Radek         
18.Fišer JosefVránová Helena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Jiří11Svatoš Daniel12
Elčkner Miroslav ml.20Jágr Martin03
Fišer Josef30Stejskal Radek11
Fusová Anička21Vránová Helena02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice DVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9434:246TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Horčák Martin
 
 
Budík Bohuslav st.
Beneš Karel
 
 
6-8-6-10 1301
2.Nový Pavel
Hrdlic Roman
 
 

 
 
WO    3011
3.Horčák MartinBudík Bohuslav st.288  3021
4.Hrdlic RomanBeneš Karel-5-106883231
5.Verner PavelPour Lukáš875  3041
6.Nový PavelWO    3051
7.Hrdlic RomanBudík Bohuslav st.-2108-10-102352
8.Verner PavelBeneš Karel69-99 3162
9.Nový PavelPour Lukáš376  3072
10.Horčák MartinWO    3082
11.Verner PavelBudík Bohuslav st.WO    3092
12.Nový PavelBeneš Karel739  30102
13.Horčák MartinPour Lukáš         
14.Hrdlic Roman         
15.Nový PavelBudík Bohuslav st.         
16.Horčák MartinBeneš Karel         
17.Hrdlic RomanPour Lukáš         
18.Verner Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Horčák Martin10Budík Bohuslav st.11
Hrdlic Roman11Beneš Karel03
Verner Pavel20Pour Lukáš02
Nový Pavel20   
WO40WO04
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:35373:495SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
Dlouhý Karel
Kačinetz Alan
 
 
5-85-693210
2.Dušek Jiří
Závodská Katarína
 
 
Ulrych Jiří
Pavlovský Tomáš
 
 
-2-2-6  0311
3.Závodská KatarínaDlouhý Karel-75-75-82312
4.Dušek JiříKačinetz Alan-7-1-6  0313
5.Veselý FilipUlrych Jiří-7-3-6  0314
6.Knobloch MiroslavPavlovský Tomáš387  3024
7.Dušek JiříDlouhý Karel-7-7-6  0325
8.Veselý FilipKačinetz Alan-9-5-6  0326
9.Knobloch MiroslavUlrych Jiří11-1169 3136
10.Závodská KatarínaPavlovský Tomáš-5-5-4  0337
11.Veselý FilipDlouhý Karel-5-710-5 1338
12.Knobloch MiroslavKačinetz Alan6-5-8993248
13.Závodská KatarínaUlrych Jiří-6-8-5  0349
14.Dušek JiříPavlovský Tomáš-10-4-1  03410
15.Knobloch MiroslavDlouhý Karel         
16.Závodská KatarínaKačinetz Alan         
17.Dušek JiříUlrych Jiří         
18.Veselý FilipPavlovský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Závodská Katarína03Dlouhý Karel30
Dušek Jiří03Kačinetz Alan21
Veselý Filip03Ulrych Jiří21
Knobloch Miroslav30Pavlovský Tomáš21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS