Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:39697:738SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Lukáš
Obraz Martin
 
 
Dlouhý Karel
Kačinetz Alan
 
 
-6-8-13  0301
2.Karpíšek Ondřej
Lüder Jan
 
 
Pavlovský Tomáš
Ulrych Jiří
 
 
-9999 3111
3.Provazník LukášDlouhý Karel-8-8103113221
4.Lüder JanKačinetz Alan9-82-8103231
5.Karpíšek OndřejPavlovský Tomáš106-5-1083241
6.Obraz MartinUlrych Jiří-79-8-11 1342
7.Lüder JanDlouhý Karel9108  3052
8.Karpíšek OndřejKačinetz Alan810-104 3162
9.Obraz MartinPavlovský Tomáš9103  3072
10.Provazník LukášUlrych Jiří-12-4-13  0373
11.Karpíšek OndřejDlouhý Karel-6-87-6 1374
12.Obraz MartinKačinetz Alan-7-1199-42375
13.Provazník LukášPavlovský Tomáš-3978 3185
14.Lüder JanUlrych Jiří-9-977-42386
15.Obraz MartinDlouhý Karel-5-79-7 1387
16.Provazník LukášKačinetz Alan-6-689-82388
17.Lüder JanPavlovský Tomáš-89-79-72389
18.Karpíšek OndřejUlrych Jiří-9-59-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Lukáš22Dlouhý Karel22
Lüder Jan22Kačinetz Alan22
Karpíšek Ondřej22Pavlovský Tomáš13
Obraz Martin13Ulrych Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:17471:422TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
Budík Bohuslav st.
Beneš Karel
 
 
98-95 3110
2.Pína Jan
Dušek Jiří
 
 
Brettschneider Zdeněk
Prokeš Jan
 
 
-7-108-7 1311
3.Dušek JiříBeneš Karel-11-3-4  0312
4.Veselý FilipBudík Bohuslav st.968  3022
5.Pína JanBrettschneider Zdeněk-6-97333232
6.Knobloch MiroslavProkeš Jan-1210-66103242
7.Veselý FilipBeneš Karel11-7-5753252
8.Pína JanPour Lukáš8511  3062
9.Knobloch MiroslavBrettschneider Zdeněk466  3072
10.Dušek JiříProkeš Jan-5-3-9  0373
11.Pína JanBeneš Karel969  3083
12.Knobloch MiroslavPour Lukáš12710  3093
13.Dušek JiříBrettschneider Zdeněk-7777 31103
14.Veselý FilipProkeš Jan10    10  
15.Knobloch MiroslavBeneš Karel         
16.Dušek JiříPour Lukáš         
17.Veselý FilipBrettschneider Zdeněk         
18.Pína JanProkeš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dušek Jiří12Beneš Karel12
Veselý Filip20Budík Bohuslav st.01
Pína Jan30Brettschneider Zdeněk03
Knobloch Miroslav30Prokeš Jan11
   Pour Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice DVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13445:361TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Luděk st.
Horčák Martin
 
 
Konopásek Luboš
Jágr Martin
 
 
7-77-883210
2.Hrdlic Roman
Nový Pavel
 
 
Kalaš Vladislav
Svatoš Daniel
 
 
57-7-673220
3.Nový PavelKonopásek Luboš973  3030
4.Hájek Luděk st.Kalaš Vladislav788  3040
5.Horčák MartinSvatoš Daniel6510  3050
6.Hrdlic RomanJágr Martin-4853 3160
7.Hájek Luděk st.Konopásek Luboš-9687 3170
8.Horčák MartinKalaš Vladislav-84-12963280
9.Hrdlic RomanSvatoš Daniel-127-98103290
10.Nový PavelJágr Martin-75-6-7 1391
11.Horčák MartinKonopásek Luboš769  30101
12.Hrdlic RomanKalaš Vladislav415  30  
13.Nový PavelSvatoš Daniel         
14.Hájek Luděk st.Jágr Martin         
15.Hrdlic RomanKonopásek Luboš         
16.Nový PavelKalaš Vladislav         
17.Hájek Luděk st.Svatoš Daniel         
18.Horčák MartinJágr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nový Pavel11Konopásek Luboš03
Hájek Luděk st.20Kalaš Vladislav02
Horčák Martin30Svatoš Daniel02
Hrdlic Roman20Jágr Martin11
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:39719:717nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Petr
Čermák Jiří
 
 
Čihák Josef ml.
Nosál Martin
 
 
9-6-7-8 1301
2.Elčkner Miroslav ml.
Fišer Josef
 
 
Skoumal Adam
Hložek Vojtěch
 
 
-41-5863211
3.Elčkner Miroslav ml.Čihák Josef ml.-9-10106-12312
4.Fišer JosefSkoumal Adam-7-36-8 1313
5.Čermák JiříHložek Vojtěch10-8-9353223
6.Hladík PetrNosál Martin-8-8-12  0324
7.Fišer JosefČihák Josef ml.-1259-7-92325
8.Čermák JiříSkoumal Adam3-51011 3135
9.Hladík PetrHložek Vojtěch12813  3045
10.Elčkner Miroslav ml.Nosál Martin-6869 3155
11.Čermák JiříČihák Josef ml.-89-86-42356
12.Hladík PetrSkoumal Adam-7-8-10  0357
13.Elčkner Miroslav ml.Hložek Vojtěch7-11-6373267
14.Fišer JosefNosál Martin63-49 3177
15.Hladík PetrČihák Josef ml.-77-74-132378
16.Elčkner Miroslav ml.Skoumal Adam-41068 3188
17.Fišer JosefHložek Vojtěch-9-88963298
18.Čermák JiříNosál Martin8-5-8-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Elčkner Miroslav ml.31Čihák Josef ml.40
Fišer Josef22Skoumal Adam22
Čermák Jiří22Hložek Vojtěch04
Hladík Petr13Nosál Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40672:685PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zacharda Jáchym ml.
Kocánek Jiří
 
 
Pocz Štefan
Pocz Tomáš
 
 
-983-993210
2.Fausek Jiří
Luňová Zuzana
 
 
Forejt Lukáš
Turek Tomáš
 
 
-3-3-6  0311
3.Zacharda Jáchym ml.Pocz Tomáš11-8-78-92312
4.Kocánek JiříPocz Štefan-2-69-6 1313
5.Luňová ZuzanaTurek Tomáš-9-7-16  0314
6.Fausek JiříForejt Lukáš-25-29-82315
7.Kocánek JiříPocz Tomáš-6986 3125
8.Luňová ZuzanaPocz Štefan-8-11-9  0326
9.Fausek JiříTurek Tomáš610-128 3136
10.Zacharda Jáchym ml.Forejt Lukáš-12278 3146
11.Luňová ZuzanaPocz Tomáš-10-4-7  0347
12.Fausek JiříPocz Štefan68-9-943257
13.Zacharda Jáchym ml.Turek Tomáš36-108 3167
14.Kocánek JiříForejt Lukáš-6-1087-92368
15.Fausek JiříPocz Tomáš6-56-10-52369
16.Zacharda Jáchym ml.Pocz Štefan-8569 3179
17.Kocánek JiříTurek Tomáš37-76 3189
18.Luňová ZuzanaForejt Lukáš-11-9-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zacharda Jáchym ml.31Pocz Tomáš31
Kocánek Jiří22Pocz Štefan22
Luňová Zuzana04Turek Tomáš13
Fausek Jiří22Forejt Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Chmelík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30651:603TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Farář Petr
 
 
Sochor David
Dalešický Josef
 
 
698  3010
2.Šprongl Jaroslav
Sejpka Ladislav
 
 
Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
87-128 3120
3.Šprongl JaroslavSochor David-7-15-7  0321
4.Farář PetrVokál Jan8-9-810-72322
5.Dvořák PetrVokál Roman7149  3032
6.Richter JanDalešický Josef10-9-9-11 1333
7.Farář PetrSochor David7-10-9623243
8.Dvořák PetrVokál Jan-3-989103253
9.Richter JanVokál Roman956  3063
10.Šprongl JaroslavDalešický Josef8-9-5-8 1364
11.Dvořák PetrSochor David69-85 3174
12.Richter JanVokál Jan947  3084
13.Šprongl JaroslavVokál Roman3-96-943294
14.Farář PetrDalešický Josef-5-4-5  0395
15.Richter JanSochor David95-3-7-72396
16.Šprongl JaroslavVokál Jan1-4-9-10 1397
17.Farář PetrVokál Roman38-97 31107
18.Dvořák PetrDalešický Josef-5-4-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šprongl Jaroslav13Sochor David22
Farář Petr22Vokál Jan22
Dvořák Petr30Vokál Roman04
Richter Jan22Dalešický Josef30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS