Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Šprongl Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32394:476TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Farář Petr
Dvořák Petr
 
 
Obraz Martin
Myslivec Jiří
 
 
-6-6-5  0301
2.Šprongl Jaroslav
Sejpka Ladislav
 
 
Provazník Lukáš
Karpíšek Ondřej
 
 
-9-79-6 1302
3.Dvořák PetrProvazník Lukáš5-8-6-12 1303
4.Farář PetrMyslivec Jiří-8-6-12  0304
5.Sejpka LadislavKarpíšek Ondřej-9993 3114
6.Šprongl JaroslavObraz Martin10-8-10-10 1315
7.Farář PetrProvazník Lukáš6-8-4-8 1316
8.Sejpka LadislavMyslivec Jiří-5-9-6  0317
9.Šprongl JaroslavKarpíšek Ondřej-49-4-16 1318
10.Dvořák PetrObraz Martin9-499 3128
11.Sejpka LadislavProvazník Lukáš7-11-6-9 1329
12.Šprongl JaroslavMyslivec Jiří-79-13-8 13210
13.Dvořák PetrKarpíšek Ondřej-11    01  
14.Farář PetrObraz Martin         
15.Šprongl JaroslavProvazník Lukáš         
16.Dvořák PetrMyslivec Jiří         
17.Farář PetrKarpíšek Ondřej         
18.Sejpka LadislavObraz Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Petr11Provazník Lukáš30
Farář Petr02Myslivec Jiří30
Sejpka Ladislav12Karpíšek Ondřej11
Šprongl Jaroslav03Obraz Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:27Konec
utkání
21:59Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:23636:557TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor David
Dalešický Josef
 
 
Fausek Jiří
Průša Ondřej
 
 
6-56-8-82301
2.Kotrč Pavel
Vokál Jan
 
 
Kotlorz Lukáš
Rosa Vladimír
 
 
987  3011
3.Sochor DavidPrůša Ondřej-9-969-92312
4.Vokál JanFausek Jiří7-8-8-8 1313
5.Kotrč PavelKotlorz Lukáš12-987 3123
6.Dalešický JosefRosa Vladimír656  3033
7.Vokál JanPrůša Ondřej972  3043
8.Kotrč PavelFausek Jiří10-46-2-102344
9.Dalešický JosefKotlorz Lukáš-9-966-92345
10.Sochor DavidRosa Vladimír476  3055
11.Kotrč PavelPrůša Ondřej-59-10-9 1356
12.Dalešický JosefFausek Jiří-89-71463266
13.Sochor DavidKotlorz Lukáš9611  3076
14.Vokál JanRosa Vladimír687  3086
15.Dalešický JosefPrůša Ondřej-8-981063296
16.Sochor DavidFausek Jiří7813  30106
17.Vokál JanKotlorz Lukáš         
18.Kotrč PavelRosa Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor David31Průša Ondřej22
Vokál Jan21Fausek Jiří22
Kotrč Pavel12Kotlorz Lukáš12
Dalešický Josef31Rosa Vladimír03
Družstvo Elizza I nastoupilo k zápasu a nahlásilo složení mužstva v 19:26 hodin. Dalešický



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:41649:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turek Tomáš
Jirků Jaromír
 
 
Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
-968-8-102301
2.Pocz Štefan
Pozníček Josef
 
 
Elčkner Miroslav ml.
Fišer Josef
 
 
9-89-773211
3.Turek TomášFišer Josef-9-7-5  0312
4.Jirků JaromírElčkner Miroslav ml.-99-5-3 1313
5.Pozníček JosefČermák Jiří-4-4-4  0314
6.Pocz ŠtefanFusová Anička-6-28653224
7.Jirků JaromírFišer Josef105-88 3134
8.Pozníček JosefElčkner Miroslav ml.510-5-883244
9.Pocz ŠtefanČermák Jiří-11-96-9 1345
10.Turek TomášFusová Anička8-97-363255
11.Pozníček JosefFišer Josef-7-5-8  0356
12.Pocz ŠtefanElčkner Miroslav ml.-11-9-3  0357
13.Turek TomášČermák Jiří58-78 3167
14.Jirků JaromírFusová Anička8-5-7773277
15.Pocz ŠtefanFišer Josef12-92-6-62378
16.Turek TomášElčkner Miroslav ml.-9869 3188
17.Jirků JaromírČermák Jiří112-58 3198
18.Pozníček JosefFusová Anička-7-4-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Turek Tomáš31Fišer Josef31
Jirků Jaromír31Elčkner Miroslav ml.22
Pozníček Josef13Čermák Jiří22
Pocz Štefan13Fusová Anička13
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:Král Ludvík ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Ruml Jiří
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:31Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:26652:621TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoumal Adam
Ruml Jiří
 
 
Hájek Luděk st.
Horčák Martin
 
 
7-7107 3110
2.Král Ludvík ml.
Čihák Josef ml.
 
 
Nový Pavel
Hrdlic Roman
 
 
8-9910 3120
3.Čihák Josef ml.Horčák Martin86-79 3130
4.Skoumal AdamHrdlic Roman-9-6108-122331
5.Ruml JiříHájek Luděk st.-8-5-8  0332
6.Král Ludvík ml.Nový Pavel-7-9-9  0333
7.Skoumal AdamHorčák Martin656  3043
8.Ruml JiříHrdlic Roman868  3053
9.Král Ludvík ml.Hájek Luděk st.87-1712 3163
10.Čihák Josef ml.Nový Pavel9-9107 3173
11.Ruml JiříHorčák Martin6-2-8-6 1374
12.Král Ludvík ml.Hrdlic Roman677  3084
13.Čihák Josef ml.Hájek Luděk st.-9-9138-72385
14.Skoumal AdamNový Pavel9-10-510-22386
15.Král Ludvík ml.Horčák Martin-8910-8-92387
16.Čihák Josef ml.Hrdlic Roman71013  3097
17.Skoumal AdamHájek Luděk st.897  30107
18.Ruml JiříNový Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čihák Josef ml.31Horčák Martin22
Skoumal Adam22Hrdlic Roman13
Ruml Jiří12Hájek Luděk st.22
Král Ludvík ml.22Nový Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:30364:428TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Daniel
Vránová Helena
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
12-9-3-7 1301
2.Jágr Martin
Stejskal Radek
 
 
Havránek Jakub
Brabec Antonín Jan
 
 
786  3011
3.Svatoš DanielKnobloch Miroslav10-7-7-5 1312
4.Vránová HelenaVeselý Filip-95-8-6 1313
5.Stejskal RadekHavránek Jakub10-6-2-12 1314
6.Jágr MartinBrabec Antonín Jan664  3024
7.Vránová HelenaKnobloch Miroslav-8-12-8  0325
8.Stejskal RadekVeselý Filip-6-8-7  0326
9.Jágr MartinHavránek Jakub-8-7-1  0327
10.Svatoš DanielBrabec Antonín Jan35-10-10-92328
11.Stejskal RadekKnobloch Miroslav-9-8-4  0329
12.Jágr MartinVeselý Filip-88-7-5 13210
13.Svatoš DanielHavránek Jakub-9-4-7  03  
14.Vránová HelenaBrabec Antonín Jan         
15.Jágr MartinKnobloch Miroslav         
16.Svatoš DanielVeselý Filip         
17.Vránová HelenaHavránek Jakub         
18.Stejskal RadekBrabec Antonín Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svatoš Daniel02Knobloch Miroslav30
Vránová Helena02Veselý Filip30
Stejskal Radek03Havránek Jakub20
Jágr Martin12Brabec Antonín Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:Adámek Mirek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:36379:507SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Karel
Drahota Jiří
 
 
Kačinetz Alan
Dlouhý Karel
 
 
-78-6-8 1301
2.Brettschneider Zdeněk
Prokeš Jan
 
 
Pavlovský Tomáš
Ulrych Jiří
 
 
-7-5-5  0302
3.Adámek MiroslavDlouhý Karel-6-2-5  0303
4.Brettschneider ZdeněkKačinetz Alan-5-5-3  0304
5.Prokeš JanPavlovský Tomáš87-5-1493214
6.Beneš KarelUlrych Jiří666  3024
7.Brettschneider ZdeněkDlouhý Karel-7-10-5  0325
8.Prokeš JanKačinetz Alan-8-5-4  0326
9.Beneš KarelPavlovský Tomáš-668-7103236
10.Adámek MiroslavUlrych Jiří-6-5-6  0337
11.Prokeš JanDlouhý Karel-89-7773247
12.Beneš KarelKačinetz Alan-7-7-8  0348
13.Adámek MiroslavPavlovský Tomáš-68-5-8 1349
14.Brettschneider ZdeněkUlrych Jiří-5-5-6  03410
15.Beneš KarelDlouhý Karel         
16.Adámek MiroslavKačinetz Alan         
17.Brettschneider ZdeněkPavlovský Tomáš         
18.Prokeš JanUlrych Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Adámek Miroslav03Dlouhý Karel21
Brettschneider Zdeněk03Kačinetz Alan30
Prokeš Jan21Pavlovský Tomáš12
Beneš Karel21Ulrych Jiří21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS