Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8399:267TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Jakub
Provazník Lukáš
 
 
Beneš Karel
Špicarová Ivana
 
 
7-929 3110
2.Obraz Martin
Lüder Jan
 
 
Prokeš Jan
Brettschneider Zdeněk
 
 
627  3020
3.Provazník LukášBeneš Karel486  3030
4.Lüder JanProkeš Jan4-945 3140
5.Obraz MartinBrettschneider Zdeněk-113-8973250
6.Hejný JakubŠpicarová Ivana9-811-853260
7.Lüder JanBeneš Karel622  3070
8.Obraz MartinProkeš Jan268  3080
9.Hejný JakubBrettschneider Zdeněk575  3090
10.Provazník Lukᚊpicarová Ivana-7-798932100
11.Obraz MartinBeneš Karel4106  30  
12.Hejný JakubProkeš Jan         
13.Provazník LukášBrettschneider Zdeněk         
14.Lüder JanŠpicarová Ivana         
15.Hejný JakubBeneš Karel         
16.Provazník LukášProkeš Jan         
17.Lüder JanBrettschneider Zdeněk         
18.Obraz MartinŠpicarová Ivana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Lukáš20Beneš Karel02
Lüder Jan20Prokeš Jan02
Obraz Martin20Brettschneider Zdeněk02
Hejný Jakub20Špicarová Ivana02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5368:254SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Kačinetz Alan
 
 
Konopásek Luboš
Kalaš Vladislav
 
 
718  3010
2.Pavlovský Tomáš
Ulrych Jiří
 
 
Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
4-882 3120
3.Dlouhý KarelKonopásek Luboš874  3030
4.Kačinetz AlanKalaš Vladislav385  3040
5.Pavlovský TomášSvatoš Daniel6-810-8103250
6.Ulrych JiříJágr Martin5135  3060
7.Kačinetz AlanKonopásek Luboš78-46 3170
8.Pavlovský TomášKalaš Vladislav297  3080
9.Ulrych JiříSvatoš Daniel-31068 3190
10.Dlouhý KarelJágr Martin877  30100
11.Pavlovský TomášKonopásek Luboš         
12.Ulrych JiříKalaš Vladislav         
13.Dlouhý KarelSvatoš Daniel         
14.Kačinetz AlanJágr Martin         
15.Ulrych JiříKonopásek Luboš         
16.Dlouhý KarelKalaš Vladislav         
17.Kačinetz AlanSvatoš Daniel         
18.Pavlovský TomášJágr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Karel20Konopásek Luboš02
Kačinetz Alan20Kalaš Vladislav02
Pavlovský Tomáš20Svatoš Daniel02
Ulrych Jiří20Jágr Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:26626:573TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Filip
Brabec Antonín Jan
 
 
Král Ludvík st.
Diblík Radek
 
 
10-6-7-9 1301
2.Havránek Jakub
Pína Jan
 
 
Kopřiva Jan
Šimon Milan
 
 
-88-86-72302
3.Pína JanKopřiva Jan-977-9103212
4.Veselý FilipKrál Ludvík st.6-8711 3122
5.Brabec Antonín JanDiblík Radek-8-29-9 1323
6.Havránek JakubŠimon Milan46-95 3133
7.Veselý FilipKopřiva Jan-9776 3143
8.Brabec Antonín JanKrál Ludvík st.9-99-7-72344
9.Havránek JakubDiblík Radek96-9-963254
10.Pína JanŠimon Milan767  3064
11.Brabec Antonín JanKopřiva Jan-8-810-9 1365
12.Havránek JakubKrál Ludvík st.10610  3075
13.Pína JanDiblík Radek9-1198 3185
14.Veselý FilipŠimon Milan88-98 3195
15.Havránek JakubKopřiva Jan9-98-9732105
16.Pína JanKrál Ludvík st.         
17.Veselý FilipDiblík Radek         
18.Brabec Antonín JanŠimon Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pína Jan30Kopřiva Jan13
Veselý Filip30Král Ludvík st.12
Brabec Antonín Jan03Diblík Radek12
Havránek Jakub40Šimon Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice DVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5366:196TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Horčák Martin
 
 
Šindelář Michal
Jirků Jaromír
 
 
4123  3010
2.Nový Pavel
Hájek Luděk st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Hájek Luděk st.Jirků Jaromír-56-8973230
4.Nový PavelŠindelář Michal237  3040
5.Horčák MartinKochlöffl Roman475  3050
6.Verner PavelWO    3060
7.Nový PavelJirků Jaromír10-887 3170
8.Horčák MartinŠindelář Michal-6-489103280
9.Verner PavelKochlöffl Roman866  3090
10.Hájek Luděk st.WO    30100
11.Horčák MartinJirků Jaromír         
12.Verner PavelŠindelář Michal         
13.Hájek Luděk st.Kochlöffl Roman         
14.Nový Pavel         
15.Verner PavelJirků Jaromír         
16.Hájek Luděk st.Šindelář Michal         
17.Nový PavelKochlöffl Roman         
18.Horčák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hájek Luděk st.10Jirků Jaromír02
Nový Pavel20Šindelář Michal02
Horčák Martin20Kochlöffl Roman02
Verner Pavel10   
WO30WO03
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7392:220TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
Vaněk Martin
Vokál Roman
 
 
-83-9753210
2.Elčkner Miroslav ml.
Fišer Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Fusová AničkaVaněk Martin4-739 3130
4.Fišer JosefVokál Roman-1097-1273240
5.Elčkner Miroslav ml.Lösterová Anna757  3050
6.Čermák JiříWO    3060
7.Fišer JosefVaněk Martin8-879 3170
8.Elčkner Miroslav ml.Vokál Roman-8849 3180
9.Čermák JiříLösterová Anna957  3090
10.Fusová AničkaWO    30100
11.Elčkner Miroslav ml.Vaněk Martin         
12.Čermák JiříVokál Roman         
13.Fusová AničkaLösterová Anna         
14.Fišer Josef         
15.Čermák JiříVaněk Martin         
16.Fusová AničkaVokál Roman         
17.Fišer JosefLösterová Anna         
18.Elčkner Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fusová Anička10Vaněk Martin02
Fišer Josef20Vokál Roman02
Elčkner Miroslav ml.20Lösterová Anna02
Čermák Jiří10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:34443:535TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Fausek Jiří
 
 
Vítek Milan
Farář Petr
 
 
-15-7-7  0301
2.Vožický Bohumil
Kocánek Jiří
 
 
Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
177-6-7-52302
3.Remunda Alexandros MatheosVítek Milan-69-6-7 1303
4.Kotlorz LukášRichter Jan8-10-2-10 1304
5.Kocánek JiříŠprongl Jaroslav9-9-7893214
6.Fausek JiříFarář Petr-3-4-2  0315
7.Kotlorz LukášVítek Milan-9-1-8  0316
8.Kocánek JiříRichter Jan-9-9-12  0317
9.Fausek JiříŠprongl Jaroslav-5-73-8 1318
10.Remunda Alexandros MatheosFarář Petr6710  3028
11.Kocánek JiříVítek Milan-8-8-9  0329
12.Fausek JiříRichter Jan-671010 3139
13.Remunda Alexandros MatheosŠprongl Jaroslav-91289 3149
14.Kotlorz LukášFarář Petr-10-7-4  03410
15.Fausek JiříVítek Milan         
16.Remunda Alexandros MatheosRichter Jan         
17.Kotlorz Lukᚊprongl Jaroslav         
18.Kocánek JiříFarář Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Remunda Alexandros Matheos21Vítek Milan30
Kotlorz Lukáš03Richter Jan21
Kocánek Jiří12Šprongl Jaroslav12
Fausek Jiří12Farář Petr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS