Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:27478:511TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Král Ludvík ml.
Zimmel Václav
 
 
WO    0301
2.Doležal Karel
Obraz Martin
 
 
Král Ludvík st.
Adamčíková Dana
 
 
78-76 3111
3.Doležal KarelKrál Ludvík ml.411-712 3121
4.Lüder JanZimmel Václav53-9-853231
5.Adamčíková DanaWO    0332
6.Obraz MartinKrál Ludvík st.5-968 3142
7.Lüder JanKrál Ludvík ml.878  3052
8.Zimmel VáclavWO    0353
9.Obraz MartinAdamčíková Dana167  3063
10.Doležal KarelKrál Ludvík st.746  3073
11.Král Ludvík ml.WO    0374
12.Obraz MartinZimmel Václav-8-7-2  0375
13.Doležal KarelAdamčíková Dana6-989 3185
14.Lüder JanKrál Ludvík st.1254  3095
15.Obraz MartinKrál Ludvík ml.-825-8-42396
16.Doležal KarelZimmel Václav9-5-9-5 1397
17.Lüder JanAdamčíková Dana5411  30107
18.Král Ludvík st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doležal Karel31Král Ludvík ml.12
Lüder Jan40Zimmel Václav21
Obraz Martin22Adamčíková Dana03
   Král Ludvík st.03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:35589:615PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jágr Martin
Konopásek Luboš
 
 
Pocz Štefan
Pocz Tomáš
 
 
1087  3010
2.Svatoš Daniel
Vránová Helena
 
 
Turek Tomáš
Šindelář Michal
 
 
9117  3020
3.Svatoš DanielPocz Tomáš-7-912-9 1321
4.Vránová HelenaTurek Tomáš8-117-8103231
5.Konopásek LubošPocz Štefan18-9-8-92332
6.Jágr MartinŠindelář Michal931  3042
7.Vránová HelenaPocz Tomáš-7-146-6 1343
8.Konopásek LubošTurek Tomáš-9-3-8  0344
9.Jágr MartinPocz Štefan149-7-6-42345
10.Svatoš DanielŠindelář Michal498  3055
11.Konopásek LubošPocz Tomáš-6-8-8  0356
12.Jágr MartinTurek Tomáš-9-791173266
13.Svatoš DanielPocz Štefan-10-2-10  0367
14.Vránová HelenaŠindelář Michal-9-910-5 1368
15.Jágr MartinPocz Tomáš78-48 3178
16.Svatoš DanielTurek Tomáš-6-8-8  0379
17.Vránová HelenaPocz Štefan-6-8-9  03710
18.Konopásek LubošŠindelář Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svatoš Daniel13Pocz Tomáš31
Vránová Helena13Turek Tomáš22
Konopásek Luboš03Pocz Štefan40
Jágr Martin31Šindelář Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34370:498TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Karel
Budík Bohuslav st.
 
 
Vaněk Martin
Sochor David
 
 
-6710-6-32301
2.Prokeš Jan
Brettschneider Zdeněk
 
 
Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
-9-7910-72302
3.Beneš KarelSochor David9-878 3112
4.Brettschneider ZdeněkVaněk Martin-92-89-42313
5.Prokeš JanVokál Jan-56610 3123
6.Budík Bohuslav st.Vokál Roman-6-38-7 1324
7.Pour LukášSochor David-8-9-7  0325
8.Prokeš JanVaněk Martin-5-6-6  0326
9.Budík Bohuslav st.Vokál Jan-6-3-8  0327
10.Beneš KarelVokál Roman-6-6-6  0328
11.Prokeš JanSochor David-887-783238
12.Budík Bohuslav st.Vaněk MartinWO    0339
13.Beneš KarelVokál Jan-4-4-4  03310
14.Pour LukášVokál Roman         
15.Budík Bohuslav st.Sochor David         
16.Beneš KarelVaněk Martin         
17.Pour LukášVokál Jan         
18.Prokeš JanVokál Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beneš Karel12Sochor David12
Brettschneider Zdeněk01Vaněk Martin20
Prokeš Jan21Vokál Jan21
Budík Bohuslav st.02Vokál Roman20
Pour Lukáš01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:31695:650SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlovský Tomáš
Ulrych Jiří
 
 
Brůčková Marie
Vítek Milan
 
 
68-6-883210
2.Dlouhý Karel
Kačinetz Alan
 
 
Richter Jan
Chmelík David
 
 
438  3020
3.Dlouhý KarelVítek Milan8-7-1210-72321
4.Kačinetz AlanRichter Jan-7-83-16 1322
5.Pavlovský TomášChmelík David6-76-483232
6.Ulrych JiříBrůčková Marie-7107-793242
7.Kačinetz AlanVítek Milan8-96-6-92343
8.Pavlovský TomášRichter Jan-7-8-8  0344
9.Ulrych JiříChmelík David1064  3054
10.Dlouhý KarelBrůčková Marie12-6-4-6 1355
11.Pavlovský TomášVítek Milan-95-710-72356
12.Ulrych JiříRichter Jan129-107 3166
13.Dlouhý KarelChmelík David1256  3076
14.Kačinetz AlanBrůčková Marie-9-67873286
15.Ulrych JiříVítek Milan108-6-6-122387
16.Dlouhý KarelRichter Jan777  3097
17.Kačinetz AlanChmelík David-10647 31107
18.Pavlovský TomášBrůčková Marie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Karel22Vítek Milan40
Kačinetz Alan22Richter Jan22
Pavlovský Tomáš12Chmelík David04
Ulrych Jiří31Brůčková Marie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:29Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:36505:565TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Filip
Brabec Antonín Jan
 
 
Kotlorz Lukáš
Hozman Antonín
 
 
-510-3-7 1301
2.Havránek Jakub
Pína Jan
 
 
Remunda Alexandros Matheos
Kocánek Jiří
 
 
759  3011
3.Brabec Antonín JanKocánek Jiří-5-6-3  0312
4.Pína JanRemunda Alexandros Matheos7-10-7-6 1313
5.Havránek JakubKotlorz Lukáš-9-9-3  0314
6.Veselý FilipHozman Antonín28-117 3124
7.Pína JanKocánek Jiří-5-8-9  0325
8.Havránek JakubRemunda Alexandros Matheos-5-59993235
9.Veselý FilipKotlorz Lukáš665  3045
10.Brabec Antonín JanHozman Antonín-4-5-5  0346
11.Havránek JakubKocánek Jiří68-7-4-52347
12.Veselý FilipRemunda Alexandros Matheos6-1257 3157
13.Brabec Antonín JanKotlorz Lukáš-8-7-7  0358
14.Pína JanHozman Antonín1-9-97103268
15.Veselý FilipKocánek Jiří-759-6-42369
16.Brabec Antonín JanRemunda Alexandros Matheos-8-9-7  03610
17.Pína JanKotlorz Lukáš         
18.Havránek JakubHozman Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brabec Antonín Jan04Kocánek Jiří40
Pína Jan12Remunda Alexandros Matheos22
Havránek Jakub12Kotlorz Lukáš21
Veselý Filip31Hozman Antonín12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice DVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37708:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Pavel
Hájek Luděk st.
 
 
Elčkner Miroslav ml.
Hladík Petr
 
 
8510  3010
2.Verner Pavel
Hrdlic Roman
 
 
Fusová Anička
Traxler Jan
 
 
-99-5-9 1311
3.Nový PavelHladík Petr691  3021
4.Hájek Luděk st.Elčkner Miroslav ml.3-9-1010113231
5.Hrdlic RomanTraxler Jan-6316-2-102332
6.Verner PavelFusová Anička-8-910283242
7.Hájek Luděk st.Hladík Petr44-128 3152
8.Hrdlic RomanElčkner Miroslav ml.-9-9-6  0353
9.Verner PavelTraxler Jan77-8-1093263
10.Nový PavelFusová Anička-857-7-52364
11.Hrdlic RomanHladík Petr-99-6-8 1365
12.Verner PavelElčkner Miroslav ml.558  3075
13.Nový PavelTraxler Jan9-65-2-62376
14.Hájek Luděk st.Fusová Anička8-7-6733286
15.Verner PavelHladík Petr-8178 3196
16.Nový PavelElčkner Miroslav ml.-8-7-11  0397
17.Hájek Luděk st.Traxler Jan5-6-76-62398
18.Hrdlic RomanFusová Anička-8-78-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nový Pavel13Hladík Petr13
Hájek Luděk st.31Elčkner Miroslav ml.22
Hrdlic Roman04Traxler Jan31
Verner Pavel40Fusová Anička22
0

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS