Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice DVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24593:544TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Horčák Martin
 
 
Provazník Lukáš
Kušta Petr
 
 
46-119 3110
2.Nový Pavel
Hájek Luděk st.
 
 
Lüder Jan
Obraz Martin
 
 
-121097 3120
3.Nový PavelLüder Jan-4-8-8  0321
4.Hájek Luděk st.Provazník Lukáš-4-109-9 1322
5.Horčák MartinObraz Martin867  3032
6.Verner PavelKušta Petr3115  3042
7.Hájek Luděk st.Lüder Jan9-66-383252
8.Horčák MartinProvazník Lukáš69-816 3162
9.Verner PavelObraz Martin-1099-9-72363
10.Nový PavelKušta Petr338  3073
11.Horčák MartinLüder Jan8-8-86-82374
12.Verner PavelProvazník Lukáš99-9-9123284
13.Nový PavelObraz Martin-9-11-9  0385
14.Hájek Luděk st.Kušta Petr4125  3095
15.Verner PavelLüder Jan6-1-812832105
16.Nový PavelProvazník Lukáš77-10-8-923  
17.Hájek Luděk st.Obraz Martin         
18.Horčák MartinKušta Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nový Pavel12Lüder Jan22
Hájek Luděk st.21Provazník Lukáš12
Horčák Martin21Obraz Martin21
Verner Pavel31Kušta Petr03
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14481:384TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Petr
Elčkner Miroslav ml.
 
 
Blažková Anežka
Doan Manh Hung
 
 
148  3010
2.Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
Pína Jan
Veselý Filip
 
 
882  3020
3.Hladík PetrPína Jan8-8-7-9 1321
4.Elčkner Miroslav ml.Veselý Filip287  3031
5.Fusová AničkaDoan Manh Hung-4139-683241
6.Čermák JiříBlažková Anežka-9-88833251
7.Elčkner Miroslav ml.Pína Jan964  3061
8.Fusová AničkaVeselý Filip138-7-8103271
9.Čermák JiříDoan Manh Hung9310  3081
10.Hladík PetrBlažková Anežka-91096 3191
11.Fusová AničkaPína Jan-939-9-62392
12.Čermák JiříVeselý Filip-61123 31102
13.Hladík PetrDoan Manh Hung         
14.Elčkner Miroslav ml.Blažková Anežka         
15.Čermák JiříPína Jan         
16.Hladík PetrVeselý Filip         
17.Elčkner Miroslav ml.Doan Manh Hung         
18.Fusová AničkaBlažková Anežka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladík Petr11Pína Jan21
Elčkner Miroslav ml.20Veselý Filip03
Fusová Anička21Doan Manh Hung02
Čermák Jiří30Blažková Anežka02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:32602:507SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Vožický Bohumil
 
 
Dlouhý Karel
Stočes Petr
 
 
-58-8-15 1301
2.Hozman Antonín
Kocánek Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Hozman AntonínKačinetz Alan86-9-11-82312
4.Kotlorz LukášDlouhý Karel4-5-5-5 1313
5.Kocánek JiříStočes Petr-2-39-6 1314
6.Vožický BohumilWO    3024
7.Kotlorz LukášKačinetz Alan-5-3112-82325
8.Kocánek JiříDlouhý Karel-11-8-9  0326
9.Vožický BohumilStočes Petr8610  3036
10.Hozman AntonínWO    3046
11.Kocánek JiříKačinetz Alan-510-99-62347
12.Vožický BohumilDlouhý KarelWO    3057
13.Hozman AntonínStočes Petr11-712-6-92358
14.Kotlorz LukášWO    3068
15.Vožický BohumilKačinetz Alan-6-97783278
16.Hozman AntonínDlouhý Karel-8-12-13  0379
17.Kotlorz LukášStočes Petr-4-52-5 13710
18.Kocánek JiříWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hozman Antonín03Kačinetz Alan31
Kotlorz Lukáš03Dlouhý Karel30
Kocánek Jiří03Stočes Petr31
Vožický Bohumil20   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Šprongl Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10442:331TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
Beneš Karel
Pour Lukáš
 
 
768  3010
2.Brůčková Marie
Farář Petr
 
 
Prokeš Jan
Brettschneider Zdeněk
 
 
677  3020
3.Brůčková MarieBeneš Karel-9-109-10 1321
4.Farář PetrProkeš Jan345  3031
5.Šprongl JaroslavBrettschneider Zdeněk-81268 3141
6.Richter JanPour Lukáš395  3051
7.Farář PetrBeneš Karel8-677 3161
8.Šprongl JaroslavProkeš Jan6-997 3171
9.Richter JanBrettschneider Zdeněk3-727 3181
10.Brůčková MariePour Lukáš71111  3091
11.Šprongl JaroslavBeneš Karel-1-628-62392
12.Richter JanProkeš Jan487  30102
13.Brůčková MarieBrettschneider Zdeněk         
14.Farář PetrPour Lukáš         
15.Richter JanBeneš Karel         
16.Brůčková MarieProkeš Jan         
17.Farář PetrBrettschneider Zdeněk         
18.Šprongl JaroslavPour Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůčková Marie11Beneš Karel21
Farář Petr20Prokeš Jan03
Šprongl Jaroslav21Brettschneider Zdeněk02
Richter Jan30Pour Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7382:271TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lösterová Anna
Dalešický Josef
 
 
Svatoš Daniel
Vránová Helena
 
 
329  3010
2.Vaněk Martin
Vokál Roman
 
 
Jágr Martin
Stejskal Radek
 
 
675  3020
3.Lösterová AnnaJágr Martin-7128-873230
4.Vaněk MartinSvatoš Daniel646  3040
5.Vokál RomanStejskal Radek-7887 3150
6.Dalešický JosefVránová Helena776  3060
7.Vaněk MartinJágr Martin7-46-1163270
8.Vokál RomanSvatoš Daniel79-6-663280
9.Dalešický JosefStejskal Radek823  3090
10.Lösterová AnnaVránová Helena884  30100
11.Vokál RomanJágr Martin         
12.Dalešický JosefSvatoš Daniel         
13.Lösterová AnnaStejskal Radek         
14.Vaněk MartinVránová Helena         
15.Dalešický JosefJágr Martin         
16.Lösterová AnnaSvatoš Daniel         
17.Vaněk MartinStejskal Radek         
18.Vokál RomanVránová Helena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lösterová Anna20Jágr Martin02
Vaněk Martin20Svatoš Daniel02
Vokál Roman20Stejskal Radek02
Dalešický Josef20Vránová Helena02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:Pocz Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32404:478TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turek Tomáš
Pocz Tomáš
 
 
Král Ludvík ml.
Nosál Martin
 
 
-8-6-8  0301
2.Forejt Lukáš
Pocz Štefan
 
 
Petira Martin
Ruml Jiří
 
 
8-9-45-92302
3.Pocz ŠtefanKrál Ludvík ml.-3-9-6  0303
4.Turek TomášNosál Martin7-8-59-92304
5.Forejt LukášPetira Martin-5-69-7 1305
6.Pocz TomášRuml Jiří-124-910-82306
7.Turek TomášKrál Ludvík ml.-6810-10-72307
8.Forejt LukášNosál Martin-105-4-6 1308
9.Pocz TomášPetira Martin-7947 3118
10.Pocz ŠtefanRuml Jiří-103117 3128
11.Forejt LukášKrál Ludvík ml.-4-13-8  0329
12.Pocz TomášNosál Martin-3-2-3  03210
13.Pocz ŠtefanPetira Martin         
14.Turek TomášRuml Jiří         
15.Pocz TomášKrál Ludvík ml.         
16.Pocz ŠtefanNosál Martin         
17.Turek TomášPetira Martin         
18.Forejt LukášRuml Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pocz Štefan11Král Ludvík ml.30
Turek Tomáš02Nosál Martin30
Forejt Lukáš03Petira Martin11
Pocz Tomáš12Ruml Jiří11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS