Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29530:544TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Turek Tomáš
Pocz Štefan
 
 
WO    0301
2.Lüder Jan
Doležal Karel
 
 
Forejt Lukáš
Jirků Jaromír
 
 
-9748 3111
3.Lüder JanTurek Tomáš458  3021
4.Obraz MartinPocz Štefan9-9-88-92322
5.Forejt LukášWO    0323
6.Doležal KarelJirků Jaromír9-78-7-82324
7.Obraz MartinTurek Tomáš2-847 3134
8.Pocz ŠtefanWO    0335
9.Doležal KarelForejt Lukáš-105-88103245
10.Lüder JanJirků Jaromír99-12-883255
11.Turek TomášWO    0356
12.Doležal KarelPocz Štefan-8829 3166
13.Lüder JanForejt Lukáš743  3076
14.Obraz MartinJirků Jaromír34-96 3186
15.Doležal KarelTurek Tomáš-99-10-5 1387
16.Lüder JanPocz Štefan558  3097
17.Obraz MartinForejt Lukáš573  30107
18.Jirků Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lüder Jan40Turek Tomáš12
Obraz Martin31Pocz Štefan12
Doležal Karel22Forejt Lukáš03
   Jirků Jaromír12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:Zimmel Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Diblík Radek
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31390:467TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblík Radek
Zimmel Václav
 
 
Vaněk Martin
Baxa Karel
 
 
-477-6-42301
2.Šimon Milan
Hlaváček Petr
 
 
Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
-5-5-7  0302
3.Diblík RadekVaněk Martin-459-4-102303
4.Šimon MilanVokál Jan-19-8-6  0304
5.Hlaváček PetrVokál Roman-4-9-5  0305
6.Zimmel VáclavBaxa Karel91910  3015
7.Šimon MilanVaněk Martin-8-5-6  0316
8.Hlaváček PetrVokál Jan-2-10-7  0317
9.Zimmel VáclavVokál Roman-1016-9-92318
10.Diblík RadekBaxa Karel8-789 3128
11.Hlaváček PetrVaněk Martin-9-58-9 1329
12.Zimmel VáclavVokál Jan-115-9-9 13210
13.Diblík RadekVokál Roman         
14.Šimon MilanBaxa Karel         
15.Zimmel VáclavVaněk Martin         
16.Diblík RadekVokál Jan         
17.Šimon MilanVokál Roman         
18.Hlaváček PetrBaxa Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Diblík Radek11Vaněk Martin30
Šimon Milan02Vokál Jan30
Hlaváček Petr03Vokál Roman20
Zimmel Václav12Baxa Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
13:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32356:469TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Adam ml.
Konopásek Luboš
 
 
Šprongl Jaroslav
Chmelík David
 
 
-10-6-4  0301
2.Svatoš Daniel
Vránová Helena
 
 
Farář Petr
Dvořák Petr
 
 
-7-106-8 1302
3.Suchý Adam ml.Šprongl Jaroslav-411-3893212
4.Konopásek LubošFarář Petr-3-67-2 1313
5.Svatoš DanielChmelík David13-3-6-5 1314
6.Vránová HelenaDvořák Petr-7-8-9  0315
7.Konopásek LubošŠprongl Jaroslav8-7-7-9 1316
8.Svatoš DanielFarář Petr7-28-5-82317
9.Vránová HelenaChmelík David-998-7-122318
10.Suchý Adam ml.Dvořák Petr-10-4-3  0319
11.Svatoš DanielŠprongl Jaroslav9-7-88-823110
12.Vránová HelenaFarář Petr         
13.Suchý Adam ml.Chmelík David         
14.Konopásek LubošDvořák Petr         
15.Vránová HelenaŠprongl Jaroslav         
16.Suchý Adam ml.Farář Petr         
17.Konopásek LubošChmelík David         
18.Svatoš DanielDvořák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suchý Adam ml.11Šprongl Jaroslav21
Konopásek Luboš02Farář Petr20
Svatoš Daniel03Chmelík David20
Vránová Helena02Dvořák Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34706:683TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Karel
Budík Bohuslav st.
 
 
Kaňka Tomáš
Kotlorz Lukáš
 
 
10-784 3110
2.Brettschneider Zdeněk
Prokeš Jan
 
 
Fausek Jiří
Průša Ondřej ml.
 
 
87-8-10-52311
3.Beneš KarelPrůša Ondřej ml.-98-98-92312
4.Prokeš JanFausek Jiří-5-88883222
5.Brettschneider ZdeněkKotlorz Lukáš967  3032
6.Budík Bohuslav st.Kaňka Tomáš453  3042
7.Prokeš JanPrůša Ondřej ml.-678-7-132343
8.Brettschneider ZdeněkFausek Jiří8-3-12-5 1344
9.Budík Bohuslav st.Kotlorz Lukáš-98-7-7 1345
10.Beneš KarelKaňka Tomáš589  3055
11.Brettschneider ZdeněkPrůša Ondřej ml.-87-61083265
12.Budík Bohuslav st.Fausek Jiří7-9-51083275
13.Beneš KarelKotlorz Lukáš-6-11-13  0376
14.Prokeš JanKaňka Tomáš8-10615 3186
15.Budík Bohuslav st.Průša Ondřej ml.67-56 3196
16.Beneš KarelFausek Jiří-8-10-10  0397
17.Prokeš JanKotlorz Lukáš-34-10-8 1398
18.Brettschneider ZdeněkKaňka Tomáš8-798 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Karel13Průša Ondřej ml.22
Prokeš Jan22Fausek Jiří22
Brettschneider Zdeněk31Kotlorz Lukáš31
Budík Bohuslav st.31Kaňka Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16476:411SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrych Jiří
Pavlovský Tomáš
 
 
Hladík Petr
Elčkner Miroslav ml.
 
 
9-9-11873210
2.Kačinetz Alan
Stočes Petr
 
 
Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
5-6-611-82311
3.Kačinetz AlanElčkner Miroslav ml.-52-5973221
4.Pavlovský TomášHladík Petr-49109 3131
5.Stočes PetrČermák Jiří534  3041
6.Ulrych JiříFusová Anička7-9115 3151
7.Pavlovský TomášElčkner Miroslav ml.59-105 3161
8.Stočes PetrHladík Petr-9569 3171
9.Ulrych JiříČermák Jiří1089  3081
10.Kačinetz AlanFusová Anička674  3091
11.Stočes PetrElčkner Miroslav ml.-9-7-8  0392
12.Ulrych JiříHladík Petr-5910-6932102
13.Kačinetz AlanČermák Jiří999  30  
14.Pavlovský TomášFusová Anička         
15.Ulrych JiříElčkner Miroslav ml.         
16.Kačinetz AlanHladík Petr         
17.Pavlovský TomášČermák Jiří         
18.Stočes PetrFusová Anička         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačinetz Alan20Elčkner Miroslav ml.12
Pavlovský Tomáš20Hladík Petr03
Stočes Petr21Čermák Jiří02
Ulrych Jiří30Fusová Anička02
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Veselý Filip
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30164:354TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Verner Pavel
Horčák Martin
 
 
WO    0301
2.Veselý Filip
Dušek Jiří
 
 
Nový Pavel
Hájek Luděk st.
 
 
-7-16-8 1302
3.Horká NelaVerner Pavel-5-6-3  0303
4.Horčák MartinWO    0304
5.Dušek JiříHájek Luděk st.-8-8-7  0305
6.Veselý FilipNový Pavel-59-69-92306
7.Verner PavelWO    0307
8.Dušek JiříHorčák Martin-6-7-8  0308
9.Veselý FilipHájek Luděk st.-2-7-6  0309
10.Horká NelaNový Pavel-6-7-9  03010
11.Dušek JiříVerner Pavel-79-6-8 13  
12.Veselý FilipHorčák Martin         
13.Horká NelaHájek Luděk st.         
14.Nový Pavel         
15.Veselý FilipVerner Pavel         
16.Horká NelaHorčák Martin         
17.Hájek Luděk st.         
18.Dušek JiříNový Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Horká Nela02Verner Pavel10
Dušek Jiří02Horčák Martin10
Veselý Filip02Hájek Luděk st.20
   Nový Pavel20
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS