Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
WO    3010
2.
 
 

 
 
WO    3020
3.WO    3030
4.WO    3040
5.WO    3050
6.WO    3060
7.WO    3070
8.WO    3080
9.WO    3090
10.WO    30100
11.         
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice DVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37626:674SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Pavel
Hrdlic Roman
 
 
Dlouhý Karel
Ulrych Jiří
 
 
-10-816-8 1301
2.Horčák Martin
Platil Stanislav
 
 
Stočes Petr
Kadlec Antonín
 
 
896  3011
3.Platil StanislavUlrych Jiří-9-9-6  0312
4.Nový PavelDlouhý Karel8-682 3122
5.Horčák MartinStočes Petr8-88-8-72323
6.Hrdlic RomanKadlec Antonín5-12119 3133
7.Nový PavelUlrych Jiří-08-7-4 1334
8.Horčák MartinDlouhý Karel873  3044
9.Hrdlic RomanStočes Petr-4-56-8 1345
10.Platil StanislavKadlec Antonín-6-6-6  0346
11.Horčák MartinUlrych Jiří-68-8-8 1347
12.Hrdlic RomanDlouhý Karel4-81011 3157
13.Platil StanislavStočes Petr-8109-583267
14.Nový PavelKadlec Antonín-2-7-7  0368
15.Hrdlic RomanUlrych Jiří8-78-7-12369
16.Platil StanislavDlouhý Karel8-688 3179
17.Nový PavelStočes Petr-9989 3189
18.Horčák MartinKadlec Antonín-56-10-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Platil Stanislav22Ulrych Jiří40
Nový Pavel22Dlouhý Karel04
Horčák Martin13Stočes Petr22
Hrdlic Roman22Kadlec Antonín31
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15461:377TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Petr
Treybal Václav
 
 
Beneš Karel
Budík Bohuslav st.
 
 
-48-101233210
2.Elčkner Miroslav ml.
Fišer Josef
 
 
Prokeš Jan
Brettschneider Zdeněk
 
 
7710  3020
3.Treybal VáclavBudík Bohuslav st.-5-9-9  0321
4.Hladík PetrBeneš Karel7-9-5753231
5.Fišer JosefBrettschneider Zdeněk-51157 3141
6.Elčkner Miroslav ml.Prokeš Jan587  3051
7.Hladík PetrBudík Bohuslav st.767  3061
8.Fišer JosefBeneš Karel-77-9-8 1362
9.Elčkner Miroslav ml.Brettschneider Zdeněk5712  3072
10.Treybal VáclavProkeš Jan-8-7-6  0373
11.Fišer JosefPour Lukáš1143  3083
12.Elčkner Miroslav ml.Beneš Karel582  3093
13.Treybal VáclavBrettschneider Zdeněk8-864 31103
14.Hladík PetrProkeš Jan         
15.Elčkner Miroslav ml.Pour Lukáš         
16.Treybal VáclavBeneš Karel         
17.Hladík PetrBrettschneider Zdeněk         
18.Fišer JosefProkeš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Treybal Václav12Budík Bohuslav st.11
Hladík Petr20Beneš Karel12
Fišer Josef21Brettschneider Zdeněk03
Elčkner Miroslav ml.30Prokeš Jan11
   Pour Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:20535:382TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Fausek Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Hoke Daniel
Růžička Dominik
 
 
Jágr Martin
Konopásek Luboš
 
 
-11-9-9  0311
3.Fausek JiříKonopásek Luboš-9-86-7 1312
4.Kotlorz LukášJágr Martin-8797 3122
5.Růžička DominikSvatoš Daniel-10-97-5 1323
6.Hoke DanielWO    3033
7.Kotlorz LukášKonopásek Luboš111213  3043
8.Růžička DominikJágr Martin66-65 3153
9.Hoke DanielSvatoš Daniel-35-5-7 1354
10.Fausek JiříWO    3064
11.Růžička DominikKonopásek Luboš4710  3074
12.Hoke DanielJágr Martin-10-89-7 1375
13.Fausek JiříSvatoš Daniel637  3085
14.Kotlorz LukášWO    3095
15.Hoke DanielKonopásek Luboš-5-9-6  0396
16.Fausek JiříJágr Martin846  30106
17.Kotlorz LukášSvatoš Daniel         
18.Růžička Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fausek Jiří21Konopásek Luboš22
Kotlorz Lukáš20Jágr Martin13
Růžička Dominik21Svatoš Daniel21
Hoke Daniel03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Chmelík David
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5383:245TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
Šprongl Jaroslav
 
 
Hlaváček Petr
Nosál Martin
 
 
74-9-853210
2.Vítek Milan
Farář Petr
 
 
Adamčíková Dana
Šimon Milan
 
 
367  3020
3.Richter JanNosál Martin649  3030
4.Farář PetrHlaváček Petr11714  3040
5.Šprongl JaroslavAdamčíková Dana429  3050
6.Vítek MilanŠimon Milan363  3060
7.Farář PetrNosál Martin62-6-1263270
8.Šprongl JaroslavHlaváček Petr245  3080
9.Vítek MilanAdamčíková Dana8911  3090
10.Richter JanŠimon Milan86-810 31100
11.Šprongl JaroslavNosál Martin         
12.Vítek MilanHlaváček Petr         
13.Richter JanAdamčíková Dana         
14.Farář PetrŠimon Milan         
15.Vítek MilanNosál Martin         
16.Richter JanHlaváček Petr         
17.Farář PetrAdamčíková Dana         
18.Šprongl JaroslavŠimon Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter Jan20Nosál Martin02
Farář Petr20Hlaváček Petr02
Šprongl Jaroslav20Adamčíková Dana02
Vítek Milan20Šimon Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22535:485TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Lösterová Anna
 
 
Turek Tomáš
Forejt Lukáš
 
 
9-98-873210
2.Vaněk Martin
Vokál Roman
 
 
Pocz Štefan
Pocz Tomáš
 
 
-9-9-8  0311
3.Lösterová AnnaPocz Tomáš-7-56-1 1312
4.Vaněk MartinPocz Štefan783  3022
5.Vokál RomanTurek Tomáš99-711 3132
6.Dalešický JosefForejt Lukáš563  3042
7.Vaněk MartinPocz Tomáš9-8-8893252
8.Vokál RomanPocz Štefan7-5-5993262
9.Dalešický JosefTurek Tomáš-8-115843272
10.Lösterová AnnaForejt Lukáš-69108 3182
11.Vokál RomanPocz Tomáš-698-14-92383
12.Dalešický JosefPocz Štefan657  3093
13.Lösterová AnnaTurek Tomáš-8-9-9  0394
14.Vaněk MartinForejt Lukáš636  30104
15.Dalešický JosefPocz Tomáš         
16.Lösterová AnnaPocz Štefan         
17.Vaněk MartinTurek Tomáš         
18.Vokál RomanForejt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lösterová Anna12Pocz Tomáš21
Vaněk Martin30Pocz Štefan03
Vokál Roman21Turek Tomáš12
Dalešický Josef30Forejt Lukáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy