Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
Kočvara Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20563:473TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lüder Jan
Doležal Karel
 
 
Vaněk Martin
Vokál Roman
 
 
-995-973210
2.Obraz Martin
Karpíšek Ondřej
 
 
Dalešický Josef
Lösterová Anna
 
 
-995-9-72311
3.Karpíšek OndřejDalešický Josef815  3021
4.Doležal KarelVaněk Martin97-1210 3131
5.Obraz MartinVokál Roman-8-11-7  0332
6.Lüder JanLösterová Anna933  3042
7.Doležal KarelDalešický Josef-95-6-11 1343
8.Obraz MartinVaněk Martin44-105 3153
9.Lüder JanVokál Roman979  3063
10.Karpíšek OndřejLösterová Anna-954-983273
11.Obraz MartinDalešický Josef-7-395-82374
12.Lüder JanVaněk Martin769  3084
13.Karpíšek OndřejVokál Roman8117  3094
14.Doležal KarelLösterová Anna-71110-12932104
15.Lüder JanDalešický Josef6    10  
16.Karpíšek OndřejVaněk Martin         
17.Doležal KarelVokál Roman         
18.Obraz MartinLösterová Anna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karpíšek Ondřej30Dalešický Josef21
Doležal Karel21Vaněk Martin03
Obraz Martin12Vokál Roman12
Lüder Jan30Lösterová Anna03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14487:403PSK Olymp Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Štefan
Pocz Tomáš
 
 
Procházka Ivan st.
Rejent Martin
 
 
6108  3010
2.Turek Tomáš
Forejt Lukáš
 
 
Rezek Jan st.
Brůček František
 
 
91310  3020
3.Pocz ŠtefanProcházka Ivan st.-78-9-9 1321
4.Turek TomášRejent Martin757  3031
5.Forejt LukášRezek Jan st.11412  3041
6.Pocz TomášBrůček František8-10129 3151
7.Turek TomášProcházka Ivan st.109-11-1073261
8.Forejt LukášRejent Martin-647-583271
9.Pocz TomášRezek Jan st.5610  3081
10.Pocz ŠtefanBrůček František164  3091
11.Forejt LukášProcházka Ivan st.-8-8-2  0392
12.Pocz TomášRejent Martin4-9-97-52393
13.Pocz ŠtefanRezek Jan st.666  30103
14.Turek TomášBrůček František         
15.Pocz TomášProcházka Ivan st.         
16.Pocz ŠtefanRejent Martin         
17.Turek TomášRezek Jan st.         
18.Forejt LukášBrůček František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pocz Štefan21Procházka Ivan st.21
Turek Tomáš20Rejent Martin12
Forejt Lukáš21Rezek Jan st.03
Pocz Tomáš21Brůček František02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:Král Ludvík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Adamčíková Dana
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:28682:607TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Ludvík st.
Adamčíková Dana
 
 
Zacharda Jáchym
Kocánek Jiří
 
 
12-10-9-8 1301
2.Čihák Josef ml.
Nosál Martin
 
 
Růžička Dominik
Kotlorz Lukáš
 
 
-10789 3111
3.Čihák Josef ml.Růžička Dominik698  3021
4.Skoumal AdamZacharda Jáchym8-76-8-92322
5.Adamčíková DanaKocánek Jiří-13-51583232
6.Nosál MartinKotlorz Lukáš-4878 3142
7.Skoumal AdamRůžička Dominik-101008 3152
8.Adamčíková DanaZacharda Jáchym-97-98-62353
9.Nosál MartinKocánek Jiří-28-128-72354
10.Čihák Josef ml.Kotlorz Lukáš698  3064
11.Adamčíková DanaRůžička Dominik47-811 3174
12.Nosál MartinZacharda Jáchym-74-9-8 1375
13.Čihák Josef ml.Kocánek Jiří-889-1063285
14.Skoumal AdamKotlorz Lukáš-867-9-142386
15.Nosál MartinRůžička Dominik-9685 3196
16.Čihák Josef ml.Zacharda Jáchym-8767 31106
17.Skoumal AdamKocánek JiříWO    03  
18.Adamčíková DanaKotlorz Lukáš-4-5-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čihák Josef ml.40Růžička Dominik04
Skoumal Adam12Zacharda Jáchym31
Adamčíková Dana21Kocánek Jiří12
Nosál Martin22Kotlorz Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32242:419TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
WO    0301
2.Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
Elčkner Miroslav ml.
Fišer Josef
 
 
-68-9-7 1302
3.Jágr MartinFišer Josef-5-4-8  0303
4.Suchý Adam ml.Elčkner Miroslav ml.-4-1-9  0304
5.Svatoš DanielFusová Anička-12-510-7 1305
6.Treybal VáclavWO    0306
7.Suchý Adam ml.Fišer Josef-588-1093216
8.Svatoš DanielElčkner Miroslav ml.56-8-7-72317
9.Fusová AničkaWO    0318
10.Jágr MartinTreybal Václav243  3028
11.Svatoš DanielFišer Josef-4-8-5  0329
12.Elčkner Miroslav ml.WO    03210
13.Jágr MartinFusová Anička-5-9-9  03  
14.Suchý Adam ml.Treybal Václav         
15.Fišer Josef         
16.Jágr MartinElčkner Miroslav ml.         
17.Suchý Adam ml.Fusová Anička         
18.Svatoš DanielTreybal Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jágr Martin11Fišer Josef21
Suchý Adam ml.11Elčkner Miroslav ml.20
Svatoš Daniel03Fusová Anička10
   Treybal Václav01
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:19490:366TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budík Bohuslav st.
Beneš Karel
 
 
Nový Pavel
Hrdlic Roman
 
 
8-88-1093210
2.Brettschneider Zdeněk
Prokeš Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Beneš KarelHrdlic Roman10-8-8453230
4.Brettschneider ZdeněkHájek Luděk st.8-7-5-10 1331
5.Prokeš JanNový Pavel-7-5-9  0332
6.Budík Bohuslav st.WO    3042
7.Brettschneider ZdeněkHrdlic Roman-6-7-9  0343
8.Prokeš JanHájek Luděk st.-9-5-11  0344
9.Budík Bohuslav st.Nový Pavel-7897 3154
10.Beneš KarelWO    3064
11.Prokeš JanHrdlic Roman9-4810 3174
12.Budík Bohuslav st.Hájek Luděk st.-710913 3184
13.Beneš KarelNový Pavel846  3094
14.Brettschneider ZdeněkWO    30104
15.Budík Bohuslav st.Hrdlic Roman         
16.Beneš KarelHájek Luděk st.         
17.Brettschneider ZdeněkNový Pavel         
18.Prokeš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beneš Karel20Hrdlic Roman12
Brettschneider Zdeněk02Hájek Luděk st.21
Prokeš Jan12Nový Pavel12
Budík Bohuslav st.20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16505:353SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Kačinetz Alan
 
 

 
 
WO    3010
2.Pavlovský Tomáš
Ulrych Jiří
 
 
Veselý Filip
Doan Manh Hung
 
 
75-10-7-62311
3.Dlouhý KarelDoan Manh Hung614-9-8103221
4.Kačinetz AlanVeselý Filip-4-79-6 1322
5.Pavlovský TomášBrabec Antonín Jan453  3032
6.Ulrych JiříWO    3042
7.Kačinetz AlanDoan Manh Hung886  3052
8.Pavlovský TomášVeselý Filip-9-58-6 1353
9.Ulrych JiříBrabec Antonín Jan939  3063
10.Dlouhý KarelWO    3073
11.Pavlovský TomášDoan Manh Hung-9-6-5  0374
12.Ulrych JiříVeselý Filip9-1315-573284
13.Dlouhý KarelBrabec Antonín Jan12510  3094
14.Kačinetz AlanWO    30104
15.Ulrych JiříDoan Manh Hung         
16.Dlouhý KarelVeselý Filip         
17.Kačinetz AlanBrabec Antonín Jan         
18.Pavlovský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dlouhý Karel20Doan Manh Hung12
Kačinetz Alan11Veselý Filip21
Pavlovský Tomáš12Brabec Antonín Jan03
Ulrych Jiří20   
WO40WO04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS