Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:Brettschneider Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:26575:526TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budík Bohuslav st.
Prokeš Jan
 
 
Obraz Martin
Hejný Jakub
 
 
-7-7-8  0301
2.Brettschneider Zdeněk
Lacinová Petra
 
 
Provazník Lukáš
Karpíšek Ondřej
 
 
7-10-9463211
3.Budík Bohuslav st.Obraz Martin-78-9-6 1312
4.Brettschneider ZdeněkHejný Jakub639  3022
5.Prokeš JanProvazník Lukáš-5-48-6 1323
6.Lacinová PetraKarpíšek Ondřej645  3033
7.Brettschneider ZdeněkObraz Martin-9-8-7  0334
8.Prokeš JanHejný Jakub-8-13-8  0335
9.Lacinová PetraProvazník Lukáš109-109 3145
10.Budík Bohuslav st.Karpíšek Ondřej565  3055
11.Prokeš JanObraz Martin-38-5-5 1356
12.Lacinová PetraHejný Jakub82-64 3166
13.Budík Bohuslav st.Provazník Lukáš368  3076
14.Brettschneider ZdeněkKarpíšek Ondřej-7-698-92377
15.Lacinová PetraObraz Martin8109  3087
16.Budík Bohuslav st.Hejný Jakub5-5610 3197
17.Brettschneider ZdeněkProvazník Lukáš857  30107
18.Prokeš JanKarpíšek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budík Bohuslav st.31Obraz Martin31
Brettschneider Zdeněk22Hejný Jakub13
Prokeš Jan03Provazník Lukáš13
Lacinová Petra40Karpíšek Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32449:504SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Daniel
Stejskal Radek
 
 
Ulrych Jiří
Pavlovský Tomáš
 
 
-98-72-62301
2.Jágr Martin
Suchý Adam ml.
 
 
Stočes Petr
Kačinetz Alan
 
 
11107  3011
3.Jágr MartinKačinetz Alan11-7-8-5 1312
4.Suchý Adam ml.Ulrych Jiří-5-97-5 1313
5.Stejskal RadekPavlovský Tomáš-78-7-9 1314
6.Svatoš DanielStočes Petr969  3024
7.Suchý Adam ml.Kačinetz Alan-799-7103234
8.Stejskal RadekUlrych Jiří6-93-7-62335
9.Svatoš DanielPavlovský Tomáš8-8-11-7 1336
10.Jágr MartinStočes Petr-86-6-7 1337
11.Stejskal RadekKačinetz Alan-6-7-9  0338
12.Svatoš DanielUlrych Jiří10-7-10-6 1339
13.Jágr MartinPavlovský Tomáš-4-8-9  03310
14.Suchý Adam ml.Stočes Petr         
15.Svatoš DanielKačinetz Alan         
16.Jágr MartinUlrych Jiří         
17.Suchý Adam ml.Pavlovský Tomáš         
18.Stejskal RadekStočes Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jágr Martin03Kačinetz Alan21
Suchý Adam ml.11Ulrych Jiří30
Stejskal Radek03Pavlovský Tomáš30
Svatoš Daniel12Stočes Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:Čihák Josef ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Nosál Martin
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34644:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Josef ml.
Nosál Martin
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
8-79-10143210
2.Kremla Tomáš
Král Ludvík st.
 
 
Havránek Jakub
Pína Jan
 
 
-8-79-8 1311
3.Nosál MartinKnobloch Miroslav-488-9-82312
4.Čihák Josef ml.Havránek Jakub3-5-6-5 1313
5.Skoumal AdamVeselý Filip-5-88-10 1314
6.Kremla TomášPína Jan8-88-863224
7.Čihák Josef ml.Knobloch Miroslav-5-2-7  0325
8.Skoumal AdamHavránek Jakub-4-9-9  0326
9.Kremla TomášVeselý Filip346  3036
10.Nosál MartinPína Jan4158  3046
11.Skoumal AdamKnobloch Miroslav-3-655-102347
12.Kremla TomášHavránek Jakub966  3057
13.Nosál MartinVeselý Filip7-1082 3167
14.Čihák Josef ml.Pína Jan9-9-6-8 1368
15.Kremla TomášKnobloch Miroslav96-56 3178
16.Nosál MartinHavránek Jakub876  3088
17.Čihák Josef ml.Veselý Filip98-67 3198
18.Skoumal AdamPína Jan-8-78-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nosál Martin31Knobloch Miroslav31
Čihák Josef ml.13Havránek Jakub22
Skoumal Adam04Veselý Filip13
Kremla Tomáš40Pína Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:32369:451TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Forejt Lukáš
Martykiewiecz Dušan
 
 
Michálek David
Hájek Luděk st.
 
 
-957-10-92301
2.Turek Tomáš
Jirků Jaromír
 
 
Nový Pavel
Hrdlic Roman
 
 
-99-3-8 1302
3.Turek TomášMichálek David-91-8-9 1303
4.Martykiewiecz DušanHrdlic Roman-7-3-10  0304
5.Jirků JaromírHájek Luděk st.-11-11-8  0305
6.Forejt LukášNový Pavel-8-8-8  0306
7.Martykiewiecz DušanMichálek David-6-9-4  0307
8.Jirků JaromírHrdlic Roman-3137-7123217
9.Forejt LukášHájek Luděk st.-2-9-4  0318
10.Turek TomášNový Pavel-7-8128-82319
11.Jirků JaromírMichálek David-10-5810-723110
12.Forejt LukášHrdlic Roman         
13.Turek TomášHájek Luděk st.         
14.Martykiewiecz DušanNový Pavel         
15.Forejt LukášMichálek David         
16.Turek TomášHrdlic Roman         
17.Martykiewiecz DušanHájek Luděk st.         
18.Jirků JaromírNový Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Turek Tomáš02Michálek David30
Martykiewiecz Dušan02Hrdlic Roman11
Jirků Jaromír12Hájek Luděk st.20
Forejt Lukáš02Nový Pavel20
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
Dalešický Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:33701:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Sochor David
 
 
Elčkner Miroslav ml.
Fišer Josef
 
 
3810  3010
2.Kotrč Pavel
Vokál Jan
 
 
Hladík Petr
Treybal Václav
 
 
-76-79-102311
3.Kotrč PavelFišer Josef-6-9-6  0312
4.Sochor DavidHladík Petr9-13-8-10 1313
5.Vokál JanTreybal Václav85-124 3123
6.Dalešický JosefElčkner Miroslav ml.-121086 3133
7.Sochor DavidFišer Josef413-8-14-52334
8.Vokál JanHladík Petr8-1047 3144
9.Dalešický JosefTreybal Václav4-555 3154
10.Kotrč PavelElčkner Miroslav ml.2-3-78-72355
11.Vokál JanFišer Josef8-9108 3165
12.Dalešický JosefHladík Petr966  3075
13.Kotrč PavelTreybal Václav836  3085
14.Sochor DavidElčkner Miroslav ml.-9-6-5  0386
15.Dalešický JosefFišer Josef-388-9-102387
16.Kotrč PavelHladík Petr3-5-9-11 1388
17.Sochor DavidTreybal Václav-5249 3198
18.Vokál JanElčkner Miroslav ml.-968-13-32399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrč Pavel13Fišer Josef31
Sochor David13Hladík Petr22
Vokál Jan31Treybal Václav04
Dalešický Josef31Elčkner Miroslav ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Farář Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:40693:689TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
Brůčková Marie
 
 
Fausek Jiří
Kocánek Jiří
 
 
-9-69793210
2.Farář Petr
Chmelík David
 
 
Kotlorz Lukáš
Hučko Tomáš
 
 
-986-4-92311
3.Chmelík DavidFausek Jiří5-84-6-92312
4.Farář PetrHučko Tomáš-8-5-6  0313
5.Brůčková MarieKotlorz Lukáš8-79-643223
6.Richter JanKocánek Jiří-938-963233
7.Farář PetrFausek Jiří-5-73-8 1334
8.Brůčková MarieHučko Tomáš-5-94-5 1335
9.Richter JanKotlorz Lukáš9-87-463245
10.Chmelík DavidKocánek Jiří79-710 3155
11.Brůčková MarieFausek Jiří910-8-793265
12.Richter JanHučko Tomáš-8-85-6 1366
13.Chmelík DavidKotlorz Lukáš9-10-81043276
14.Farář PetrKocánek Jiří-8-4-7  0377
15.Richter JanFausek Jiří-9-86573287
16.Chmelík DavidHučko Tomáš-4-5-5  0388
17.Farář PetrKotlorz Lukáš-9556 3198
18.Brůčková MarieKocánek Jiří2510  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelík David22Fausek Jiří22
Farář Petr13Hučko Tomáš40
Brůčková Marie31Kotlorz Lukáš04
Richter Jan31Kocánek Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS