Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:42705:693TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Jakub
Doležal Karel
 
 
Hučko Tomáš
Kotlorz Lukáš
 
 
-611-7-8 1301
2.Karpíšek Ondřej
Lüder Jan
 
 
Kocánek Jiří
Zacharda Jáchym ml.
 
 
-8-788123211
3.Karpíšek OndřejHučko Tomáš84-6-873221
4.Lüder JanKotlorz Lukáš-98-7553231
5.Hejný JakubZacharda Jáchym ml.-7769 3141
6.Doležal KarelKocánek Jiří522  3051
7.Lüder JanHučko Tomáš3-89-7-62352
8.Hejný JakubKotlorz Lukáš-7-8-10  0353
9.Doležal KarelZacharda Jáchym ml.-86-8733263
10.Karpíšek OndřejKocánek Jiří-12-5-10  0364
11.Hejný JakubHučko Tomáš-6-77-7 1365
12.Doležal KarelKotlorz Lukáš-97102 3175
13.Karpíšek OndřejZacharda Jáchym ml.-8-6-7  0376
14.Lüder JanKocánek Jiří6-88-853286
15.Doležal KarelHučko Tomáš-119-7-8 1387
16.Karpíšek OndřejKotlorz Lukáš6-9-88-52388
17.Lüder JanZacharda Jáchym ml.7-10-9-5 1389
18.Hejný JakubKocánek Jiří-966-6-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karpíšek Ondřej13Hučko Tomáš31
Lüder Jan22Kotlorz Lukáš22
Hejný Jakub13Zacharda Jáchym ml.22
Doležal Karel31Kocánek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:32530:599TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Josef
Elčkner Miroslav ml.
 
 
Brůčková Marie
Farář Petr
 
 
34-711 3110
2.
 
 
Nagy Ondrej
Šprongl Jaroslav
 
 
WO    0311
3.Fišer JosefŠprongl Jaroslav97-6-603221
4.Hladík PetrFarář Petr6-129-893231
5.Nagy OndrejWO    0332
6.Elčkner Miroslav ml.Brůčková Marie8-7-9863242
7.Hladík PetrŠprongl Jaroslav-14-96-5 1343
8.Farář PetrWO    0344
9.Elčkner Miroslav ml.Nagy Ondrej-687-873254
10.Fišer JosefBrůčková Marie9412  3064
11.Šprongl JaroslavWO    0365
12.Elčkner Miroslav ml.Farář Petr-9-8-9  0366
13.Fišer JosefNagy Ondrej765  3076
14.Hladík PetrBrůčková Marie-887-6-92377
15.Elčkner Miroslav ml.Šprongl Jaroslav9-68-983287
16.Fišer JosefFarář Petr996  3097
17.Hladík PetrNagy Ondrej1068  30107
18.Brůčková Marie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fišer Josef40Šprongl Jaroslav12
Hladík Petr22Farář Petr12
Elčkner Miroslav ml.31Nagy Ondrej03
   Brůčková Marie12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice DVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8422:237TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Horčák Martin
 
 
Vokál Roman
Sochor David
 
 
463  3010
2.Nový Pavel
Hájek Luděk st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Nový PavelVokál Roman5-5-6463230
4.Horčák MartinSochor David5-95-5-112331
5.Verner PavelLösterová Anna568  3041
6.Hájek Luděk st.WO    3051
7.Horčák MartinVokál Roman469  3061
8.Verner PavelSochor David14-1179 3171
9.Hájek Luděk st.Lösterová Anna-94810 3181
10.Nový PavelWO    3091
11.Verner PavelVokál Roman49-84 31101
12.Hájek Luděk st.Sochor David-105   11  
13.Nový PavelLösterová Anna         
14.Horčák Martin         
15.Hájek Luděk st.Vokál Roman         
16.Nový PavelSochor David         
17.Horčák MartinLösterová Anna         
18.Verner Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nový Pavel10Vokál Roman03
Horčák Martin11Sochor David11
Verner Pavel30Lösterová Anna02
Hájek Luděk st.10   
WO30WO03
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18516:408TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
Turek Tomáš
Martykiewiecz Dušan
 
 
766  3010
2.Havránek Jakub
Pína Jan
 
 
Pocz Štefan
Šindelář Michal
 
 
WO    3020
3.Veselý FilipTurek Tomáš-9-11-10  0321
4.Pína JanMartykiewiecz Dušan91013  3031
5.Knobloch MiroslavŠindelář Michal62-106 3141
6.Havránek JakubPocz Štefan556  3051
7.Pína JanTurek Tomáš8-911-1243261
8.Knobloch MiroslavMartykiewiecz Dušan-9849 3171
9.Havránek JakubŠindelář Michal-9574 3181
10.Veselý FilipPocz Štefan-8-5-9  0382
11.Knobloch MiroslavTurek Tomáš768  3092
12.Havránek JakubMartykiewiecz Dušan-678-13-92393
13.Veselý FilipŠindelář Michal-6-8-5  0394
14.Pína JanPocz Štefan95-98 31104
15.Havránek JakubTurek Tomáš         
16.Veselý FilipMartykiewiecz Dušan         
17.Pína JanŠindelář Michal         
18.Knobloch MiroslavPocz Štefan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Veselý Filip03Turek Tomáš12
Pína Jan30Martykiewiecz Dušan12
Knobloch Miroslav30Šindelář Michal12
Havránek Jakub21Pocz Štefan12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32632:629SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlouhý Karel
Kačinetz Alan
 
 
Ruml Jiří
Skoumal Adam
 
 
-9-611963210
2.Pavlovský Tomáš
Ulrych Jiří
 
 
Nosál Martin
Kremla Tomáš
 
 
-659-6103220
3.Dlouhý KarelKremla Tomáš-6-8-7  0321
4.Kačinetz AlanSkoumal Adam-69-9-7 1322
5.Pavlovský TomášNosál Martin7-587 3132
6.Ulrych JiříRuml Jiří465  3042
7.Kačinetz AlanKremla Tomáš-7-9-3  0343
8.Pavlovský TomášSkoumal Adam10-1093 3153
9.Ulrych JiříNosál Martin13108  3063
10.Dlouhý KarelRuml Jiří-6429 3173
11.Pavlovský TomášKremla Tomáš-13-7-7  0374
12.Ulrych JiříSkoumal Adam-388-8-92375
13.Dlouhý KarelNosál Martin7-66-10-132376
14.Kačinetz AlanRuml Jiří-6585 3186
15.Ulrych JiříKremla Tomáš-6-6-7  0387
16.Dlouhý KarelSkoumal Adam-2-8-9  0388
17.Kačinetz AlanNosál Martin1069  3098
18.Pavlovský TomášRuml Jiří7816  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Karel13Kremla Tomáš40
Kačinetz Alan22Skoumal Adam31
Pavlovský Tomáš31Nosál Martin13
Ulrych Jiří22Ruml Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Lacinová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:Budík Bohuslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26639:577TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budík Bohuslav st.
Lacinová Petra
 
 
Konopásek Luboš
Stejskal Radek
 
 
-552-963210
2.Hedervári Robert
Boloňský Andrej
 
 
Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
79-814 3120
3.Budík Bohuslav st.Konopásek Luboš886  3030
4.Adámek MiroslavJágr Martin8-9-109-102331
5.Boloňský AndrejStejskal Radek-858-8-62332
6.Lacinová PetraSvatoš Daniel47-10-963242
7.Adámek MiroslavKonopásek Luboš-610-10-8 1343
8.Boloňský AndrejJágr Martin104-89 3153
9.Lacinová PetraStejskal Radek286  3063
10.Budík Bohuslav st.Svatoš Daniel89-107 3173
11.Boloňský AndrejKonopásek Luboš-8910-10-42374
12.Lacinová PetraJágr Martin68-67 3184
13.Budík Bohuslav st.Stejskal Radek895  3094
14.Adámek MiroslavSvatoš Daniel-3-6-8  0395
15.Lacinová PetraKonopásek Luboš-8-978-62396
16.Budík Bohuslav st.Jágr Martin878  30106
17.Adámek MiroslavStejskal Radek         
18.Boloňský AndrejSvatoš Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budík Bohuslav st.40Konopásek Luboš31
Adámek Miroslav03Jágr Martin13
Boloňský Andrej12Stejskal Radek12
Lacinová Petra31Svatoš Daniel12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS