Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:32531:494TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalaš Vladislav
Svatoš Daniel
 
 
Doležal Karel
Provazník Lukáš
 
 
89-56 3110
2.Konopásek Luboš
Jágr Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Kalaš VladislavDoležal Karel-5-8-13  0321
4.Svatoš DanielProvazník Lukáš9910  3031
5.Jágr MartinObraz Martin-10-11-11  0332
6.Konopásek LubošWO    3042
7.Svatoš DanielDoležal Karel13-9-12-4 1343
8.Jágr MartinProvazník Lukáš4-4-7-10 1344
9.Konopásek LubošObraz Martin-5-9-6  0345
10.Kalaš VladislavWO    3055
11.Jágr MartinDoležal Karel9-87-8-22356
12.Konopásek LubošProvazník Lukáš8-10128 3166
13.Kalaš VladislavObraz Martin-1-68-10 1367
14.Svatoš DanielWO    3077
15.Konopásek LubošDoležal Karel-6-5-5  0378
16.Kalaš VladislavProvazník Lukáš-16-2-7  0379
17.Svatoš DanielObraz Martin-6-9-7  03710
18.Jágr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kalaš Vladislav03Doležal Karel40
Svatoš Daniel12Provazník Lukáš22
Jágr Martin03Obraz Martin40
Konopásek Luboš12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:Nosál Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:22545:480TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruml Jiří
Petira Martin
 
 
Budík Bohuslav st.
Beneš Karel
 
 
-87-96-112301
2.Čihák Josef ml.
Nosál Martin
 
 
Lacinová Petra
Brettschneider Zdeněk
 
 
876  3011
3.Čihák Josef ml.Lacinová Petra9-85-1173221
4.Ruml JiříBudík Bohuslav st.-11-6-7  0322
5.Petira MartinBrettschneider Zdeněk89-9-1043232
6.Nosál MartinBeneš Karel568  3042
7.Ruml JiříProkeš Jan-8889 3152
8.Petira MartinBudík Bohuslav st.6-10-9-1 1353
9.Nosál MartinBrettschneider Zdeněk-895-753263
10.Čihák Josef ml.Beneš Karel-685-9113273
11.Petira MartinProkeš Jan7-83-983283
12.Nosál MartinBudík Bohuslav st.-869-763293
13.Čihák Josef ml.Brettschneider Zdeněk868  30103
14.Ruml JiříBeneš Karel         
15.Nosál MartinProkeš Jan         
16.Čihák Josef ml.Budík Bohuslav st.         
17.Ruml JiříBrettschneider Zdeněk         
18.Petira MartinBeneš Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čihák Josef ml.30Lacinová Petra01
Ruml Jiří11Budík Bohuslav st.21
Petira Martin21Brettschneider Zdeněk03
Nosál Martin30Beneš Karel02
   Prokeš Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:32357:449SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Michal
Jirků Jaromír
 
 
Pavlovský Tomáš
Ulrych Jiří
 
 
8-10-14-5 1301
2.Martykiewiecz Dušan
Pozníček Josef
 
 
Dlouhý Karel
Kačinetz Alan
 
 
-8117-993211
3.Martykiewiecz DušanDlouhý Karel-8-6122-82312
4.Jirků JaromírKačinetz Alan-6-7-8  0313
5.Šindelář MichalUlrych Jiří-88-7-8 1314
6.Pozníček JosefPavlovský Tomáš-8-7-6  0315
7.Jirků JaromírDlouhý Karel-67-88-52316
8.Šindelář MichalKačinetz Alan-3-5-7  0317
9.Pozníček JosefUlrych Jiří-6-9-8  0318
10.Martykiewiecz DušanPavlovský Tomáš12-8-67-52319
11.Šindelář MichalDlouhý Karel-6-7-6  03110
12.Pozníček JosefKačinetz Alan         
13.Martykiewiecz DušanUlrych Jiří         
14.Jirků JaromírPavlovský Tomáš         
15.Pozníček JosefDlouhý Karel         
16.Martykiewiecz DušanKačinetz Alan         
17.Jirků JaromírUlrych Jiří         
18.Šindelář MichalPavlovský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martykiewiecz Dušan02Dlouhý Karel30
Jirků Jaromír02Kačinetz Alan20
Šindelář Michal03Ulrych Jiří20
Pozníček Josef02Pavlovský Tomáš20
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30648:584TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Vokál Jan
 
 
Pína Jan
Dušek Jiří
 
 
8-79-7-62301
2.Kotrč Pavel
Sochor David
 
 
Zýková Renata
Veselý Filip
 
 
67-58 3111
3.Sochor DavidPína Jan-82-67-122312
4.Vokál JanVeselý Filip8-967 3122
5.Ťuík JanDušek Jiří-897-883232
6.Kotrč PavelZýková Renata43-35 3142
7.Vokál JanPína Jan3-64-1143252
8.Ťuík JanVeselý Filip7-7-5-6 1353
9.Kotrč PavelDušek Jiří56-117 3163
10.Sochor DavidZýková Renata545  3073
11.Ťuík JanPína Jan-10-14-5  0374
12.Kotrč PavelVeselý Filip82-2-7-42375
13.Sochor DavidDušek Jiří-8658 3185
14.Vokál JanZýková Renata687  3095
15.Kotrč PavelPína Jan-7-128-9 1396
16.Sochor DavidVeselý Filip4-4-4-8 1397
17.Vokál JanDušek Jiří688  30107
18.Ťuík JanZýková Renata         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor David22Pína Jan31
Vokál Jan40Veselý Filip31
Ťuík Jan12Dušek Jiří04
Kotrč Pavel22Zýková Renata03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
Šprongl Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:31608:596TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůčková Marie
Richter Jan
 
 
Verner Pavel
Horčák Martin
 
 
-105-8-3 1301
2.Šprongl Jaroslav
Chmelík David
 
 
Hájek Luděk st.
Nový Pavel
 
 
8-14-2-9 1302
3.Šprongl JaroslavVerner Pavel5-6-7-4 1303
4.Brůčková MarieHorčák Martin-8-48-4 1304
5.Chmelík DavidHájek Luděk st.-6885 3114
6.Richter JanNový Pavel1057  3024
7.Brůčková MarieVerner Pavel77-510 3134
8.Chmelík DavidHorčák Martin9-4610 3144
9.Richter JanHájek Luděk st.3-685 3154
10.Šprongl JaroslavNový Pavel-10-261063264
11.Chmelík DavidVerner Pavel-7-7-8  0365
12.Richter JanHorčák Martin7-6-7543275
13.Šprongl JaroslavHájek Luděk st.99-9-863285
14.Brůčková MarieNový Pavel98-8-1-72386
15.Richter JanVerner Pavel4-847 3196
16.Šprongl JaroslavHorčák Martin44-11-81032106
17.Brůčková MarieHájek Luděk st.9-86  21  
18.Chmelík DavidNový Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šprongl Jaroslav31Verner Pavel22
Brůčková Marie12Horčák Martin13
Chmelík David21Hájek Luděk st.03
Richter Jan40Nový Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33389:490TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Jiří
Kotlorz Lukáš
 
 
Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
9-5-7-10 1301
2.Zacharda Jáchym
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Fišer Josef
Elčkner Miroslav ml.
 
 
-9-5-7  0302
3.Zacharda JáchymElčkner Miroslav ml.11-8-5-8 1303
4.Remunda Alexandros MatheosFišer Josef-910-14993213
5.Kotlorz LukášFusová Anička-89710 3123
6.Fausek JiříTraxler Jan-54-7-7 1324
7.Remunda Alexandros MatheosElčkner Miroslav ml.-3-10-10  0325
8.Kotlorz LukášFišer Josef7-8-78-22326
9.Fausek JiříFusová Anička-9-699-52327
10.Zacharda JáchymTraxler Jan-7-8-6  0328
11.Kotlorz LukášElčkner Miroslav ml.8-7-4-6 1329
12.Fausek JiříFišer Josef-7-3-9  03210
13.Zacharda JáchymFusová Anička         
14.Remunda Alexandros MatheosTraxler Jan         
15.Fausek JiříElčkner Miroslav ml.         
16.Zacharda JáchymFišer Josef         
17.Remunda Alexandros MatheosFusová Anička         
18.Kotlorz LukášTraxler Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zacharda Jáchym02Elčkner Miroslav ml.30
Remunda Alexandros Matheos11Fišer Josef21
Kotlorz Lukáš12Fusová Anička11
Fausek Jiří03Traxler Jan20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS