Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:31494:446TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obraz Martin
Hejný Jakub
 
 
Hladík Petr
Elčkner Miroslav ml.
 
 
-12-5-9  0301
2.Lüder Jan
Karpíšek Ondřej
 
 

 
 
WO    3011
3.Karpíšek OndřejHladík Petr-77710 3121
4.Hejný JakubElčkner Miroslav ml.-9-5-7  0322
5.Obraz MartinOlach Miloslav536  3032
6.Lüder JanWO    3042
7.Hejný JakubHladík Petr-12-7-7  0343
8.Obraz MartinElčkner Miroslav ml.-4-89-11 1344
9.Lüder JanOlach Miloslav88-9-8-82345
10.Karpíšek OndřejWO    3055
11.Obraz MartinHladík Petr-8-6-7  0356
12.Lüder JanElčkner Miroslav ml.-3-8-8  0357
13.Karpíšek OndřejOlach Miloslav7810  3067
14.Hejný JakubWO    3077
15.Lüder JanHladík Petr-1-47-8 1378
16.Karpíšek OndřejElčkner Miroslav ml.-8-5-3  0379
17.Hejný JakubOlach Miloslav-6-11-3  03710
18.Obraz Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Karpíšek Ondřej21Hladík Petr31
Hejný Jakub03Elčkner Miroslav ml.40
Obraz Martin12Olach Miloslav22
Lüder Jan03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice DVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23572:522TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Michálek David
 
 
Kotlorz Lukáš
Luňová Zuzana
 
 
967  3010
2.Nový Pavel
Hrdlic Roman
 
 
Remunda Alexandros Matheos
Kocánek Jiří
 
 
-10-53763220
3.Hrdlic RomanKotlorz Lukáš412-9-10-82321
4.Nový PavelRemunda Alexandros Matheos-5-6-15  0322
5.Verner PavelKocánek Jiří-377-773232
6.Michálek DavidLuňová Zuzana546  3042
7.Nový PavelKotlorz Lukáš-10-9-5  0343
8.Verner PavelRemunda Alexandros Matheos99-88 3153
9.Michálek DavidKocánek Jiří-4-10-9  0354
10.Hrdlic RomanLuňová Zuzana685  3064
11.Verner PavelKotlorz Lukáš1313-1110 3174
12.Michálek DavidRemunda Alexandros Matheos-78-610-92375
13.Hrdlic RomanKocánek Jiří8-811-853285
14.Nový PavelLuňová Zuzana1048  3095
15.Michálek DavidKotlorz Lukáš859  30105
16.Hrdlic RomanRemunda Alexandros Matheos         
17.Nový PavelKocánek Jiří         
18.Verner PavelLuňová Zuzana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdlic Roman21Kotlorz Lukáš22
Nový Pavel12Remunda Alexandros Matheos21
Verner Pavel30Kocánek Jiří12
Michálek David22Luňová Zuzana03
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:Veselý Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:36527:589TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažková Anežka
Dušek Jiří
 
 
Brůčková Marie
Chmelík David
 
 
-5-9-15  0301
2.Veselý Filip
Pína Jan
 
 
Šprongl Jaroslav
Richter Jan
 
 
135-106 3111
3.Dušek JiříRichter Jan-5-3-5  0312
4.Blažková AnežkaŠprongl Jaroslav-6-8-5  0313
5.Pína JanChmelík David89-78 3123
6.Veselý FilipBrůčková Marie-66-101073233
7.Blažková AnežkaRichter Jan-139-3-8 1334
8.Pína JanŠprongl Jaroslav-8584 3144
9.Veselý FilipChmelík David9-108-3-62345
10.Dušek JiříBrůčková Marie-6-8-7  0346
11.Pína JanRichter Jan-86-59-72347
12.Veselý FilipŠprongl Jaroslav-7359 3157
13.Dušek JiříChmelík David-7-89-11 1358
14.Blažková AnežkaBrůčková Marie-6-9-7  0359
15.Veselý FilipRichter Jan8410  3069
16.Dušek JiříŠprongl Jaroslav-2-5-9  03610
17.Blažková AnežkaChmelík David         
18.Pína JanBrůčková Marie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dušek Jiří04Richter Jan31
Blažková Anežka03Šprongl Jaroslav22
Pína Jan21Chmelík David21
Veselý Filip31Brůčková Marie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16484:383SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlovský Tomáš
Ulrych Jiří
 
 
Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
671  3010
2.Kačinetz Alan
Dlouhý Karel
 
 
Vaněk Martin
Ťuík Jan
 
 
777  3020
3.Dlouhý KarelVaněk Martin4-8-4633230
4.Kačinetz AlanVokál Jan5-588 3140
5.Pavlovský TomášVokál Roman436  3050
6.Ulrych JiříŤuík Jan383  3060
7.Kačinetz AlanVaněk Martin-910-10873270
8.Pavlovský TomášVokál Jan8-9-7-9 1371
9.Ulrych JiříVokál Roman6128  3081
10.Dlouhý KarelŤuík Jan-7-771163291
11.Pavlovský TomášVaněk Martin-11-63-7 1392
12.Ulrych JiříVokál Jan-11-9-7  0393
13.Dlouhý KarelVokál Roman974  30103
14.Kačinetz AlanŤuík Jan         
15.Ulrych JiříVaněk Martin         
16.Dlouhý KarelVokál Jan         
17.Kačinetz AlanVokál Roman         
18.Pavlovský Tomᚍuík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dlouhý Karel30Vaněk Martin12
Kačinetz Alan20Vokál Jan21
Pavlovský Tomáš12Vokál Roman03
Ulrych Jiří21Ťuík Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha CRozhodčí:Budík Sl
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7373:298TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Karel
Budík Bohuslav st.
 
 
Pozníček Josef
Martykiewiecz Dušan
 
 
784  3010
2.Brettschneider Zdeněk
Prokeš Jan
 
 
Pocz Štefan
Jirků Jaromír
 
 
98-66 3120
3.Beneš KarelPozníček Josef7106  3030
4.Brettschneider ZdeněkMartykiewiecz Dušan-89104 3140
5.Prokeš JanPocz Štefan-679-2103250
6.Budík Bohuslav st.Jirků Jaromír865  3060
7.Brettschneider ZdeněkPozníček Josef829  3070
8.Prokeš JanMartykiewiecz Dušan-789-373280
9.Budík Bohuslav st.Pocz Štefan897  3090
10.Beneš KarelJirků Jaromír6-7510 31100
11.Prokeš JanPozníček Josef         
12.Budík Bohuslav st.Martykiewiecz Dušan         
13.Beneš KarelPocz Štefan         
14.Brettschneider ZdeněkJirků Jaromír         
15.Budík Bohuslav st.Pozníček Josef         
16.Beneš KarelMartykiewiecz Dušan         
17.Brettschneider ZdeněkPocz Štefan         
18.Prokeš JanJirků Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Karel20Pozníček Josef02
Brettschneider Zdeněk20Martykiewiecz Dušan02
Prokeš Jan20Pocz Štefan02
Budík Bohuslav st.20Jirků Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34399:487TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalaš Vladislav
Svatoš Daniel
 
 
Skoumal Adam
Petira Martin
 
 
-6729 3110
2.Jágr Martin
Suchý Adam ml.
 
 
Nosál Martin
Čihák Josef ml.
 
 
-6-10-7  0311
3.Jágr MartinNosál Martin-3-6-6  0312
4.Suchý Adam ml.Skoumal Adam-9-3-7  0313
5.Kalaš VladislavPetira Martin106-6-663223
6.Svatoš DanielČihák Josef ml.66-59 3133
7.Suchý Adam ml.Nosál Martin-13-10-3  0334
8.Kalaš VladislavSkoumal Adam6-9-10-6 1335
9.Svatoš DanielPetira Martin15-4-79-92336
10.Jágr MartinČihák Josef ml.-7-6-7  0337
11.Kalaš VladislavNosál Martin-10-777-92338
12.Svatoš DanielSkoumal Adam-4-7-7  0339
13.Jágr MartinPetira Martin-7-9-7  03310
14.Suchý Adam ml.Čihák Josef ml.         
15.Svatoš DanielNosál Martin         
16.Jágr MartinSkoumal Adam         
17.Suchý Adam ml.Petira Martin         
18.Kalaš VladislavČihák Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jágr Martin03Nosál Martin30
Suchý Adam ml.02Skoumal Adam30
Kalaš Vladislav12Petira Martin21
Svatoš Daniel12Čihák Josef ml.11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS