Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:38527:607TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirků Jaromír
Šindelář Michal
 
 
Obraz Martin
Provazník Lukáš
 
 
-56-11-8 1301
2.Pocz Tomáš
Pocz Štefan
 
 
Lüder Jan
Doležal Karel
 
 
-6-4-10  0302
3.Pocz ŠtefanProvazník Lukáš-8-9-6  0303
4.Jirků JaromírObraz Martin-5-6-8  0304
5.Šindelář MichalDoležal Karel-7-8-8  0305
6.Pocz TomášLüder Jan-7-810773215
7.Jirků JaromírProvazník Lukáš8-9-7-6 1316
8.Šindelář MichalObraz Martin79-9-783226
9.Pocz TomášDoležal Karel-9-6-3  0327
10.Pocz ŠtefanLüder Jan-71099 3137
11.Šindelář MichalProvazník Lukáš-7-9-6  0338
12.Pocz TomášObraz Martin8139  3048
13.Pocz ŠtefanDoležal Karel-9-989103258
14.Jirků JaromírLüder Jan-8-78-5 1359
15.Pocz TomášProvazník Lukáš-66612 3169
16.Pocz ŠtefanObraz Martin-87-8-6 13610
17.Jirků JaromírDoležal Karel-5    01  
18.Šindelář MichalLüder Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pocz Štefan22Provazník Lukáš31
Jirků Jaromír03Obraz Martin22
Šindelář Michal12Doležal Karel21
Pocz Tomáš31Lüder Jan12
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33660:644TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Sochor David
 
 
Král Ludvík st.
Šimon Milan
 
 
897  3010
2.Vokál Jan
Kotrč Pavel
 
 
Nosál Martin
Čihák Josef ml.
 
 
-8-6-9  0311
3.Sochor DavidČihák Josef ml.-1067-5-72312
4.Vokál JanNosál Martin-55-11-7 1313
5.Kotrč PavelSkoumal Adam10-5-11073223
6.Dalešický JosefŠimon Milan337  3033
7.Vokál JanČihák Josef ml.5-7-31063243
8.Kotrč PavelNosál Martin-3-8-8  0344
9.Dalešický JosefSkoumal Adam-6-8-6  0345
10.Sochor DavidŠimon Milan-7736 3155
11.Kotrč PavelČihák Josef ml.10-8-5-7 1356
12.Dalešický JosefNosál Martin-9-891773266
13.Sochor DavidSkoumal Adam58-8-973276
14.Vokál JanŠimon Milan467  3086
15.Dalešický JosefČihák Josef ml.10108  3096
16.Sochor DavidNosál Martin79-8-9-92397
17.Vokál JanSkoumal Adam79-7-4-72398
18.Kotrč PavelŠimon Milan766  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor David22Čihák Josef ml.22
Vokál Jan22Nosál Martin31
Kotrč Pavel22Skoumal Adam22
Dalešický Josef31Šimon Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17484:419TJ Sokol Běchovice II B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Milan
Šprongl Jaroslav
 
 
Kalaš Vladislav
Stejskal Radek
 
 
-78-7-8 1301
2.Farář Petr
Chmelík David
 
 
Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
-4878 3111
3.Chmelík DavidSvatoš Daniel-10877 3121
4.Šprongl JaroslavStejskal Radek-8-7-6  0322
5.Farář PetrKalaš Vladislav189  3032
6.Vítek MilanJágr Martin6-693 3142
7.Šprongl JaroslavSvatoš Daniel-6-76-4 1343
8.Farář PetrStejskal Radek71010  3053
9.Vítek MilanKalaš Vladislav4-98-993263
10.Chmelík DavidJágr Martin4614  3073
11.Farář PetrSvatoš Daniel944  3083
12.Vítek MilanStejskal Radek8-88-1043293
13.Chmelík DavidKalaš Vladislav99-98 31103
14.Šprongl JaroslavJágr Martin         
15.Vítek MilanSvatoš Daniel         
16.Chmelík DavidStejskal Radek         
17.Šprongl JaroslavKalaš Vladislav         
18.Farář PetrJágr Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelík David30Svatoš Daniel12
Šprongl Jaroslav02Stejskal Radek12
Farář Petr30Kalaš Vladislav03
Vítek Milan30Jágr Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:15487:363TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlorz Lukáš
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Pour Lukáš
Beneš Karel
 
 
10-9-98-62301
2.Kocánek Jiří
Průša Ondřej
 
 
Špicarová Ivana
Prokeš Jan
 
 
8-1024 3111
3.Kocánek JiříBeneš Karel9-1135 3121
4.Kotlorz Lukᚊpicarová Ivana8-910-873231
5.Průša OndřejPour Lukáš6-1068 3141
6.Remunda Alexandros MatheosProkeš Jan98-112 3151
7.Kotlorz LukášBeneš Karel362  3061
8.Průša OndřejŠpicarová Ivana7-927 3171
9.Remunda Alexandros MatheosPour Lukáš-976-953281
10.Kocánek JiříProkeš Jan6-796 3191
11.Průša OndřejBeneš Karel-8-842732101
12.Remunda Alexandros MatheosŠpicarová Ivana3-756 31  
13.Kocánek JiříPour Lukáš         
14.Kotlorz LukášProkeš Jan         
15.Remunda Alexandros MatheosBeneš Karel         
16.Kocánek JiříŠpicarová Ivana         
17.Kotlorz LukášPour Lukáš         
18.Průša OndřejProkeš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocánek Jiří20Beneš Karel03
Kotlorz Lukáš20Špicarová Ivana02
Průša Ondřej30Pour Lukáš02
Remunda Alexandros Matheos20Prokeš Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:32699:643TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
Kačinetz Alan
Dlouhý Karel
 
 
87-4-1183210
2.Elčkner Miroslav ml.
Fišer Josef
 
 
Pavlovský Tomáš
Ulrych Jiří
 
 
WO    3020
3.Elčkner Miroslav ml.Dlouhý Karel-11-812-10 1321
4.Hladík PetrKačinetz Alan106-7-6-72322
5.Fišer JosefPavlovský Tomáš1057  3032
6.Fusová AničkaUlrych Jiří7-8-9-9 1333
7.Hladík PetrDlouhý Karel-88-94-72334
8.Fišer JosefKačinetz Alan-12176 3144
9.Fusová AničkaPavlovský Tomáš-76-9-12 1345
10.Elčkner Miroslav ml.Ulrych Jiří3-9-4-8 1346
11.Fišer JosefDlouhý Karel712-9-993256
12.Čermák JiříKačinetz Alan9-568 3166
13.Elčkner Miroslav ml.Pavlovský Tomáš6-495 3176
14.Hladík PetrUlrych Jiří-10-598103286
15.Čermák JiříDlouhý Karel-58-611-32387
16.Elčkner Miroslav ml.Kačinetz Alan-610-98103297
17.Hladík PetrPavlovský Tomáš667  30107
18.Fišer JosefUlrych Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Elčkner Miroslav ml.22Dlouhý Karel31
Hladík Petr22Kačinetz Alan13
Fišer Josef30Pavlovský Tomáš13
Fusová Anička02Ulrych Jiří21
Čermák Jiří11   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice DVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21586:413TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlic Roman
Hájek Luděk st.
 
 
Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
-5-537123210
2.Verner Pavel
Horčák Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Hrdlic RomanKnobloch Miroslav-14-7-7  0321
4.Hájek Luděk st.Veselý Filip64-99 3131
5.Horčák MartinZávodská Katarína1097  3041
6.Verner PavelWO    3051
7.Hájek Luděk st.Knobloch Miroslav-11-95-9 1352
8.Horčák MartinVeselý Filip35-10-9-82353
9.Verner PavelZávodská Katarína9-867 3163
10.Hrdlic RomanWO    3073
11.Horčák MartinKnobloch Miroslav-8-9116-82374
12.Verner PavelVeselý Filip6-6-89-52375
13.Hrdlic RomanZávodská Katarína5-9-81063285
14.Hájek Luděk st.WO    3095
15.Verner PavelKnobloch Miroslav595  30105
16.Hrdlic RomanVeselý Filip9-8-7-9 13  
17.Hájek Luděk st.Závodská Katarína-10433 31  
18.Horčák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrdlic Roman11Knobloch Miroslav31
Hájek Luděk st.11Veselý Filip21
Horčák Martin12Závodská Katarína03
Verner Pavel21   
WO40WO04
0

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS