Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:11463:334TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Jakub
Skoupý Libor
 
 
Jantač Petr
Pospíšil Marek
 
 
-5957 3110
2.Hanšpach Daniel
Rybenský Marek
 
 
Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
8107  3020
3.Rybenský MarekJantač Petr6127  3030
4.Hanšpach DanielDvořák Jiří ml.-857-10-92331
5.Skoupý LiborDvořák Jiří st.178  3041
6.Tomek JakubPospíšil Marek724  3051
7.Hanšpach DanielJantač Petr-69-9-7 1352
8.Skoupý LiborDvořák Jiří ml.-71038 3162
9.Tomek JakubDvořák Jiří st.769  3072
10.Rybenský MarekPospíšil Marek442  3082
11.Skoupý LiborJantač Petr-9-108-4 1383
12.Tomek JakubDvořák Jiří ml.579  3093
13.Rybenský MarekDvořák Jiří st.116  30103
14.Hanšpach DanielPospíšil Marek78-88 31  
15.Tomek JakubJantač Petr         
16.Rybenský MarekDvořák Jiří ml.         
17.Hanšpach DanielDvořák Jiří st.         
18.Skoupý LiborPospíšil Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybenský Marek30Jantač Petr21
Hanšpach Daniel02Dvořák Jiří ml.12
Skoupý Libor21Dvořák Jiří st.03
Tomek Jakub30Pospíšil Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:32716:633SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Arnošt
Fabian Jiří
 
 
Kačírková Martina
Jaroš Petr
 
 
11-8-8-7 1301
2.Berný Lukáš
Čapek Karel
 
 
Hlaváček Ivan
Hoang Bien
 
 
4-1057 3111
3.Koubek ArnoštHoang Bien85-9-8-92312
4.Fabian JiříJaroš Petr-79-9-8 1313
5.Berný LukášKačírková Martina-76-9963223
6.Čapek KarelHlaváček Ivan665  3033
7.Fabian JiříHoang Bien5-69-7-92334
8.Berný LukášJaroš Petr-12495 3144
9.Čapek KarelKačírková Martina73-95 3154
10.Koubek ArnoštHlaváček Ivan104-8-11-82355
11.Berný LukášHoang Bien-1149-993265
12.Čapek KarelJaroš Petr-108-39-32366
13.Koubek ArnoštKačírková Martina8-245 3176
14.Fabian JiříHlaváček Ivan-1013-6-10 1377
15.Čapek KarelHoang Bien74-99 3187
16.Koubek ArnoštJaroš Petr6-88-853297
17.Fabian JiříKačírková Martina752  30107
18.Berný LukášHlaváček Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek Arnošt22Hoang Bien22
Fabian Jiří13Jaroš Petr22
Berný Lukáš30Kačírková Martina04
Čapek Karel31Hlaváček Ivan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9447:357Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouba Jan
Cankař Radek
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
12811  3010
2.Chaloupek Petr
Zerkal Sergey
 
 
Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
1068  3020
3.Cankař RadekKartaš Zdeněk1288  3030
4.Zerkal SergeyKalíšek Jiří710-7-7-42331
5.Chaloupek PetrVytisk Václav1266  3041
6.Kouba JanKobras Ludvík567  3051
7.Zerkal SergeyKartaš Zdeněk6-657 3161
8.Chaloupek PetrKalíšek Jiří566  3071
9.Kouba JanVytisk Václav57-918 3181
10.Cankař RadekKobras Ludvík69-96 3191
11.Chaloupek PetrKartaš Zdeněk-79-7-5 1392
12.Kouba JanKalíšek Jiří1065  30102
13.Cankař RadekVytisk Václav         
14.Zerkal SergeyKobras Ludvík         
15.Kouba JanKartaš Zdeněk         
16.Cankař RadekKalíšek Jiří         
17.Zerkal SergeyVytisk Václav         
18.Chaloupek PetrKobras Ludvík         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cankař Radek20Kartaš Zdeněk12
Zerkal Sergey11Kalíšek Jiří12
Chaloupek Petr21Vytisk Václav02
Kouba Jan30Kobras Ludvík02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:25631:541SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruk Martin
Joska Tomáš
 
 
Schauer Patrik
Poluk Alexandr
 
 
7-108-1233210
2.Maršíková Martina
Marek Michal
 
 
Hrdý Jiří
Klouček Martin
 
 
-6-7-10  0311
3.Bruk MartinPoluk Alexandr-9-777-82312
4.Joska TomášSchauer Patrik-7-92-9 1313
5.Maršíková MartinaHrdý Jiří946  3023
6.Marek MichalKlouček Martin577  3033
7.Joska TomášPoluk Alexandr355  3043
8.Maršíková MartinaSchauer Patrik-127-8-4 1344
9.Marek MichalHrdý Jiří6-985 3154
10.Bruk MartinKlouček Martin77-8-4-102355
11.Maršíková MartinaPoluk Alexandr-887-7-92356
12.Marek MichalSchauer Patrik9-845 3166
13.Bruk MartinHrdý Jiří92-511 3176
14.Joska TomášKlouček Martin41112  3086
15.Marek MichalPoluk Alexandr1077  3096
16.Bruk MartinSchauer Patrik612-7-9832106
17.Joska TomášHrdý Jiří610-6-9-823  
18.Maršíková MartinaKlouček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bruk Martin22Poluk Alexandr22
Joska Tomáš21Schauer Patrik22
Maršíková Martina12Hrdý Jiří03
Marek Michal40Klouček Martin12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:34501:564TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mára Karel
Vojta Libor
 
 
Nevmeržický Vadim
Bielina Václav
 
 
-2-9-3  0301
2.Brož Josef
Vojta Martin
 
 
Hladík Ivo
Celler Jiří
 
 
-8884 3111
3.Mára KarelCeller Jiří-68-2-6 1312
4.Vojta LiborNevmeržický Vadim-6-2-9  0313
5.Vojta MartinBielina Václav-7-8-10  0314
6.Brož JosefHladík Ivo-99-107-92315
7.Vojta LiborCeller Jiří3-2-67-92316
8.Vojta MartinNevmeržický Vadim873  3026
9.Brož JosefBielina Václav9-7-9-15 1327
10.Mára KarelHladík Ivo5-71310 3137
11.Vojta MartinCeller Jiří888  3047
12.Brož JosefNevmeržický Vadim-88-710-92348
13.Mára KarelBielina Václav3-310-793258
14.Vojta LiborHladík Ivo-39-7-7 1359
15.Brož JosefCeller Jiří-6-7-5  03510
16.Mára KarelNevmeržický Vadim         
17.Vojta LiborBielina Václav         
18.Vojta MartinHladík Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mára Karel21Celler Jiří31
Vojta Libor03Nevmeržický Vadim21
Vojta Martin21Bielina Václav21
Brož Josef04Hladík Ivo21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:33505:520AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Luděk
Novotný Václav
 
 
Dlask Marek
Šusta Petr
 
 
477  3010
2.Lukáč Michal
Schützner Vladimír
 
 
Rulc Lukáš nejml.
Podrazil Vojtěch
 
 
711-94 3120
3.Novotný VáclavDlask Marek-9-15-6  0321
4.Zajíček LuděkPodrazil Vojtěch16-9-6-92322
5.Lukáč MichalRulc Lukáš nejml.34-9-5-52323
6.Schützner VladimírŠusta Petr7-9-78-72324
7.Zajíček LuděkDlask Marek-6-10-6  0325
8.Lukáč MichalPodrazil Vojtěch47-13-2-102326
9.Schützner VladimírRulc Lukáš nejml.12-10-57-72327
10.Novotný VáclavŠusta Petr5-79-7103237
11.Lukáč MichalDlask Marek-7-15-6  0338
12.Schützner VladimírPodrazil Vojtěch-10-1246-82339
13.Novotný VáclavRulc Lukáš nejml.-5-7-10  03310
14.Zajíček LuděkŠusta Petr         
15.Schützner VladimírDlask Marek         
16.Novotný VáclavPodrazil Vojtěch         
17.Zajíček LuděkRulc Lukáš nejml.         
18.Lukáč MichalŠusta Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Václav12Dlask Marek30
Zajíček Luděk02Podrazil Vojtěch30
Lukáč Michal03Rulc Lukáš nejml.30
Schützner Vladimír03Šusta Petr11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS