Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33490:506AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
Melíšek Ondřej
Rulc Lukáš nejml.
 
 
-96-78-82301
2.Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
Šusta Petr
Suk Matouš
 
 
786  3011
3.Dvořák Jiří ml.Rulc Lukáš nejml.-10-5-7  0312
4.Joch Tomᚊusta Petr-7-4-9  0313
5.Dvořák Jiří st.Melíšek Ondřej4-14-97-102314
6.Jantač PetrSuk Matouš499  3024
7.Joch TomášRulc Lukáš nejml.-6-6-8  0325
8.Dvořák Jiří st.Šusta Petr-8-8-6  0326
9.Jantač PetrMelíšek Ondřej5-85-963236
10.Dvořák Jiří ml.Suk Matouš4-6-8-9 1337
11.Dvořák Jiří st.Rulc Lukáš nejml.-9-9-4  0338
12.Jantač PetrŠusta Petr-87-8-8 1339
13.Dvořák Jiří ml.Melíšek Ondřej939  3049
14.Joch TomášSuk Matouš-91055 3159
15.Jantač PetrRulc Lukáš nejml.-7-9-6  03510
16.Dvořák Jiří ml.Šusta Petr         
17.Joch TomášMelíšek Ondřej         
18.Dvořák Jiří st.Suk Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jiří ml.12Rulc Lukáš nejml.40
Joch Tomáš12Šusta Petr30
Dvořák Jiří st.03Melíšek Ondřej12
Jantač Petr22Suk Matouš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34534:589TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Václav
Zajíček Luděk
 
 
Hladík Ivo
Kunert Ladislav
 
 
-66910 3110
2.Lukáč Michal
Schützner Vladimír
 
 
Bielina Václav
Merhautová Alena
 
 
-85-8-5 1311
3.Novotný VáclavHladík Ivo897  3021
4.Schützner VladimírBielina Václav-8998 3131
5.Zajíček LuděkMerhautová Alena677  3041
6.Lukáč MichalKunert Ladislav-6-5-7  0342
7.Schützner VladimírHladík Ivo7-9-8593252
8.Zajíček LuděkBielina Václav-8-8-9  0353
9.Lukáč MichalMerhautová Alena-8-59-6 1354
10.Novotný VáclavKunert Ladislav-6-8-10  0355
11.Zajíček LuděkHladík Ivo-3-81210-62356
12.Lukáč MichalBielina Václav-810-8-3 1357
13.Novotný VáclavMerhautová Alena-865-16-72358
14.Schützner VladimírKunert Ladislav7107  3068
15.Lukáč MichalHladík Ivo8-3-3-5 1369
16.Novotný VáclavBielina Václav-10-10-5  03610
17.Schützner VladimírMerhautová Alena         
18.Zajíček LuděkKunert Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Václav13Hladík Ivo22
Schützner Vladimír30Bielina Václav31
Zajíček Luděk12Merhautová Alena21
Lukáč Michal04Kunert Ladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:35388:518TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Josef
Mára Karel
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
-7-891053210
2.Kácl Jiří
Hodač Michal
 
 
Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
-9-9-9  0311
3.Kácl JiříSvoboda Vladimír-7-12-5  0312
4.Brož JosefPoluk Alexandr465  3022
5.Hodač MichalSchauer Patrik-5-7-5  0323
6.Mára KarelHrdý Jiří77-55 3133
7.Brož JosefSvoboda Vladimír9-9-51183243
8.Hodač MichalPoluk Alexandr-38-8-5 1344
9.Mára KarelSchauer Patrik-28-9-13 1345
10.Kácl JiříHrdý Jiří-7-7-4  0346
11.Hodač MichalSvoboda Vladimír-5-4-7  0347
12.Mára KarelPoluk AlexandrWO    0348
13.Kácl JiříSchauer Patrik-7-8-7  0349
14.Brož JosefHrdý Jiří978  3059
15.Mára KarelSvoboda VladimírWO    03510
16.Kácl JiříPoluk Alexandr         
17.Brož JosefSchauer Patrik         
18.Hodač MichalHrdý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kácl Jiří03Svoboda Vladimír21
Brož Josef30Poluk Alexandr11
Hodač Michal03Schauer Patrik30
Mára Karel11Hrdý Jiří12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:28548:524SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šinákl Jan
Joska Tomáš
 
 
Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
-6-7-7  0301
2.Maršíková Martina
Courton Ivan
 
 
Kňažík Ondřej
Kobras Ludvík
 
 
-5-8-3  0302
3.Maršíková MartinaKňažík Ondřej-10662 3112
4.Joska TomášKartaš Zdeněk99-10-1083222
5.Courton IvanKalíšek Jiří-5-3-3  0323
6.Šinákl JanKobras Ludvík9-1153 3133
7.Joska TomášKňažík Ondřej465  3043
8.Courton IvanKartaš Zdeněk-4-8-5  0344
9.Šinákl JanKalíšek Jiří99-104 3154
10.Maršíková MartinaKobras Ludvík895  3064
11.Courton IvanKňažík Ondřej-8-10-6  0365
12.Šinákl JanKartaš Zdeněk-7-578-82366
13.Maršíková MartinaKalíšek Jiří6-633 3176
14.Joska TomášKobras Ludvík9-78-8143286
15.Šinákl JanVytisk Václav87-65 3196
16.Maršíková MartinaKartaš Zdeněk37-55 31106
17.Joska TomášKalíšek Jiří-59   11  
18.Courton IvanKobras Ludvík         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maršíková Martina40Kňažík Ondřej12
Joska Tomáš30Kartaš Zdeněk22
Courton Ivan03Kalíšek Jiří12
Šinákl Jan31Kobras Ludvík03
   Vytisk Václav01
V 15 utkání zápasu střídal hostující hráč Vytisk Václav hráče Kňažíka



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Komín Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:24576:516Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouba Jan
Cankař Radek
 
 
Dolanský Roman
Kačírková Martina
 
 
326  3010
2.Komín Ondřej
Zerkal Sergey
 
 
Hlaváček Ivan
Středa Martin
 
 
10-1110-12-52311
3.Zerkal SergeyDolanský Roman778  3021
4.Kouba JanStředa Martin8113  3031
5.Cankař RadekHlaváček Ivan891  3041
6.Komín OndřejKačírková Martina-7-8-4  0342
7.Kouba JanDolanský Roman746  3052
8.Cankař RadekStředa Martin9-882 3162
9.Komín OndřejHlaváček Ivan-8896 3172
10.Zerkal SergeyKačírková Martina712-96 3182
11.Cankař RadekDolanský Roman-13-6-9  0383
12.Komín OndřejStředa Martin-6-69-5 1384
13.Zerkal SergeyHlaváček Ivan-710-7-6 1385
14.Kouba JanKačírková Martina674  3095
15.Komín OndřejDolanský Roman-4-6-6  0396
16.Zerkal SergeyStředa Martin5-7-9-12 1397
17.Kouba JanHlaváček Ivan2911  30107
18.Cankař RadekKačírková Martina-7    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zerkal Sergey22Dolanský Roman22
Kouba Jan40Středa Martin22
Cankař Radek21Hlaváček Ivan13
Komín Ondřej13Kačírková Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35610:643TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabian Jiří
Koubek Arnošt
 
 
Tomek Jakub
Skoupý Libor
 
 
13-8-610-32301
2.Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
Krauz Samuel
Hanšpach Daniel
 
 
910-8-6-32302
3.Fabian JiříKrauz Samuel1188  3012
4.Koubek ArnoštTomek Jakub-13-8-6  0313
5.Berný LukášSkoupý Libor537  3023
6.Čapek KarelHanšpach Daniel-511119 3133
7.Koubek ArnoštKrauz Samuel-4-5-7  0334
8.Berný LukášTomek Jakub-9-4-5  0335
9.Čapek KarelSkoupý Libor377  3045
10.Fabian JiříHanšpach Daniel5-107-9-82346
11.Berný LukášKrauz Samuel7-979 3156
12.Čapek KarelTomek Jakub-6-9-6  0357
13.Fabian JiříSkoupý Libor-4477 3167
14.Koubek ArnoštHanšpach Daniel12-9-6-7 1368
15.Čapek KarelKrauz Samuel-107-8-13 1369
16.Fabian JiříTomek Jakub-9-9117173279
17.Koubek ArnoštSkoupý Libor6-12-3-8 13710
18.Berný LukášHanšpach Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fabian Jiří31Krauz Samuel22
Koubek Arnošt04Tomek Jakub31
Berný Lukáš21Skoupý Libor13
Čapek Karel22Hanšpach Daniel21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS