Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11456:351SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berný Lukáš
Čapek Karel
 
 
Jantač Petr
Joch Tomáš
 
 
1089  3010
2.Fabian Jiří
Koubek Arnošt
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
7-109-593220
3.Fabian JiříJantač Petr344  3030
4.Koubek ArnoštDvořák Jiří ml.96-6-10-92331
5.Berný LukášJoch Tomáš755  3041
6.Čapek KarelDvořák Jiří st.3710  3051
7.Koubek ArnoštJantač Petr-91056 3161
8.Berný LukášDvořák Jiří ml.8-1198 3171
9.Čapek KarelJoch Tomáš-103-79123281
10.Fabian JiříDvořák Jiří st.12-99-863291
11.Berný LukášJantač Petr2101  30101
12.Čapek KarelDvořák Jiří ml.         
13.Fabian JiříJoch Tomáš         
14.Koubek ArnoštDvořák Jiří st.         
15.Čapek KarelJantač Petr         
16.Fabian JiříDvořák Jiří ml.         
17.Koubek ArnoštJoch Tomáš         
18.Berný LukášDvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fabian Jiří20Jantač Petr03
Koubek Arnošt11Dvořák Jiří ml.11
Berný Lukáš30Joch Tomáš02
Čapek Karel20Dvořák Jiří st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18517:460TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Jakub
Skoupý Libor
 
 
Komín Ondřej
Handl Erich
 
 
9-68-843210
2.Krauz Samuel
Hanšpach Daniel
 
 
Cankař Radek
Zerkal Sergey
 
 
-98118 3120
3.Tomek JakubZerkal Sergey68-85 3130
4.Skoupý LiborCankař Radek-5610-7-52331
5.Hanšpach DanielKomín Ondřej14910  3041
6.Krauz SamuelHandl Erich1069  3051
7.Skoupý LiborZerkal Sergey72-12-983261
8.Hanšpach DanielCankař Radek-7-11-9  0362
9.Krauz SamuelKomín Ondřej-6689 3172
10.Tomek JakubHandl Erich-124-8993282
11.Hanšpach DanielZerkal Sergey-8-8-11  0383
12.Krauz SamuelCankař Radek71212  3093
13.Tomek JakubKomín Ondřej459  30103
14.Skoupý LiborHandl Erich         
15.Krauz SamuelZerkal Sergey         
16.Tomek JakubCankař Radek         
17.Skoupý LiborKomín Ondřej         
18.Hanšpach DanielHandl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomek Jakub30Zerkal Sergey12
Skoupý Libor11Cankař Radek21
Hanšpach Daniel12Komín Ondřej03
Krauz Samuel30Handl Erich02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
Kačírková Martina
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:33571:582SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolanský Roman
Kačírková Martina
 
 
Šinákl Jan
Joska Tomáš
 
 
-66-1111-52301
2.Středa Martin
Hlaváček Ivan
 
 
Maršíková Martina
Novák Milan
 
 
5-106-6-62302
3.Středa MartinMaršíková Martina7-9-810-102303
4.Hlaváček IvanŠinákl Jan-10-44-3 1304
5.Kačírková MartinaJoska Tomáš-6-4-12  0305
6.Dolanský RomanNovák Milan398  3015
7.Hlaváček IvanMaršíková Martina-310-9263225
8.Kačírková MartinaŠinákl Jan10-610-8-62326
9.Dolanský RomanJoska Tomáš8-1068 3136
10.Středa MartinNovák Milan484  3046
11.Kačírková MartinaMaršíková Martina-4-6-1  0347
12.Dolanský RomanŠinákl Jan969  3057
13.Středa MartinJoska Tomáš479  3067
14.Hlaváček IvanNovák Milan4-89-8-82368
15.Dolanský RomanMaršíková Martina-9-9-7  0369
16.Středa MartinŠinákl Jan8-6-9-8 13610
17.Hlaváček IvanJoska Tomáš         
18.Kačírková MartinaNovák Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Středa Martin22Maršíková Martina31
Hlaváček Ivan12Šinákl Jan31
Kačírková Martina03Joska Tomáš12
Dolanský Roman31Novák Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:37501:568SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Brož Josef
Kohout Pavel
 
 
-9-8-4  0301
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Mára Karel
Vojta Martin
 
 
9-11-18-32302
3.Vytisk VáclavBrož Josef883  3012
4.Kobras LudvíkVojta Martin-3-8-7  0313
5.Kartaš ZdeněkMára Karel5-9-3-12 1314
6.Kalíšek JiříKohout Pavel-9-6-8  0315
7.Kobras LudvíkBrož Josef-4-971033225
8.Kartaš ZdeněkVojta Martin-7-66733235
9.Kalíšek JiříMára Karel8-129-793245
10.Vytisk VáclavKohout Pavel-5-4-7  0346
11.Kartaš ZdeněkBrož Josef377  3056
12.Kalíšek JiříVojta Martin-5-9-9  0357
13.Vytisk VáclavMára Karel-8-4-3  0358
14.Kobras LudvíkKohout Pavel-4-2-9  0359
15.Kalíšek JiříBrož Josef8-952 3169
16.Vytisk VáclavVojta Martin5-610-4-1223610
17.Kobras LudvíkMára Karel         
18.Kartaš ZdeněkKohout Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vytisk Václav13Brož Josef04
Kobras Ludvík12Vojta Martin31
Kartaš Zdeněk21Mára Karel21
Kalíšek Jiří22Kohout Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28612:535TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
-8-44773210
2.Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
Novotný Václav
Michálek Vojtěch
 
 
4-8-6-7 1311
3.Poluk AlexandrSchützner Vladimír-7-662-52312
4.Schauer PatrikNovotný Václav-4-81-8 1313
5.Hrdý JiříLukáč Michal6213  3023
6.Svoboda VladimírMichálek Vojtěch185  3033
7.Schauer PatrikSchützner Vladimír-7-6-9  0334
8.Hrdý JiříNovotný Václav5-7-8-6 1335
9.Svoboda VladimírLukáč Michal-875-1243245
10.Poluk AlexandrMichálek Vojtěch996  3055
11.Hrdý JiříSchützner Vladimír-683-483265
12.Svoboda VladimírNovotný Václav4-9-810103275
13.Poluk AlexandrLukáč Michal775  3085
14.Schauer PatrikMichálek Vojtěch-6-876-112386
15.Svoboda VladimírSchützner Vladimír510-64 3196
16.Poluk AlexandrNovotný Václav104-53 31106
17.Schauer PatrikLukáč Michal         
18.Hrdý JiříMichálek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poluk Alexandr31Schützner Vladimír22
Schauer Patrik03Novotný Václav22
Hrdý Jiří21Lukáč Michal03
Svoboda Vladimír40Michálek Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34706:688TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bielina Václav
Merhautová Alena
 
 
Hubač Martin
Dlask Marek
 
 
5-98-4-152301
2.Hladík Ivo
Kunert Ladislav
 
 
Šusta Petr
Zítek Martin
 
 
-125-49-62302
3.Hladík IvoDlask Marek-8-7-8  0303
4.Merhautová AlenaŠusta Petr98-99 3113
5.Kunert LadislavZítek Martin-9-87-8 1314
6.Bielina VáclavHubač Martin675  3024
7.Merhautová AlenaDlask Marek6-8-9-5 1325
8.Kunert LadislavŠusta Petr-6-5-9  0326
9.Bielina VáclavZítek Martin812-99 3136
10.Hladík IvoHubač Martin6-9510 3146
11.Kunert LadislavDlask Marek6-11-77-82347
12.Bielina VáclavŠusta Petr6-469 3157
13.Hladík IvoZítek Martin888  3067
14.Merhautová AlenaHubač Martin-5-685113277
15.Bielina VáclavDlask Marek515-6-5-72378
16.Hladík IvoŠusta Petr886  3088
17.Merhautová AlenaZítek Martin-68-6373298
18.Kunert LadislavHubač Martin712-6-7832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladík Ivo31Dlask Marek40
Merhautová Alena31Šusta Petr13
Kunert Ladislav13Zítek Martin13
Bielina Václav31Hubač Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline