Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 950/1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:35481:560TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
6-5-89-72301
2.Jantač Petr
Polášek Lukáš
 
 
Hladík Ivo
Merhautová Alena
 
 
97-9-763211
3.Dvořák Jiří st.Nevmeržický Vadim-6-5-5  0312
4.Jantač PetrBielina Václav9-9-89-52313
5.Polášek LukášHladík Ivo-65-7-9 1314
6.Dvořák Jiří ml.Merhautová Alena514-11-10-92315
7.Jantač PetrNevmeržický Vadim915-76 3125
8.Polášek LukášBielina Václav-4-4-7  0326
9.Dvořák Jiří ml.Hladík Ivo8-3106 3136
10.Dvořák Jiří st.Merhautová Alena9-9-4-4 1337
11.Polášek LukášNevmeržický Vadim-6-8-9  0338
12.Dvořák Jiří ml.Bielina Václav-105410 3148
13.Dvořák Jiří st.Hladík Ivo-7-79-4 1349
14.Jantač PetrMerhautová Alena-5-10-3  03410
15.Dvořák Jiří ml.Nevmeržický Vadim         
16.Dvořák Jiří st.Bielina Václav         
17.Jantač PetrHladík Ivo         
18.Polášek LukášMerhautová Alena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jiří st.03Nevmeržický Vadim21
Jantač Petr12Bielina Václav21
Polášek Lukáš03Hladík Ivo21
Dvořák Jiří ml.21Merhautová Alena30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:37531:600TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlask Marek
Kroupa Rudolf
 
 
Poluk Alexandr
Schauer Patrik
 
 
-10-97-7 1301
2.Šusta Petr
Handlová Natálie
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
7-129-473211
3.Šusta PetrSvoboda Vladimír-686-6-52312
4.Handlová NatáliePoluk Alexandr-10-97473222
5.Kroupa RudolfSchauer Patrik-9-1-4  0323
6.Dlask MarekHrdý Jiří5109  3033
7.Handlová NatálieSvoboda Vladimír5-9-6883243
8.Kroupa RudolfPoluk Alexandr-4-5-7  0344
9.Dlask MarekSchauer Patrik668  3054
10.Šusta PetrHrdý Jiří-4-6-6  0355
11.Kroupa RudolfSvoboda Vladimír-7-8-4  0356
12.Dlask MarekPoluk Alexandr4710  3066
13.Šusta PetrSchauer Patrik-3-7-8  0367
14.Handlová NatálieHrdý Jiří-5-8-3  0368
15.Dlask MarekSvoboda Vladimír8-566 3178
16.Šusta PetrPoluk Alexandr1145  3088
17.Handlová NatálieSchauer Patrik-4-9-8  0389
18.Kroupa RudolfHrdý Jiří-7-4-1  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šusta Petr13Svoboda Vladimír22
Handlová Natálie22Poluk Alexandr13
Kroupa Rudolf04Schauer Patrik31
Dlask Marek40Hrdý Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36515:574TJ Sokol Nové Vysočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukáč Michal
Schützner Vladimír
 
 
Kartaš Zdeněk
Kalíšek Jiří
 
 
-7-7-3  0301
2.Novotný Václav
Zajíček Luděk
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
-9-8-7  0302
3.Zajíček LuděkKartaš Zdeněk58-7-6-112303
4.Novotný VáclavKalíšek Jiří-10-7-7  0304
5.Schützner VladimírVytisk Václav-5-485-122305
6.Lukáč MichalKobras Ludvík-8-9-7  0306
7.Novotný VáclavKartaš Zdeněk-777-963216
8.Schützner VladimírKalíšek Jiří-48-10-3 1317
9.Lukáč MichalVytisk Václav-6-89-6 1318
10.Zajíček LuděkKobras Ludvík-9-8-9  0319
11.Schützner VladimírKartaš Zdeněk-71278 3129
12.Lukáč MichalKalíšek Jiří-111067 3139
13.Zajíček LuděkVytisk Václav8-98-1373249
14.Novotný VáclavKobras Ludvík5126  3059
15.Lukáč MichalKartaš Zdeněk-26-5-6 13510
16.Zajíček LuděkKalíšek Jiří         
17.Novotný VáclavVytisk Václav         
18.Schützner VladimírKobras Ludvík         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zajíček Luděk12Kartaš Zdeněk22
Novotný Václav21Kalíšek Jiří21
Schützner Vladimír12Vytisk Václav21
Lukáč Michal13Kobras Ludvík21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26579:542SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Josef
Kohout Pavel
 
 
Středa Martin
Hlaváček Ivan
 
 
656  3010
2.Mára Karel
Vojta Martin
 
 
Dolanský Roman
Hoang Bien
 
 
8-8-11-11 1311
3.Brož JosefDolanský Roman10-6-4-5 1312
4.Mára KarelStředa Martin-134-57103222
5.Vojta MartinHlaváček Ivan5910  3032
6.Kohout PavelHoang Bien777  3042
7.Mára KarelDolanský Roman-1-3-5  0343
8.Vojta MartinStředa Martin-96-7893253
9.Kohout PavelHlaváček Ivan677  3063
10.Brož JosefHoang Bien54-96 3173
11.Vojta MartinDolanský Roman9-9-5-9 1374
12.Kohout PavelStředa Martin-94-8-8 1375
13.Brož JosefHlaváček Ivan-79-1583285
14.Mára KarelHoang Bien8-710-6-62386
15.Kohout PavelDolanský Roman951  3096
16.Brož JosefStředa Martin4-789 31106
17.Mára KarelHlaváček Ivan         
18.Vojta MartinHoang Bien         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brož Josef31Dolanský Roman31
Mára Karel12Středa Martin13
Vojta Martin21Hlaváček Ivan03
Kohout Pavel31Hoang Bien12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:31416:488TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Milan
Bruk Martin
 
 
Bednář Petr
Skoupý Libor
 
 
-89711 3110
2.Joska Tomáš
Šinákl Jan
 
 
Krauz Samuel
Hanšpach Daniel
 
 
-410-79-42311
3.Šinákl JanKrauz Samuel-5-5-5  0312
4.Joska TomášBednář Petr-3-4-9  0313
5.Novák MilanSkoupý Libor-9-12-10  0314
6.Bruk MartinHanšpach Daniel9711  3024
7.Joska TomášKrauz Samuel-4-5-7  0325
8.Novák MilanBednář Petr9119  3035
9.Bruk MartinSkoupý Libor89-6-10-122336
10.Šinákl JanHanšpach Daniel7-7-7-12 1337
11.Novák MilanKrauz Samuel-7-9-7  0338
12.Bruk MartinBednář Petr4-9-8-9 1339
13.Šinákl JanSkoupý Libor-9-114-9 13310
14.Joska TomášHanšpach Daniel-9-6-6  03  
15.Bruk MartinKrauz Samuel         
16.Šinákl JanBednář Petr         
17.Joska TomášSkoupý Libor         
18.Novák MilanHanšpach Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šinákl Jan03Krauz Samuel30
Joska Tomáš02Bednář Petr21
Novák Milan12Skoupý Libor30
Bruk Martin12Hanšpach Daniel11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19504:418Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cankař Radek
Novosad Rostislav
 
 
Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
-94-4-14 1301
2.Handl Erich
Zerkal Sergey
 
 
Fabian Jiří
Totzauer Karel
 
 
4-998 3111
3.Novosad RostislavČapek Karel74-310 3121
4.Cankař RadekFabian Jiří5-7-11213231
5.Zerkal SergeyBerný Lukáš923  3041
6.Handl ErichTotzauer Karel11613  3051
7.Cankař RadekČapek Karel-8-3-6  0352
8.Zerkal SergeyFabian Jiří-11727 3162
9.Handl ErichBerný Lukáš-5569 3172
10.Novosad RostislavTotzauer Karel11-8116 3182
11.Zerkal SergeyČapek Karel-11-4-6  0383
12.Handl ErichFabian Jiří6-6-7-9 1384
13.Novosad RostislavBerný Lukáš566  3094
14.Cankař RadekTotzauer Karel364  30104
15.Handl ErichČapek Karel-7-8   02  
16.Novosad RostislavFabian Jiří         
17.Cankař RadekBerný Lukáš         
18.Zerkal SergeyTotzauer Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novosad Rostislav30Čapek Karel21
Cankař Radek21Fabian Jiří12
Zerkal Sergey21Berný Lukáš03
Handl Erich21Totzauer Karel03
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS