Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Maršíková Jana
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5372:241Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komín Ondřej
Novosad Rostislav
 
 
Jantač Petr
Pospíšil Marek
 
 
667  3010
2.Zerkal Sergey
Handl Erich
 
 
Polášek Lukáš
Dvořák Jiří st.
 
 
31-115 3120
3.Novosad RostislavJantač Petr954  3030
4.Zerkal SergeyDvořák Jiří st.6110  3040
5.Handl ErichPolášek Lukáš59-108 3150
6.Kouba JanPospíšil Marek7211  3060
7.Zerkal SergeyJantač Petr9-6-76113270
8.Handl ErichDvořák Jiří st.1048  3080
9.Kouba JanPolášek Lukáš3-268 3190
10.Novosad RostislavPospíšil Marek328  30100
11.Handl ErichJantač Petr         
12.Kouba JanDvořák Jiří st.         
13.Novosad RostislavPolášek Lukáš         
14.Zerkal SergeyPospíšil Marek         
15.Kouba JanJantač Petr         
16.Novosad RostislavDvořák Jiří st.         
17.Zerkal SergeyPolášek Lukáš         
18.Handl ErichPospíšil Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novosad Rostislav20Jantač Petr02
Zerkal Sergey20Dvořák Jiří st.02
Handl Erich20Polášek Lukáš02
Kouba Jan20Pospíšil Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:32700:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Totzauer Karel
 
 
Novák Milan
Melcher Marek
 
 
-7-11128-92301
2.Fabian Jiří
Koubek Arnošt
 
 
Joska Tomáš
Maršíková Martina
 
 
-98-104-82302
3.Fabian JiříJoska Tomáš788  3012
4.Koubek ArnoštMaršíková Martina7-713-293222
5.Totzauer KarelNovák Milan9-5-14-12 1323
6.Čapek KarelMelcher Marek745  3033
7.Koubek ArnoštJoska Tomáš7-8-11-6 1334
8.Totzauer KarelMaršíková Martina-4-89-9 1335
9.Čapek KarelNovák Milan694  3045
10.Fabian JiříMelcher Marek-69-67-72346
11.Totzauer KarelJoska Tomáš-5-310-2 1347
12.Čapek KarelMaršíková Martina74-27 3157
13.Fabian JiříNovák Milan957  3067
14.Koubek ArnoštMelcher Marek97-5-10-82368
15.Čapek KarelJoska Tomáš63-122 3178
16.Fabian JiříMaršíková Martina868  3088
17.Koubek ArnoštNovák Milan83-98 3198
18.Totzauer KarelMelcher Marek86-9-8-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fabian Jiří31Joska Tomáš22
Koubek Arnošt22Maršíková Martina13
Totzauer Karel04Novák Milan13
Čapek Karel40Melcher Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:30617:578TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krauz Samuel
Tomek Jakub
 
 
Brož Josef
Kohout Pavel
 
 
-94-9-9 1301
2.Hanšpach Daniel
Rybenský Marek
 
 
Vojta Martin
Mára Karel
 
 
-83-7983211
3.Rybenský MarekBrož Josef-69-08103221
4.Tomek JakubVojta Martin-545-10-92322
5.Hanšpach DanielMára Karel-756-693232
6.Krauz SamuelKohout Pavel-5-4410-92333
7.Tomek JakubBrož Josef89-4-973243
8.Hanšpach DanielVojta Martin-10-6-2  0344
9.Krauz SamuelMára Karel3-7108 3154
10.Rybenský MarekKohout Pavel97-1310 3164
11.Hanšpach DanielBrož Josef5-69-1073274
12.Krauz SamuelVojta Martin-7113-453284
13.Rybenský MarekMára Karel842  3094
14.Tomek JakubKohout Pavel-86-9-7 1395
15.Krauz SamuelBrož Josef-10528 31105
16.Rybenský MarekVojta Martin         
17.Tomek JakubMára Karel         
18.Hanšpach DanielKohout Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybenský Marek30Brož Josef04
Tomek Jakub12Vojta Martin21
Hanšpach Daniel21Mára Karel03
Krauz Samuel31Kohout Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26564:529TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolanský Roman
Hoang Bien
 
 
Zajíček Luděk
Novotný Václav
 
 
-710-5983210
2.Středa Martin
Hlaváček Ivan
 
 
Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
1188  3020
3.Středa MartinNovotný Václav9-75-4-82321
4.Hlaváček IvanSchützner Vladimír8-57-8-72322
5.Hoang BienZajíček Luděk942  3032
6.Dolanský RomanLukáč Michal347  3042
7.Hlaváček IvanNovotný Václav6-38-7-82343
8.Hoang BienSchützner Vladimír-8-8-4  0344
9.Dolanský RomanZajíček Luděk5-88-623254
10.Středa MartinLukáč Michal094  3064
11.Hoang BienNovotný Václav-7-6-4  0365
12.Dolanský RomanSchützner Vladimír7-686 3175
13.Středa MartinZajíček Luděk-4-6-9  0376
14.Hlaváček IvanLukáč Michal896  3086
15.Dolanský RomanNovotný Václav78-67 3196
16.Středa MartinSchützner Vladimír8-96-5932106
17.Hlaváček IvanZajíček Luděk         
18.Hoang BienLukáč Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Středa Martin22Novotný Václav31
Hlaváček Ivan12Schützner Vladimír22
Hoang Bien12Zajíček Luděk12
Dolanský Roman40Lukáč Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:31464:489AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Rulc Lukáš nejml.
Melíšek Ondřej
 
 
745  3010
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Šusta Petr
Handlová Natálie
 
 
88-11-7-62311
3.Vytisk VáclavŠusta Petr-10-8-11  0312
4.Kobras LudvíkHandlová Natálie-9-8-6  0313
5.Kartaš ZdeněkMelíšek Ondřej345  3023
6.Kalíšek JiříRulc Michal-54-6-8 1324
7.Kobras LudvíkŠusta Petr-68-6-6 1325
8.Kartaš ZdeněkHandlová Natálie888  3035
9.Kalíšek JiříMelíšek Ondřej894  3045
10.Vytisk VáclavRulc Michal-7-6-3  0346
11.Kartaš ZdeněkŠusta Petr-610-6-6 1347
12.Kalíšek JiříHandlová Natálie-6-73-11 1348
13.Vytisk VáclavMelíšek Ondřej-8883 3158
14.Kobras LudvíkRulc Michal-6-8-3  0359
15.Kalíšek JiříŠusta Petr-78-9-9 13510
16.Vytisk VáclavHandlová Natálie         
17.Kobras LudvíkMelíšek Ondřej         
18.Kartaš ZdeněkRulc Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav12Šusta Petr40
Kobras Ludvík03Handlová Natálie21
Kartaš Zdeněk21Melíšek Ondřej03
Kalíšek Jiří13Rulc Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38549:603TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Hladík Ivo
Merhautová Alena
 
 
1099  3010
2.Schauer Patrik
Poluk Alexandr
 
 
Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
-12-8-9  0311
3.Poluk AlexandrNevmeržický Vadim-6-6-4  0312
4.Schauer PatrikBielina Václav-8-7-8  0313
5.Hrdý JiříMerhautová Alena11-7-7-2 1314
6.Svoboda VladimírHladík Ivo8-68-10-82315
7.Schauer PatrikNevmeržický Vadim8-3-9-8 1316
8.Hrdý JiříBielina Václav-5-10-4  0317
9.Svoboda VladimírMerhautová Alena-7-698-92318
10.Poluk AlexandrHladík Ivo93-75 3128
11.Hrdý JiříNevmeržický Vadim4-510-483238
12.Svoboda VladimírBielina Václav-89-7283248
13.Poluk AlexandrMerhautová Alena-8-79543258
14.Schauer PatrikHladík Ivo-104-5-8 1359
15.Svoboda VladimírNevmeržický Vadim36-68 3169
16.Poluk AlexandrBielina Václav-11-9-6  03610
17.Schauer PatrikMerhautová Alena         
18.Hrdý JiříHladík Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poluk Alexandr22Nevmeržický Vadim22
Schauer Patrik03Bielina Václav31
Hrdý Jiří12Merhautová Alena21
Svoboda Vladimír22Hladík Ivo21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS