Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Šinákl Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12446:355SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Milan
Maršíková Martina
 
 
Jantač Petr
Polášek Lukáš
 
 
96-8-8-102301
2.Joska Tomáš
Šinákl Jan
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
888  3011
3.Joska TomášJantač Petr-8839 3121
4.Novák MilanDvořák Jiří ml.-10789 3131
5.Melcher MarekPolášek Lukáš8-982 3141
6.Šinákl JanDvořák Jiří st.94-38 3151
7.Novák MilanJantač Petr-6-9-8  0352
8.Melcher MarekDvořák Jiří ml.798  3062
9.Šinákl JanPolášek Lukáš6-840 3172
10.Joska TomášDvořák Jiří st.658  3082
11.Melcher MarekJantač Petr811-57 3192
12.Šinákl JanDvořák Jiří ml.893  30102
13.Joska TomášPolášek Lukáš         
14.Novák MilanDvořák Jiří st.         
15.Šinákl JanJantač Petr         
16.Joska TomášDvořák Jiří ml.         
17.Novák MilanPolášek Lukáš         
18.Melcher MarekDvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Joska Tomáš20Jantač Petr12
Novák Milan11Dvořák Jiří ml.03
Melcher Marek30Polášek Lukáš02
Šinákl Jan30Dvořák Jiří st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha CVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:59Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31583:572SK OAZA Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Berný Lukáš
 
 
Novotný Václav
Michálek Vojtěch
 
 
6-10108 3110
2.Fabian Jiří
Koubek Arnošt
 
 
Lukáč Michal
Schützner Vladimír
 
 
-4-10-2  0311
3.Berný LukášSchützner Vladimír-5-8-8  0312
4.Fabian JiříNovotný Václav-9-79-2 1313
5.Koubek ArnoštLukáč Michal577  3023
6.Čapek KarelMichálek Vojtěch6-94-7-102324
7.Fabian JiříSchützner Vladimír857  3034
8.Koubek ArnoštNovotný Václav-5657 3144
9.Čapek KarelLukáč Michal537  3054
10.Berný LukášMichálek Vojtěch69-6-243264
11.Koubek ArnoštSchützner Vladimír-3-3-8  0365
12.Čapek KarelNovotný Václav2-8-2-7 1366
13.Berný LukášLukáč Michal-75-6-5 1367
14.Fabian JiříMichálek Vojtěch-610-61083277
15.Čapek KarelSchützner Vladimír446  3087
16.Berný LukášNovotný Václav-5-8-7  0388
17.Fabian JiříLukáč Michal8-839 3198
18.Koubek ArnoštMichálek Vojtěch1177  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berný Lukáš13Schützner Vladimír22
Fabian Jiří31Novotný Václav31
Koubek Arnošt31Lukáč Michal13
Čapek Karel22Michálek Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Hanšpach Daniel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22565:480TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Jakub
Skoupý Libor
 
 
Benák Daniel
Mészáros Bence
 
 
8-99-963210
2.Hanšpach Daniel
Krauz Samuel
 
 
Šusta Petr
Zítek Martin
 
 
967  3020
3.Tomek JakubŠusta Petr8-10-10-7 1321
4.Skoupý LiborMészáros Bence87-7-8123231
5.Hanšpach DanielBenák Daniel4-1145 3141
6.Krauz SamuelZítek Martin5410  3051
7.Skoupý LiborŠusta Petr-4-12-2  0352
8.Hanšpach DanielMészáros Bence263  3062
9.Krauz SamuelBenák Daniel4411  3072
10.Tomek JakubZítek Martin-5-119-9 1373
11.Hanšpach DanielŠusta Petr-411-9-2 1374
12.Krauz SamuelMészáros Bence583  3084
13.Tomek JakubBenák Daniel753  3094
14.Skoupý LiborZítek Martin8-98-10-82395
15.Krauz SamuelŠusta Petr7-10-64732105
16.Tomek JakubMészáros Bence599  30  
17.Skoupý LiborBenák Daniel         
18.Hanšpach DanielZítek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomek Jakub12Šusta Petr31
Skoupý Libor12Mészáros Bence03
Hanšpach Daniel21Benák Daniel03
Krauz Samuel40Zítek Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34478:547TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolanský Roman
Středa Martin
 
 
Nevmeržický Vadim
Bielina Václav
 
 
-7-77-4 1301
2.Jaroš Petr
Kačírková Martina
 
 
Merhautová Alena
Hladík Ivo
 
 
-9-8-6  0302
3.Středa MartinNevmeržický Vadim-7-15117-72303
4.Dolanský RomanBielina Václav-7-7817103213
5.Kačírková MartinaMerhautová Alena9-8-7-7 1314
6.Jaroš PetrHladík Ivo-56710 3124
7.Dolanský RomanNevmeržický Vadim-116-8-4 1325
8.Kačírková MartinaBielina Václav-7-7-6  0326
9.Jaroš PetrMerhautová Alena11-1066 3136
10.Středa MartinHladík Ivo-1411-11-6 1337
11.Kačírková MartinaNevmeržický Vadim-9-8-10  0338
12.Jaroš PetrBielina Václav7-75-9-62339
13.Středa MartinMerhautová Alena-11-210-6 13310
14.Dolanský RomanHladík Ivo         
15.Jaroš PetrNevmeržický Vadim         
16.Středa MartinBielina Václav         
17.Dolanský RomanMerhautová Alena         
18.Kačírková MartinaHladík Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Středa Martin03Nevmeržický Vadim30
Dolanský Roman11Bielina Václav21
Kačírková Martina03Merhautová Alena21
Jaroš Petr21Hladík Ivo11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:33597:586TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalíšek Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
785  3010
2.Vytisk Václav
Kobras Ludvík
 
 
Svoboda Vladimír
Klouček Martin
 
 
-12-1066-72311
3.Vytisk VáclavSvoboda Vladimír-4-9-9  0312
4.Kobras LudvíkHanke Tomáš-9-6-9  0313
5.Kartaš ZdeněkKlouček Martin995  3023
6.Kalíšek JiříKučera Dušan783  3033
7.Kobras LudvíkSvoboda Vladimír-79-7-4 1334
8.Kartaš ZdeněkHanke Tomáš-8-798-62335
9.Kalíšek JiříKlouček Martin355  3045
10.Vytisk VáclavKučera Dušan4-689 3155
11.Kartaš ZdeněkSvoboda Vladimír6-1086 3165
12.Kalíšek JiříHanke Tomáš-8-8-7  0366
13.Vytisk VáclavKlouček Martin8-9813 3176
14.Kobras LudvíkKučera Dušan8-10-9-6 1377
15.Kalíšek JiříSvoboda Vladimír9-9-9-8 1378
16.Vytisk VáclavHanke Tomáš-8-87-8 1379
17.Kobras LudvíkKlouček Martin-36-9-14 13710
18.Kartaš ZdeněkKučera Dušan69-8-6 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vytisk Václav22Svoboda Vladimír31
Kobras Ludvík04Hanke Tomáš40
Kartaš Zdeněk21Klouček Martin13
Kalíšek Jiří22Kučera Dušan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline